Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω βρισκω την αναμονη αδικαιολογητη, πολλοι ειναι αυτοι που ειχαν και εχουν ακομη προβληματα, απορω τι testing και επιδιορθωσεις εκαναν τοσο καιρο!

Η οθονη εκτος multitouch δεν εχει και καλη αποκριση, ειναι αργη και πολλες φορες δεν πιανει τα πατηματα, ειδικα εκνευριστικο οταν σε παιρνουν ηλεφωνο και δεν μπορεις να ξεκλειδωσεις για να απαντησεις! Απο το 1999 μονο Ericsson και Sony Ericsson αγοραζα, πολλα εχουν περασει απο τα χερια μου, μια φορα πηρα HTC το diamond και μετα το xperia X1 και το μετανοιωσα, ε, απο'δω και περα το πηρα το μαθημα μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παντως εκανα ξανα εγκατασταση την 2.1 απο την αρχη. Θα το αφησω μια μερα χωρις το root να δω πως θα παει η μπαταρια του και μετα βλεπουμε.

Δεν αντεξα.. Ολοι να τα βλεπετε τελεια και εγω να μη μπορω να το βλεπω. Επιπλεον εφυγε και η εφαρμογη απο το market που ηθελε να εγκατασταθει με το ζορι.

Cross my fingers...

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα αναβαθμηση για πρωτη φορα ολα ηταν ρολοι, επειδη ήθελα να γινει καθαρη εγκατασταση, εκανα και φορματ στην καρτα...και ξαναπερασα την 2,1, ε την 2 φορα, κατι δεν πηγε καλα...ισως το ροοτ..και δεν εχει καλο σημα, κολλαγε...τωρα την ξαναπερναω...

αντε να δουμε ...θα σας ενημερωσω..

 

α ναι δεν ξερω αν το εχετε δει αλλα εχει βγει και μοζιλα για android, το περασα...αλλα καμια σχεση με την opera, πολυ αργος, και δεν κανει καλο ζουμ για να διαβασεις....εφυγε....opera respect !!!!

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

Κ ομως.....

ΟΥΤΕ σημερα!!!!

Για να δουμε, ποτε θα μας σεβαστει η Σουπερ Ντουπερ εταιρια...

:p

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

τι γινεται με την κολοαναβαθμιση θελουν να μας τρελανουν τελειως?ποτε επιτελους θα την βγαλουν για unbranded συσκευες?διακρισεις κανουν?στην αρχη λεγανε για σεπτεμβριο μας δουλεψανε μια φορα λενε μετα τελη οκτωμβριου εδω τωρα την βγαζουνε την τελευταια μερα του μηνα και μονο για νορντικ εχουμε μετα το ανχος να δουμε ποτε θα ερθει ελλαδα λενε για ελλαδα αλλα μονο για ορισμενες branded συσκευες,σε λιγο θα μας πουνε βγαινει και για αλλες συσκευες αλλα για οσους την εχουν σε μαυρο ι ασπρο.τοσο πολυ μας δουλευουν?τοσο δυσκολο ειναι να βγει και για τις αλλες?δεν σου λεω παγκοσμιως,σε καθε χωρα ξεχωριστα....
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εκανα ξανα εγκατασταση την 2.1 απο την αρχη. Θα το αφησω μια μερα χωρις το root να δω πως θα παει η μπαταρια του και μετα βλεπουμε.

Δεν αντεξα.. Ολοι να τα βλεπετε τελεια και εγω να μη μπορω να το βλεπω. Επιπλεον εφυγε και η εφαρμογη απο το market που ηθελε να εγκατασταθει με το ζορι.

Cross my fingers...

 

EDIT.. Προς το παρον βλεπω προβλημα με το σημα. Δεν ειχα τετοιο προβλημα πριν. Αλλα για να μην ειμαι η μοναδικη "τρελη" εδω μεσα αν θελετε πειτε μου ποσες ωρες κραταει η δικια σας μπαταρια απο φορτιση σε φορτιση.

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον και καποια αποφθεγματα δικα μου μετα απο μια μερα ενασχολησης με την ελληνικη 2.1

 

Κατοπιν πολλαπλων φλασαρισματων-επαναφορων στις εργοστασιακες ρυθμισεις κατεληξα στο συμπερασμα οτι οταν κανεις restore μεσω του προγραμματος που μας δινει η πολυαγαπημενη SE και συμπεριλαβεις και τις ρυθμισεις της συσκευης, την γ#^%$3ς γιατι χανει το κλειδωμα με το On/Off πληκτρο. Προτιμηστε το TiB.

