Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό βρίσκεται στην κατοχή μου εδώ και 2 ημέρες. Δεν το δουλεύω με vodafone 360 ακόμα (του έχω βάλει μία κάρτα What's Up). Το βίντεο παρότι έχω διαβάσει ότι έχει άσχημη ποιότητα εγώ το βρίσκω εξαιρετικό για τα δεδομένα κινητού με τους αισθητήρες που φοράνε. Παρόλα αυτά δεν έχω κατεφέρει να λειτουργήσω την αυτόματη εστίαση κατά την διάρκεια εγγραφής ενός βίντεο. Και αυτό επηρεάζει την ευκρίνεια του βίντεο (θολώνει) όταν πλησιάζω κοντά σε ένα αντικείμενο (π.χ μία σελίδα με γράμματα - τα γράμματα δεν φαίνονται και είναι θολά). Ξέρει κάποιος αν υποστηρίζεται αυτή η λειτουργία από το κινητό ή αν υποστηρίζεται σε κάποιο update του firmware?

 

Επίσης, έχω φορτώσει το mgmap με offline χάρτες αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα! Βγάζει συνέχεια μήνυμα Αν επιτρέπω στην εφαρμογή να διαβάσει δεδομένα του χρήστη. Στις ρυθμίσεις της εφαρμογής έχει επιλογή μόνο να με ρωτάει κάθε φορά και απενεργοποίηση, δεν έχει δηλαδή την επιλογή "μόνο μία φορά κατά την εκκίνηση" όπως έχει σε άλλα πεδία! Καμία ιδέα??

 

Για το πρώτο που λες, ναι και εγώ το παρατήρησα μόλις τώρα. Δεν είχα δοκιμάσει να τραβήξω σελίδα από κοντά. Σαν να εστιάζει μόνο μακρία.

 

Για το δεύτερο δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3148413#post3148413 είναι πρόβλημα των ρυθμίσεων για την συσκευή.

Δεν το βλέπω να λύνεται εύκολα. Πρέπει να το αλλάξουν σε κάποια επόμενη αναβάθμιση αλλά (προσωπική μου άποψη) δεν το βλέπω πολύ πιθανόν γιατί προωθούν κυρίως τις δικές τους εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως δοκίμασε κανένας αυτό στην οθόνη του Η1? Να μην βάλουμε προστατευτικό οθόνης αν είναι :lol:

 

γ@μ@το.... :p:p:p

 

 

Τελικά κατεβασα αρκετα games...

Μεχρι στιγμης δοκιμασα αυτα που μου εδωσες.. Το προβλημα στα περισσότερα ειναι οτι εμφανιζει την πανω μπαρα του τηλεφώνου (με το ρολοι και τις ενδειξεις σηματος/μπαταριας) με αποτελεσμα να χανω το κατω μερος και να βγαινουν μισα τα πληκτρα χειρισμου!!! Σε καποια μαλιστα εκτος απο αυτη τη μπαρα, μου εμφανιζει και την μπαρα του προγραμματος που τρεχει με τον τιτλο και το x για τον τερματισμο της εφαρμογης στα αριστερα.. Πως τα ξεπερναμε αυτα????

 

Πιο ωραια ηταν τα widget 3001 Wisdom Quotes και AF..

Πρωτη φορα βλέπω αρχεια .wgt για το κινητο.. Τι ειδος ειναι? java ή κατι αλλο?

 

 

και μια αλλη ερωτηση για οποιον ξερει...

Εκανα μια φορα backup των επαφων στο Samsung New PC Studio..

Τωρα προσπαθω να ξανακανω αλλα δεν βρισκω πως ειχα συγχρονισει το κινητο με το προγραμμα... μου εχει κρατησει τις παλιες επαφες απο την πρωτη φορά..

Πειτε μου πως το κανω, γαιτι μου εσπασε τα νευρα..

 

Μονο η ΝΟΚΙΑ εφτασε σε πολυ καλο σημειο το προγραμμα της (ΝΟΚΙΑ PC Suite)... Εχω παρει απειρα backup καταλογων με μια κινηση...

Γιατι δεν μπορουν και στη Samsung να το πετυχουν τοσο ευκολα...??

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως τα ξεπερναμε αυτα????

Πρωτη φορα βλέπω αρχεια .wgt για το κινητο.. Τι ειδος ειναι? java ή κατι αλλο?

