Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, καλησπέρα. Πήρα σήμερα κι εγώ τη συσκευή και έχω δύο πολύ σοβαρά προβλήματα!!! Πρώτα από όλα δεν μπορώ με τίποτα να συνδεθώ με Wifi και να κρατήσει η σύνδεση πάνω από δέκα δευτερα!!! Μου βγάζει κατευθείαν το μήνυμα οτι αποσυνδέθηκα. Σημειωτέον στέκομαι δίπλα στο ρούτερ!

 

Και δεύτερον, δεν δουλεύει το bluetooth. Τι το ενεργοποιώ, τι το απενεργοποιώ, τι βρίσκεται σε ορατότητα τι όχι.... είναι ένα και το ίδιο. Εκανα επανεκινήσεις ξανά και ξανά μπας και κόλησε τίποτα άλλο, αλλά τίποτα.

 

Το πήρα σήμερα από κατάστημα Βονταφον και εκτός από κάποιες συντομεύσεις στο μενού του δεν έχει κανένα άλλο σήμα πάνω στη συσκευή.

 

Παιδία βοηθήστε, γιατί κοντεύω να το σπάσω. Έχω όλη μέρα που ασχολούμαι με αυτό.

 

Λέτε να ανήκει σε ελαττωματική παρτίδα? Και άν ναι, τι κάνω?

 

Υπ'όψην οτι δεν έχω βάλει προγραμματα και διάφορα άλλα μέσα, και οτι πήγα να το κάνω αναβάθμιση και μου έβγαλε το μήνυμα οτι έχει την τελευταία ενημέρωση.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εε να που έβγαλαν εδώ αγγλία,και κάνουν ανάκληση όλα τα satio,τουλάχιστον αυτά που είναι μαμα λογισμικό!Θα περάσω αύριο από ένα μαγαζί της vodafone να ρωτήσω τί γίνεται..

Ναι το update της σονυ τίποτα,λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση ενώ είναι η αρχική...τί σκεπτικά είναι αυτά θέε μου..

 

Ξέρεις φίλε κάποιο τρόπο να κάνω debrand μπορείς να μου στείλεις ένα pm;

 

Αν περάσεις από κατάστημα Vodafone να ρωτήσεις αν έχουν τέτοια ενημέρωση θα σε κοιτάνε σα να τους μιλάς σουαχίλι :p

 

Το ότι μπορεί να υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση για άλλα customizations ή για branded συσκευές δε σημαίνει ότι η έκδοση του δικού σου customization είναι απαρχαιωμένη. Μπορεί τα customizations για τα οποία βγήκε αναβάθμιση να είχαν κάποιο ελάττωμα λογισμικού το οποίο στο δικό σου δεν υφίσταται,άρα δεν υπάρχει προς το παρόν λόγος να βγει αναβάθμιση.

 

Debranding ακόμη δεν μπορεί να γίνει. Φαντάζομαι όμως ότι δε θα περάσει πολύς καιρός μέχρι ότου μπορεί να γίνει - πάντα ακυρώνοντας την επίσημη εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλησπέρα. Πήρα σήμερα κι εγώ τη συσκευή και έχω δύο πολύ σοβαρά προβλήματα!!! Πρώτα από όλα δεν μπορώ με τίποτα να συνδεθώ με Wifi και να κρατήσει η σύνδεση πάνω από δέκα δευτερα!!! Μου βγάζει κατευθείαν το μήνυμα οτι αποσυνδέθηκα. Σημειωτέον στέκομαι δίπλα στο ρούτερ!

 

Και δεύτερον, δεν δουλεύει το bluetooth. Τι το ενεργοποιώ, τι το απενεργοποιώ, τι βρίσκεται σε ορατότητα τι όχι.... είναι ένα και το ίδιο. Εκανα επανεκινήσεις ξανά και ξανά μπας και κόλησε τίποτα άλλο, αλλά τίποτα.

 

Το πήρα σήμερα από κατάστημα Βονταφον και εκτός από κάποιες συντομεύσεις στο μενού του δεν έχει κανένα άλλο σήμα πάνω στη συσκευή.

 

Παιδία βοηθήστε, γιατί κοντεύω να το σπάσω. Έχω όλη μέρα που ασχολούμαι με αυτό.

