Jump to content

[Επίσημο] Nokia Χ6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον, μετα την αναβαθμιση που εκανα στο δικο μου ( 31.0.004), δοκιμασα να κανω και στου φιλου μου ο οποιος ειχε πιο παλια ( 12.0 κατι). Αναβαθμιστηκε στην 20.0.004 και οσες φορες και αν προσπαθησα αναγραφει οτι δεν υπαρχουν αλλες διαθεσιμες αναβαθμισεις. Επισης μετα την αναβαθμιση ολες του σχεδον οι επαφες ειναι εις διπλουν...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον, μετα την αναβαθμιση που εκανα στο δικο μου ( 31.0.004), δοκιμασα να κανω και στου φιλου μου ο οποιος ειχε πιο παλια ( 12.0 κατι). Αναβαθμιστηκε στην 20.0.004 και οσες φορες και αν προσπαθησα αναγραφει οτι δεν υπαρχουν αλλες διαθεσιμες αναβαθμισεις. Επισης μετα την αναβαθμιση ολες του σχεδον οι επαφες ειναι εις διπλουν...

 

μηπως του φιλου ειναι branded ?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

μηπως του φιλου ειναι branded ?

 

Αυτο συμβαινει σιγουρα;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για να σερφαρω που κ που και να παιζω κανενα ταβλακι μου αρκει η μνημη του οποτε ολα καλα. Ευχαριστω! :)

 

Ποια εφαρμογη εχεις για ταβλι.?

Link to comment
Share on other sites

εεεε.... :confused::confused::confused: πως?

Εννοεί μήπως το κινητό του φίλου σου είναι με product code Cosmote, Vodafone ή Wind.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογη εχεις για ταβλι.?

 

backgammon lite v. 3.2.9

 

Εννοείς μήπως το κινητό σου είναι με product code Cosmote, Vodafone ή Wind.

Το δικο μου πηρε την τελευταια αναβαθμιση. Ενος φιλου που παει μεχρι την 20**** σημαινει οτι εχει product code μιας εταιριας? Σε αυτην την περιπτωση μονο με αλλαγη product code γινεται κατι?

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου πηρε την τελευταια αναβαθμιση. Ενος φιλου που παει μεχρι την 20**** σημαινει οτι εχει product code μιας εταιριας? Σε αυτην την περιπτωση μονο με αλλαγη product code γινεται κατι?

Ναι για να περάσει την ίδια έκδοση με την δικιά σου θα πρέπει να αλλάξει product code και να περάσει κάποιο από αυτά που αναγράφονται στην πρώτη σελίδα του παρόντος θέματος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω πατησρησει οταν εχω κ το BT k το wifi αποσυνδεεται συνεχεια το ακουστικο μου.

Tι ζορια τραβαει;

Για να το ξανασυνδεσω κλεινω το wlan κ μετα παιρνει μπρος!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μπορείτε να με βοηθήσετε που μπορώ να βρώ πρόγραμμα data counter για το x6 προκειμένου να μπορώ να υπολογίζω με ακρίβεια τη χρήση δεδομένων απο internet. Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μπορείτε να με βοηθήσετε που μπορώ να βρώ πρόγραμμα data counter για το x6 προκειμένου να μπορώ να υπολογίζω με ακρίβεια τη χρήση δεδομένων απο internet. Ευχαριστω!

Δοκίμασε το Data Quota.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, να κάνω μια ερώτηση:

 

Δεν παρακολουθώ το συγκεκριμένο θέμα καθότι δεν είμαι κάτοχος του εν λόγω κινητού, ωστόσο με παρακάλεσαν δύο συνάδελφοι να ρωτήσω για ένα πρόβλημα που τους προέκυψε: Στα καλά καθούμενα, τις 2 προηγούμενες Κυριακές, το ημερολόγιο τους αντί στις 12 το βράδυ να αλλάξει ημέρα και να πάει Δευτέρα, δεν το έκανε!!! Παρέμεινε Κυριακή! Οπότε δεν χτύπησε ούτε το ξυπνητήρι που το είχαν βάλει για εργάσιμες ημέρες!