 

Το μαμα πληκτρολογιο παραμενει αθλιο με σχετικο lag και πολλα bugs.

 

Επισης ο browser, μου φαινεται ή ειναι πιο αθλιος απο τον παλιο stock? Μου κανει οτι να'ναι οταν παταω το back κι απ'οσο ειδα δεν εχει κουμπι εξοδου.:blink:

 

Η ταχυτητα 2 κλικ επανω με λιγοτερα lagαρισματα ειδικα αν χρησιμοποιεις τον launcher pro ο οποιος απλα ΤΑ ΣΠΑΕΙ...

 

Τα εφεδακια ωραια στο ματι.

 

Kι επιτελους φορτιζει με κλειστη τη συσκευη!!!:D

 

Οπως και να'χει παντως μου κανει κατι σε εξελιγμενη beta εκδοση...

Edited by renesis_87
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

EDIT.. Προς το παρον βλεπω προβλημα με το σημα. Δεν ειχα τετοιο προβλημα πριν. Αλλα για να μην ειμαι η μοναδικη "τρελη" εδω μεσα αν θελετε πειτε μου ποσες ωρες κραταει η δικια σας μπαταρια απο φορτιση σε φορτιση.

Δυο μερες με πολυ χρηση.μια βδομαδα κλεινει σημερα η 2.1 που φοραει.μετα απο δυο επανεκιννησεις εστρωσε και του φορεσα και το launcher pro και τρεχει πολυ καλα.back up μονο τις επαφες μου εκανα και σας προτεινω το ιδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίστηκα επιτέλους και εγώ από χθες (Cosmote). Εκτός από τις εικόνες στις επαφές, που όλες γίναν χάλια, και αναγκάστηκα να τις ξαναπεράσω στις επαφές, όλα πήγαν καλά. Είναι αρκετά πιο γρήγορο, έβαλα το dialer one για smart dialing, το HTC_IME, και όλα καλά. Η μπαταρία πάντως αυτή τη στιγμή είναι στο 19% από τις 11 η ώρα το πρωί που βγήκε από την φόρτιση. Εντάξει ίσως το επεξαργάστηκα λίγο παραπάνω σήμερα :). Επίσης η εφαρμογή 3d pictures είναι όλα τα λεφτά. Τέλος το mediascape για μένα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.επειδη σκεπτομαι να το αγορασω το κινητακι,με τις αναβαθμισεις με την καμερα αλλαξε τιποτε?γιατι διαβαζω οτι δεν τα παει καλα σε αυτο τον τομεα....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ πως καταλαβαίνω αν το κινητό είναι branded ή όχι;;;

Το έχω αγοράσει από wind και γράφει EL/BG/RO...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον και καποια αποφθεγματα δικα μου μετα απο μια μερα ενασχολησης με την ελληνικη 2.1

 

Κατοπιν πολλαπλων φλασαρισματων-επαναφορων στις εργοστασιακες ρυθμισεις κατεληξα στο συμπερασμα οτι οταν κανεις restore μεσω του προγραμματος που μας δινει η πολυαγαπημενη SE και συμπεριλαβεις και τις ρυθμισεις της συσκευης, την γ#^%$3ς γιατι χανει το κλειδωμα με το On/Off πληκτρο. Προτιμηστε το TiB.

 

Το μαμα πληκτρολογιο παραμενει αθλιο με σχετικο lag και πολλα bugs.

 

Επισης ο browser, μου φαινεται ή ειναι πιο αθλιος απο τον παλιο stock? Μου κανει οτι να'ναι οταν παταω το back κι απ'οσο ειδα δεν εχει κουμπι εξοδου.:blink:

 

Η ταχυτητα 2 κλικ επανω με λιγοτερα lagαρισματα ειδικα αν χρησιμοποιεις τον launcher pro ο οποιος απλα ΤΑ ΣΠΑΕΙ...

 

Τα εφεδακια ωραια στο ματι.

 

Kι επιτελους φορτιζει με κλειστη τη συσκευη!!!:D

 

Οπως και να'χει παντως μου κανει κατι σε εξελιγμενη beta εκδοση...

 

1. Τι εννοείς γιατί δεν το έπιασα , για γίνε λίγο αναλυτικός! :confused: What's TiB?

 

2. Όντως κολλάει πολύ το μαμά , αλλά "ακούει" καλύτερα. Δηλαδή μόλις το ανοίξεις για να ξεκινήσεις να γράφεις καινούριο sms π.χ. βαράει ένα γερό κόλλημα στην αρχή αλλά μόλις πάρει μπρος και αρχίσεις να γράφεις μετά "ακούει" πολύ καλά.

