Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει δυνατοτητα να απενεργοποιησουμε στο βιντεο τον σταθεροποιητη εικονας? παρατηρησα οτι σε χαμηλο φωτισμο οταν βγαζει ενα χερακι αφηνει κατι σαν ειδολα σε οτι τραβαμε οταν κουναμε γρηγορα την καμερα.... υπαρχει τροπος να φυγει αυτο το χερακι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια καμια επαφη με σιμπιαν?μονο σονυ ερικσον εχετε χρησιμοποιησει σε ολη σας τη ζωη?Δεν θελω να θιξω κανεναν...αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν το προτεινετε το τηλεφωνο για καποιον που εχει να αγορασει σονυ τηλεφωνο αρκετα χρονια.η ποιοτητα του ειναι καλη?γιατι τα τελευταια χρονια εχω νοκια...ευχαριστω.

 

ποιοτητα καλη, δεν ειναι samsung(ειχα το ι8910 πριν) που ειναι σαφως καλυτερη.

εχει καλη καμερα και ξενον φλας , το βιντεο για μενα χειροτερο απο του ι8910.

ειναι βολικο στο μεγεθος(το ι8910 μου φαινοταν κουμουτσα).

απλα η οθονη του σαμσουνγκ πιο καλη πιο ζωντανη.

νοκια ειχα το ν82 πριν παρω το σαμσουνγκ. παρομοιο ποιοτικα με το σασιο θα ελεγα.

Link to comment
Share on other sites

ρωταω γιατι διαβασα πιο πριν απο αλλα παιδια οτι ειναι σκετη πλαστικουρα και τετοια.ειχα το γουοκμαν το 910 και ηταν ψευτικο σε συσκριση με το ν85 η το 7390.και επειδη ψαχνω αρκετο καιρο για τηλεφωνο δεν ξερω τι να κανω...
Link to comment
Share on other sites

ρωταω γιατι διαβασα πιο πριν απο αλλα παιδια οτι ειναι σκετη πλαστικουρα και τετοια.ειχα το γουοκμαν το 910 και ηταν ψευτικο σε συσκριση με το ν85 η το 7390.και επειδη ψαχνω αρκετο καιρο για τηλεφωνο δεν ξερω τι να κανω...

 

πηγαινε σε ενα πλαισιο, γερμανο, να τα δεις ζωντανα και να αποφασισεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS...που μπορώ να βρω το NDrive για το κινητό καθώς δεν είμαι διατεθειμένος να πληρώσω ΚΑΙ ΑΛΛΑ λεφτά για να ολοκληρώσω το κινητό....???
Link to comment
Share on other sites

ρωταω γιατι διαβασα πιο πριν απο αλλα παιδια οτι ειναι σκετη πλαστικουρα και τετοια.ειχα το γουοκμαν το 910 και ηταν ψευτικο σε συσκριση με το ν85 η το 7390.και επειδη ψαχνω αρκετο καιρο για τηλεφωνο δεν ξερω τι να κανω...

το σατιο κατεμε ειναι μουφα πολα προβληματα και σου σινιστο να μην το παρεις φιλικα διστιχως εγω το εχω:mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,μια φιλη μου ειναι κατοχος του κινητου και εχω ορισμενες αποριες γιατι οταν παω στισ εικονες μου απο το organizer και στις ρυθμισεις ετσι ωστε να εχουν ταξινομηση κατα την πιο προσφατη αυτο γινεται γαι λιγο και μετα αλλαζει παλι η ταξινομιση και γινεται κατα ονομα,αλλαζει καπωσ αυτο?

 

Και κατι ακομα,γινεται τις φωτογραφιες μου που εχω με τουσ φακελους στο organizer οταν τις βλεπω να πιγαινω στην επομενη με την αφη χωρισ να βγαινω απο αυτη που ειμαι για να παω στην επομενη απο εκει πο ειναι ολες μαζι? Ευχαριστω!

 

Υπενθύμιση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS...που μπορώ να βρω το NDrive για το κινητό καθώς δεν είμαι διατεθειμένος να πληρώσω ΚΑΙ ΑΛΛΑ λεφτά για να ολοκληρώσω το κινητό....???