 

Λέτε να ανήκει σε ελαττωματική παρτίδα? Και άν ναι, τι κάνω?

 

Υπ'όψην οτι δεν έχω βάλει προγραμματα και διάφορα άλλα μέσα, και οτι πήγα να το κάνω αναβάθμιση και μου έβγαλε το μήνυμα οτι έχει την τελευταία ενημέρωση.

 

επειδη εχω και εγω satio και δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα θα ελεγα να το πας πισω.....μονο αυτοι μπορουν να σου πουν τι παιζει....φανταζομαι οτι θα το πας για service ή θα στο αντικαταστησουν ....ευχομαι το δευτερο!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Αν περάσεις από κατάστημα Vodafone να ρωτήσεις αν έχουν τέτοια ενημέρωση θα σε κοιτάνε σα να τους μιλάς σουαχίλι :p

 

Το ότι μπορεί να υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση για άλλα customizations ή για branded συσκευές δε σημαίνει ότι η έκδοση του δικού σου customization είναι απαρχαιωμένη. Μπορεί τα customizations για τα οποία βγήκε αναβάθμιση να είχαν κάποιο ελάττωμα λογισμικού το οποίο στο δικό σου δεν υφίσταται,άρα δεν υπάρχει προς το παρόν λόγος να βγει αναβάθμιση.

 

Debranding ακόμη δεν μπορεί να γίνει. Φαντάζομαι όμως ότι δε θα περάσει πολύς καιρός μέχρι ότου μπορεί να γίνει - πάντα ακυρώνοντας την επίσημη εγγύηση.

 

 

Όλες οι vodafone του κόσμου πια στο ίδιο καζάνι;:lol: Ούτε από davinciteam ;

τα updates δεν θα έπρεπε να βγαίνουν για την συσκευή κανονικά και όχι για τα brands;;Υπομονή να κααααανω άντε,επειδή είμαι ερωτευμένος με την συσκευή μου..!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

πηρα το καλωδιο που ενωνει το σασιο με την τηλεοραση. το καλωδιο το ενωνω στο τηλεφωνο φαινεται το εικονιδιο πανω στην οθονη, ενωνω και τα 3 καρφια στη θεση AV στη τηλεοραση, παταω και επιλογη στο τηλεφωνο "εξοδο tv" αλλα μου εμφανιζει στην τηλεοραση το μυνημα "δεν εχει σημα ".κανω κατι λαθος?
Link to comment
Share on other sites

πηρα το καλωδιο που ενωνει το σασιο με την τηλεοραση. το καλωδιο το ενωνω στο τηλεφωνο φαινεται το εικονιδιο πανω στην οθονη, ενωνω και τα 3 καρφια στη θεση AV στη τηλεοραση, παταω και επιλογη στο τηλεφωνο "εξοδο tv" αλλα μου εμφανιζει στην τηλεοραση το μυνημα "δεν εχει σημα ".κανω κατι λαθος?

 

Πήγες μενού > ρυθμίσεις > τηλέφωνο > αξεσουάρ > έξοδος TV να κάνεις τις

αναγκαίες ρυθμίσεις ; Εγώ , χρησιμοποιώντας το καλώδιο TV out που είχε μέσα

στη συσκευασία του c905 , βλέπω στην οθόνη της τηλεόρασης ακριβώς

ότι εμφανίζεται στην οθόνη του τηλεφώνου εκείνη τη στιγμή

(και όχι μόνο αναπαραγωγή φωτο και video) .

Link to comment
Share on other sites

Πήγες μενού > ρυθμίσεις > τηλέφωνο > αξεσουάρ > έξοδος TV να κάνεις τις

αναγκαίες ρυθμίσεις ; Εγώ , χρησιμοποιώντας το καλώδιο TV out που είχε μέσα

στη συσκευασία του c905 , βλέπω στην οθόνη της τηλεόρασης ακριβώς

ότι εμφανίζεται στην οθόνη του τηλεφώνου εκείνη τη στιγμή

(και όχι μόνο αναπαραγωγή φωτο και video) .

 

τι ρυθμισεις θελει? πηγα εκει .

Link to comment
Share on other sites

τι ρυθμισεις θελει? πηγα εκει .

