Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@ Κalagas : Αυτο κανω, πανω απ'ολα τα μαθηματα. ασχολουμαι μονο στο διαλειμα λιγο για να ξεχαστω με το κινητο ( ε και λιγο FB για να μη χανουμε επαφες) :-)

 

πολλοι εχουν προβλημα με την μαρκετ, ειδικα οσοι σβηνουν εφαρμογες απο το system/app . καλο θα ηταν οσοι εχουν σβησει εφαρμογες να αναφερουν αμα ειχαν παρενεργειες ή οχι για να μην πειραματιζομαστε αδικα..

 

Διάβασα αυτό: Don't delete gtalkservices.apk and talkservices.apk, because they crash the market.

 

Eπίσης πάνω κάτω πάρτε μια ιδέα ποιες εφαρμογές αφαιρούμε με ασφάλεια και ποιες όχι από ΕΔΩ...

Επίσης αν πάτε στις Rom που έχω ανεβάσει και διαβάσετε τις περιγραφές μπορείτε να δείτε ποιες εφαρμογές από το /system/app έχω αφαιρέσει χωρίς πρόβλημα...

Και τέλος οποιος ξαναβάζει εφαρμογές στο /system/app πριν κάνει restart ΔΕΝ πρέπει να ΞΕΧΝΑΕΙ να δίνει τα permission όπως φαίνονται στην φώτο από κάτω...

 

http://img265.imageshack.us/img265/3163/cap201003232050.th.jpg

 

 

Ίσως ο φίλος που λέει ότι ξαναπέρασε το gtalkservices.apk ξέχασε να δώσει τα σωστά permission και μετά να κάνει restart και ίσως για αυτό να μην του δουλεύουν και τα υπόλοιπα που λέει....

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαι ναι κυρίες και κύριοι είναι γεγονός:

 

ROM No6 (BlueMine)

 

Kalagas you are the best!... by far! :-) . Και επιτελους ξαναγύρισες στις blue versions ....

Θα την δοκιμάσω ASAP! Φαίνεται πολύ καλή δουλειά. Αντε και η επομενη ROM να ειναι 2.2 !!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια, πως μπορω να βγάζω μενου απ την ταπετσαρια του κινητου.

Βασικα θελω να βγάλω τις 2 εφαρμογες ανιχνευσεις του google, τη μία απ τις δυο την εβαλα καταλαθος απο την προσθεση μενου στην οθόνη.

 

2) δε μπορω να καταλαβω και το αλλο, γιατι μου ζητάει συνέχεια να κάνω λογαριασμό στο google, δε μπορω να καταλαβω.Τι νοημα εχει αυτο? και πως μπορω να το σταματησω αυτο... γιατι παω να κάνω κατι η να ψαξω κατι στο κινητο και μου πετάει το μηνυμα κάνε λογαριασμο στο google.πως θα το απενεργοποιησω αυτο

 

μπορει να με βοηθησει κανεις σε αυτα?

TO KAΛΗΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ! ;)
Link to comment
Share on other sites

Kalagas you are the best!... by far! :-) . Και επιτελους ξαναγύρισες στις blue versions ....

Θα την δοκιμάσω ASAP! Φαίνεται πολύ καλή δουλειά. Αντε και η επομενη ROM να ειναι 2.2 !!! :D

 

Οι πρώτες μπλε δεν ήταν ολόδικες μου. Τις πήρα από άλλα forum και έκανα πολύ μικρές αλάγες...

Οι Gold και η τελευταία Blue όμως είναι πλήρως δικές μου αφού κατανόησα πως αλλάζουν τα εικονίδια χωρίς να υπάρχει πρόβλημα στην απεικόνιση.

Αυτές τις Rom δεν θα τις βρεί κανείς πουθενά αλλού όσο και να ψάξει...

Μιλάμε για πάνω από 1000 εικονίδια αλλαγμένα από μένα σε όλες τις εφαρμογές που βρίσκονται στο system/app...