 

 

και μια αλλη ερωτηση για οποιον ξερει...

Εκανα μια φορα backup των επαφων στο Samsung New PC Studio..

Τωρα προσπαθω να ξανακανω αλλα δεν βρισκω πως ειχα συγχρονισει το κινητο με το προγραμμα... μου εχει κρατησει τις παλιες επαφες απο την πρωτη φορά..

Πειτε μου πως το κανω, γαιτι μου εσπασε τα νευρα..

 

Μονο η ΝΟΚΙΑ εφτασε σε πολυ καλο σημειο το προγραμμα της (ΝΟΚΙΑ PC Suite)... Εχω παρει απειρα backup καταλογων με μια κινηση...

Γιατι δεν μπορουν και στη Samsung να το πετυχουν τοσο ευκολα...??

 

Δυστυχώς δεν τα ξεπερνάμε

.wgt = widget :lol: εύκολο να φτιάξεις κ μόνος σου απ ότι λέει ο οδηγός στη σελίδα του 360

Στην Αρχή λόγω Νοκια φάν κ εγώ τα βρίκα σκούρα με το pc studio. Πάτησε εκεί που λέει widgets. Πάνω αριστερά το 1ο widget είναι ο τηλεφ. Καταλογος. Αυτα που θα ανανεώσει μόλις το ανοίξεις μπορείς να τα συχρονίσεις άμεσα με το κινητό με το κουμπάκι που έχει κάτω (ενα μπλέ με ενα Η/Υ κ ένα τηλέφωνο). Βέβαια το τρομακτικό είναι το backup που κρατάει στο account σου στο 360 που άργησα να το ανακαλύψω :ninja:

Ακόμα και να σβήσεις τα πάντα μόλις συνδεθείς στο 360 θα τα τραβήξει αυτόματα από την σελίδα σου. (καλό είναι να κάνεις μια εξαγωγή του τηλεφ.καταλόγου σε μορφή pc studio sto pc , και άλλη μια σε μορφή vcard για οποιαδήποτε άλλη συσκευή αποκτήσεις ποτέ)

 

Συνδέω την συσκεύη στο pc studio και βγαίνει ένα μήνυμα "υπάρχει αναβάθμιση για την συσκευή μπλα μπλα.." προσπαθώ να κάνω ενημέρωση αλλά μου βγάζει όλη μέρα "Σφάλμα σύνδεσης με τον διακομιστή"

Έχω: Phone BUIK1 , PDA BUIK5 , CSC VGRIJ6 , κάποιος με κάτι νεώτερο από αυτά?

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα ένα Linux κινητό να είναι πιο απελευθερωμένο και ακομπλεξάριστο από τα υπόλοιπα. Σαν τα android ας πούμε... Τεσπα. Ας ελπίζουμε σε ευχάριστες εκπλήξεις στα επόμενα firmware!

 

Και 2 πραγματάκια ακόμα..

1. Έχει καταφέρει κανείς να στείλει με κάποιο τρόπο ή πρόγραμμα κάποιο αρχείο (έστω μία εικόνα!) μέσω wifi στο PC του??

2. Προσπάθησα να ανεβάσω ένα βίντεο στο youtube από το κινητό μου ενώ ήμουν συνδεδεμένος με το internet του σπιτιού μέσω wifi. Το κουμπάκι που ήταν για το upload απλά δεν έκανε τίποτα! Και όταν προσπάθησα να το στείλω από την mobile σελίδα του youtube έπρεπε να συνδεθώ στο 360 για να το στείλω με mail. Μήπως ζητάω πολλά από ένα κινητό που έχει Wifi??

 

Γειά σας αγορασα σήμερα Samsung 360 H1 και εχω βαλει Whats up καρτα και δεν λειτουργει καμια βοηθεια?

 

Και εγώ με what's up το έχω αλλά λειτουργεί κανονικότατα! :worry:

 

Έχω: Phone BUIK1 , PDA BUIK5 , CSC VGRIJ6 , κάποιος με κάτι νεότερο από αυτά?

 

Υπάρχει κάποια λίστα που να βλέπουμε πιο είναι παλιότερο και πιο νεώτερο firmware?

 

Εγώ βλέπω να έχω το BUJA2

Edited by Dimitris013
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

Έχω: Phone BUIK1 , PDA BUIK5 , CSC VGRIJ6 , κάποιος με κάτι νεώτερο από αυτά?