 

Κυρίως τηλεοπτικό σύστημα > PAL .Δοκίμασε το "φίλτρο αναλαμπών"

(είναι το γνωστό "flicker" ) Απενεργ. ή Ενεργοπ.

Δες και σε τι source mode έχεις την TV. Πρέπει να είναι " external" .

Link to comment
Share on other sites

Κυρίως τηλεοπτικό σύστημα > PAL .Δοκίμασε το "φίλτρο αναλαμπών"

(είναι το γνωστό "flicker" ) Απενεργ. ή Ενεργοπ.

Δες και σε τι source mode έχεις την TV. Πρέπει να είναι " external" .

οκ, δοκιμαζω και βλεπω.

PAL το ειχα βαλει.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι vodafone του κόσμου πια στο ίδιο καζάνι;:lol: Ούτε από davinciteam ;

τα updates δεν θα έπρεπε να βγαίνουν για την συσκευή κανονικά και όχι για τα brands;;Υπομονή να κααααανω άντε,επειδή είμαι ερωτευμένος με την συσκευή μου..!

 

Προς το παρόν, το davinciteam υποστηρίζει μόνο το ξεκλείδωμα συσκευών, όχι το debranding. Αλλά, σύντομα θα παρέχουν και debranding.

 

Τα updates βγαίνουν για τα CDAs. Οι Vodafone branded συσκευές έχουν το δικό τους customization,που χαρακτηρίζεται από διαφορετικό CDA. Μην ξεχνάς επίσης ότι πρέπει η νέα έκδοση λογισμικού να περάσει από έγκριση από τον εκάστοτε πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν, το davinciteam υποστηρίζει μόνο το ξεκλείδωμα συσκευών, όχι το debranding. Αλλά, σύντομα θα παρέχουν και debranding.

 

Τα updates βγαίνουν για τα CDAs. Οι Vodafone branded συσκευές έχουν το δικό τους customization,που χαρακτηρίζεται από διαφορετικό CDA. Μην ξεχνάς επίσης ότι πρέπει η νέα έκδοση λογισμικού να περάσει από έγκριση από τον εκάστοτε πάροχο.

 

Μάλιστα...Όταν λέμε ξεκλείδωμα είναι όταν βάζουμε μια άλλη σιμ,και δεν πιάνει καθόλου σήμα;ή πιάνει,αλλά δεν σε αφήνει να πάρεις τηλ και να στήλεις μηνύματα;;

 

Μάλιστα..για το k800i που είχα από vodafone,ποτέ δεν είχε βγάλει update...όμως όταν το έκανα debrand μια χαρά βρήκε τα original...Θα περιμένω να βγάλει η vodafone τότε το update..

Ελπίζω να διορθώσει τα προβλήματα..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα πηγα και το παραγγειλα σε ασημι χρωμα(χωρις να τ εχω δει απο κοντα και για αυτο εχω καποιοθσ φοβουσ) και θα τ εχω σε 7 με 10 μερες το πολυ ...οταν το κρατισω κ εγω επιτελουσ στα χερια μου θα σας πω εντυπωσεις αν και με ανυσηχισε το οτι σταματησε να το προβαλει ι τηλεοραση η διαφημιση ξαφνικα δεν παιζει πλεον
Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω και γω με τη σειρά μου τις εντυπώσεις,μετά από χρήση κάποιων εβδομάδων..Θα εμβαθύνω μόνο στις διαφορές σε σχέση με τον άμεσο ανταγωνιστή του Samsung Omnia HD(προς moderators:δεν πρόκειται για vs).Αρχίζουμε λοιπόν:

 

-Οθόνη:πολύ καλή ποιότητα απεικόνισης κάτω από όλες τις συνθήκες.

Απόκριση όμως κακή.Λάθος επιλογή η χρήση resistive οθόνης αφής.Κάνει την πλοήγηση δύσκολη και εκνευριστική σε βαθμό αηδίας.Το πενάκι δε διευκολύνει τα πράγματα και δυστυχώς για μένα δεν μπορώ να το χειριστώ με ευκολία όπως κάνω στο HD,το οποίο αποκρίνεται ακόμη και σε ένα απαλό χάδι.

