Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5530 XpressMusic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας!!θελω να κανω μια ερωτιση...Εδω και 3 μηνες εχω τ 5530..ολα καλα!!τον φλεβαρη εκανα μια αναβαθμιση που μου ζητισε οτνα συνδεθυκα στο wifi...και εχτες εκανα επαναφορα εργοστασιακον ρυθμισεων...απο τοτε κολησε 3 φορες απανοτα!!!και δν μοθ δημιουργει προφιλ στο τηλ(πχ με το ονομα "like")πηγα σημερα στο nokia center(alpha copy)και ο τυπος εκει μου λεει οτι θα ξαναπερασει καινουργιο λογισμικο...του ειπα οτι εχω εγγυηση και μου ειπε θα συννενοηθει με την εταιρια αν μετραει στιν εγγυηση,επειδι τ αναβαθμησα απο internet...τ ισχυει τελικα?/
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!θελω να κανω μια ερωτιση...Εδω και 3 μηνες εχω τ 5530..ολα καλα!!τον φλεβαρη εκανα μια αναβαθμιση που μου ζητισε οτνα συνδεθυκα στο wifi...και εχτες εκανα επαναφορα εργοστασιακον ρυθμισεων...απο τοτε κολησε 3 φορες απανοτα!!!και δν μοθ δημιουργει προφιλ στο τηλ(πχ με το ονομα "like")πηγα σημερα στο nokia center(alpha copy)και ο τυπος εκει μου λεει οτι θα ξαναπερασει καινουργιο λογισμικο...του ειπα οτι εχω εγγυηση και μου ειπε θα συννενοηθει με την εταιρια αν μετραει στιν εγγυηση,επειδι τ αναβαθμησα απο internet...τ ισχυει τελικα?/

ισχυει κανονικα η εγγυηση,ανεξαρτητως αμα εκανες εσυ την αναβαθμιση.οτι κινητο κι΄αν ειχα μονος μου τα εκανα αναβαθμιση και ποτε δεν ειχα προβλημα με την εγγυηση του κινητου.

Επισης εμενα ποτε δεν μου εχει κολλησει.εχω την τελευταια εκδοση λογισμικου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι μου τ εκανε αυτα οταν εκανα επαναφορα ρυθμισεων....!!!:/ Σ ευχαριστω που ασχοληθικες με τ θεμα μου!!!Ελπιζω αυριο να μην μου πουν ν πληρωσω...!!!!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια του κινητου αρχιζει πλεον να με εκνευριζει...πρωτη φορα βλεπω μπαταρια να πεφτει η αποδοση της αντι να ανεβαινει...και δεν το εχω ουτε 4 μηνες...2 μερες κραταει πλεον με το ζορι, και κανω ενα τηλεφωνημα την μερα...τρα-γι-κο.
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια του κινητου αρχιζει πλεον να με εκνευριζει...πρωτη φορα βλεπω μπαταρια να πεφτει η αποδοση της αντι να ανεβαινει...και δεν το εχω ουτε 4 μηνες...2 μερες κραταει πλεον με το ζορι, και κανω ενα τηλεφωνημα την μερα...τρα-γι-κο.

ακους μουσικη?? εισαι ολη μερα wifi?? εχεις φωτεινοτητα στα υψη??

 

εγω μονο καλα εχω να πω για την αποδοση της μπαταριας.και να φανταστεις οτι ημουν πολυ διστακτικος για να παρω το συγκεκριμενο τηλεφωνο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακους μουσικη?? εισαι ολη μερα wifi?? εχεις φωτεινοτητα στα υψη??

 

εγω μονο καλα εχω να πω για την αποδοση της μπαταριας.και να φανταστεις οτι ημουν πολυ διστακτικος για να παρω το συγκεκριμενο τηλεφωνο.:cool:

 

Ουτε μουσικη, ουτε ασυρματο, φωτεινοτητα στο 35-40%...απο προγραμματα εχω (οχι οτι παιζει κανα ρολο, αλλα λεμε μπας και ειναι κανενα που τρεχει μονο του και δεν το ξερω) quickoffice, brightlite, maps, ion battery.

Edited by panos_vz
Link to comment
Share on other sites

H Διαφορα μας ειναι οτι εμενα δεν "τρεχουν" κανενα απ'αυτα τα προγραμματα που αναφερεις.

το μονο προγραμμα που εχω βαλει ειναι το opera mobile.

