Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρονια πολλα!

lagouko συμφωνω μαζι σου, μεγαλα μειον ειναι ο ηχος που ειναι σχεδον ανυπαρκτος σε εγγραφη βιντεο και στην ανοιχτη συνομιλια:down:.

Για το φιλο που ρωταει για best taskman εγω κατεβασα με χρεωση 3,54ευρω απο se εδω http://www.sonyericsson.com/fun/wxhtml/portal?cc=gr&lc=el#ts=1261833766222;promotionId=0;applstate=contentlisting;contentCategoryId=613;filterId=2;genreId=-1;startIndex=15;phoneId=12465;contentItemId=0

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και το χειροτερο...δεν εχει εγγραφη συνομιλιας.κατι που η σονυ το ξεκινησε με ενα,δυο αλλες εταιριες τωρα ξαφνικα μας το ξεκοψε.

Mα δεν είναι θέμα της SE αλλά του λειτουργικού. Αυτά ήταν στην Α2 πλατφορμα. Εδώ είναι εντελώς άλλο λειτουρικό οπότε και άλλες λειτουργείες.

Αλλά το καλό είναι ότι κάτι τέτοιο λύνεται πάρα πολύ εύκολα μιας και σαν ανοιχτό λειτουργικό που είναι το symbian δέχεται πολλές εφαρμογές και για εγγραφή συνομιλίας υπάρχουν πάρα πολλές.:)

Link to comment
Share on other sites

Στο Sygic είναι λίγο διαφορετική η διαδικασία. Χρησιμοποιείς μια γεννήτρια κωδικών στην οποία βάζεις τον κωδικό που σου δίνει η εφαρμογή μόλις την τρέχεις πρώτη φορά.

 

Και εδώ να σας υπενθυμίσω κάτι. Στο Satio ισχύουν, όσον αφορά την διαδικασία εγκατάστασης εφαρμογών, τα ίδια πράγματα που ισχύουν και στις συσκευές της Nokia. Οπότε, μπορείτε να χρησιμοποιείτε τα αντίστοιχα επίσημα θέματα για κάθε σας απορία.

 

Για πλοήγηση έχουμε:

 

Garmin Maps Mobile™ XT

NDrive for S60 5th Edition

Sygic GPS Navigator Mobile - S60 5th Edition

 

Και για εφαρμογές τα:

 

Εφαρμογές Symbian OS v9.4 & v9.5

Προτάσεις εφαρμογών

Παιχνίδια Symbian OS v9.4 & v9.5

 

Όπως επίσης και το πολύ χρήσιμο, που όλοι οι κάτοχοι του Satio, προτείνω να επισκεφθείτε:

 

Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed

 

Αλλά, πριν ρωτήσουμε το οτιδήποτε, χρησιμοποιούμε την αναζήτηση με όλες τις πιθανές λέξεις κλειδιά. Τα θέματα περιέχουν ήδη πολλές πληροφορίες, κάτι που σημαίνει ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα αυτό που θέλετε να ρωτήσετε, να έχει απαντηθεί αρκετές φορές. Αφού κινηθείτε με αυτόν τον τρόπο, και δεν βρείτε λύση στο πρόβλημά σας, εμείς είμαστε εδώ να σας βοηθήσουμε. :)

 

Συνεχίζουμε λοιπόν.