 

Δες εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=243482

Sony Ericsson For Ever!!!!:)
Link to comment
Share on other sites

παίδες το έχω αγορασμένο το satio απο 30 Νοεμβρίου απο την πρώτη μέρα που το πήρα αν δυναμώσω το ακουστικό απο την μέση και πάνω κατα την συνομιλία τρίζει.......

Θα το πάω στην δωδεκανήσου στην SE service στην Θεσσαλονίκη.

Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν έσκασα 569 ευρω για να μου το ανοίξουν το κινητό με κατσαβιδάκια κτλπ...

θα χαλαστώ πως να το πω ρε παιδί μου θα μου φύγει η κ@υλ@..

Υπάρχει περίπτωση να απαιτήσω αντικατάσταση συσκευής?

 

Μετά από δύο μήνες πλέον όχι, δεν υποχρεούνται να το αντικαταστήσουν. Θα το πας στο service με την απόδειξη μαζί βέβαια και θα στο επισκευάσουν στα πλαίσια της εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση τρέχω την εφαρμογή αλλά μου εμφανιζεται μύνημα στο κινητό ότι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με το τηλέφωνο.Σε ακόλουθη ερώτηση εάν θέλω να συνεχίσω΄ταν πατάω ναί και στη φάση επιλογής γλώσσας κολλάει το κινητό

Καμία ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατεστησε τελειως την συγκεκριμενη εφαρμογη γιατι δεν ειναι πληρως συμβατη με το λειτουργικο του τηλεφωνου κ μπορει να σου δημιουργησει κ αλλου ειδους προβληματα στο μελλον,κ ψαξε να βρεις την ιδια εφαρμογη για symbian osv5 touch...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες θα αγοράσω νέο κινητό και σκέφτομαι να πάρω το Satio...

Έχω το Ν95 τώρα....Μ'ενδιαφέρει αρκετά το θέμα ήχου...Πως πάει σ'αυτό το τομέα όπως επίσης είναι καλύτερο απο το Pixon 12 στο σύνολο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες θα αγοράσω νέο κινητό και σκέφτομαι να πάρω το Satio...

Έχω το Ν95 τώρα....Μ'ενδιαφέρει αρκετά το θέμα ήχου...Πως πάει σ'αυτό το τομέα όπως επίσης είναι καλύτερο απο το Pixon 12 στο σύνολο;

 

Βγαζει τρομερες φωτογραφιες (παντα για κινητο)...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους! ειμαι καινουργια στο φορουμ και θα ηθελα και εγω την γνωμη σας για το σατιο.εχω γυρισει ολα τα μαγαζια και ρωταω αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα.δεν ξερω τι να πιστεψω...και μου αρεσει πολυ αυτο το κινητο!πειτε μου και εσεις την γνωμη σας...και αν οντως εχει προβλημα υπαρχει περιπτωση να εχει αναβαθμιστει η τωρινη παρτιδα?
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω την ιδια απορια και ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω.το αγορι μου μου λεει οτι τα νοκια ειναι τα καλυτερα απο καθε αποψη αλλα εμενα μου αρεσει αυτο...
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω την ιδια απορια και ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω.το αγορι μου μου λεει οτι τα νοκια ειναι τα καλυτερα απο καθε αποψη αλλα εμενα μου αρεσει αυτο...

πολλα προβληματα μακρια παθων:wacko::X

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανές πως 100 άτομα να ρωτήσεις, 100 διαφορετικές απαντήσεις θα πάρεις για το κάθε κινητό, όχι συγκεκριμένα για το satio. Εγώ προσωπικά έχω το satio από τα χριστούγεννα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένως από το κινητό. Δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα απολύτως πρόβλημα. (είναι λογικό κάποιες συσκευές να παρουσιάσουν κάποιο πρόβλημα, όπως γίνεται πάντα σε όλα τα κινητά.)