ισως αυτο να φταιει και να ριχνει τοσο πολυ την αποδοση της μπαταριας.στην θεση σου θα το δοκιμαζα το κινητο για καμια βδομαδα χωρις αυτες τις εφαρμογες για να :blink: αν κερδιζω τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουτε μουσικη, ουτε ασυρματο, φωτεινοτητα στο 35-40%...απο προγραμματα εχω (οχι οτι παιζει κανα ρολο, αλλα λεμε μπας και ειναι κανενα που τρεχει μονο του και δεν το ξερω) quickoffice, brightlite, maps, ion battery.

 

δε πας μια βολτίτσα απο κανα Γερμανό να σου τσεκάρουνε τη μπαταρία μήπως και τα 'χει παίξει? Αν σου πούνε ότι έχει πρόβλημα πας αμέσως απο εκεί που το πήρες με την απόδειξη αγοράς....:ninja:

 

Άλλη ιδέα (λίγο απίθανο να συμβαίνει): μήπως λέω μήπως τα έχει παίξει ο φορτιστής σου? δοκίμασες άλλο Nokia φορτιστή?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πρέπει μέχρι την παρασκευή να πάρω κινητό και κοίταξα το 5530. Είναι καλή επιλογή? τελικά η μπαταρία του κρατάει 2 μέρες όπως διάβασα η 4-5? Από εσάς που το έχετε οι εντυπώσεις σας είναι ικανοποιητικές?απο φωτο τι λέει,βγάζει απλά καλές ή προς το χάλια είναι?Στο άγγιγμα ανταποκρίνεται καλά?Από ότι είδα gps δεν έχει,μπορούμε να περάσουμε στο κινητό κάποιο πρόγραμμα, χωρίς να χρεωνόμαστε όμως κάθε φορά που το ανοίγουμε?Θα ήθελα το κινητό να έχει Gps και να το χρησιμοποιώ χωρίς να χρεώνομαι, για αυτό ρωτάω. Αν μπορούσατε να μου απαντούσατε θα με βοηθούσατε αρκετά, γιατί έχω κολλήσει λιγάκι και δεν μπορώ να αποφασίσω. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Edited by wabs
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε λίγο το θέμα.

Έχουν απαντηθεί αρκετές φορές αυτά που ρωτάς.

Ευχαριστώ!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δε πας μια βολτίτσα απο κανα Γερμανό να σου τσεκάρουνε τη μπαταρία μήπως και τα 'χει παίξει? Αν σου πούνε ότι έχει πρόβλημα πας αμέσως απο εκεί που το πήρες με την απόδειξη αγοράς....:ninja:

 

Άλλη ιδέα (λίγο απίθανο να συμβαίνει): μήπως λέω μήπως τα έχει παίξει ο φορτιστής σου? δοκίμασες άλλο Nokia φορτιστή?:confused:

 

Κοιτα, η αληθεια ειναι οτι απο τοτε που το εδωσα στην εταιρεια μου (εταιρικο κινητο) να μου φτιαξουν το κουμπι κλειδωματος, η μπαταρια εχει πεσει πολυ σε αποδοση...εκει κατι εκαναν σιγουρα, γιατι το κινητο μου φαινεται οτι το πηρα φορμαρισμενο...αλλα τι να κανανε?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, η αληθεια ειναι οτι απο τοτε που το εδωσα στην εταιρεια μου (εταιρικο κινητο) να μου φτιαξουν το κουμπι κλειδωματος, η μπαταρια εχει πεσει πολυ σε αποδοση...εκει κατι εκαναν σιγουρα, γιατι το κινητο μου φαινεται οτι το πηρα φορμαρισμενο...αλλα τι να κανανε?

μηπως σου αλλαξανε την μπαταρια?? (σου βαλανε χρησιμοποιημενη)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως σου αλλαξανε την μπαταρια?? (σου βαλανε χρησιμοποιημενη)

 

μήπως σου δώσανε άλλο κινητό(...λέμε τώρα...)?:confused:

 

Τσέκαρε το ΙΜΕΙ της συσκευής σου!!!!

 

 

Διάβασε λίγο το θέμα.

Έχουν απαντηθεί αρκετές φορές αυτά που ρωτάς.

Ευχαριστώ!

 

Καταρχήν κάνε αυτό που σου λέει ο Itchrist86[/member]!!!!

