Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά σκέφτομαι να πουλήσω το moto g μου (8άρι), επιτρέπεται να γράψω details εδώ;

Τι εννοεις φιλε?? Εδω θες να το πουλησεις?

Ευχαριστώ το φίλο για την απάντηση και τις συμβουλές και συγγνώμη για την καθυστερημένη δική μου απάντηση αλλά είναι και γιορτές. Τις εφαρμογές τις Google τις είχα απενεργοποιήσει (πριν το reset που κάνω τώρα μάλιστα), αλλά και ανοιχτές να ήταν η πτώση της μπαταρίας ήταν δραματική. Το πρόβλημα παρουσιάστηκε μετά από ταξίδι στο εξωτερικό, οπότε ίσως είχε να κάνει με παράγοντες όπως διαφορετική τάση ρεύματος, τοπικό δίκτυο κτλ

Εκανες τελικα hard

reset k wipe cache partition?

Καλεε γιορτες σε σενα και σε ολους τους συμφορουμητες!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά σκέφτομαι να πουλήσω το moto g μου (8άρι), επιτρέπεται να γράψω details εδώ;

 

Θα πρέπει να βάλεις αγγελία στο Buy & Sell, αλλά δεν έχεις το minimum αριθμό μηνυμάτων.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! παρατηρησα ενα προβλημα που συμβαινει δευτερη φορα και δε ξερω εαν ειναι προβλημα κινητου η δικτυου.. ενω εχει φουλ σημα και το εχω παρατημενο, με παιρνουν τηλ αλλα φαινεται κλειστο. εχει συμβει σε καποιον άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Μου εχει συμβει , εκανα νομιζω whipe data cache απο το recovery mode και απο τοτε ολα οκ

 

αυτο παει να πει οτι χανω τα παντα σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις φιλε?? Εδω θες να το πουλησεις?

 

Ναι αυτό ρωτάω. Επιτρέπεται να βάλω αγγελία μέσα σε αυτό το thread; Γιατί δε βρίσκω thread για αγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ρωτάω. Επιτρέπεται να βάλω αγγελία μέσα σε αυτό το thread; Γιατί δε βρίσκω thread για αγγελίες.

 

Υπάρχει thread αλλά είναι κρυφό για όσους δεν έχουν συμπληρώσει το minimum των 150 προσωπικών μηνυμάτων σε διάφορα thread του forum.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα σήμερα και ακόμα να ερθει η 5.0...Τέλη του 16 βλέπω να έρχεται..!
Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα σήμερα και ακόμα να ερθει η 5.0...Τέλη του 16 βλέπω να έρχεται..!

 

Γιατί μετά από τα Χριστούγεννα είναι τα τέλη του 16;:confused: Υπομονή.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα σήμερα και ακόμα να ερθει η 5.0...Τέλη του 16 βλέπω να έρχεται..!

Χαχα υπομονη ρε φιλε! Και γω να σου πω την αληθεια την βλεπω λιγο να αργει..

Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλά σε όλους...

Εχω ένα πρόβλημα,ενώ έβλεπα ένα βίντεο στον bs player σε πλήρη οθόνη,ξαφνικά κόλησε η εικόνα,ενώ το βίντεο απο πίσω εξακολουθεί να τρέχει,αφου οι ομιλίες συνεχίζονται κανονικά.Το κινητό έχει νεκρώσει,μόνο το power button λειτουργεί,όταν το πατήσω μια φορά μπαίνει κλειδώνει το κιν,μαυρίζει η οθόνη κλασικά,και το βίντεο σταματάει...Όταν το ξαναπατήσω,επανέρχεται στην εικόνα στην οποία κόλησε,και το βίντεο απο πίσω συνεχίζει να τρεχει κανονικά...Το πατάω παρατεταμένα για να κλείσει η συσκευή αλλά δεν ανταποκρίνεται.Δεν ανταποκρίνονται ουτε τα κουμπιά του ήχου,ενώ οταν δοκίμασα να πατήσω πάνω στην οθόνη,ή να σύρω το δάχτυλο απο το πάνω μέρος της οθόνης,για να εμφανιστούν τα touch κουμπιά,πάλι δεν έγινε τίποτα...

Έχει κανείς καμια βοήθεια??

Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλά σε όλους...