Tελικά μπορώ να πω ότι και μένα μου αρέσουν περισσότερο οι Blue Roms...

Άλλη η χάρη του μπλε χρώματος... Ουρανός, Θάλασσα, Ελλάδα.....

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να με βοηθησει κανεις σε αυτα?

Σου απαντήσανε... Ο λογαριασμός Google χρειάζεται για πολλές λειτουργίες του Android. Πχ για να μπεις στο Market και να κατεβάσεις εφαρμογές πρέπει οπωσδήποτε να έχεις Gmail λογαριασμό (λογαριασμός Google).

Για να βγάλεις κάτι από την επιφάνεια εργασίας το κρατάς παρατεταμένα και το σέρνεις στο κάτω μέρος της οθόνης που εμφανίζεται ένας κάδος και μόλις κοκκινήσει, το αφήνεις...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από μια εβδομάδα στο service της Motorola (όπου, όπως μου είπαν, καθυστέρησε λόγω του ότι πολλοί τεχνικοί έχουν πάρει άδεια), σήμερα τους πήρα τηλ και με ενημέρωσαν πως το κινητό είναι έτοιμο, θα μου το στείλουν αύριο. Όντως είχε πρόβλημα (θυμίζω πως υπερθερμαίνονταν πάρα πολύ στο ακουστικό και πίσω και τώρα τελευταία τρεμόπαιζε η οθόνη), αντικατέστησαν κάποια εξαρτήματα (η κοπέλα στο τηλέφωνο μου διάβαζε τι της είχαν γράψει οι τεχνικοί αλλά δεν προλάβαινα να μου πεί τι ακριβώς) και το πρόβλημα διορθώθηκε.

 

Άρα, κινητό 30 ημερών, ελαττωματικό, δεν αντικαταστάθηκε ποτέ από το κατάστημα που το πήρα (e-shop), ελέγχθηκε από το κατάστημα και βρέθηκε πως δεν έχει πρόβλημα, πέρασε το DOA και ώρα φτάνει στα χέρια μου επιδιορθωμένο από την Motorola. Είναι απογοητευτικό να έχεις ένα τόσο καινούργιο κινητό και να έχει χρειαστεί να μπουν ανταλλακτικά, αλλα τι να κάνουμε. Ζήτω το "υπερεξειδικευμένο" τμήμα service του e-shop. Κι αν ξαναδείτε φράγκο από εμένα, πάρτε με τηλ.

 

ΥΓ: Αλήθεια, εγώ μπορώ να κάνω κάτι τώρα με το e-shop?

Edited by DJDB
Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο λογαριασμό gmail πώς μπορούμε να προσθέσουμε?

Γιατί όταν πάω να προσθέσω έναν ακόμα δεν τα καταφέρνω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από μια εβδομάδα στο service της Motorola (όπου, όπως μου είπαν, καθυστέρησε λόγω του ότι πολλοί τεχνικοί έχουν πάρει άδεια), σήμερα τους πήρα τηλ και με ενημέρωσαν πως το κινητό είναι έτοιμο, θα μου το στείλουν αύριο. Όντως είχε πρόβλημα (θυμίζω πως υπερθερμαίνονταν πάρα πολύ στο ακουστικό και πίσω και τώρα τελευταία τρεμόπαιζε η οθόνη), αντικατέστησαν κάποια εξαρτήματα (η κοπέλα στο τηλέφωνο μου διάβαζε τι της είχαν γράψει οι τεχνικοί αλλά δεν προλάβαινα να μου πεί τι ακριβώς) και το πρόβλημα διορθώθηκε.

 

Άρα, κινητό 30 ημερών, ελαττωματικό, δεν αντικαταστάθηκε ποτέ από το κατάστημα που το πήρα (e-shop), ελέγχθηκε από το κατάστημα και βρέθηκε πως δεν έχει πρόβλημα, πέρασε το DOA και ώρα φτάνει στα χέρια μου επιδιορθωμένο από την Motorola. Είναι απογοητευτικό να έχεις ένα τόσο καινούργιο κινητό και να έχει χρειαστεί να μπουν ανταλλακτικά, αλλα τι να κάνουμε. Ζήτω το "υπερεξειδικευμένο" τμήμα service του e-shop. Κι αν ξαναδείτε φράγκο από εμένα, πάρτε με τηλ.

