Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πριν απο καποιεσ μερεσ εστειλα οτι δεν μπορω να μπω twitter γιατι μου βγαζει οτι ειναι λαθοσ τα στοιχεια μου τωρα ομωσ δυστυχως αυτο συμβαίνει σε οποια ιστοσελίδα παω να μπω μέσω wifi.πηρα λοιπον την vofafon κ μοu πε οτι αυτο ειναι καθαρα θέμα τησ s.e την οποια όσες φορές την πήρα για άλλα προβλήματά με το σατιο δεν μου πρότεινε καμμια αλλη λυση παρα μονο αναθμιση.οποιοσ γνωριζει κατι σχετικο με αυτο ασ μου πει ευχαριστω Edited by bellinaki
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πριν απο καποιεσ μερεσ εστειλα οτι δεν μπορω να μπω twitter γιατι μου βγαζει οτι ειναι λαθοσ τα στοιχεια μου τωρα ομωσ δυστυχως αυτο συμβαίνει σε οποια ιστοσελίδα παω να μπω μέσω wifi.πηρα λοιπον την vofafon κ μοu πε οτι αυτο ειναι καθαρα θέμα τησ s.e την οποια όσες φορές την πήρα για άλλα προβλήματά με το σατιο δεν μου πρότεινε καμμια αλλη λυση παρα μονο αναθμιση.οποιοσ γνωριζει κατι σχετικο με αυτο ασ μου πει ευχαριστω

και εγω το ιδιο εχω!!!!! :(

 

δεν μου λειτουργει το wifi...συνδεεται αλλα δεν κανει πλοογηση!!!!ξερει κανεις τιποτα?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Μια ερωτηση σχετικα με τα μηνυματα SMS...

Οταν ειμαι στην οθονη μηνυματων και πριν γραψω κατι μου λεει οτι εχω υπολοιπο 160 χαρακτηρες για να γραψω...Οταν ομως γραφω εναν χαρακτηρα πεφτει το υπολοιπο κατ'ευθειαν στους 69...Διορθωνεται αυτο ή το μεγιστο οριο ειναι 70 χαρακτηρες ανα μηνυμα;

Ευχαριστω για τον χρονο σας...

bodo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Μια ερωτηση σχετικα με τα μηνυματα SMS...

Οταν ειμαι στην οθονη μηνυματων και πριν γραψω κατι μου λεει οτι εχω υπολοιπο 160 χαρακτηρες για να γραψω...Οταν ομως γραφω εναν χαρακτηρα πεφτει το υπολοιπο κατ'ευθειαν στους 69...Διορθωνεται αυτο ή το μεγιστο οριο ειναι 70 χαρακτηρες ανα μηνυμα;

Ευχαριστω για τον χρονο σας...

 

Μενού>Μηνύματα>Επιλογές>Ρυθμίσεις>SMS>Κωδικοπ. χαρακτήρων>Περιορ.

υποστήρι...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια!!!!για βοηθεια μερικων που μετα το update το κηνιτο δεν παει καλα σε wifi και αλλα μικρα bugs καντε το εξης (δηλαδη εγω το εκανα και πετυχε)!!

1.καντε unistall to uptade service

2.ξανακατεβαστε το

3.και ξανακανετε uptade

εγω το εκανα και το κηνιτο ειναι μια χαρα!!!ελπιζω να βοηθησα....αν εχει αποτελεσματα πειτε το!!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια!!!!για βοηθεια μερικων που μετα το update το κηνιτο δεν παει καλα σε wifi και αλλα μικρα bugs καντε το εξης (δηλαδη εγω το εκανα και πετυχε)!!

1.καντε unistall to uptade service

2.ξανακατεβαστε το

3.και ξανακανετε uptade

εγω το εκανα και το κηνιτο ειναι μια χαρα!!!ελπιζω να βοηθησα....αν εχει αποτελεσματα πειτε το!!!! ;)

 

ποσο χρονο θελει να σου ανοιξει το gps να παρει σημα με το νεο λογισμικο?

Link to comment
Share on other sites

Σωστος!!.θα τους στειλω κ εγω τωρα. δηλαδη τι παραπανω θα τεσταρουν αυτοι απο την μαμα sony ericsson?

 

Μα αν η μαμά Sony Ericsson τους δίνει το λογισμικό γεμάτο bugs τι θες να κάνουν; Να στο δώσουν κι εσένα έτσι; Είναι συγκεκριμένη η διαδικασία, όσα mails και να αποσταλούν είναι το ίδιο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

ποσο χρονο θελει να σου ανοιξει το gps να παρει σημα με το νεο λογισμικο?

εγω εχω το ndrive και κανει να κλειδωσει 1-2 λεπτα!!!μεσα στο σπιτι σε 4 λεπτα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το ndrive και κανει να κλειδωσει 1-2 λεπτα!!!μεσα στο σπιτι σε 4 λεπτα!!

 

2 λεπτα -4 κανει και μενα.

Link to comment
Share on other sites

Με την υποβοήθηση δικτύου ανοιχτή κλειδώνει σε λιγότερο από μισό λεπτό.....