Δύσκολη οθόνη επίσης για όποιον πληκτρολογεί γρήγορα,καθώς θέλει ισχυρό πάτημα.

Το μόνο θετικό που βρίσκω στη χρήση της γραφίδας είναι κατά την πλοήγηση στο Ίντερνετ,όπου μπορείς να επιλέξεις συνδέσμους οι οποίοι σου ξεφεύγουν με τη χρήση δαχτύλων στο HD λόγω του ότι είναι μικροσκοπικοί και από λάθος πατάς άλλα αντ'άλλων.

Για καθημερινή χρήση όμως προτείνω ανεπιφύλακτα Omnia HD από άποψη απόκρισης οθόνης.

 

-Ηχητική ποιότητα media player: Ενώ αρχικά με φόβισε η έλλειψη ισοσταθμιστών (κακά τα ψέματα, μερικές φορές η χρήση τους κάνει πολύ καλύτερη την ακρόαση ορισμένων κομματιών) , μπορώ να πω ότι εν τέλει έχει πολύ καλή ποιότητα ήχου. Το μόνο που θα ήθελα είναι λίγο παραπάνω μπάσο. Κατά τα άλλα, μου φάνηκε ξεκούραστος ο ήχος του, με όχι πολύ τονισμένες τις υψηλές συχνότητες,αλλά ούτε και μουντός. Γενικά, αρκετά καλύτερος του HD, το οποίο έχει κατά τη γνώμη μου τσιριχτό και σκληρό ήχο στις υψηλές συχνότητες. Οπότε εδώ με κέρδισε το Satio.

 

-Απόδοση φωτογραφίας: νορμάλ, συγκαταλέγεται στις κορυφαίες προτάσεις της αγοράς, μαζί με τα Omnia HD, Pixon12, C905. Το μόνο που δε με ικανοποίησε είναι η ένταση του φλας. Συγκριτικά με του C905, είναι κατά πολύ ασθενέστερο και δεν μπορεί να φωτίσει τόσο μεγάλες αποστάσεις όσο το C905. Καλές είναι οι φωτό με φλας, αλλά δεν είναι για πολύ μακρινές αποστάσεις, όπως το ηρωικό - σ'αυτόν τον τομέα - C905. Αν δει βέβαια κανείς το εσωτερικό των τηλεφώνων, θα διαπιστώσει ότι το Satio έχει πυκνωτή μικρότερης χωρητικότητας, ενώ το C905 είχε 2 ικανότατους πυκνωτές και επίσης το μέγεθος του φλας στο Satio είναι μικρότερο του C905. Σε γενικές γραμμές όμως, αποδίδει πολύ καλά για κάμερα κινητού σε όλες τις συνθήκες.

 

-Ταχύτητα μενού: Μέτρια πράγματα. Πάνω-κάτω σαν το HD. Κοινώς, και τα 2 τηλέφωνα είναι για τα μπάζα :p

 

-Ποιότητα κατασκευής: εδώ το Satio φαίνεται λίγο σα φτωχός συγγενής, μπροστά στο Samsung. Δε μου έδωσε αίσθηση στιβαρής συσκευής. Δεν ακούγονται βέβαια τριξίματα και το καπάκι της μπαταρίας εφαρμόζει καλά, αλλά γενικά δε νομίζω πως είναι για πολλές πτώσεις... Η ποιότητα επίσης των υλικών μου άφησε μέτρια εντύπωση. Ιδίως το πλαστικό της οθόνης στις γωνίες της είναι τρομερά φθηνιάρικο και νομίζεις ότι αν γλιστρήσεις το νύχι σου στο περίγραμμά της θα ξεκολλήσει το γυαλί. Καμία σχέση με το Omnia HD, το οποίο πραγματικά αξίζει τα χρήματα όσον αφορά τα υλικά κατασκευής του. Η διαφορά τους είναι ότι το Satio δείχνει υψηλής ποιότητας κατασκευαστικα, ενώ το HD είναι υψηλής ποιότητας.