 

Καλησπέρα παιδιά. Πρέπει μέχρι την παρασκευή να πάρω κινητό και κοίταξα το 5530. Είναι καλή επιλογή? τελικά η μπαταρία του κρατάει 2 μέρες όπως διάβασα η 4-5? Από εσάς που το έχετε οι εντυπώσεις σας είναι ικανοποιητικές?απο φωτο τι λέει,βγάζει απλά καλές ή προς το χάλια είναι?Στο άγγιγμα ανταποκρίνεται καλά?Από ότι είδα gps δεν έχει,μπορούμε να περάσουμε στο κινητό κάποιο πρόγραμμα, χωρίς να χρεωνόμαστε όμως κάθε φορά που το ανοίγουμε?Θα ήθελα το κινητό να έχει Gps και να το χρησιμοποιώ χωρίς να χρεώνομαι, για αυτό ρωτάω. Αν μπορούσατε να μου απαντούσατε θα με βοηθούσατε αρκετά, γιατί έχω κολλήσει λιγάκι και δεν μπορώ να αποφασίσω. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία με το κινητό (το έχω πουλήσει λόγω μετάβασης σε συσκευή blackberry):

 

  • ειναι καλή επιλογή για ένα έξυπνο κινητό αφής
  • εμένα μου κρατούσε με μέτρια χρήση 3 γεμάτες μέρες (εννοώ τρία 24-ωρα!!!)
  • Είχα μείνει παραπάνω απο ευχαριστημένος
  • Οι φωτογραφίες για κινητό κατά τη γνώμη μου πάρα πολύ καλές.. οι βραδυνές μέτριες
  • Η οθόνη αφής ανταποκρίνεται πάρα πολύ καλά και δεν χρειάζεται καθόλου το πενάκι
  • Δεν έχει GPS για πλοήγηση, αλλά αν σε ενδιαφέρει να μπορείς να δεις χάρτες αλλά και να βρίσκεις στο χάρτη δειυθύνσεις τότε περνάς όποιο πρόγραμμα θέλεις.. Προσοχή: δεν θα έχεις πλοήγηση καθώς δεν έχει GPS
  • Οι μουσικές του δυνατότητες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!!!:music:
  • στα βιντεάκια είναι καλό
  • Το Wifi βρίσκει ασύρματα δίκτυα στα 30-40 μέτρα άνετα
  • Το Symbian 60 σου επιτρέπει να έχεις ότι πρόγραμμα θέλεις στο κινητό σου και σε καλές τιμές;)

 

Γενικά είναι μια πολύ καλή επιλογή και ειδικά στα χρήματα που κοστίζει!!!!

Edited by mantsag1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ mantsag1 είναι πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου και με βοηθάνε αρκετά.. θα ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα, αν θέλω να έχω πλοήγηση μέσα απο το κινητό και να μου λέει που να πηγαίνω κανονικά με φωνητικές εντολές τι θα πρέπει να κάνω? γίνεται αυτό? θα χρεώνομαι κάθε φορά που θα μπαίνω για πλοήγηση? Με ενδιαφέρει αρκετά αυτό το κομμάτι..ελπίζω να μην γίνομαι κουραστικός.

Και κάτι ακόμα, το άλλαξες γιατί ήθελες μια άλλη συσκευή ή γιατί είχε βγάλει κάποιο πρόβλημα?

Edited by wabs
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ mantsag1 είναι πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου και με βοηθάνε αρκετά.. θα ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα, αν θέλω να έχω πλοήγηση μέσα απο το κινητό και να μου λέει που να πηγαίνω κανονικά με φωνητικές εντολές τι θα πρέπει να κάνω? γίνεται αυτό? θα χρεώνομαι κάθε φορά που θα μπαίνω για πλοήγηση? Με ενδιαφέρει αρκετά αυτό το κομμάτι..ελπίζω να μην γίνομαι κουραστικός.

Και κάτι ακόμα, το άλλαξες γιατί ήθελες μια άλλη συσκευή ή γιατί είχε βγάλει κάποιο πρόβλημα?

 

Το κινητό αυτό δεν διαθέτει ενσωματωμένη GPS κεραία, παρά μόνο το πρόγραμμα πλοήγησης. Για να έχεις πλοήγηση μέσω του κινητού, θα πρέπει να αγοράσεις μια εξωτερική κεραία GPS που θα συνδέεται μέσω bluetooth στο κινητό σου (νομίζω λέγεται GPS Logger).