:happy:

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Μα αν η μαμά Sony Ericsson τους δίνει το λογισμικό γεμάτο bugs τι θες να κάνουν; Να στο δώσουν κι εσένα έτσι; Είναι συγκεκριμένη η διαδικασία, όσα mails και να αποσταλούν είναι το ίδιο πράγμα.

 

Η vodafone διορθώνει τα bugs? από όσο ξέρω περνά από κόσκινο όλες της vodafone live συσκευές της για να μπορεί να έχει τον έλεγχο της συσκευής και να περάσει μέσα το δικό της μενού (vodafone live - υπηρεσίες) σιγά μην ασχοληθεί με τα bugs της κάθε συσκευής και της κάθε εταιρείας που βγάζει κινητά τηλεφωνά, αν ήταν έτσι θα περιμέναμε όλοι την αναβάθμιση της κάθε vodafone και δηλαδή η cosmote και η wind που έχουν τη νέα αναβάθμιση διόρθωσαν και τα bugs? ας μας απαντήσει κάποιος χρηστής που έχει cosmote η wind.

kotsianis7 μην το πάρεις σαν προσωπικό αντίλογο, αυτό που γράφω είναι η πληροφόρηση που έχω.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι ειναι καλα!!!!!

 

κοιτα να δεις , το 5800 της γυναικας μου κλειδωνει στα 20-30 δευτερα βαρια, και το ομνια που ειχα πριν περιπου εκανε 1-1 λεπ και 15 δευτερα.

ειναι λιγο αργο. και για αυτο ρωτησα μηπως ειναι σε μενα μονο.

Link to comment
Share on other sites

Μα αν η μαμά Sony Ericsson τους δίνει το λογισμικό γεμάτο bugs τι θες να κάνουν; Να στο δώσουν κι εσένα έτσι; Είναι συγκεκριμένη η διαδικασία, όσα mails και να αποσταλούν είναι το ίδιο πράγμα.

 

το θεμα ειναι πως αργουν απελπιστικα!!.θα βγει ο αντικαταστατης του satio κ εμεις ακομα θα περιμενουμε την αναβαθμιση!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!λοιπον....μετα το προσωρινο κλεισιμο του satioworld.com,ενα site με πολλες βοηθειες και downloads σε app,games,themes κτλπ ολα για το σατιο,υπαρχει ενα αλλο που ειναι ιδιο με το παραπανω που σας ειπα...ειναι το http://www.se-satio.co.uk/!!! εχει τα παντα και ολα για το satio απλα λιγο προσοχη!!!!γιατι?γιατι για να ανοιξει ενα μενου κατι σαν ''κρυφο'' με downloads μετα την εγραφη σας πρεπει να κανετε comment 3 φορες σε καποιο απο τα toppic και μετα στην αρχικη σελιδα ''ξεκλειδωνει'' το download!!!!!και μετα απο εκει καλο download!!!! ;) ;) :) ελπιζω να βοηθησα!!!!! καλο σερφαρισμα στο se-satio!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πριν λίγο πήγα να κάνω update στο κινητό. Στη μέση της εγκατάστασής του κόλλησε για αρκετή ώρα και έπειτα έβγαλε ένα μήνυμα ότι το update απέτυχε και να βεβαιωθώ ότι το κινητό είναι φορτισμένο. Από εκείνη τη στιγμή, το κινητό δεν ανάβει, και δε δείχνει καν να φορτίζει...

Πιστεύω πως η μπαταρία εξαντλήθηκε στη μέση του update και αυτό έχει προκαλέσει το πρόβλημα.. Υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!λοιπον....μετα το προσωρινο κλεισιμο του satioworld.com,ενα site με πολλες βοηθειες και downloads σε app,games,themes κτλπ ολα για το σατιο,υπαρχει ενα αλλο που ειναι ιδιο με το παραπανω που σας ειπα...ειναι το http://www.se-satio.co.uk/!!! εχει τα παντα και ολα για το satio απλα λιγο προσοχη!!!!γιατι?γιατι για να ανοιξει ενα μενου κατι σαν ''κρυφο'' με downloads μετα την εγραφη σας πρεπει να κανετε comment 3 φορες σε καποιο απο τα toppic και μετα στην αρχικη σελιδα ''ξεκλειδωνει'' το download!!!!!και μετα απο εκει καλο download!!!! ;) ;) :) ελπιζω να βοηθησα!!!!! καλο σερφαρισμα στο se-satio!!!!

 

Μόλις δοκίμασα το site και ομολογώ ότι έχει αρκετά πράγματα μέσα (βέβαια δεν είναι σαν το forum εδώ :D). Δεν ξέρω που το ξετρύπωσες αλλά καλή δουλειά ;)

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!λοιπον....μετα το προσωρινο κλεισιμο του satioworld.com,ενα site με πολλες βοηθειες και downloads σε app,games,themes κτλπ ολα για το σατιο,υπαρχει ενα αλλο που ειναι ιδιο με το παραπανω που σας ειπα...ειναι το http://www.se-satio.co.uk/!!! εχει τα παντα και ολα για το satio απλα λιγο προσοχη!!!!γιατι?γιατι για να ανοιξει ενα μενου κατι σαν ''κρυφο'' με downloads μετα την εγραφη σας πρεπει να κανετε comment 3 φορες σε καποιο απο τα toppic και μετα στην αρχικη σελιδα ''ξεκλειδωνει'' το download!!!!!και μετα απο εκει καλο download!!!! ;) ;) :) ελπιζω να βοηθησα!!!!! καλο σερφαρισμα στο se-satio!!!!

