Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμιά ιδέα από κανένα για το πως μπορώ να βρώ κάποιο μεταχειρισμένο ???

πουλιέται κανένα που να ξέρετε ?

 

Μην με βάζεις σε περισσότερες σκέψεις να δώσω το Milestone μου απ' όσες ήδη κάνω μετά την προσφορά που μου έκανε η Wind για το Galaxy S 2..! :rolleyes:

 

Πόσο περίπου υπολογίζεις να δώσεις?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Μην με βάζεις σε περισσότερες σκέψεις να δώσω το Milestone μου απ' όσες ήδη κάνω μετά την προσφορά που μου έκανε η Wind για το Galaxy S 2..! :rolleyes:

 

Πόσο περίπου υπολογίζεις να δώσεις?

 

Συζητήσεις με περιεχόμενο αγγελιών απαγορεύονται οπουδήποτε στο forum πέρα από το Buy&Sell.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συζητήσεις με περιεχόμενο αγγελιών απαγορεύονται οπουδήποτε στο forum πέρα από το Buy&Sell.

 

Μα δεν υπάρχει καν αγγελία, εδώ λίγες σκέψεις κάνουμε μήπως το δώσουμε, αλλά κι αυτές οι πιθανότητες είναι ελάχιστες. ;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μα δεν υπάρχει καν αγγελία, εδώ λίγες σκέψεις κάνουμε μήπως το δώσουμε, αλλά κι αυτές οι πιθανότητες είναι ελάχιστες. ;)

 

Νομίζω ότι με καταλαβαίνεις... δεν χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο πάνω σε αυτό. Ας επιστρέψουμε στα του Milestone. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

nop... μονο 2.2 official...

 

να κανω μια ερωτηση...

το δικο μου το milestone ειναι 2.2 και εχει πεσει στα χερια μου ενα με 2.0

πως το αναβαθμιζω ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

προσβαση στην καρτα μνημης απο΄πο εχουμε ρε παιδια΄θελω να δω τα προγραμματα που εχει ο προηγουμενος ιδιοκτηήτης και τα βλεπω μονο με συνδεση ussb

αλλο ένα θεμα. ειναι οτι ο player δεν μπορεί να παιξει τα αποθηκευμένα τραγούδια εχω 2.2.1 και εκανα reset factory εχασα κατι?

ευχαρισω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

προσβαση στην καρτα μνημης απο΄πο εχουμε ρε παιδια΄θελω να δω τα προγραμματα που εχει ο προηγουμενος ιδιοκτηήτης και τα βλεπω μονο με συνδεση ussb

αλλο ένα θεμα. ειναι οτι ο player δεν μπορεί να παιξει τα αποθηκευμένα τραγούδια εχω 2.2.1 και εκανα reset factory εχασα κατι?

ευχαρισω

 

- Βάλε έναν οποιοδήποτε File Manager από το Market και θα δεις οτιδήποτε υπάρχει στο κινητό.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

- Βάλε έναν οποιοδήποτε File Manager από το Market και θα δεις οτιδήποτε υπάρχει στο κινητό.

 

ευχαριστώ πολύ :)

με το θέμα των τραγουδιών σε σχέση με το φορμά βάζω κάποιον άλλον player; για να ανγνωρίζει τα πάντα :rolleyes:

επειδή είδα την υπογραφή με to macbook έχεις να μου πεις μς ποιον τρόπο μπορούμε να συγχρονίσουμε το itune διότι με itune my walkman duble twist sync mate isync τζίφος!!

Edited by esykas
itunes
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε 1-2 γνωστούς players, λογικά θα παίζουν οποιοδήποτε format..

Συγχρονισμό με iTunes δεν έχω δοκιμάσει, γενικά δεν ακούω μουσική από το κινητό..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Δες και εδώ, απ'ότι λέει έχει και battery cover:

http://www.mobilephone-spares.com/Motorola-MILESTONE-spare-parts-supplier.html

;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Δες και εδώ: http://cnn.cn/shop/motorola-milestonea855-c-22_1021.html

Έχω ψωνίσει και είναι πολύ αξιόπιστο.

 

και εγώ από εκεί αγοράζω και είναι αξιόπιστη :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά έχασα κι εγώ το καπάκι του κινητού μου, σε ενα κάμπινγκ. :p

http://cnn.cn/shop/motorola-milestonedroid-faceplate-battery-cover-p-7675.html .

Αυτό το καπάκι πίσω γράφει verizon , καθως και πωλειται μαζι με την προσοψη. Εχει βρει κανενας μονο το καπακι του κινητου σε κάπιοιο αξιοπιστο site?

 

ευχαριστω.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay κοίταξες;

 

Κοίταξα, αλλά πόση αξιοπιστία να σου δίνει ένας χρήστης απο το hong-kong; *

 

Ισως σε καποιο μαγαζακι ψαγμενο της αθηνας βρω καοποιον τυπακο και μπορεσει να μου το παραγγείλει ;Κάτι για έναν moby έχω ακούσει...

 

Γνωρίζει κανεις τιποτα;

 

*Επισης, θελει να φτιαξεις λογαριασμους paypal κλπ, πραγμα χρονοβορο και κουραστικο..

 

 

edit:

Επανάσταση απο το Facebook! :p

Μήπως να ενιχύσουμε ;

Edited by tsoump

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοχλωμο να το βρεις ελλάδα.

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κοίταξα, αλλά πόση αξιοπιστία να σου δίνει ένας χρήστης απο το hong-kong; *

 

Πίστεψε με... πολύ περισσότερη από πολλούς Έλληνες. Το ebay όπως θα καταλαβαίνεις δεν είναι τυχαία αγορά και την αξιοπιστία του δεν τη βρίσκεις πουθενά σε συνδυασμό μάλιστα με την αξιοπιστία των συναλλαγών που προσφέρει το PAYPAL.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, άρα ή βρισκω καποιον φίλο να μου κανει την εξυπηρετηση ή φτιάχνω paypal.

Μπορείτε να μου πείτε τι θα χρειαστεί για να δημιουργηθεί ένας λογαριασμος paypal ;

 

ευχαριστω και παλι.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ωραία, άρα ή βρισκω καποιον φίλο να μου κανει την εξυπηρετηση ή φτιάχνω paypal.

Μπορείτε να μου πείτε τι θα χρειαστεί για να δημιουργηθεί ένας λογαριασμος paypal ;

 

ευχαριστω και παλι.

 

Paypal: Χρήση και γενικές ερωτήσεις

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξα, αλλά πόση αξιοπιστία να σου δίνει ένας χρήστης απο το hong-kong; *

 

Αν έχει αρκετές πωλήσεις και καλό feedback (>98-99%) γιατί να μην τον εμπιστευτείς? ;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι; Ξερετε αν μπορω να χρησιμοποιησω στο milestone καποιο αλφαριθμητικο πληκτρολογιο με Τ9 οταν γραφω μηνυματα κι οχι το full qwerty keyboard (το εικονικο οχι το συρομενο) που μου βγαζει αντ'αυτου?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...