Πιο συγκεκριμένα, γιατί πολλά ακούγονται και για τις φωτογραφίες που βγάζει, πιστεύω είναι από τα κορυφέα. Μην συγκρίνουμε φωτογραφίες διαφορετικών μοντέλων κινητών από τις οθόνες τους. Η διαφορά θα φανεί στην εκτύπωση αλλά και σε μια οθόνη υπολογιστή λόγω της μεγάλης ανάλυσής που έχουν οι φωτογραφίες.

Σχετικά με το βίντεο και τα παράπονα για τον ήχο, τι να πώ!!! έχω κάνει λήψει βίντεο μέσα από κέντρο διασκέδασης με όλη την γνωστή βαβούρα που επικρατεί και ο ήχος της μουσικής ακούγεται πάρα πολύ καλά σε σύκγριση με άλλα κινητα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι προβληματα σου εχει βγαλει??

 

προβλημα με το φλας μολις παω να βγαλω φωτο με φλας κολαει πολι σπαστικο εχω χασει τις καλιτερες στιγμες

προβλιμαμε το μπλουτουθ εχω αλαξει δυο και ειναι ιδια μαρκα δεν καταλαβενω τι μου λενε ,και αναγκαστικα δεν το χρισιμοποιο αστα φιλε μου τσαμπατα λευτα

ασε που η διαφορες εφαρμογες ανιγουν μονες τους και σου τρονε τιν μπαταρια

:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με το φλας μολις παω να βγαλω φωτο με φλας κολαει πολι σπαστικο εχω χασει τις καλιτερες στιγμες

προβλιμαμε το μπλουτουθ εχω αλαξει δυο και ειναι ιδια μαρκα δεν καταλαβενω τι μου λενε ,και αναγκαστικα δεν το χρισιμοποιο αστα φιλε μου τσαμπατα λευτα

ασε που η διαφορες εφαρμογες ανιγουν μονες τους και σου τρονε τιν μπαταρια

:(:(:(:(:(:(:(

οι γνωμες περι αυτου του κινητου διχαζονται πραγματικα...και καθε μερα μπερδευομαι ολο και πιο πολυ...

 

Είναι προφανές πως 100 άτομα να ρωτήσεις, 100 διαφορετικές απαντήσεις θα πάρεις για το κάθε κινητό, όχι συγκεκριμένα για το satio. Εγώ προσωπικά έχω το satio από τα χριστούγεννα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένως από το κινητό. Δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα απολύτως πρόβλημα. (είναι λογικό κάποιες συσκευές να παρουσιάσουν κάποιο πρόβλημα, όπως γίνεται πάντα σε όλα τα κινητά.)

Πιο συγκεκριμένα, γιατί πολλά ακούγονται και για τις φωτογραφίες που βγάζει, πιστεύω είναι από τα κορυφέα. Μην συγκρίνουμε φωτογραφίες διαφορετικών μοντέλων κινητών από τις οθόνες τους. Η διαφορά θα φανεί στην εκτύπωση αλλά και σε μια οθόνη υπολογιστή λόγω της μεγάλης ανάλυσής που έχουν οι φωτογραφίες.

Σχετικά με το βίντεο και τα παράπονα για τον ήχο, τι να πώ!!! έχω κάνει λήψει βίντεο μέσα από κέντρο διασκέδασης με όλη την γνωστή βαβούρα που επικρατεί και ο ήχος της μουσικής ακούγεται πάρα πολύ καλά σε σύκγριση με άλλα κινητα.

το θεμα ειναι οτι μπηκα για να δω και για το ν86 δεν διαβασα κανενα αρνητικο σχολιο...

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την πολλαπλη παραθεση
Link to comment
Share on other sites

Σημερα απεκτησα κι εγώ το Satio Silver...

Ένα έχω να πω....Φοβερό κινητό...Απο το λίγο που το έχω δει είναι κινητάρα....Το προτείνω ανεπιφυλακτα...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω απο τα Χριστουγεννα, στην αρχη μου εκανε κατι κολιματα με το φλας που λεει και ο φιλος ποιο πανω αλλα μετα την αναβαθμιση που του εκανα δουλευει τελεια

Οταν το εκανα αναβαθμιση μου ελεγε οτι εχω το τελευταιο λογισμικο αλλα πατησα αναβαθμηση με το ζορι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...