 

ΥΓ: Αλήθεια, εγώ μπορώ να κάνω κάτι τώρα με το e-shop?

 

Καταγγελία στο Ινστιτούτο Καταναλωτών και στο Δικηγόρο του Πολίτη. Αλλά στην Ελλάδα είμαστε και δυστυχώς υπάρχει βρώμα παντού και όταν παίζεις με πολλά λεφτά δεν βρίσκεις άκρη... Η συμπεριφορά του e-shop είναι γενικώς απαράδεχτη και καλό είναι να τα λέμε αυτά ώστε να αποτρέπουμε αγοραστές από αυτό το μαγαζί μπας και αλλάξει τακτική. Πάντα λένε παπαρ@@ς μέχρι να περάσει το DOA. Άκου το είδε τεχνικός του e-shop και αποφάνθηκε ότι δουλεύει καλά... Από που έως που ένας εντελώς άσχετος με το Μilestone τεχνικός βγάζει συμπεράσματα???????

Α και στείλε ένα email στα κεντρικά της Motorola με τα παραστατικά της επισκευής και παραίθεσαι και τα λεγόμενα του e-shop.... Ποτέ δεν ξέρεις μπορεί η Motorola να κάνει κάτι...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από μια εβδομάδα στο service της Motorola (όπου, όπως μου είπαν, καθυστέρησε λόγω του ότι πολλοί τεχνικοί έχουν πάρει άδεια), σήμερα τους πήρα τηλ και με ενημέρωσαν πως το κινητό είναι έτοιμο, θα μου το στείλουν αύριο. Όντως είχε πρόβλημα (θυμίζω πως υπερθερμαίνονταν πάρα πολύ στο ακουστικό και πίσω και τώρα τελευταία τρεμόπαιζε η οθόνη), αντικατέστησαν κάποια εξαρτήματα (η κοπέλα στο τηλέφωνο μου διάβαζε τι της είχαν γράψει οι τεχνικοί αλλά δεν προλάβαινα να μου πεί τι ακριβώς) και το πρόβλημα διορθώθηκε.

 

Άρα, κινητό 30 ημερών, ελαττωματικό, δεν αντικαταστάθηκε ποτέ από το κατάστημα που το πήρα (e-shop), ελέγχθηκε από το κατάστημα και βρέθηκε πως δεν έχει πρόβλημα, πέρασε το DOA και ώρα φτάνει στα χέρια μου επιδιορθωμένο από την Motorola. Είναι απογοητευτικό να έχεις ένα τόσο καινούργιο κινητό και να έχει χρειαστεί να μπουν ανταλλακτικά, αλλα τι να κάνουμε. Ζήτω το "υπερεξειδικευμένο" τμήμα service του e-shop. Κι αν ξαναδείτε φράγκο από εμένα, πάρτε με τηλ.

 

ΥΓ: Αλήθεια, εγώ μπορώ να κάνω κάτι τώρα με το e-shop?

 

Αν έχεις όρεξη και γουστάρεις, πάρε το χαρτί επισκευής από τη μοτορόλα που να φαίνεται η ημερομηνία που πήγες το κινητό στη μοτορόλα καθώς και το πρόβλημα που τους είπες.

Πήγαινε στο eshop και απαίτησε αντικατάσταση της συσκευής σου με καινούρια, διότι το πρόβλημα υπήρχε εξαρχής στο τηλέφωνο και τους είχες ειδοποιήσει εντός DOA , εκείνοι όμως έκαναν την πάπια.

 

Φυσικά και δεν πρόκειται να ικανοποιήσουν το αίτημά σου.