 

Καλησπέρα σε όλους.:)

Έχω καταφέρει μετά από πολύ κόπο να κάνω το SATIO να δεχτεί το πρόγραμμα (Garmin mobile XT) χωρίς να μένει κολημένο στην αρχική οθώνη.Δοκίμασα πολλές εκδόσεις αλλά σε όλες όταν έτρεχες το πρόγραμμα έμενε στο "I AGREE" και δέν δεχόνταν να πατήσω τίποτα.Τελικά εγγατέστησα την εκδοση 4 μετα την 50020 και μετα τελικά (και αφού δεν δούλεψε) έβαλα την τελική 50050 (όνομα αρχείου GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50050.exe) και ενοείτε την μία πάνο στην άλλη.Τελικά το πρόγραμμα δούλεψε στα Ελληνικά.Δεν γινετε με τίποτα όμως να το ξεκλιδώσω.Δοκίμασα όλων των ειδών τα ******.exe άλλα χωρίς αποτέλεσματα.:O

Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει ρε παιδια γιατί ταχω παίξει.Ισως κανο κάτι λάθος αλλά δεν το νομίζω μεχρι τωρα...

 

Ας μου στείλει κάποιος πμ

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξεκλειδωσεις το εσωτερικο gps του και τον χαρτη.

διαδικασια απο το αρχικο ποστ του θεματος για το garminQ

Οδηγός εγκατάστασης GarminmobileXT 5.0 σε κινητά Symbian

 

 

Εγκατάσταση της εφαρμογής:

Αποσυμπιέζουμε τον φάκελο "Garmin" από το .zip αρχείο που κατεβάσαμε με το πρόγραμμα, και βάζουμε ολους τους φακέλους (Garmin, private, resource, sys) που θα βρούμε μέσα στο zip στον αρχικό κατάλογο (root) της κάρτας μνήμης (με χρήση card reader ή με σύνδεση του κινητού με τον υπολογιστή σε κατάσταση Μεταφοράς Δεδομένων).

Εδώ θα πρέπει να σημειώσουμε πως δεν δημιουργούμε στη κάρτα μνήμης νέο φάκελο. Απλά τοποθετούμε τα αρχεία χύμα στην κάρτα μνήμης και όπου ρωτήσει για αντικατάσταση κάνουμε αποδοχή.

Στη συνέχεια εγκαθιστούμε την εφαρμογή "GarminMobileXT.sis" που υπάρχει μέσα στον φάκελο "Garmin" στο κινητό. Μετά την εγκατάσταση τρέχουμε την εφαρμογή. Κατά την πρώτη εκτέλεση της εφαρμογής θα μας ζητήσει να επιλέξουμε την γλώσσα του προγράμματος και την γλώσσα των φωνητικών οδηγιών. Επιλέγουμε ελληνικά και στις 2 περιπτώσεις.

Ξεκλείδωμα του εσωτερικού GPS:

Από το μενού του προγράμματος επιλέγουμε Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Πληροφορίες και αντιγράφουμε τον αριθμό Ξεκλείδωμα ESN που μας εμφανίζει (Στην περίπτωση που δεν μας εμφανίζει τον αριθμο Ξεκλειδωμα ESN αντιγράφουμε τον αριθμό imei που υπάρχει στις Πληροφορίες). Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα k.e.g.e.n.exe που κατεβάσαμε. Στο πεδίο Enter your unit ID βάζουμε τον κωδικό ESN που αντιγράψαμε πριν. Στη συνέχεια πατάμε το πρώτο κουμπί Generate. Μας εμφανίζεται στο πεδίο Your GM XT device unlock code ένας κωδικός. Αυτόν τον αντιγράφουμε σε ένα notepad και αποθηκεύουμε το αρχείο με το όνομα SW.UNL. Προσοχή πρέπει να έχει αλλαχτεί η κατάληξη του αρχείου από .txt σε .UNL.Το αρχείο αυτό το βάζουμε μέσα στον φάκελο "Garmin" που έχει δημιουργηθεί στην κάρτα μνήμης. Αν όλα έχουν πάει καλά πρέπει ανοίγοντας το πρόγραμμα αυτό να αναγνωρίσει το εσωτερικό GPS της συσκευής μας (πάνω αριστερά πρέπει να έχει εμφανίσει τις 5 μπάρες σαν την ένταση μπαταριάς). Αν δεν το έχει αναγνωρίσει αυτόματα πάμε Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύστημα, επιλέγουμε Χρήση προσαρτημένου/ενσωματωμένου GPS και πατάμε Ενεργοποίηση και μετά Ολοκλήρωση.