 

3. Άθλιος. Κατάργηση και εγκατάσταση Dolphin Browser HD καρφί. Οπότε συμφωνώ μαζί σου 150% εδώ.

 

4. Ταχύτητα , εφφέ , φόρτιση , συμφωνώ.

 

5. Με τις επαφές και τις εικόνες επαφών σου τι παίζει?

 

καλησπερα παιδια.επειδη σκεπτομαι να το αγορασω το κινητακι,με τις αναβαθμισεις με την καμερα αλλαξε τιποτε?γιατι διαβαζω οτι δεν τα παει καλα σε αυτο τον τομεα....

 

Που το διάβασες αυτό ακριβώς? Γιατί είναι το άκρως αντίθετο. Μπορεί να έχει πολλά και διάφορα "κουσούρια" ως συσκευή αλλά είναι από τα καλύτερα multimedia Android που υπάρχουν αυτή τη στιγμή. Ειδικά αφού εταιρεία παραγωγής είναι η Sony που γενικά ειδικεύεται σε κάτι τέτοια.

 

Οι φωτογραφίες του στην κατηγορία των Android -το τονίζω- είναι οι καλύτερες που θα βρεις , τουλάχιστον μέχρι να κυκλοφορήσουν επίσημα καινούριες συσκευές όπως Desire-HD/Z και HD7.

Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

1. Τι εννοείς γιατί δεν το έπιασα , για γίνε λίγο αναλυτικός! :confused: What's TiB?

 

TiB= Titanium Backup :p

 

Οσο για το αλλο που γραφω παραπανω εγγυται στο εξης γεγονος.

 

Το φλασαρω αρχικα με την επισημη ελληνικη εκδοση μεσω SEUS το κουμπι να μου σβηνει την οθονη μονο οταν ηταν κλειδωμενη.:blink:

 

Το ξαναφλασαρω και δειχνει να παιζει το κλειδωμα. Του κανω full restore μεσω της εφαρμογης της SE (την πρωτη που ειχε βγει) και για καποιο λογο ξαναχανω το κλειδωμα!

 

Λεω "κατι δεν παει καλα εδω" και καπακια του πεταω απο πανω full restore με το titanium τα παντα ολα -και του συστηματος απο την 1.6- (δεν ειμαι τοσο ασχετος απλως λεω τι κι αν κλ@$ει πανω του, για φλασαρισμα το πηγαινα ξανα!) και καταφερα το θεικο να δουλεψει το κλειδωμα αλλα να χασω το κεντρικο πληκτρο...

 

Τελικα αντι για φλασαρισμα του εκανα επαναφορα εργοστασιακων κι εστρωσε. Βεβαια επειδη ηθελα να σιγουρεψω τι εφταιγε ξανα περασα τις ρυθμισεις απο το backup της SE κι ολως τυχαιως το προβλημα επεστρεψε...

 

Τωρα ειμαι με 2 φλασαρισματα και 2 επαναφορες κι ειμαι ενας πανευτυχης πατερας ενος Χ10 2.1 και δεν θελω να ξανακουσω για update για κανα μηνα...:lol:

 

Οσο για τις φωτογραφιες του καταλογου τις εσφαξε στο γονατο...:rocket:

 

Υ.Γ. Αληθεια αν στειλουμε τον stock browser και κατι οδηγους ρυθμισης λες να δημιουργηθει θεμα;

Edited by renesis_87
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Αληθεια αν στειλουμε τον stock browser και κατι οδηγους ρυθμισης λες να δημιουργηθει θεμα;

 

Είχα διαβάσει ένα thread στους xda όσον αφορά τις εφαρμογές που μπορούσες να καταργήσεις άφοβα από την 2.1 και ήταν ένα παλικάρι που είχε βγάλει τον stock browser και όχι μόνο!!!

Αν θυμάμαι καλά είχε βγάλει stock browser , εφαρμογή Gmail και κάνα 2 άλλα που δεν θυμάμαι (πέραν των συνηθισμένων) και τα είχε αντικαταστήσει επί μονίμου με εφαρμογές του market. (βλ. Dolphin Browser , K-9 Mail κλπ.)

Οπότε αν δεν είχε αυτός πρόβλημα γιατί να έχουμε εμείς? Βέβαια , όποιος φυλάει τα ρούχα του έχει τα μισά , εγώ τα κρατάω όλα! :p

Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα αναβαθμηση για πρωτη φορα ολα ηταν ρολοι, επειδη ήθελα να γινει καθαρη εγκατασταση, εκανα και φορματ στην καρτα...και ξαναπερασα την 2,1, ε την 2 φορα, κατι δεν πηγε καλα...ισως το ροοτ..και δεν εχει καλο σημα, κολλαγε...τωρα την ξαναπερναω...

