Jump to content

We-Travel offline GPS program


Spidey
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα βελάκια όμως στο κάτω μέρος της οθόνης δεν φεύγουν!

 

 

1) Ανοιγουμε το αρχειο WeTravel.jad με το notepad (ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΟΤΕPAD).

2) Στο τελος του αρχειου μετα τα "κινεζικα" προσθεστε

 

MIDlet-Touch-Support: True

UserNativeTextButtons: false

ReverseSoftkeys: true

UseNativeCommands: false

LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 400

LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240

LGE-MIDlet-Indicator: Hide

 

3)Αποθήκευση και εγκατασταση....

και μετά βελάκια γιοκο!

 

Για εγκατάσταση του wetravel αυτό που έκανα εγώ και δούλεψε κανονικά:

 

Για όσους το αρχείο jad βγάζει αποτυχία ελέγχου ταυτότητας έχω να προτείνω το εξής:

Κατέβασα από το site του wetravel μόνο το applications και χρησιμοποίησα από αυτό μόνο τα αρχεία jar και jad σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα αρχεία από το φάκελο του wetravel που κατέβασα από το site του jimdem. Η εγκατάσταση έγινε κανονικά με το jad αφού πέρασα όλο το φάκελο στην κάρτα μνήμης (η εγκατάσταση του jad έγινε από εκεί) και όλα δουλεύουν ρολόι

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eχω εγκαταστήσει το we travel και τους χάρτες garmin 1.90 (http://www.lgarenatools.moonfruit.com/#/downloads/4537546532).

 

To πρόγραμμα δουλέυει μια χαρά και δείχνει σχεδόν όλους τους δρόμους. Οταν όμως επιλλέγω πλοήγηση σε μια διευθυνση τότε δεν μπορεί να τη βρει την οδο.Παρολο που αμα μεταβώ σε μια διυθυνση το gps μου δείχνει στο χάρτη την οδο φαινεται να μην την έχει οταν την βάζω για μεταβώ.Τις κεντρικές οδούς όμως τις έχει.Ξερει κανείς γιατί δεν μπορώ να επιλέξω τους "μικρούς δρόμους" παρόλο που όταν κινούμε οι οδοί αναγράφονται;

Edited by nikgiannako
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και ευχαριστουμε για τον πολυτιμο χρονο που καταβαλεται για να ανταποκριθειτε στις ερωτησεις μας,θα ηθελα να μου πειτε οποιος γνωριζει πως μπορω να δουλεψω το gps σε κινεζικο τηλεφωνο με εφαρμογη java,το τηλεφωνο ειναι F029 KAI F035 σας ευχαριστω εκ των προτερων
GEORGE G
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους κι ένα μεγάλο μπράβο κι ευχαριστώ για την όλη προσπάθεια!

μπορεί κάποιος να μου λύσει ένα προβληματάκι το οποίο βλέπω οτι το έχουν αρκετοί χρήστες απ'ότι φαίνεται και δεν έχω δει κάποια λύση;

έχω το Arena Vodafone Live και συγκεκριμένα με την έκδοση λογισμικού KM900AT_V10v κι έκδοση υλικού rev 1.1 .

Το προβλημά μου είναι ότι δε με αφήνει να κάνω εγκατάσταση το WeTravel.jad. Εμφανίζει συνεχώς "αποτυχία ελέγχου ταυτότητας". Έχω δοκιμάσει και τα αρχεία από το http://we-travel.co.cc της έκδοσης 0.9.12 και τα αρχεία της έκδοσης rc30.Αν κάποιος μπόρει να βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Eχω εγκαταστήσει το we travel και τους χάρτες garmin 1.90 (http://www.lgarenatools.moonfruit.com/#/downloads/4537546532).