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το 5230 αλλα θα ήθελα το επόμενο κινητό που θα πάρω να έχει και wifi για αυτό και το απέριψα.

 

Γενικά με αυτό το bluetooth GPS για χρήση μεσα στο αμάξι θα με βολέψει? ή θα χάνει το σήμα αρκετά συχνά? Αν είναι όλα καλά και με το bluetooth GPS τότε είμαι αποφασισμένος να το πάρω το κινητό.

Edited by wabs
Link to comment
Share on other sites

Το είδα το 5230 αλλα θα ήθελα το επόμενο κινητό που θα πάρω να έχει και wifi για αυτό και το απέριψα.

 

Γενικά με αυτό το bluetooth GPS για χρήση μεσα στο αμάξι θα με βολέψει? ή θα χάνει το σήμα αρκετά συχνά? Αν είναι όλα καλά και με το bluetooth GPS τότε είμαι αποφασισμένος να το πάρω το κινητό.

 

Απ'ότι έχω διαβάσει, είναι καλύτερη η χρήση εξωτερικής κεραίας, διότι το κινητό καταναλώνει λιγότερη ενέργεια σε σχέση με όταν χρησιμοποιεί την δική του. Δεν έχω προσωπική εμπειρία ωστόσο για να στο επιβεβαιώσω. Πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα, ίσα ίσα, αν η κεραία είναι καλή μπορεί να κλειδώνεις πολύ πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι έχω διαβάσει, είναι καλύτερη η χρήση εξωτερικής κεραίας, διότι το κινητό καταναλώνει λιγότερη ενέργεια σε σχέση με όταν χρησιμοποιεί την δική του. Δεν έχω προσωπική εμπειρία ωστόσο για να στο επιβεβαιώσω. Πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα, ίσα ίσα, αν η κεραία είναι καλή μπορεί να κλειδώνεις πολύ πιο γρήγορα.

 

Λογικά θα καταναλώνει λιγότερο ενέργεια, το σημαντικό όμως είναι αν θα κάνει σωστά πλοήγηση ή θα χάνει το σήμα πιο εύκολα και γρήγορα σε σχέση με κάποιο άλλο κινητό που έχει δείκτη gps ενσωματομένο. Μπορεί να μας το επιβεβαιώσει κάποιος που το έχει χρησιμοποιήσει ότι γίνεται η πλοήγηση κανονικά και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το σήμα?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα καταναλώνει λιγότερο ενέργεια, το σημαντικό όμως είναι αν θα κάνει σωστά πλοήγηση ή θα χάνει το σήμα πιο εύκολα και γρήγορα σε σχέση με κάποιο άλλο κινητό που έχει δείκτη gps ενσωματομένο. Μπορεί να μας το επιβεβαιώσει κάποιος που το έχει χρησιμοποιήσει ότι γίνεται η πλοήγηση κανονικά και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το σήμα?

 

κοίτα είναι απλό το θέμα:

 

Wifi = 5530

 

3G + GPS = 5230

 

Wifi + 3G + GPS = Nokia 5800

 

To 5530 είναι πάρα πολύ καλό αλλά θα πρέπει να αναγκαστείς να έχεις και μια δευτερη συσκευή πάνω σου, αυτή του bluetooth GPS.. Είτε την έχεις στο αμάξι είτε πάνω σου δεν είναι ότι καλύτερο σε σχέση με το ενσωματωμένο GPS...

Λέμε για απλή χρήση.. Αν θέλεις ένα πιο αξιόπιστο και με μεγαλύτερη οθόνη GPS τότε πάρε μια συσκευή που να είναι αποκλειστικά GPS!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

κοίτα είναι απλό το θέμα:

 

Wifi = 5530

 

3G + GPS = 5230

 

Wifi + 3G + GPS = Nokia 5800

 

To 5530 είναι πάρα πολύ καλό αλλά θα πρέπει να αναγκαστείς να έχεις και μια δευτερη συσκευή πάνω σου, αυτή του bluetooth GPS.. Είτε την έχεις στο αμάξι είτε πάνω σου δεν είναι ότι καλύτερο σε σχέση με το ενσωματωμένο GPS...