αντε να δουμε ...θα σας ενημερωσω..

 

α ναι δεν ξερω αν το εχετε δει αλλα εχει βγει και μοζιλα για android, το περασα...αλλα καμια σχεση με την opera, πολυ αργος, και δεν κανει καλο ζουμ για να διαβασεις....εφυγε....opera respect !!!!

 

οπως σας ειπα, θα επιστρεψω με νεα μετα απο το 2 περασμα της 2,1, και φυσσικα, ειναι οκ ολα...τρεχουν με την ταχυτητα του φωτος...:p κανενα προβλημα.

 

Επισης ηθελα να ρωτησω, αν το root επιρεαζει την αποδοση της μπαταριας...:worry:

 

Ποιοι απο εσας εχετε δοκιμασει εφαρμογες για να μεταφερεις ολες οσα εγκαθηστας απο το μαρκετ στην sd?

Ποιοα εφαρμογη ειναι καλη?

Τέλος όσες φορές εχω εγκαταστήσει εφαρμογές για task manager,εμφανίζονται ένα σωρό εφαρμογες! Τηλ. Κατάλογος,μαιλ,μηνύματα,κτλ,σε εσάς εμφανίζονται αυτα? Ποιον task manager χρησιμοποιείται?

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

οπως σας ειπα, θα επιστρεψω με νεα μετα απο το 2 περασμα της 2,1, και φυσσικα, ειναι οκ ολα...τρεχουν με την ταχυτητα του φωτος...:p κανενα προβλημα.

 

Επισης ηθελα να ρωτησω, αν το root επιρεαζει την αποδοση της μπαταριας...:worry:

 

Ποιοι απο εσας εχετε δοκιμασει εφαρμογες για να μεταφερεις ολες οσα εγκαθηστας απο το μαρκετ στην sd?

Ποιοα εφαρμογη ειναι καλη?

 

Εγω μπορω να σου απαντησω για τη μπαταρια. Εχω περασει τη nordic και ειχα κανει root αλλα ειχα προβλημα με τη μπαταρια και αναγκαστηκα να ξαναπερασω το update. Αφου το περασα ειπα να το αφησω χωρις root μηπως και ηταν αυτο το προβλημα σε μενα. ΔΕΝ ηταν το root. Ετσι το ξαναεκανα το root, εχω σεταρει πληρως το τηλεφωνο και δεν το ξαναπειραζω και πλεον αποφευγει το ματι μου να κοιταει συνεχως το ποσοστο. Οτι ειναι να τρωει ας τρωει. Συμπερασμα δικό μου ειναι οτι το root δεν επηρεαζει τη μπαταρια.

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει ένα thread στους xda όσον αφορά τις εφαρμογές που μπορούσες να καταργήσεις άφοβα από την 2.1 και ήταν ένα παλικάρι που είχε βγάλει τον stock browser και όχι μόνο!!!

Αν θυμάμαι καλά είχε βγάλει stock browser , εφαρμογή Gmail και κάνα 2 άλλα που δεν θυμάμαι (πέραν των συνηθισμένων) και τα είχε αντικαταστήσει επί μονίμου με εφαρμογές του market. (βλ. Dolphin Browser , K-9 Mail κλπ.)

Οπότε αν δεν είχε αυτός πρόβλημα γιατί να έχουμε εμείς? Βέβαια , όποιος φυλάει τα ρούχα του έχει τα μισά , εγώ τα κρατάω όλα! :p

 

Στην 1,6 είχα βγάλει τον browser και δούλευα opera στην αρχή και μετά dolphin χωρις πρόβλημα , το ίδιο θα κανω και τώρα .

Εκτός τα γνωστά έχω βγάλει το sim tool και στην 1,6 αλλα και στη 2,1 και έχω γλυτώσει απο το μήνυμα καλωσορίσματος τις vod χωρις κανενα πρόβλημα.

 

Μετα απο αυτά μπορω να πω οτι το έφερα στα μέτρα μου και είμαι ικανοποιημένος εκτος μια πατατας που έκανα και δε στρωνει ουτε με επαναφορά γιατι διεγραψα το backup, έκανα εκκαθάριση μνήμης στο timescape με αποτέλεσμα να μη μου δείχνει τις παλιές μου φώτο αλλα μόνο τιν καινούριες που βγάζω ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ , κατα τα άλλα ολα καλα.