 

To πρόγραμμα δουλέυει μια χαρά και δείχνει σχεδόν όλους τους δρόμους. Οταν όμως επιλλέγω πλοήγηση σε μια διευθυνση τότε δεν μπορεί να τη βρει την οδο.Παρολο που αμα μεταβώ σε μια διυθυνση το gps μου δείχνει στο χάρτη την οδο φαινεται να μην την έχει οταν την βάζω για μεταβώ.Τις κεντρικές οδούς όμως τις έχει.Ξερει κανείς γιατί δεν μπορώ να επιλέξω τους "μικρούς δρόμους" παρόλο που όταν κινούμε οι οδοί αναγράφονται;

 

Mε τους συγκεκριμένους χάρτες της Garmin δεν μπορείς να έχεις πλοήγηση με το κινητό. Eνώ, δηλαδή, σου εμφανίζει κανονικά τους δρόμους (και μάλιστα με περισσότερες λεπτομέρειες σε σχέση με τους χάρτες του WeTravel, καθότι εμπορική εφαρμογή) δεν σου δίνει τη δυνατότητα της πλοήγησης. Έχει να κάνει με την εφαρμογή και την αναγνώριση του χάρτη από το map generator με το οποίο έχει γίνει η μετατροπή για java (για περισσότερες λεπτομέρειες διάβασε το topic σε παλαιότερες σελίδες, όπου υπάρχει πιο λεπτομερής απάντηση).

 

Aν θέλεις να έχει πλοήγηση, θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις τους χάρτες του WeTravel, με τα όποια μειονεκτήματα έχει μια open source εφαρμογή, όπου ο καθένας συνεισφέρει στη δημιουργία των χαρτών (openstreetmap.org), με αποτέλεσμα άλλοι δρόμοι να εμφανίζονται σε greeklish, άλλοι σε ελληνικά κλπ...

 

Aν, πάλι, θέλεις μια σωστή και αξιοπρεπή πλοήγηση έχεις δύο λύσεις: είτε παίρνεις άλλο κινητό, στο οποίο μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογή με χάρτες είτε δίνεις γύρω στα 65-70 ευρώ και παίρνεις ένα συμπαθητικό gps και σε πηγαίνει στον προορισμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Mε τους συγκεκριμένους χάρτες της Garmin δεν μπορείς να έχεις πλοήγηση με το κινητό. Eνώ, δηλαδή, σου εμφανίζει κανονικά τους δρόμους (και μάλιστα με περισσότερες λεπτομέρειες σε σχέση με τους χάρτες του WeTravel, καθότι εμπορική εφαρμογή) δεν σου δίνει τη δυνατότητα της πλοήγησης. Έχει να κάνει με την εφαρμογή και την αναγνώριση του χάρτη από το map generator με το οποίο έχει γίνει η μετατροπή για java (για περισσότερες λεπτομέρειες διάβασε το topic σε παλαιότερες σελίδες, όπου υπάρχει πιο λεπτομερής απάντηση).

 

Aν θέλεις να έχει πλοήγηση, θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις τους χάρτες του WeTravel, με τα όποια μειονεκτήματα έχει μια open source εφαρμογή, όπου ο καθένας συνεισφέρει στη δημιουργία των χαρτών (openstreetmap.org), με αποτέλεσμα άλλοι δρόμοι να εμφανίζονται σε greeklish, άλλοι σε ελληνικά κλπ...

 

Aν, πάλι, θέλεις μια σωστή και αξιοπρεπή πλοήγηση έχεις δύο λύσεις: είτε παίρνεις άλλο κινητό, στο οποίο μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογή με χάρτες είτε δίνεις γύρω στα 65-70 ευρώ και παίρνεις ένα συμπαθητικό gps και σε πηγαίνει στον προορισμό σου.

 

 

Και με όλους εμάς τους υπόλοιπους που έχουμε κανονικά πλοήγηση με τους χάρτες της garmin τι ακριβώς γίνεται?

μην παραπληροφορούμε τον κόσμο αν δεν ξέρουμε.