 

Υπάρχει κάποια λίστα που να βλέπουμε πιο είναι παλιότερο και πιο νεώτερο firmware?

 

Εγώ βλέπω να έχω το BUJA2

Link to comment
Share on other sites

Είναι αδύνατον να κάνω ενημέρωση λογισμικού στο Μ1 με το samsung pc new studio. Ενώ μου δείχνει ότι υπάρχει ενημέρωση και ξεκινώ τη διαδικασία σε δευτερόλεπτα μου βγάζει ''είναι αδύνατη η σύνδεση με το διακομιστή. Δεν μπορεί να συνεχιστεί η ενημέρωση''! Τι μπορεί να συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Είναι αδύνατον να κάνω ενημέρωση λογισμικού στο Μ1 με το samsung pc new studio. Ενώ μου δείχνει ότι υπάρχει ενημέρωση και ξεκινώ τη διαδικασία σε δευτερόλεπτα μου βγάζει ''είναι αδύνατη η σύνδεση με το διακομιστή. Δεν μπορεί να συνεχιστεί η ενημέρωση''! Τι μπορεί να συμβαίνει;

Και εμένα μου βγάζει ότι είναι αδύνατη η σύνδεση! Δεν είχα δοκιμάσει και παλιότερα να ξέρω αν λειτουργεί. Είμαι στην ίδια φάση με εσένα!

Link to comment
Share on other sites

Είναι αδύνατον να κάνω ενημέρωση λογισμικού στο Μ1 με το samsung pc new studio. Ενώ μου δείχνει ότι υπάρχει ενημέρωση και ξεκινώ τη διαδικασία σε δευτερόλεπτα μου βγάζει ''είναι αδύνατη η σύνδεση με το διακομιστή. Δεν μπορεί να συνεχιστεί η ενημέρωση''! Τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Και εμένα μου βγάζει ότι είναι αδύνατη η σύνδεση! Δεν είχα δοκιμάσει και παλιότερα να ξέρω αν λειτουργεί. Είμαι στην ίδια φάση με εσένα!

 

 

Με το που πήρα την συσκευή έκανα αναβάθμιση κανονικότατα. Χτές είχα το ίδιο πρόβλημα , τώρα που ξαναδοκίμασα όλα οκ αλλά τελικά το μήνυμα οτι υπάρχει νεότερη ενημέρωση δεν ίσχυε γιατί έχω την τελευταία.

 

Ξέρει κανένας πώς μπορούμε να προσθέσουμε στο 360 myspace account? :blink:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα τι κανετε??? εχω και εγω ενα προβλημα. πωσστελνει με bluetooth μουσικη και γενικοτερα αρχεια???
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας πώς μπορούμε να προσθέσουμε στο 360 myspace account? :blink:

 

Δεν νομίζω να μπορείς ακόμη.

 

γεια σας και απο εμενα τι κανετε??? εχω και εγω ενα προβλημα. πωσστελνει με bluetooth μουσικη και γενικοτερα αρχεια???

 

Έχεις κάνει αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση; (Γράψε *#1234#και αν στο PDA γράφει κάτι που τελειώνει σε BUIK5 είσαι ΟΚ, αλλιώς αναβάθμισε από το PC Studio)

Αν ναι τότε πηγαίνοντας πχ στο Το υλικό μου -> Ηχοι -> Μουσική έχει ένα βελάκι κάτω το οποίο αν το πατήσεις επιλέγεις πιο αρχείο θέλεις να στείλεις.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους.πειτε μου σας παρακαλω,πως θα δω βιντεο στο..youtube..δεν μου τα ανοιγει.κανονικα μπενω αλλα δεν παιζει τα βιντεο..μιλαω για το samsung H1..Eυχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλισπεριζω όλους! Αυτό το firmware σας λέει τίποτα I8320BUJC1 2010 March? Έκανα αναβάθμιση σήμερα και ακόμα δεν έχω δοκιμάσει όλα, αλλά το τηλέφωνο παίζει να πετά συν ότι μπορώ να βάλω και wallpaper. Α και το AccuWeather δεν ξέρω γιατί δουλεύει, έχω Whatsup κάρτα και είμαι συνδεδεμένος μέσο wifi στο ίντερνετ :) Αυτά για τώρα.