Αν έχεις όρεξη, μετά θα πρέπει να κινηθεί νομικά, καθότι, όπως είναι γνωστό, αν κάποιος σου χρωστάει με 2 τρόπους "πείθεται" να σε πληρώσει. Ο ένας είναι η δικαστική απόφαση...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εξελίξεις: πήρα στο e-shop, τους είπα ποιό είναι το πρόβλημα, τι έπρεπε να κάνουν και τι έκανε η Motorola και μου είπαν πως δεν μπορούν να ξέρουν αν το πρόβλημα δημιουργήθηκε στην πορεία ή αν ήταν εξ αρχής (παρότι ήταν ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχα αναφέρει και επιπρόσθετα είχε αρχίσει να τα παίζει και η οθόνη). Κράτησαν το τηλέφωνο μου όμως (σε περίπτωση ΠΟΥ). Σαν καταγγελία το έκανα, δεν περιμένω να γίνει κάτι.

 

Πήρα μετά στην Motorola, όπου και πάλι (σαν καταγγελία) τους ανέφερα το θέμα με το e-shop και για τον μη εξουσιοδοτημένο έλεγχο και μου είπαν πως θα το καταγράψουν γιατί υπάρχουν κα άλλες αναφορές για την συγκεκριμένη αλυσίδα.

 

Εγώ αυτό που θα κάνω αύριο που θα έρθει η συσκευή με το χαρτί που θα λέει ποιά ήταν η ζημιά, θα το στείλω/πάω στο e-shop. Απλώς για να τους αποδείξω ότι το πρόβλημα ήταν της συσκευής (και δεν το έκανα εγώ/εμφανίστηκε αργότερα), οπότε να πράξουν τα δέοντα - αν θέλουν -.

 

ΥΓ: Και στην Motorola και στο e-shop τους τόνισα πως είναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ να ελέγχει το κινητό κάποιος μη εξουσιοδοτημένος τεχνικός του καταστήματος. Πρέπει εξ αρχής να το στέλνουν στην εταιρεία. Κάτι που δεν κάνουν αν τους το πάς μέσα στις πρώτες μέρες (5-10 νομίζω). Μετά το στέλνουν.

Edited by DJDB
Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο λογαριασμό gmail πώς μπορούμε να προσθέσουμε?

Γιατί όταν πάω να προσθέσω έναν ακόμα δεν τα καταφέρνω.

 

Settings> Accounts & sync > (στο κατω μερος της οθόνης) Add Account .

 

Το εχω κάνει , είναι πολύ απλο (αν θυμασε το u/n και password.... :) )

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες μπλε δεν ήταν ολόδικες μου. Τις πήρα από άλλα forum και έκανα πολύ μικρές αλάγες...

Οι Gold και η τελευταία Blue όμως είναι πλήρως δικές μου αφού κατανόησα πως αλλάζουν τα εικονίδια χωρίς να υπάρχει πρόβλημα στην απεικόνιση.

Αυτές τις Rom δεν θα τις βρεί κανείς πουθενά αλλού όσο και να ψάξει...

Μιλάμε για πάνω από 1000 εικονίδια αλλαγμένα από μένα σε όλες τις εφαρμογές που βρίσκονται στο system/app...

 

Χαράς το κουράγιο σου!!!!....

 

Tελικά μπορώ να πω ότι και μένα μου αρέσουν περισσότερο οι Blue Roms...

Άλλη η χάρη του μπλε χρώματος... Ουρανός, Θάλασσα, Ελλάδα.....

 

Συμφωώ απόλυτα . ΕΛΛΑΔΑΡΑ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες μπλε δεν ήταν ολόδικες μου. Τις πήρα από άλλα forum και έκανα πολύ μικρές αλάγες...

Οι Gold και η τελευταία Blue όμως είναι πλήρως δικές μου αφού κατανόησα πως αλλάζουν τα εικονίδια χωρίς να υπάρχει πρόβλημα στην απεικόνιση.

Αυτές τις Rom δεν θα τις βρεί κανείς πουθενά αλλού όσο και να ψάξει...