μια χαρά πλοήγηση κάνει το πρόγραμμα με τους χάρτες από το site που δείχνει ο φίλος, ίσως δεν κάνει σωστά την αναζήτηση, πάντα με αγγλικούς χαρακτήρες π.χ για αθήνα βάλε ath. Αλλιώς μπορεί να μην έχει κάνει κάτι καλά στην εγκατάσταση

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Mε τους συγκεκριμένους χάρτες της Garmin δεν μπορείς να έχεις πλοήγηση με το κινητό. Eνώ, δηλαδή, σου εμφανίζει κανονικά τους δρόμους (και μάλιστα με περισσότερες λεπτομέρειες σε σχέση με τους χάρτες του WeTravel, καθότι εμπορική εφαρμογή) δεν σου δίνει τη δυνατότητα της πλοήγησης. Έχει να κάνει με την εφαρμογή και την αναγνώριση του χάρτη από το map generator με το οποίο έχει γίνει η μετατροπή για java (για περισσότερες λεπτομέρειες διάβασε το topic σε παλαιότερες σελίδες, όπου υπάρχει πιο λεπτομερής απάντηση).

 

Aν θέλεις να έχει πλοήγηση, θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις τους χάρτες του WeTravel, με τα όποια μειονεκτήματα έχει μια open source εφαρμογή, όπου ο καθένας συνεισφέρει στη δημιουργία των χαρτών (openstreetmap.org), με αποτέλεσμα άλλοι δρόμοι να εμφανίζονται σε greeklish, άλλοι σε ελληνικά κλπ...

 

Aν, πάλι, θέλεις μια σωστή και αξιοπρεπή πλοήγηση έχεις δύο λύσεις: είτε παίρνεις άλλο κινητό, στο οποίο μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογή με χάρτες είτε δίνεις γύρω στα 65-70 ευρώ και παίρνεις ένα συμπαθητικό gps και σε πηγαίνει στον προορισμό σου.

 

Εγώ μια χαρά έχω πλοήγηση με αυτούς τους χάρτες!!! Δεν χρειάζεται αποκλειστικά του we-travel μην λέμε οτι θέλουμε! Είναι λεπτομερέστατοι απλά για μικρές οδούς καλύτερα να πληκτρολογούμε τα αρχικά μόνο και σε greeklish.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβή διάταξη αρχείων στο wetravel + χαρτες [ΕΤΟΙΜΟ].

 

Για αρχή εκτελείτε:

 

- LINK: http://drop.io/we_travel

- Κατεβαζεται τα δυο αρχεία που δίνονται και τις οδηγίες για διαστάυρωση των δεδομένων.

- Αποσυμπιέζεται κατευθείαν το αρχείο WeTravel_quick start.rar στο others της κάρτας μνήμης.

- Εκεί είναι φορτωμένα : το ελληνικό μενού και οι ελληνικές φωνητικές εντολές.

- Υστερα αποσυμπιέζεται το αρχείο greece maps_wetravel.rar στο MAP του wetravel και έτοιμο.

- Κατεβάζεται απο το ίδιο link το αρχείο Wetravel_rc30.rar το αποσυμπιέζεται στο others της κάρτας μνήμης. (θα εμφανιστούν δύο αρχεία java)

 

Μέσα από το πρόγραμμα εκτελείτε:

 

- Μετά απο εγκατάσταση του Wetravel.jad μεσω του κινητου, το τρέχετε.

- Θα σας ζητηθεί να κάνει root τα αρχεία και τους χάρτες. Πατάτε ΟΚ και περιμένετε.

- Μετά ακολουθείτε : menu -> ρυθμίσεις -> GPS -> Αυτόνομο GPS (internal).

- Βγείτε - ξαναμπείτε.

- Ένα 5λεπτάκι στο μπαλκόνι / ταράτσα και ολα οκ!

 

Εκανα τα παραπανω σε ενα SE W995 αλλα εχω κανα-δυο θεματακια...

Δεν ηθελε να ανοιξει το .jad,οποτε το εκανα install με το .jar,ο χαρτης ειναι στα αλαμπουρνεζικα και τελος του ζηταω να με παει καπου αλλα δεν.

Του βαζω δηλαδη πολη π.χ. Ρεθυμνο και στα Ελληνικα αλλα και Aγγλικα αλλα ενω μου εμφανιζει το ΟΚ,το παταω και δεν κανει τιποτα...