 

γεια σε ολους.πειτε μου σας παρακαλω,πως θα δω βιντεο στο..youtube..δεν μου τα ανοιγει.κανονικα μπενω αλλα δεν παιζει τα βιντεο..μιλαω για το samsung H1..Eυχαριστω

 

Θα πας στο Web Player και θα αλλάξεις ρυθμίσεις για το πως μα συνδέετε στο ίντερνετ, μέσο wifi ή μέσο GPRS

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

Δίνω στον web player http://www.youtube.com και μου βγάζει σφάλμα. Έχω βάλει να προτιμά το wifi. Πρέπει να του δώσεις ακριβώς την διεύθυνση ενός βίντεο για να το παίξει?
Link to comment
Share on other sites

Δίνω στον web player http://www.youtube.com και μου βγάζει σφάλμα. Έχω βάλει να προτιμά το wifi. Πρέπει να του δώσεις ακριβώς την διεύθυνση ενός βίντεο για να το παίξει?

 

Δοκίμασε να παίζεις μέσο browser και όταν ανοίξει το web player, να κάνεις αποθηκεύσει την σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι διάβαζω στο αγγλικό φόρουμ χτες ανέβασαν το firmware με το wallpaper για λίγο και μετά το κατέβασαν πάλι. Ενδεχομένως ο φίλος με το BUJC1 μάλλον πρόλαβε και έκανε update. Προφανώς πάντως είναι έτοιμο. Οπότε όπου να΄ναι θα το έχουμε όλοι. :food:
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι διάβαζω στο αγγλικό φόρουμ χτες ανέβασαν το firmware με το wallpaper για λίγο και μετά το κατέβασαν πάλι. Ενδεχομένως ο φίλος με το BUJC1 μάλλον πρόλαβε και έκανε update. Προφανώς πάντως είναι έτοιμο. Οπότε όπου να΄ναι θα το έχουμε όλοι. :food:

 

Εγώ το κατέβασα από εδώ http://www.samsung-firmware.webs.com/ και έκανα αναβάθμιση με ένα άλλο πρόγραμμα, και όχι μέσο pc studio.

Link to comment
Share on other sites

'Εχασες κανένα αρχείο? Δουλεύουν όλα σωστά? (Αν κλείνει ακόμα το όπερα πχ κτλ)

Ο opera που και που κρασάρει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τρεις ερωτησούλες:

Πρώτη μου απορία: πως μπορώ να σβήσω απο τη λίστα με τις εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις όποιες θέλω; Δε βλέπω πουθενά τέτοια επιλογή για διαγραφή. Είναι δυνατόν να μην μπορείς να διαγράψεις κάποια κλήση;

Δεύτερη απορία: Έλαβα σήμερα ένα SMS απο μια φίλη, η οποία όμως δεν το έστειλε απο το κινητό της αλλά μέσω CONX, με την δυνατότητα που σου δίνουν να στείλεις μύνημα sms σε κινητό μέσω Internet, χρησιμοποιόντας το το mail της. Το μύνημα αυτό το εμφανίζει στη γενική λίστα όταν πατάς το κάτω αριστερά πλήκτρο (με το ακουστικό). Πηγαίνοντας στο μενού των μυνημάτων και έχοντας επιλέξει εμφάνιση όλων των μυνημάτων δεν εμφανίζει το μύνημα. Αλλάζοντας την επιλογή να εμφανίζει μόνο τα εισερχόμενα μυνήματα το εμφανίζει κανονικά. Παρατήρησα λοιπόν οτι μυνήματα που έρχονται όχι απο συσκευή κινητού αλλά μέσω Internet (το συγκεκριμένο βγάζει σαν αποστολέα CONX και όχι το όνομα της φίλης), και SMS διαφημίσεων που στέλνουν κατά καιρούς διάφορες εταιρείες (και συνήθως σαν αποστολέα έχουν κάποιο λογότυπο εταιρείας) δεν εμφανίζονται στην λίστα όταν έχεις επιλέξει εμφάνιση όλων των μυνημάτων και πρέπει να επιλέξεις εμφάνιση εισερχομένων για να τα δείς. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό;