 

-Rendering ιστοσελίδων: παρόλο που οι συσκευές αυτές χρησιμοποιούν ίδιο hardware-πλην του module της κάμερας(το Satio φέρει άλλο module της Samsung,12άρι :p:lol: ) - το Satio απεικονίζει τις ιστοσελίδες στο 1/5 του χρόνου που κάνει το HD!! :blink: Εννοείται πως οι browsers και των 2 έχουν ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις. Πολύ γρήγορο σ΄αυτόν τον τομέα το Satio και αυτό είναι υπέρ του.

 

Προς το παρόν αυτά. Το χρώμα που έχω πάντως είναι εκπληκτικό και είναι το κόκκινο. Αν και το φοβόμουν στην αρχή πώς θα φαίνεται, τελικά είναι πολύ ωραίο χρώμα, ακόμη και για άντρες ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε ωραιο το review αλλα τι συγκρινεις απορω

Αν καποιος θελει ενα κινητο για internet,email κλπ , ενα κινητο με απολαυση στην αφη και ταχυτατο , ενα ειναι το τηλεφωνο iphone3gs ολα τα αλλα ειναι εντελως μα εντελως για τα μπαζα

Αν καποις θελει ενα κηινητο , ενταξει ολιγον "εξυπνο" , με τρομερες φωτογραφιες για κινητο μερα και ΝΥΧΤΑ (και μιλαμε για απολυτο σκοταδι) παλι ενα ειναι το τηλεφωνο sony satio

Αν καποιος θελει και τα 2 , απλα δεν υπαρχει ακομα .........

 

Στο satio απλα θα ηθελα μεγαλυτερη σε διαρκεια μπαταρια , τιποτε αλλο

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνω 2 συσκευές που είναι σχεδόν όμοιες και εστιάζω στις διαφορές τους.Επίσης,οι απόλυτες απόψεις του στυλ καλύτερο τηλέφωνο για Ιντερνετ ή για φωτογραφίες δε μου λένε κάτι διότι μπορώ να σου βρω πολλά άτομα στα οποία δεν αρέσει το i-phone για σερφάρισμα ή το Satio για φωτογραφίες.Και αυτό δεν έχει να κάνει με τους ισχυρισμούς της κάθε εταιρίας για το που υποτίθεται πως διαπρέπει ένα τηλέφωνό της,αλλά με τις προτιμήσεις καθενός χρήστη.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε kotsianis7 ,μπορείς να μου πεις που θα βρω μια (signed) έκδοση του Jbak taskman , που να είναι συμβατή με v5 και συγκεκριμένα με Satio ; Όσες βρήκα (που έλεγαν ότι είναι συμβατές) δεν τρέχουν σωστά .

Επίσης , πώς μπορούμε να κάνουμε backup τις επαφές από τη μνήμη τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης (όπου υπάρχει folder : other\ contacts) ;

Ευχαριστώ πολύ .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο την έκδοση 1.0 βρήκα που είναι signed. Οι beta και RC εκδόσεις της είναι unsigned και έχουν κάποια bugs, οπότε μην ασχολείσαι γιατί θα σου σπάσουν τα νεύρα!

 

Για την κάρτα μνήμης και το backup καταλόγου σ'αυτήν δεν το έχω βρει. Μπορείς όμως να πας Organizer, Διαχείριση αρχείων, μπαίνεις στο Backup και πατάς Επιλογές. Στα Περιεχόμ. backup επιλέγεις μόνο Επαφές, αν δε σ'ενδιαφέρουν τ'άλλα. Ή, εναλλακτικά, δημιουργείς 1 φορά ένα αντίγραφο ασφαλείας μόνο για τις Επαφές, το οποία θα χρησιμοποιείς για επαναφορά επαφών όποτε χρειάζεσαι και στη συνέχεια ξανα-τσεκάρεις όλες τις επιλογές backup που είχες και πριν.

 

Υ.Γ.:Να προσθέσω πως περίμενα η Sony Ericsson να διαμορφώσει περαιτέρω την οργάνωση του μενού, π.χ. να έβαζε τη δική της διαχείριση αρχείων, στα πρότυπα του C905. Μέχρι ενός σημείου είναι παραδοσιακή Sony Ericsson η οργάνωση όμως περιορισμένη και πάλι( προτιμότερη πάντως από την υλοποίηση του Omnia HD, που είναι αντιγραφή του 5800).