Η καμερα έχει βελτιωθει αρκετα ,είχα κανει ένα τεστακι παλιοτερα αν θυμάστε , η ποιότητα τις εικόνας έχει στρώσει ,στο μόνο σημείο που καπου τα χάνει είναι το autofocus και φυσικα στο οτι δεν έχει ενα κουμπάκι καπου να αναβει το led ,ελπίζω σε μελλοντική αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορω να σου απαντησω για τη μπαταρια. Εχω περασει τη nordic και ειχα κανει root αλλα ειχα προβλημα με τη μπαταρια και αναγκαστηκα να ξαναπερασω το update. Αφου το περασα ειπα να το αφησω χωρις root μηπως και ηταν αυτο το προβλημα σε μενα. ΔΕΝ ηταν το root. Ετσι το ξαναεκανα το root, εχω σεταρει πληρως το τηλεφωνο και δεν το ξαναπειραζω και πλεον αποφευγει το ματι μου να κοιταει συνεχως το ποσοστο. Οτι ειναι να τρωει ας τρωει. Συμπερασμα δικό μου ειναι οτι το root δεν επηρεαζει τη μπαταρια.

 

Το root, δύσκολα να επηρρεάσει την διάρκεια της μπαταρίας. Η διαδικασία δεν αλλάζει δομικά στοιχεία του λειτουργικό, παρά μόνο κάποια permission.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το root, δύσκολα να επηρρεάσει την διάρκεια της μπαταρίας. Η διαδικασία δεν αλλάζει δομικά στοιχεία του λειτουργικό, παρά μόνο κάποια permission.

 

Το SetCpu κανει δουλεια οσον αφορα στη μπαταρια? Εχω διαβασει καποια πραγματα αλλα μου φαινεται λιγο μπερδεμενο..

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Το SetCpu κανει δουλεια οσον αφορα στη μπαταρια? Εχω διαβασει καποια πραγματα αλλα μου φαινεται λιγο μπερδεμενο..

Αν κανεις υποχρονισμο στα 245 ή στα 384ΚΗz τρωει αισθητα λιγοτερη μπαταρια αλλα lagαρει περισσοτερο στις μεταβασεις και τα προγραμματα.

Για μενα το SetCPU σε συνεργασια με το AutoKiller memory optimizer ειναι ο καλυτερος συνδιασμος για επιδοσεις και οικονομια.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το SetCpu κανει δουλεια οσον αφορα στη μπαταρια? Εχω διαβασει καποια πραγματα αλλα μου φαινεται λιγο μπερδεμενο..

 

Κάνει δουλειά, αν έχεις το setting σε "conservative" ή "powersave" αλλά στο δικό μου κινητό που τρέχει ως τα 600Mhz (Χ10 mini) είχε lag και κανά 2 φορές "πάγωσε" στιγμιαία. Στον δικό σου 1Ghz δε είμαι πολύ σίγουρος τι θα κάνει.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα έχει βελτιωθει αρκετα ,είχα κανει ένα τεστακι παλιοτερα αν θυμάστε , η ποιότητα τις εικόνας έχει στρώσει ,στο μόνο σημείο που καπου τα χάνει είναι το autofocus και φυσικα στο οτι δεν έχει ενα κουμπάκι καπου να αναβει το led ,ελπίζω σε μελλοντική αναβάθμιση

 

Με Vignette στην Pro έκδοση? Για δες...! :)

 

Αν κανεις υποχρονισμο στα 245 ή στα 384ΚΗz τρωει αισθητα λιγοτερη μπαταρια αλλα lagαρει περισσοτερο στις μεταβασεις και τα προγραμματα.

Για μενα το SetCPU σε συνεργασια με το AutoKiller memory optimizer ειναι ο καλυτερος συνδιασμος για επιδοσεις και οικονομια.

 

Συμφωνώ , επαυξάνω και επιβεβαιώνω το λόγο του προλαλήσαντα. :shifty:

Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις υποχρονισμο στα 245 ή στα 384ΚΗz τρωει αισθητα λιγοτερη μπαταρια αλλα lagαρει περισσοτερο στις μεταβασεις και τα προγραμματα.

Για μενα το SetCPU σε συνεργασια με το AutoKiller memory optimizer ειναι ο καλυτερος συνδιασμος για επιδοσεις και οικονομια.

 

Τα περασα και τα δυο. Στο SetCpu εβαλα on demand στα 576, screen off στα 245 και <35% μπαταρια στα 384. Περασα και το cachemate free να κανει Auto Clear. Αν θελει καποιος μπορει να με διορθωσει στις επιλογες μου. Και δεν ξανασχολουμαι με τη μπαταρια.

Αγορασα και το Lancher Pro Plus και ειμαι ευχαριστημενη τωρα.

Thanks

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...