Μιλάμε για πάνω από 1000 εικονίδια αλλαγμένα από μένα σε όλες τις εφαρμογές που βρίσκονται στο system/app...

Tελικά μπορώ να πω ότι και μένα μου αρέσουν περισσότερο οι Blue Roms...

Άλλη η χάρη του μπλε χρώματος... Ουρανός, Θάλασσα, Ελλάδα.....

 

Απιστευτη δουλεια...!

Και ολα τα λεφτα το bootscreen...!

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτη δουλεια...!

Και ολα τα λεφτα το bootscreen...!

 

Το "by kalagas" εννοείς??? Δεν το είπα εξ'αρχής, ήταν έκπληξη... :D:lol:

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Το "by kalagas" εννοείς??? Δεν το είπα εξ'αρχής, ήταν έκπληξη... :D:lol:

 

Αυτη ειναι η πινελια που κανει τη διαφορα...!

 

Οποια ρομ και να βαζω το bootscreen θα παραμενει το ιδιο σαν "φορος τιμης"...

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η πινελια που κανει τη διαφορα...!

 

Οποια ρομ και να βαζω το bootscreen θα παραμενει το ιδιο σαν "φορος τιμης"...

 

Θα σου φτιάξω ένα δικό σου bootscreen ρε agekalp να δω μετά ποιο θα έχεις από τα 2...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

kalagas, μια ερώτηση για την εγκατάσταση της ROM 6:

Εχω κάνει update το recovery σε RAMDLD 90.78. Για να με βγάλει στο recovery screen (στην οθόνη με το τριγωνάκι) πατάω power και το κουμπί της καμερας (ΟΧΙ power και το Χ από το hardware πληκτρολόγιο που αναφέρεις στην εγκατάσταση της ROM). Με το power kai X το τηλεφωνο μπουτάρει κανονικά (σαν να πατάω μονο το power).

 

Μηπως δεν εχω κανει κατι σωστά ή ειναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες ερωτησεις προς τους χρηστες της συσκευης:

1)Ειναι γρηγορο το κινητο? Σας εχει εμφανισει τιποτα κολληματα κτλ?

2)Το πληκτρολογιο τριζει καθολου? Ειναι σταθερο ή φευγει (μπορει να ανοιξει καταλαθος ας πουμε)

3)Υπαρχει πληθωρα εφαρμογων για την αναλυση της οθονης του?

4)Θα παρει την Froyo?

5)Μπορει να μοιραστει το ιντερνετ με λαπτοπ (οπως να γινει wifi spot(ξερω οτι θα γινει με την froyo αυτο) αλλα μεσω bluetooth καλωδιο usb?

6)Ειναι γενικοτερα καλη η κατασκευη του?

7)Απο καμερα τι λεει (φωτο+βιντεο)

8)Υπαρχουν πολλα widgets στο android market?

9)Στην αναπαραγωγη multimedia αρχειω πως τα παει? (.mp3, .avi)

10)Υπαρχει καποιο προγραμμα (σαν το tcpmp για wm) που να μπορω να εισαγω διευθυνση απο streaming ραδιοφωνικο σταθμο και να παιξει?

 

Ευχαριστω, ελπιζω να μην σας κουρασα.

Edited by Nos 55
προσθηκη 2 ερωτησεων

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

kalagas, μια ερώτηση για την εγκατάσταση της ROM 6:

Εχω κάνει update το recovery σε RAMDLD 90.78. Για να με βγάλει στο recovery screen (στην οθόνη με το τριγωνάκι) πατάω power και το κουμπί της καμερας (ΟΧΙ power και το Χ από το hardware πληκτρολόγιο που αναφέρεις στην εγκατάσταση της ROM). Με το power kai X το τηλεφωνο μπουτάρει κανονικά (σαν να πατάω μονο το power).

 

Μηπως δεν εχω κανει κατι σωστά ή ειναι οκ?