Εγκατάσταση χαρτών:

Για την εγκατάσταση χάρτη θα πρέπει να έχουμε τα Map ID των χαρτών που θα περάσουμε. Αυτά συνήθως παρέχονται μαζί με τον χάρτη. Βάζουμε το αρχείο .img του χάρτη μέσα στο φάκελο "Garmin" της κάρτας μνήμης και του δίνουμε ένα από τα ονόματα:

GMAPSUPP.IMG

GMAPSUP2.IMG

GMAPPROM.IMG

GMAPBMAP.IMG (αυτός είναι ο ενσωματωμένος χάρτης)

διότι μόνο αυτά τα ονόματα αναγνωρίζει το πρόγραμμα για τους χάρτες.

Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα k.e.g.e.n.exe που έχουμε κατεβάσει, βάζουμε τον κωδικό ESN που έχουμε πάρει από πριν. Μετά επιλέγουμε Custom map set στο πεδίο Select map product και βάζουμε το Map ID του χάρτη που θέλουμε να περάσουμε. Στη συνέχεια πατάμε το δεύτερο Generate και τον κωδικό που μας δίνει στο πεδίο Your map unlock code, το βάζουμε σε ένα αρχείο με το όνομα ΧΧΧΧΧΧ.UNL (όπου ΧΧΧΧΧ το όνομα του χάρτη που έχουμε επιλέξει παραπάνω) και το αποθηκεύουμε στον φάκελο "Garmin" της κάρτας μνήμης. Σε περίπτωση που εγκαθιστούμε χάρτες 3 σε ένα ή 2 σε ένα ή 5 σε ένα, τότε κάνουμε την παραπάνω διαδικασία για κάθε Map ID των χαρτών που περιέχονται στο πακέτο μας και αποθηκεύουμε όλους τους κωδικούς που θα δημιουργήσουμε τον ένα μετά τον άλλο χωρίς κενά μεταξύ τους στο αρχείο ΧΧΧΧΧΧ.UNL. Για κάθε Map ID το πρόγραμμα k.e.g.e.n.exe μας δίνει κωδικό με 25 χαρακτήρες. Άρα για εγκατάσταση πακέτου 2 χαρτών θα πρέπει στο αρχείο ΧΧΧΧΧΧ.UNL να έχουμε συνολικά 50 χαρακτήρες συνεχόμενους. Τέλος να πω πως κάποιοι χάρτες δεν έχουν Map ID. Για αυτούς δεν χρειάζεται η δημιουργία unlock code.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο site για να κατεβαζω δωρεαν παιχνιδια κ.λ.π?

ενα πολυ καλο ειναι το mobango.com αλλα δεν ξερω αν εχει για το satio ακομη.αν θες ριξε μια ματια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξεκλειδωσεις το εσωτερικο gps του και τον χαρτη.

διαδικασια απο το αρχικο ποστ του θεματος για το garminQ

Οδηγός εγκατάστασης GarminmobileXT 5.0 σε κινητά Symbian

 

 

Εγκατάσταση της εφαρμογής:

Αποσυμπιέζουμε τον φάκελο "Garmin" από το .zip αρχείο που κατεβάσαμε με το πρόγραμμα, και βάζουμε ολους τους φακέλους (Garmin, private, resource, sys) που θα βρούμε μέσα στο zip στον αρχικό κατάλογο (root) της κάρτας μνήμης (με χρήση card reader ή με σύνδεση του κινητού με τον υπολογιστή σε κατάσταση Μεταφοράς Δεδομένων).

Εδώ θα πρέπει να σημειώσουμε πως δεν δημιουργούμε στη κάρτα μνήμης νέο φάκελο. Απλά τοποθετούμε τα αρχεία χύμα στην κάρτα μνήμης και όπου ρωτήσει για αντικατάσταση κάνουμε αποδοχή.