Κατα τα αλλα μια χαρα :)

 

p.s. Η πλακα ειναι που το λεω σε φιλους οτι του εβαλα gps και ρωτανε ποσο με χρεωνει :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τα αποσυμπιέζουμε στον η/υ και μετα τα πεταμε στην κσρτα μνημης η ετσι ωπος τα κατεβαζουμε τα πεταμε κατευθειαν στην καρτα μνημης?
))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παίδες αν συμφωνείτε και εσείς βασικά αν συμφωνούν οι δημιουργοί τον greek patches κλπ

Λέω να ανοίξω ένα site και να βάλουμε μέσα τα αρχεία για το we travel καθώς ελληνικούς χάρτες κατά προτίμηση Autodrive Hellas

 

επίσης να βάλουμε tutorials και όλα αυτά σε ένα site με buttons για το download

για εύκολο κατέβασμα

[/img]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έφτιαξα αυτήν την σελίδα σας παρακαλώ μπείτε και δείτε την λεπτομερώς καi πείτε μου την γνωμi σας http://we-travelgr.blogspot.com/
[/img]
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικη η σελιδα σου.εχω το samsung monte θελω να βαλω το we travel ακολουθησα τις οδηγιες σου γινετε εγκατασταση κανωνικα απο jar αλλα εχω μπεζ οθόνη και γραφη no map data σημα βρισκη κανωνικα και η μικρη κουκιδα γινετε πρασινη χαρτες δεν βλεπω .γινετε κατι?? δοκιμασα πολλες φορες δεν βρικα να κανω λαθος κατι.
:!:
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικη η σελιδα σου.εχω το samsung monte θελω να βαλω το we travel ακολουθησα τις οδηγιες σου γινετε εγκατασταση κανωνικα απο jar αλλα εχω μπεζ οθόνη και γραφη no map data σημα βρισκη κανωνικα και η μικρη κουκιδα γινετε πρασινη χαρτες δεν βλεπω .γινετε κατι?? δοκιμασα πολλες φορες δεν βρικα να κανω λαθος κατι.

 

 

1) Κατέβασες τους χάρτες ??? 2) Έχεις ρυθμίσει την εφαρμογή να έχει full access στα αρχεία ???

 

το dir για τους χάρτες είναι έτσι: others\WeTravel\maps\και εδώ βάσεις χύμα τα αρχεία δηλαδή

αν κατέβασες τον WeDrive Hellas 1.90 πάρε τα αρχεία από το

greece_1.90_z11_v4\Map και βαλτά χύμα μέσα στο others\WeTravel\maps

[/img]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά έφτιαξα αυτήν την σελίδα σας παρακαλώ μπείτε και δείτε την λεπτομερώς καi πείτε μου την γνωμi σας http://we-travelgr.blogspot.com/

 

 

Καλησπερα αν πας στο παραπανω site κατεβαζεις μονο αυτα τα δυο αρχεια Wetravel_rc30 , WeTravel_quick start και κανεις εγκατασταση? χρειαζεται τιποτα αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αν πας στο παραπανω site κατεβαζεις μονο αυτα τα δυο αρχεια Wetravel_rc30 , WeTravel_quick start και κανεις εγκατασταση? χρειαζεται τιποτα αλλο?

 

κατεβασε και το χαρτη εδω. http://www.rapidshare.com/files/349096388/greece_1.90_z11_v4.rar και απο αρχεια εισε κομπλε

:!:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι κατοχος του lg gc900 και θελω να εγκαταστισω μια πιο ενημερωμενη εκδοση του googlemaps java απο αυτην που εχει. η αντιπρωσοπια δεν μπορει να με βοηθησει . γνωριζει κανεις τον τροπο και απο πια σελιδα? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι κατοχος του lg gc900 και θελω να εγκαταστισω μια πιο ενημερωμενη εκδοση του googlemaps java απο αυτην που εχει. η αντιπρωσοπια δεν μπορει να με βοηθησει . γνωριζει κανεις τον τροπο και απο πια σελιδα? ευχαριστω!

 

εδω http://www.google.com/mobile/maps/ ψαξε κατι θα βρης

:!:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εκανα οτι ελεγαν οι οδηγιες, αλλα οταν παω να κανω την εγκατασταση απο το κινητο, μου βγαζει authentication failed. Να προσθεσω οτι το ιδιο εγινε και οταν εκανα εγκατασταση του gmaps απο το σαιτ της google. Μπορειτε να μου πειτε τι κανω λαθος?? Thanxx

 

ok, ακολουθησα τις οδηγιες στην προηγουμενη σελιδα και ολα οκ.. ελπιζω να παει καλα και με τους χαρτες...