Απορία τρίτη: Μπαίνω στους χάρτες απο το σπίτι μου και μονίμως αντί να με εμφανίζει οτι βρίσκομαι στο σπίτι μου, βγάζει το στίγμα μου ένα στενό πιο κάτω. Στον ίδιο δρόμο πάντα. Όσες φορές και αν του βάλω να βρεί την τοποθεσία μου πάντα με βγάζει στον ίδιο δρόμο, ένα στενό δηλαδή πιο κάτω απο το σπίτι μου. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο κάτι παρόμοιο και πώς αντιμετωπίζεται αυτό; Μια σημείωση: Στο στενό που σας αναφέρω περίπου στο σημείο που με εμφανίζει, ξέρω οτι στην ταράτσα ενός σπιτιού βρίσκεται εγκατεστημένη κεραία κινητής τηλεφωνίας, πιθανόν της VODAFONE. Μήπως αντί να βρεί το ακριβές σημείο που βρίσκομαι βρίσκει το σήμα της κοντινότερης σε εμένα κεραίας;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Tntsckak σου είναι μήπως εύκολο να μου πεις πως ακριβώς γίνετε η αναβάθμιση του firmware μέσω του προγράμματος που λες..Προφανώς εννοείς το Odin. Το Tutorial το έχω δει αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς ανοιξώ στα παράθυρα PDA, PHONE, CSC.. Τα αρχεία τα θέλει σε tar και tar δεν υπάρχει.. Οσον αφορά την αναβάθμιση μέσω Pc studio μου λέει πως είναι αδύνατη η σύνδεση με τον διακομιστη. Τι ακριβώς μπορώ να κανω? Οποιαδήποτε βοήθεια καλοδεχούμενη.

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Tntsckak σου είναι μήπως εύκολο να μου πεις πως ακριβώς γίνετε η αναβάθμιση του firmware μέσω του προγράμματος που λες..Προφανώς εννοείς το Odin. Το Tutorial το έχω δει αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς ανοιξώ στα παράθυρα PDA, PHONE, CSC.. Τα αρχεία τα θέλει σε tar και tar δεν υπάρχει.. Οσον αφορά την αναβάθμιση μέσω Pc studio μου λέει πως είναι αδύνατη η σύνδεση με τον διακομιστη. Τι ακριβώς μπορώ να κανω? Οποιαδήποτε βοήθεια καλοδεχούμενη.

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων!

 

Καλησπέρα!

Ναι είναι το πρόγραμμα του odin. Είναι εύκολο βασικά, πρώτα από όλα κατεβάζεις το firmware (από την σελίδα τους που είναι αυτή εδώ http://www.samsungfirmwareworld.com/samsung-i8320-firmwares-flashprograms-flashguide-t44.html) που είναι σε μορφή zip και το αποσυμπιέζεις, κατεβάζεις και το πρόγραμμα, το τρέχεις οπος το λέει και στο tutorial. Στο PDA και στο Phone βάζεις αυτά που έχει στο firmware, είναι 3 αρχεία, ένα .bin, ένα .tar και ένα το dll. Στο πρόγραμμα βάζεις μόνο τα δυο πρώτα, γιατί το CSC δεν έχει Με αυτό το τρόπο έκανα αναβάθμιση Σημειώσει: Στο Select nation που λέει, το έθισα οπος είναι "Vodafone".

 

Να ξέρεις το firmware δεν είναι official, γιατί κυκλοφόρησε το Μάρτιο και μετά το έκλεισαν για κάποιους λόγους που σε κάποιες χώρες είχε προβλήματά με τα sms.

 

 

'Εχασες κανένα αρχείο? Δουλεύουν όλα σωστά? (Αν κλείνει ακόμα το όπερα πχ κτλ)

όχι δεν έχασα τίποτα από ότι έχω προσέξει. Και το brwoser δουλεύει πολύ καλά, δεν έχει κρασάρει ακόμα ούτε μια φορά. Μπήκα στο facebook, astalavista.com και σε κάτι πορ** σελίδες που έχουν flash και τέτοια βαριά, μια χαρά τα σήκωνε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τρεις ερωτησούλες:

Πρώτη μου απορία: πως μπορώ να σβήσω απο τη λίστα με τις εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις όποιες θέλω; Δε βλέπω πουθενά τέτοια επιλογή για διαγραφή. Είναι δυνατόν να μην μπορείς να διαγράψεις κάποια κλήση;