Στη συνέχεια εγκαθιστούμε την εφαρμογή "GarminMobileXT.sis" που υπάρχει μέσα στον φάκελο "Garmin" στο κινητό. Μετά την εγκατάσταση τρέχουμε την εφαρμογή. Κατά την πρώτη εκτέλεση της εφαρμογής θα μας ζητήσει να επιλέξουμε την γλώσσα του προγράμματος και την γλώσσα των φωνητικών οδηγιών. Επιλέγουμε ελληνικά και στις 2 περιπτώσεις.

Ξεκλείδωμα του εσωτερικού GPS:

Από το μενού του προγράμματος επιλέγουμε Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Πληροφορίες και αντιγράφουμε τον αριθμό Ξεκλείδωμα ESN που μας εμφανίζει (Στην περίπτωση που δεν μας εμφανίζει τον αριθμο Ξεκλειδωμα ESN αντιγράφουμε τον αριθμό imei που υπάρχει στις Πληροφορίες). Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα k.e.g.e.n.exe που κατεβάσαμε. Στο πεδίο Enter your unit ID βάζουμε τον κωδικό ESN που αντιγράψαμε πριν. Στη συνέχεια πατάμε το πρώτο κουμπί Generate. Μας εμφανίζεται στο πεδίο Your GM XT device unlock code ένας κωδικός. Αυτόν τον αντιγράφουμε σε ένα notepad και αποθηκεύουμε το αρχείο με το όνομα SW.UNL. Προσοχή πρέπει να έχει αλλαχτεί η κατάληξη του αρχείου από .txt σε .UNL.Το αρχείο αυτό το βάζουμε μέσα στον φάκελο "Garmin" που έχει δημιουργηθεί στην κάρτα μνήμης. Αν όλα έχουν πάει καλά πρέπει ανοίγοντας το πρόγραμμα αυτό να αναγνωρίσει το εσωτερικό GPS της συσκευής μας (πάνω αριστερά πρέπει να έχει εμφανίσει τις 5 μπάρες σαν την ένταση μπαταριάς). Αν δεν το έχει αναγνωρίσει αυτόματα πάμε Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύστημα, επιλέγουμε Χρήση προσαρτημένου/ενσωματωμένου GPS και πατάμε Ενεργοποίηση και μετά Ολοκλήρωση.

Εγκατάσταση χαρτών:

Για την εγκατάσταση χάρτη θα πρέπει να έχουμε τα Map ID των χαρτών που θα περάσουμε. Αυτά συνήθως παρέχονται μαζί με τον χάρτη. Βάζουμε το αρχείο .img του χάρτη μέσα στο φάκελο "Garmin" της κάρτας μνήμης και του δίνουμε ένα από τα ονόματα:

GMAPSUPP.IMG

GMAPSUP2.IMG

GMAPPROM.IMG

GMAPBMAP.IMG (αυτός είναι ο ενσωματωμένος χάρτης)

διότι μόνο αυτά τα ονόματα αναγνωρίζει το πρόγραμμα για τους χάρτες.