 

θα γραφτω σε αυτο τωρα, ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πριν λίγο πήγα να κάνω update στο κινητό. Στη μέση της εγκατάστασής του κόλλησε για αρκετή ώρα και έπειτα έβγαλε ένα μήνυμα ότι το update απέτυχε και να βεβαιωθώ ότι το κινητό είναι φορτισμένο. Από εκείνη τη στιγμή, το κινητό δεν ανάβει, και δε δείχνει καν να φορτίζει...

Πιστεύω πως η μπαταρία εξαντλήθηκε στη μέση του update και αυτό έχει προκαλέσει το πρόβλημα.. Υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

Έχεις άλλο κινητό της se που να παίρνει την ίδια μπαταρία ώστε να την φορτίσεις???

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Ενώ ξεκίνησα να παίξω τα παιχνίδια που βρήκα στο site που αναφέραμε νωρίτερα αντιμετωπίζω το εξής: μου έχει μείνει στην οθόνη το εικονικό d-pad παρότι τα παιχνίδια είναι για ανάλυση πλήρους οθόνης και touch. Ξέρει κανείς αν και πώς μπορώ να το βγάλω;
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις άλλο κινητό της se που να παίρνει την ίδια μπαταρία ώστε να την φορτίσεις???

Σ' ευχαριστώ για τη συμβουλή IMMORTALFRANK! Το ίδιο μου πρότειναν και σε ξένο forum που ρώτησα και δούλεψε :D

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα το site και ομολογώ ότι έχει αρκετά πράγματα μέσα (βέβαια δεν είναι σαν το forum εδώ :D). Δεν ξέρω που το ξετρύπωσες αλλά καλή δουλειά ;)

σε ευχαριστω!!!μεν καιναιργιο ειναι αλλα εχει πολλες βοηθειες και πολλα downloads!!!!!αρκει να ξερεισ αγγλικα!!!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. ήθελα να ρωτήσω το εξής: κατέβασα διάφορα παιχνίδια τα οποία εγκατέστησα αλλά έχω το πρόβλημα ότι είναι μικρή η απεικόνισή τους. παίζει ρόλο η ανάλυση που έχουν; ποια είναι η ανάλυση που είναι σωστή για το satio ώστε να εγκαθιστώ αυτά;

πέρασα ας πούμε μια πασιέντζα αλλά μου απεικονίζεται τόσο μικρή που δε βλέπω καλά τα χαρτιά. υπάρχει τρόπος να μεγαλώσει ή έχει κάποιος βάλει μια πασιέντζα που να απεικονίζεται σωστά να μου τη στείλει και μένα;

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες!σημερα ενας φιλος που ειναι κ αυτος μελλος στο φορουμ της HTC ομως, μου μιλησε για εναν τροπο σχετικα με την καλυτερη λειτουργια της μπαταριας του το οποιο λεγεται calibration αν το γραφω σωστα!αυτο πως γινεται? απλα περιμενεις το κινητο να κλεισει απο μπαταρια την βγαζεις απο την συσκευη για περιπου ενα λεπτο την ξαναβαζεις κ χωρις να ανοιξεις το κινητο απλα το φορτιζεις!μετα ξαναβγαζεις την μπαταρια για ενα λεπτο την τοποθετεις κ παλι κ το ανοιγεις!απο οτι μου ειπε για την δικη του συσκευη(HTC DIAMOND 2) παρατηρησε διαφορα!υπαρχει περιπτωση να ισχυει κατι τετοιο κ για εμας?

 

καλησπερα παιδια!!!λοιπον....μετα το προσωρινο κλεισιμο του satioworld.com,ενα site με πολλες βοηθειες και downloads σε app,games,themes κτλπ ολα για το σατιο,υπαρχει ενα αλλο που ειναι ιδιο με το παραπανω που σας ειπα...ειναι το http://www.se-satio.co.uk/!!! εχει τα παντα και ολα για το satio απλα λιγο προσοχη!!!!γιατι?γιατι για να ανοιξει ενα μενου κατι σαν ''κρυφο'' με downloads μετα την εγραφη σας πρεπει να κανετε comment 3 φορες σε καποιο απο τα toppic και μετα στην αρχικη σελιδα ''ξεκλειδωνει'' το download!!!!!και μετα απο εκει καλο download!!!! ;) ;) :) ελπιζω να βοηθησα!!!!! καλο σερφαρισμα στο se-satio!!!!

 

ναι αλλα εγω δεν βρισκω σε αυτην την σελιδα που κανεις downloading θεματα εφαρμογες κ λοιπα?

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση Μηνύματος!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...