Μετά από τόσους μήνες ετοιμασίας όμως-περίπου 1.5 χρόνος( θυμηθείτε, η ανάπτυξή του γινόταν πριν καν κυκλοφορήσει το C905... ) και με την ενοποίηση των τμημάτων λογισμικού της εταιρίας με απώτερο σκοπό να παρέχεται μια πιο "ενοποιημένη" εμπειρία χρήσης μεταξύ Symbian, Android,WM και της απλής EMP πλατφόρμας, περίμενα πιο...A2-πλατφόρμα οργάνωση των μενού.

Μείον επίσης η τρομερά αργή κάμερα.Πατάς την οθόνη και μετά από 2 δευτερόλεπτα ενεργοποιείται η εκάστοτε επιλογή.Για τα 569 ευρώ, η άποψή μου είναι πως δεν αξίζει.Όταν πέσει στην τιμή του XPERIA X2(δηλαδή από τα 479 ευρώ και κάτω) πιστεύω θα αξίζει πιο πολύ.

 

Και, σημειωτέον, αυτό είναι η δική μου άποψη. Το τονίζω για να προλάβω όσους τυχόν θελήσουν να μου την "πέσουν", επειδή μπορεί να θεωρούν υπερβολικά ή κακεντρεχή αυτά που γράφω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ kotsianis7 για την άμεση απάντησή σου. Μπορούμε να βλέπουμε

στον ενσωματωμένο file manager τα κρυφά αρχεία ;

Σχετικά με την κριτική σου για το satio συμφωνώ μαζί σου . Αν μπορείς,

γράψε την άποψη σου για το GPS του Satio σε σύγκριση με άλλα

παρόμοια τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μπορείς να δεις κρυφά αρχεία με τον ενσωματωμένο. Για αυτή την δουλειά, ο καλύτερος file manager είναι ο X-plore.
Link to comment
Share on other sites

Μείον επίσης η τρομερά αργή κάμερα.Πατάς την οθόνη και μετά από 2 δευτερόλεπτα ενεργοποιείται η εκάστοτε επιλογή.Για τα 569 ευρώ, η άποψή μου είναι πως δεν αξίζει.Όταν πέσει στην τιμή του XPERIA X2(δηλαδή από τα 479 ευρώ και κάτω) πιστεύω θα αξίζει πιο πολύ.

 

 

Συγνωμη ρε φιλε αλλα εγω πλεον νομιζω οτι εχω αλλο τηλεφωνο , μηπως εχεις εκδοση vodafone live ???γιατι σε μενα η καμερα ειναι ταχυτατη σε ολες τις επιλογες της , και η ληψη φωτογραφιας και video ειναι απνευκολη , ταχυτατη και ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΛΜΑ για να βγαλεις μια φωτογραφια και να μην ειναι κουνημενη , οπως συμβαινει σε ολα τα αλλα κινητα. Επιλεον σκεψου οτι ειναι το 1ο firmware

Επαναλαμβανω το θεμα στο σατιο ειναι μονο το ζητημα της μπαταριας , ολα τα αλλα μια χαρα

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβανω το θεμα στο σατιο ειναι μονο το ζητημα της μπαταριας , ολα τα αλλα μια χαρα

 

To satio δεν το έχω για να πω αν αργεί το μενού της κάμερας αλλά επειδή το είχα για καμιά ώρα στα χέρια μου η ποιότητα της κατασκευής για κινητό που κοστίζει 569 ευρώ ήταν απογοητευτική πέρα απο το θέμα τις μπαταρίας.:(

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μπορείς να δεις κρυφά αρχεία με τον ενσωματωμένο. Για αυτή την δουλειά, ο καλύτερος file manager είναι ο X-plore.

 

Ευχαριστώ πολύ .

Link to comment
Share on other sites

Πριν δυο μέρες κυκλοφόρησε νεο firmware για όλα τα unbranded satio. Η se λέει πως τις επόμενες ημέρες θα είναι διαθέσιμη σε όλες τις γλώσσες........υπομονή!!!

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

R1CA037. Είναι αισθητά πιο γρήγορο το τηλέφωνο. Ευτυχώς που στο Satio υπάρχει υποστήριξη ΚΑΙ για την Ελλάδα, εν αντιθέσει με τη "γλυκιά" μας Samsung.. :mad:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...