Edited by vlachaquito
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι μια χαρα δουλευει. Προβλημα εχω με την γλωσσα. Ενω τα ελληνικα τα διαβαζει κανονικα, τα αγγλικα μου τα βγαζει ακαταλαβιστικα. Βασικα προτιμω στα αγγλικα για να μπορω ναι παιξω με το configuration. καμια ιδεα??

 

τελικα το προβλημα δεν ειναι τα ελληνικα. Το προβλημα ειναι οτι οι δρομοι ειναι στα.. αλαμπουρνεζικα, πρακτικα τα γραμματα δεν ειναι τα ιδια και ετσι δεν μπορω να βαλω καμια οδο για να τρεξει. Το ιδιο συμβαινει και στον χαρτη του προγραμματος, δεν καταλαβαινεις τπτ!!! helpppppppp

Edited by vlachaquito
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, είμαι ένας νέος κάτοχος του Samsung S5620 και θέλω να ευχαριστήσω όλους εσάς για τις συμβουλές σας στην εγκατάσταση του we travel. Όλως παραδόξως αν και πρώτη φορά κάτοχος κινητού με GPS όλα κύλησαν ομαλά κατά την εγκατάσταση και τη δοκιμή. Τώρα είμαι στη φάση της εξοικείωσης με το πρόγραμμα. Θα επανέλθω με τυχόν απορίες. Και πάλι ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πραγματικα δεν ξερω τι να πω... σκιζω τα πτυχεια μου..

 

Οτι και να εκανα δεν καταφερα να βαλω τον χαρτη... και οταν βαζω καποιο χαρτη, τα γραμματα ξαναγινονται αλαμπουρνεζικα. Μου φαινεται ειναι πιο ευκολο να αλλαξω κινητο παρα να το φτιαξω....

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα σήμερα και εγω σε Nokia N73 με εξωτερικό BT gps receiver.

Δουλεύει.:p

Το certificate error μου το βγαλε και μένα κατά την εγκατάσταση με το jad που είναι ανερτημένο στο παρόν ποστ αλλά ξεπεράστηκε με αλλαγή ημερομηνίας στο κινητό, μάλλον θέλει κατά την εγκατάσταση να γυρίσεις μια χρονιά ή δυο πίσω το ρολόι.

Μετά το επανέφερα στην σημερινή ημερομηνία χωρίς πρόβλημα.

Η sim δεν πρέπει να είναι το πρόβλημα καθώς εγκατέστησα και με whats up και με vodaphone με σύνδεση.

Για κάποιο λόγο προς το τέλος της εγκατάστασης ζητάει access point και δεν αποκλείεται να στέλνει κάποια bytes.

Σιγουρα όχι τπτ τρελό αφού στην whatsup εχω δεν εχω μισό ευρό μέσα.

Τελικά εγκατέστησα την τελευταία version απο το site της we-travel (το οποίο ήθελε ημερομηνία 2010) We-Travel0.9.12Full και όχι κάποια rc.

Σε Nokia θέλει ακριβώς μετά την εγκατάσταση να μπεις στο application manager στα suite settings της εφαρμογής και να βάλεις Always allowed στα Read user data - Edit user data αλλιώς το we-travel πετάει συνέχεια promts όποτε πάει να βρει κάτι μέσα στο πρόγραμμα.

Για την λειτουργία του προγράμματος τώρα είμαι διχασμένος.

1ον - 1ον είναι κλάσης χειρότερο απο το χειρότερο μη java κανονικό gps πρόγραμμα και σαν εμφάνιση και σαν λειτουργία.

Απο την άλλη την δουλειά του την κάνει, είναι free, full customizable και εχει τους εκπληκτικούς χάρτες του garmin!

Ακόμα πιο σημαντικό εχει την δική σας υποστήριξη μέσω αυτού του υπέροχου thread που φιλοξενείται στο myphone!!! :up:

Το στίγμα στο χάρτη αργούσε και με έδειχνε αρκετά πίσω αλλά η φωνή πήγαινε πάντα σωστά.