Λέμε για απλή χρήση.. Αν θέλεις ένα πιο αξιόπιστο και με μεγαλύτερη οθόνη GPS τότε πάρε μια συσκευή που να είναι αποκλειστικά GPS!!!!:)

 

Το αν είναι 3G το κινητό δεν με πειράζει και πάρα πολύ..απλά θέλω να έχει GPS και Wifi. Όσο αφορά το GPS δεν ζητάω από το κινητό να έχει καλύτερο σήμα από μια συσκευή GPS,αλλά δεν θέλω να πάρω και κινητό και μια τέτοια συσκευή ξεχωριστά. Ίσως μετά από καιρό το σκεφτώ. Απλά αυτό που θέλω είναι να έχω μια ικανοποιητική πλοήγηση(όσο καλύτερη γίνεται) με όσο το δυνατόν λιγότερες απώλειες του σήματος. Αν κάτι τέτοιο δεν μπορεί να γίνει με το 5530 τότε να κοιτάξω αλλού,ίσως 5800.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το 5530 και ήθελα gps αγόρασα το bluetooth gps Nokia LD-4W. Το πήρα 46€ και το πακέτο περιείχε και φορτιστή αυτοκινήτου ο οποίος κάνει και στο κινητό. Κλειδώνει άμεσα δορυφόρους και φανταστείτε το είχα στην τσεπη του μπουφάν και είχε 8 δορυφόρους. Το χρησιμοποιώ με το ndrive for symbian και είναι σούπερ. Από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Για δέκτες GPS και λοιπά αξεσουάρ υπάρχει αντίστοιχο θέμα.

Συνέχεια εκεί λοιπόν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το κινιτο ειναι σουπερ ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιαυτα που προσφερει,πρωσοπικα εμενα ουτε το καπακι τις μπαταριες παιζει αλλα ουτε και το κουμπι του κλειδωματος εχει χαλαρωσει κ δεν νιωθω οτι θα φυγει και το εχω γυρω στους 5 μηνες το κινιτο..αλλα εχω αλλα προβληματα εχω ενα καμνο πιχελ στην οθονη και ειναι ενα πραγμα πχ οταν εχω μαυρο φοντο σε ενα σημιο της οθονης φοτιζει καπως μπλε ισα ισα που φενετε αλλα για να το δεις πρεπει να την κοιτας σχολαστικα την οθονη απο διαφορες γωνιες επισης μου εχουν χαλασει τα handsfree(αν και ειναι μαπα) η εγγυηση λεει οτι καλυπτει κ τα αξεσουαρ που βρισκοντε στο πακετο του τηλεφωνου που αγοραζεις..Η απορια μου ειναι θα με καλυψει η εγγηυση σε αυτα τα τρια θεματα της οθονης και των ακουστικων ή θα φαω ακυρο γιατι εχω διαβασει παντου οτι η αλφα κοπι ειναι για το π....:X με τις εγγυησης..:cry:
Link to comment
Share on other sites

Για ένα μόνο pixel δεν σε καλύπτει η εγγύηση. Θα πρέπει να είναι περισσότερα από τρία και στη σειρά για να το δεχτούν να αλλάξουν την οθόνη.

Επίσης αυτή τη περίοδο δεν είναι να μπλέξεις με το service διότι η Alpha Copy δεν συνεργάζεται με τη Nokia πλέον.

Όσο αφορά τα ακουστικά, καλύπτονται από 6μηνη εγγύηση, όπως και όλα τα παρελκόμενα της συσκευασίας. Αν θέλεις οπωσδήποτε να τα αλλάξεις πήγαινε στο κατάστημα όπου αγόρασες τη συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για ένα μόνο pixel δεν σε καλύπτει η εγγύηση. Θα πρέπει να είναι περισσότερα από τρία και στη σειρά για να το δεχτούν να αλλάξουν την οθόνη.

Επίσης αυτή τη περίοδο δεν είναι να μπλέξεις με το service διότι η Alpha Copy δεν συνεργάζεται με τη Nokia πλέον.

Όσο αφορά τα ακουστικά, καλύπτονται από 6μηνη εγγύηση, όπως και όλα τα παρελκόμενα της συσκευασίας. Αν θέλεις οπωσδήποτε να τα αλλάξεις πήγαινε στο κατάστημα όπου αγόρασες τη συσκευή.

 

Αρα πορτα αλλα γιαυτο το πραγμα που φωτιζει μπλε αντι για μαυρο που θα πρεπε..Απο τον κοτσοβολο τον πηρα λες να μου το αλλαξουν η θα μου πουν καμια λαλακια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...