 

Έχεις άλλον bootloader. Δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα, δοκίμασε και θα δεις...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες ερωτησεις προς τους χρηστες της συσκευης:

1)Ειναι γρηγορο το κινητο? Σας εχει εμφανισει τιποτα κολληματα κτλ?

2)Το πληκτρολογιο τριζει καθολου? Ειναι σταθερο ή φευγει (μπορει να ανοιξει καταλαθος ας πουμε)

3)Υπαρχει πληθωρα εφαρμογων για την αναλυση της οθονης του?

4)Θα παρει την Froyo?

5)Μπορει να μοιραστει το ιντερνετ με λαπτοπ (οπως να γινει wifi spot(ξερω οτι θα γινει με την froyo αυτο) αλλα μεσω bluetooth καλωδιο usb?

6)Ειναι γενικοτερα καλη η κατασκευη του?

7)Απο καμερα τι λεει (φωτο+βιντεο)

8)Υπαρχουν πολλα widgets στο android market?

9)Στην αναπαραγωγη multimedia αρχειω πως τα παει? (.mp3, .avi)

10)Υπαρχει καποιο προγραμμα (σαν το tcpmp για wm) που να μπορω να εισαγω διευθυνση απο streaming ραδιοφωνικο σταθμο και να παιξει?

 

Ευχαριστω, ελπιζω να μην σας κουρασα.

 

1)Mια χαρα σφαιρα ειναι.Οτι κολληματα μου εχει κανει ηταν θεμα κακων εφαρμογων

2)Ουτε τριζει ουτε ανοιγει γενικα δεν εχω παραπονα.Απλως θελει συνηθεια

3)Εννοειται

4)Κατα τα φαινομενα ναι αν και νομιζω δεν εχει ανακοινωθει τιποτα απο την μοτορολα

5)Ναι αν ειναι ροοτ και με την καταλληλη εφαρμογη

6)Νομιζω οτι ειναι απο τα καλυτερα κινητα σε θεμα κατασκευης

7)Το βιντεο μια χαρα,οι φωτογραφιες δεν ειναι και οτι καλυτερο κυκλοφορει στα 5μπ

8)Απειρα

9)Μια χαρα

10)Δεν το γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

το menu του ειναι ελληνικο? η μπαταρια του με νορμαλ χρηση ποσο κραταει?

Ναι, εχει κανονικοτατα ελληνικα.

Η μπαταρια βγαζει πανω κατω 1.5 μερες με νορμαλ χρηση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Μία ερώτηση μόνο γιατί είμαι κι εγώ έτοιμος για Android κινητό και είμαι ανάμεσα στο Milestone και το Desire. Μπορεί κάποιος να μου πει σε 2 γραμμές γιατί να προτιμήσω το ένα ή το άλλο?. Θα με εξυπηρετούσε πολύ γιατί όπως ξέρετε δεν μας περισσεύουν τα χρήματα.

Σας ευχαριστώ

Τιμή σ' εκείνους όπου στην ζωή των, ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Μία ερώτηση μόνο γιατί είμαι κι εγώ έτοιμος για Android κινητό και είμαι ανάμεσα στο Milestone και το Desire. Μπορεί κάποιος να μου πει σε 2 γραμμές γιατί να προτιμήσω το ένα ή το άλλο?. Θα με εξυπηρετούσε πολύ γιατί όπως ξέρετε δεν μας περισσεύουν τα χρήματα.

Σας ευχαριστώ

 

Καλημέρα.

Να προτιμήσεις το desire γιατί είναι πιο γρήγορο. Μη φανταστείς τρελές διαφορές, αλλά είναι πιο γρήγορο.

Επίσης η οθόνη του έχει πιο ζωντανά χρώματα.

 

Να προτιμήσεις το μοτορόλα γιατί έχει qwerty πληκτρολόγιο.

Γιατί έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

Γιατί η οθόνη του κάτω κάτω από τον ήλιο έχει πολύ καλύτερη απόδοση από του desire.

Γιατί έχει καλύτερη ακουστική.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...