Στη συνέχεια ανοίγουμε το πρόγραμμα k.e.g.e.n.exe που έχουμε κατεβάσει, βάζουμε τον κωδικό ESN που έχουμε πάρει από πριν. Μετά επιλέγουμε Custom map set στο πεδίο Select map product και βάζουμε το Map ID του χάρτη που θέλουμε να περάσουμε. Στη συνέχεια πατάμε το δεύτερο Generate και τον κωδικό που μας δίνει στο πεδίο Your map unlock code, το βάζουμε σε ένα αρχείο με το όνομα ΧΧΧΧΧΧ.UNL (όπου ΧΧΧΧΧ το όνομα του χάρτη που έχουμε επιλέξει παραπάνω) και το αποθηκεύουμε στον φάκελο "Garmin" της κάρτας μνήμης. Σε περίπτωση που εγκαθιστούμε χάρτες 3 σε ένα ή 2 σε ένα ή 5 σε ένα, τότε κάνουμε την παραπάνω διαδικασία για κάθε Map ID των χαρτών που περιέχονται στο πακέτο μας και αποθηκεύουμε όλους τους κωδικούς που θα δημιουργήσουμε τον ένα μετά τον άλλο χωρίς κενά μεταξύ τους στο αρχείο ΧΧΧΧΧΧ.UNL. Για κάθε Map ID το πρόγραμμα k.e.g.e.n.exe μας δίνει κωδικό με 25 χαρακτήρες. Άρα για εγκατάσταση πακέτου 2 χαρτών θα πρέπει στο αρχείο ΧΧΧΧΧΧ.UNL να έχουμε συνολικά 50 χαρακτήρες συνεχόμενους. Τέλος να πω πως κάποιοι χάρτες δεν έχουν Map ID. Για αυτούς δεν χρειάζεται η δημιουργία unlock code.

 

Πολυ κατατοπιστικο φιλε μου αλλα μολις παω ν'ανοιξω την εφαρμογη,ανοιγει και μετα με "πεταει" εξω! Σ'ευχαριστω εκ των προτερω.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κατατοπιστικο φιλε μου αλλα μολις παω ν'ανοιξω την εφαρμογη,ανοιγει και μετα με "πεταει" εξω! Σ'ευχαριστω εκ των προτερω.

 

Δοκίμασε το εξής: Στο πρόγραμμα GarminXT που έχεις πήγαινε Garmin > Apps και διάγραψε το αρχείο gmsup.ini (αν υπάρχει βέβαια ) και κάνε πάλι εγκατάσταση του GarminMobileXT.sis. (Στην έκδοση 5.00.60 αυτή η μέθοδος είναι αποτελεσματική).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... σαν νεος εδω και κατοχος του satio εκανα 3 μερες να διαβασω ολο αυτο το post αλλα μου λυθηκαν αρκετες αποριες.

εχω κι εγω ομως μερικες. Πως κανουμε update απτην vodafone? και επειδη εχω xp windows στην εγκατασταση του pc suite μετα μου λεει για 'βρει΄το κιν μου συνδεδεμενο πρεπει να κατεβασω 2 αρχειακια. το 1 το εκανα... το αλλο ομως μου λεει θελει validated εκδοση των windows :( . Ξερει κανεις που αλλου μπορω να το βρω?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΣΑΤΙΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΑΤΙΟ-ΒΟΝΤΑΦΟΝ. ΑΥΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΒΟΝΤΑΦΟΝ, ΜΕΣΩ ΣΟΝΥ ΕΡΙΚΣΟΝ Η ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ? ΕΧΩ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ 1218-9500_R1BB041.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κάποιος φίλος που έχει το Satio και το Ν97 μπορεί να μας πει ποιές διαφορές υπάρχουν μεταξύ των δύο συσκευών ? (Πέρα φυσικά από τα Megapixels της κάμερας):)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κάποιος φίλος που έχει το Satio και το Ν97 μπορεί να μας πει ποιές διαφορές υπάρχουν μεταξύ των δύο συσκευών ? (Πέρα φυσικά από τα Megapixels της κάμερας):)

 

ξενον φλας το σασιο για τις φωτο και λεντ για βιντεο. εχει 600αρι επεξεργαστη δες εδω;

