Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι μέσα σε ένα τέταρτο από όταν την αγόρασες.. πας στην εφαρμογή στο google play και πατάς refund.. αν δεν έχει αυτό το κουμπί προσπάθησε να επικοινωνήσεις με τον δημιουργό της εφαρμογής μερικοί προσφέρουν refund αλλά δεν είναι αναγκασμένοι

Μόνο ένα τέταρτο;

Κρίμα.. :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατι δεν το δοκίμασες πρωτα τη δοκιμαστιμη εκδοση;

Τη δοκίμασα, για το Swype πρόκειται, το είχα μέχρι που έληξε Και μ'άρεσε αρκετά. Αλλά έλεγα μήπως το swiftkey ήταν καλύτερο, το χρησιμοποιούσα παλιά Αλλά χωρίς swyping και μ άρεσαν πολύ οι συντομεύσεις του, στην πληκτρολόγηση.

Αν το swyping ήταν το ίδιο όπως το Swype keyboard τότε θα το προτιμούσα.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε Boat browser και ξενιάστε βρε.

 

Φιλε ο boat μαμαααααει. Ειδικα το αναδυόμενο ειναι τέλειο :D :D

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ο boat μαμαααααει. Ειδικα το αναδυόμενο ειναι τέλειο :D :D

 

Το ξέρω Πάνο, γι αυτό το πρότεινα. Εμένα μ αρέσει που οι ρυθμίσεις είναι στο κάτω μέρος και δε χρειάζεται να κάνω τη κίνηση προς τα πάνω.Στον chrome μια καρτέλα θες ν ανοίξεις και τεντώνεται το δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω Πάνο, γι αυτό το πρότεινα. Εμένα μ αρέσει που οι ρυθμίσεις είναι στο κάτω μέρος και δε χρειάζεται να κάνω τη κίνηση προς τα πάνω.Στον chrome μια καρτέλα θες ν ανοίξεις και τεντώνεται το δάχτυλο.

 

Εμενα μ φαινεται σαν τον dolphin απλα είναι γρήγορος και δε σκαλωνει. Οτι πρεπει δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Από τις 21/5, μετά από ένα update του Chrome, έχω παρατηρήσει ότι κολλάει, κυρίως σε άνοιγμα νέου tab και όταν πληκτρολογώ κάποια διεύθυνση.

Επίσης η loading bar του ενώ ξεκινάει, για λίγο, μετά παγώνει. Η σελίδα ανοίγει κανονικά βέβαια.

Φανταζόμουν ότι θα διορθωθεί αλλά μετά το χθεσινό update, συνεχίζει να κάνει τα ίδια.

Έχει εντοπίσει κάποιος το ίδο πρόβλημα;

δοκιμαστε τον maxthon που εχει και flash ;)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε τον boat browser που λεει ο φιλος πιο πριν μπορει να σε βολέψει. Μοιαζει πολυ στο ui με τον dolphin απ οτι φαινεται και πρεπει να ναι ελαφρυς

 

Όντως δοκίμασα τον boat!

Πάρα πολύ καλός! Και ελαφρύς!

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα ειναι πολυ μετρια να ξες!

 

Ε οχι και μετρια η καμερα του moto g ρε παιδια!! Μια χαρα ειναι!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως μπορούμε να βλέπουμε το ποσοστό της μπαταρίας δίπλα από το εικονίδιο της μπαταρίας στην αρχική οθόνη;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως μπορούμε να βλέπουμε το ποσοστό της μπαταρίας δίπλα από το εικονίδιο της μπαταρίας στην αρχική οθόνη;

 

 

Τσέκαρε power toggle η notification toggle απο το store. Εκτός κι αν θες να μπεις στη διαδικασία του root.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως μπορούμε να βλέπουμε το ποσοστό της μπαταρίας δίπλα από το εικονίδιο της μπαταρίας στην αρχική οθόνη;

 

Δες αυτό: Battery Percent for KitKat

Link to comment
Share on other sites

Η υπόδειξη που έβαλες δεν φορτώνει. Πάντως θέλω κάτι σαν αυτό

Ορίστε φίλε δοκίμασε αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.macropinch.pearl

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, στα typing suggestions ειχε ενεργοποιημενο να ψαχνει και στα contacts για να μου προτεινει λεξεις οπως γραφω και το απενεργοποιησα ... αλλα ακομα μου δειχνει Μαριες και Γιωργηδες όταν γραφω. Τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και μετρια η καμερα του moto g ρε παιδια!! Μια χαρα ειναι!

 

Συμφωνώ και εγώ, μια χαρά είναι η κάμερα.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και μετρια η καμερα του moto g ρε παιδια!! Μια χαρα ειναι!

 

Φιλε μου τι κινητο ειχεσ πριν?γιατι αν ειναι το πρωτο σου smartphone τοτε οκ αλλιως! Η καμερα του G ειναι μετρια!

Link to comment
Share on other sites

Για να μη φάμε κανένα κράξιμο από κάποιον moderator , για android εφαρμογές, οσοι δε το γνωριζουν, το σχετικό θέμα είναι ΑΥΤΟ παιδες :)
Link to comment
Share on other sites

Για να μη φάμε κανένα κράξιμο από κάποιον moderator , για android εφαρμογές, οσοι δε το γνωριζουν, το σχετικό θέμα είναι ΑΥΤΟ παιδες :)

 

Χαχαχα σωστος ο left!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα σωστος ο left!!

 

Εσύ πότε θ αλλάξεις avatar; Βάλε μια συσκευή;;; :D

Χαλάς το feng shui του νήματος; :p

Αστειεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να ρυθμισουμε την ενταση ηχου των notification ξεχωριστα απο της κλησης ?

Ειναι πολυ δυνατος κι ενοχλητικος....

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να ρυθμισουμε την ενταση ηχου των notification ξεχωριστα απο της κλησης ?

Ειναι πολυ δυνατος κι ενοχλητικος....

Οχι ειναι συνδεμενος μόνο αν το κάνεις ρουτ γινεται να το ξεχωρισεις..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εσεις που εχετε την 8GB εκδοση, σας φαινονται αρκετα? Χρησιμοποιητε και OTG? Πως τα βγαζετε περα δηλαδη? Γιατι ηθελα να το παρω, αλλα τα 8 μου φαινονται λιγα, και η 16GB εκδοση μου φαινεται λιγο ακριβη.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...