Εχω ένα πρόβλημα,ενώ έβλεπα ένα βίντεο στον bs player σε πλήρη οθόνη,ξαφνικά κόλησε η εικόνα,ενώ το βίντεο απο πίσω εξακολουθεί να τρέχει,αφου οι ομιλίες συνεχίζονται κανονικά.Το κινητό έχει νεκρώσει,μόνο το power button λειτουργεί,όταν το πατήσω μια φορά μπαίνει κλειδώνει το κιν,μαυρίζει η οθόνη κλασικά,και το βίντεο σταματάει...Όταν το ξαναπατήσω,επανέρχεται στην εικόνα στην οποία κόλησε,και το βίντεο απο πίσω συνεχίζει να τρεχει κανονικά...Το πατάω παρατεταμένα για να κλείσει η συσκευή αλλά δεν ανταποκρίνεται.Δεν ανταποκρίνονται ουτε τα κουμπιά του ήχου,ενώ οταν δοκίμασα να πατήσω πάνω στην οθόνη,ή να σύρω το δάχτυλο απο το πάνω μέρος της οθόνης,για να εμφανιστούν τα touch κουμπιά,πάλι δεν έγινε τίποτα...

Έχει κανείς καμια βοήθεια??

Κρατησες το power button 10 sec πατημενο για να κανει reboot ή μονο λιγο για να κλεισει οπως γραφεις;

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα από 5.0.1. Ας ελπίσουμε να πάμε κατευθείαν σε 5.0.2 γιατί δεν θέλω τα memory leaks στο δικό μας!
H TAN Η ΕΠΙ ΤΑΣ :whip:
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα από 5.0.1. Ας ελπίσουμε να πάμε κατευθείαν σε 5.0.2 γιατί δεν θέλω τα memory leaks στο δικό μας!

Εγω διαβασα παντως στο xda οτι τις 2 πρωτες βδομαδες του ιανουαριου και καλα,οτι θα παρουμε λολιποπ!

Link to comment
Share on other sites

Google Fixes Lollipop Memory Leak, Android 5.0.3 Incoming? http://t.co/tJaeDiIBhY. , αυτό αναφέρθηκε από xda

 

Καλά κάτσε πρώτα να πάρουμε την 5.0 και μετά όλα τα άλλα...! Μακάρι να την δώσουν σήμερα να μπει καλά ο χρόνος! :)

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάτσε πρώτα να πάρουμε την 5.0 και μετά όλα τα άλλα...! Μακάρι να την δώσουν σήμερα να μπει καλά ο χρόνος! :)

 

καλησπέρα και χρόνια πολλά!

δεν νομίζω για σήμερα δυστυχώς ούτε για αύριο,μεθαύριο κλπ.....:X

και αυτό γιατί μίλησα μαζί τους και μου έστειλαν mail :

Customer Reference number: 141231-015422

Dear Mr Batinakis

 

Thank you for contacting Motorola.

 

We are working hard to create Lollipop builds for our eligible devices globally. You can visit http://www.motorola.com/updates to see if your phone will receive Lollipop. Motorola is excited to release the Android 5.0 (Lollipop) software for our mobile phones. It takes time to develop and test the software, but the team is working to deliver quality Lollipop builds as fast as possible.

 

We can confirm that the update will be distributed to all moto G, E and X models.

 

For any further assistance or information please do not hesitate to contact us, quoting your Customer Reference number. We are reachable on 0870 901 0555 to discuss the matter further with one of our experienced customer service agents. Please contact us anytime between the hours of 8:30 am-8:00 pm Monday to Friday and 8:00 am-5:00 pm at the weekends."

 

Kind regards,

Motorola Mobility UK Ltd.

0870 901 0555

http://www.motorola.com

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά!

δεν νομίζω για σήμερα δυστυχώς ούτε για αύριο,μεθαύριο κλπ.....:X

και αυτό γιατί μίλησα μαζί τους και μου έστειλαν mail :

Customer Reference number: 141231-015422

Dear Mr Batinakis

 

Thank you for contacting Motorola.

 

We are working hard to create Lollipop builds for our eligible devices globally. You can visit http://www.motorola.com/updates to see if your phone will receive Lollipop. Motorola is excited to release the Android 5.0 (Lollipop) software for our mobile phones. It takes time to develop and test the software, but the team is working to deliver quality Lollipop builds as fast as possible.

 

Πφφ.. Καλά δεν περίμενα να το δώσουν αλλά το πιο άκυρο για μένα είναι ότι το Moto G GPE έχει πάρει το update ενώ το κανονικό όχι ενώ δεν έχουν κάποια διάφορα!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...