Δεύτερη απορία: Έλαβα σήμερα ένα SMS απο μια φίλη, η οποία όμως δεν το έστειλε απο το κινητό της αλλά μέσω CONX, με την δυνατότητα που σου δίνουν να στείλεις μύνημα sms σε κινητό μέσω Internet, χρησιμοποιόντας το το mail της. Το μύνημα αυτό το εμφανίζει στη γενική λίστα όταν πατάς το κάτω αριστερά πλήκτρο (με το ακουστικό). Πηγαίνοντας στο μενού των μυνημάτων και έχοντας επιλέξει εμφάνιση όλων των μυνημάτων δεν εμφανίζει το μύνημα. Αλλάζοντας την επιλογή να εμφανίζει μόνο τα εισερχόμενα μυνήματα το εμφανίζει κανονικά. Παρατήρησα λοιπόν οτι μυνήματα που έρχονται όχι απο συσκευή κινητού αλλά μέσω Internet (το συγκεκριμένο βγάζει σαν αποστολέα CONX και όχι το όνομα της φίλης), και SMS διαφημίσεων που στέλνουν κατά καιρούς διάφορες εταιρείες (και συνήθως σαν αποστολέα έχουν κάποιο λογότυπο εταιρείας) δεν εμφανίζονται στην λίστα όταν έχεις επιλέξει εμφάνιση όλων των μυνημάτων και πρέπει να επιλέξεις εμφάνιση εισερχομένων για να τα δείς. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό;

Απορία τρίτη: Μπαίνω στους χάρτες απο το σπίτι μου και μονίμως αντί να με εμφανίζει οτι βρίσκομαι στο σπίτι μου, βγάζει το στίγμα μου ένα στενό πιο κάτω. Στον ίδιο δρόμο πάντα. Όσες φορές και αν του βάλω να βρεί την τοποθεσία μου πάντα με βγάζει στον ίδιο δρόμο, ένα στενό δηλαδή πιο κάτω απο το σπίτι μου. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο κάτι παρόμοιο και πώς αντιμετωπίζεται αυτό; Μια σημείωση: Στο στενό που σας αναφέρω περίπου στο σημείο που με εμφανίζει, ξέρω οτι στην ταράτσα ενός σπιτιού βρίσκεται εγκατεστημένη κεραία κινητής τηλεφωνίας, πιθανόν της VODAFONE. Μήπως αντί να βρεί το ακριβές σημείο που βρίσκομαι βρίσκει το σήμα της κοντινότερης σε εμένα κεραίας;

Ευχαριστώ.

 

-Πάτα το κουμπί κάτω αριστερά των κλήσεων και επέλεξε την κλήση που θέλεις. Θα δείς κάτω απο τα στοιχεία της κλήσης εναν μικρό κάδο. Το πατάς κ επιβεβαιώνεις "διαγραφή στοιχείου". Δεν ήταν τόσο δύσκολο ε? :rolleyes:

-Εμένα που μου έχουν έρθει μηνύματα με αποστολέα Google που εννοείτε πως δεν το έχω αποθηκευμένο στο κινητό , φαίνονται μια χαρά στο "Όλα". Δές μήπως ως αποστολέας φαίνετε το email της φίλης σου και πρόσθεσε να φαίνονται ΚΑΙ τα email στο "Όλα".

-Το gps το ανοίγεις μέσα στο σπίτι σου υποθέτω? Τότε παίρνεις σήμα μόνο απο το δίκτυο και όχι από gps. Αν βγείς έξω χωρίς να παρεμποδίζει κάτι τη συσκευή θα σε δείξει μια χαρά. Το έιχα παρατηρήσει κ εγώ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Εχει βρει κανεισ καποιον τροπο να κατεβασουμε τα παιχνιδια και τα apps απο το vodafone360 free γιατι οι χρεωσεισ που εχει ειναι ακριβες.εδο ολοκληρη apple και εχει ποσεσ εφαρμογεσ και games δωρεαν.κατι πρεπει να κανει η vodafone για αυτο.

Και κατι ακομα κατεβασα την εφαρμογη facebook και δεν μου επιτρεπει την εισοδο απο το κινητο μου βγαζει μηνυμα να ελενξω το λογαριασμο μου.ο κωδικοσ που βαζουμε δεν ειναι αυτοσ που βαζουμε και οταν μπαινουμε απο τον υπολογιστη μας?αν ξερει καποιοσ να μου πει.

Ευχαριστω!!!

Edited by GEOS1981
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...