Τα μενού τα άφησα default και τη γλώσσα επίσης γιατί με τα custom skin-menus γινόταν πάναργο και μη λειτουργικό στο αδύναμο N73.

Στην γλώσσα όταν άλλαζα το default σε char set άρχιζε να εμφανίζει λάθος τα ονόματα των δρόμων και τα γράμματα του menu.

Επίσης αν δεν κλείσω όλα τα καλούδια οπως 3d χάρτη, pois, καταγραφές gpx ή kml για export και χρήση με google τότε πάλι το πρόγραμμα κολλούσε στο n73.

Ο μόνος τρόπος για να δουλέψει σταθερά ήταν απλος 2d χάρτης, χωρίς auto rotate και μάλιστα χωρίς να εμφανίζονται τα ονόματα δρόμων, αλλιώς πάντα κολούσε σε recalculation.

Ενα άλλο μειονέκτημα είναι ότι το screensaver της nokia υπερίσχυε της επιλογής Backlight On του we-travel, πρόβλημα που λύνεται με ρύθμιση του power saver time out της nokia στα 30 λεπτά.

Αυτό που δεν κατάλαβα ακόμα είναι το πως δουλεύουν οι αναζητήσεις δρόμων σε συγκεκριμένες πόλεις.

Για παράδειγμα έψαχνα την αιολίας στην κάτω κηφισσιά και δεν την εύρισκα με την καμία είτε kifisia (athinon) να έβαζα είτε nea erythrea είτε kat. kifisia είτε kato kifisia στην πόλη.

Οταν πήγαινα στο δρόμο με το αυτοκίνητο τον έβλεπα στο χάρτη με την κανονική του ονομασία αλλά στο search δεν ήξερα τι πόλη να βάλω για να τον αναζητήσω, οπότε κάποιο πρόβλημα πρέπει να παίζει στην αναζήτηση σε συνδυασμό με το χάρτη 1.90 v4.

Το ίδιο γινόταν όταν έψαχνα την Idis στον πειραιά...

Επίσης χωρίς το rotate me που χρησιμοποιείται για να κάνεις rotate την οθόνη σε S60 συσκευές που δεν εχουν Accelerometer sensor δεν μπορείς να δείς ολόκληρη την ονομασία των δρόμων και των πόλεων όταν κάνεις αναζήτηση. ΠΧ στην αναζήτηση για agios stefanos (anatolikis attikis) το (anatolikis attikis) δεν φαίνεται καθόλου και μπορεί να ψάχνεις καταλάθος σε agios stefanos (achaias) κτλ.

Αυτά τα 2 τελευταία είναι πιστεύω τα μεγαλύτερα προβλήματα του προγράμματος αυτή την στιγμή.

Πιστεύω ότι σε ποιό σύγχρονες και ισχυρές autorotate touch συσκευούλες (Samsung-LG) που δεν εχουν κάποιο OS το πρόγραμμα θα δείχνει αρκετά καλύτερο και πιθανός θα κολλάει λιγότερο.

Λίγο stability αν αποχτήσει ακόμα εχει προοπτικές να μονοπωλήσει τo java free offline navigation.

Περιμένω με ανυπομονησία βελτιωμένες εκδόσεις.

Μπράβο στα ελληνόπουλα που το έχουν κάνει φύλο και φτερό το πρόγραμμα!!!

Οι φωνές τέλειες και τα ελληνικά μενού αλλάνθαστα μεταφρασμένα.

 

PS Λοιπόν ή λύση στο πρόβλημα της αναζήτησης βρέθηκε!!! Όταν ψάχνεις κάποιο δρόμο σε κάποια περιοχή και δεν τον βρίσκει τότε μετά την πληκτρολόγηση της πόλης πχ. kifisia (athinon) πριν γραψουμε το όνομα του δρόμου που θέλουμε και δεν μας βρίσκει πατάμε στην enter street name οθόνη ---> options ---> search further και βάζουμε το όνομα του δρόμου.

Πλέον μας βγάζει περισσότερες επιλογές και η Aiolias που πριν δεν έβρισκε είναι μέσα σε αυτές!!!

Edited by yiannis_1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...