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2615&idPhone1=2683

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα μπορουσε καποιοσ να μοu πει πωσ θα μετανομασω τα αρχεια μου βιντεο κ εικονεσ για να τα βαλω σε φακελουσ?πηρα αρκετεσ φορεσ την s.e αλλα συγεκριμενη απαντηση δεν πηρα,με αποτελεσμα να εχω το κινητο ενα μηνα κ τα αρχεια αραδιασμενα.στην διαχειριση αρχειων υπαρχει μετανομασια οπου κανονικα βαζεισ οποιον τιτλο θεσ αλλα στα πολυμεσα δεν εμφανιζεται κανενασ τιτλοσ.πρωτη φορα δισκολευτικα με το μενου για απλα πραγματα.δυστυχωσ κ μενα το κινητο κλινει αρκετεσ φορεσ κ πρεπει να το παω κ εγω να δουν.επισησ ασ μου πει καπιοσ πωσ να κανω αναβαθμιση μεσω vodafon .ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

διαβαζει το satio sis αρχεια?που τα περναμε?

Φυσικά.:)

Τα περνάς σε όποιον φάκελο θες, πας τα βρήσκεις και τα τρέχεις ώστε να γίνει η εγκατάσταση.;)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά.:)

Τα περνάς σε όποιον φάκελο θες, πας τα βρήσκεις και τα τρέχεις ώστε να γίνει η εγκατάσταση.;)

Α τοσο απλα...σ'ευχαριστω...νομιζα οτι θα ηθελε κανενα hack....

 

Α τοσο απλα...σ'ευχαριστω...νομιζα οτι θα ηθελε κανενα hack....

κι οταν λεει σφαλμα πιστοποιητικου?

Link to comment
Share on other sites

κι οταν λεει σφαλμα πιστοποιητικου?

Θα πρέπει να πάρεις πιστοποιητικό ώστε να υπογράφεις τις unsigned εφαρμογές ή να υπογάψεις το helloOx να χακάρεις την συσκευής ώστε να περνας αυτού του είδους τις εφαρμογές.

Για το πως θα πάρεις το πιστοποιητικό εδώ:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227176 :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα μπορουσε καποιοσ να μοu πει πωσ θα μετανομασω τα αρχεια μου βιντεο κ εικονεσ για να τα βαλω σε φακελουσ?πηρα αρκετεσ φορεσ την s.e αλλα συγεκριμενη απαντηση δεν πηρα,με αποτελεσμα να εχω το κινητο ενα μηνα κ τα αρχεια αραδιασμενα.στην διαχειριση αρχειων υπαρχει μετανομασια οπου κανονικα βαζεισ οποιον τιτλο θεσ αλλα στα πολυμεσα δεν εμφανιζεται κανενασ τιτλοσ.πρωτη φορα δισκολευτικα με το μενου για απλα πραγματα.δυστυχωσ κ μενα το κινητο κλινει αρκετεσ φορεσ κ πρεπει να το παω κ εγω να δουν.επισησ ασ μου πει καπιοσ πωσ να κανω αναβαθμιση μεσω vodafon .ευχαριστω

 

Μεγαλος μπελας η τακτοποιηση αρχειων στο SATIO..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ψάχνω να βρω πως μπορώ να αλλάξω τον από αποθηκευτικό χωρό (sd) για τις φωτός που τραβάω να απευθείας αποθηκεύονται εκεί
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση για σατιο πως γινεται τελικα? Μέσω vodafone? Μέσω sony ericsson? Μέσω internet????????? Βοήθεια.... !!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση για σατιο πως γινεται τελικα? Μέσω vodafone? Μέσω sony ericsson? Μέσω internet????????? Βοήθεια.... !!!!!!

 

Η αναβάθμιση για Satio Vodafone γίνεται μεσω του προγράμματος Update Service της Sony Ericsson.Δεν χρειάζεται να τρέχετε στα καταστήματα της Vodafone ή σε αντιπροσωπείες. Η διαδικασία ειναι απλή αρκεί να έχεις Internet.

Sony Ericsson For Ever!!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το κινητό απο Αγγλία σε δημοπρασία,γνωρίζετε αν η εγγύηση ισχύει για εδώ?

 

ισχυει αφου ειναι απο ΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...