Ξέρετε τι μπορεί να παίζει; Γιατί δεν έγινε μια φορά και τέλος, αλλά δύο!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Στους 10 μηνες που το έχω, μου έχει συμβει 2-3 φορές, το ρώτησα και εγώ αλλα μάλλον δεν υπάρχει λύση..

 

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κλειδώνει/ξεκλειδώνει την οθόνη χωρίς τη βοήθεια του πλαινου διακόπτη. Δοκιμασα το nUnlock αλλά αυτό αν κλειδώσει η οθόνη πρέπει να τη ξεκλειδώσεις απο το πλαι και μετα να σύρεις τη μπάρα για να ξεκλειδώσει και πάλι..Εγώ θέλω να αποφύγω τον πλαινό διακόπτη γιατί ήδη μια φορά τέθηκε εκτός λειτουργίας (βέβαια έφταιγαν και τα πλαινα καπάκια που δεν "κάθονταν" σωστά). Κάνω την ερώτηση εδώ και όχι στις εφαρμογές γιατί το πλαινό κουμπί αφορά μόνο το κινητό μας...νομίζω...

Και μιας και ρωτώ για προγράμματα, μηπως ξερει κανεις κανα player που όταν διακόπτεις μια ταινία όταν τον ξεκινάς αρχίζει απο το σημείο που διέκοψες;;;;

 

Ευχαριστώ !!

Link to comment
Share on other sites

@geotaras

Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά για δοκίμασε την εφαρμογή Best ScreenLocker for S60 5th edition version 2.01, ίσως κάνει αυτό που θες. Υπάρχει και το lockericon αλλά είναι δυστυχώς μόνο για κλείδωμα. Αυτό το είδος κλειδώματος/ξεκλειδώματος δεν είναι μόνο για το Χ6, το έχουν όλα τα touch screen κινητά της Nokia με Symbian 5th edition.

 

Για ότι άλλο έχει σχέση με εφαρμογές το ρωτάς στο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές Symbian OS 9.4

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το Maze Lock! Υπάρχει δωρεάν στο Ovi Store. Για να το ξεκλειδώσεις χρησιμοποιείς το κόκκινο κουμπί για τον τερματισμό μιας κλήσης. Εμένα με έχει βολέψει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ενα NOKIA Χ6 16 GB kai απο εξω του κουτi λει πως είναι εκδοση Black/Black, ποιο απο τα αρχικα ID πρεπει να περάσω ετσι ώστε να το βάλω Ελληνικά? Το κινητο είναι απο Αγγλια απο T-Mobile. και επιδη δεν βλεπω στα αρχικά ID την Black/Black έκδωση με προβληματίζει λιγάκι.

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum.:)

Λέγοντας ID να υποθέσω ότι εννοείς το product code;Μπορείς να βάλεις όποιο θέλεις,επειδή όμως βλέπω ότι αναφέρεις πως η συσκευή είναι αγορασμένη από πάροχο(T-Mobile) μήπως είναι "κλειδωμένη";

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum.:)

Λέγοντας ID να υποθέσω ότι εννοείς το product code;Μπορείς να βάλεις όποιο θέλεις,επειδή όμως βλέπω ότι αναφέρεις πως η συσκευή είναι αγορασμένη από πάροχο(T-Mobile) μήπως είναι "κλειδωμένη";

 

Σε ευχαριστώ για την απαντηση, την ξεκλειδωσα με 15 λύρες απο την εταιρεια μου στείλανε τον κωδικό. Το ερωτημα μου ειναι σε ποιο Product Code αντιστιχει το Black/Black? Μπορώ να περασο και P.C απο 8GB?. Το δικο μου ειναι 16GB.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την έκδοση προγράμματος 20.0.005 και η ενσωματωμένη λειτουργία ενημέρωσης λογισμικού αλλά και το Nokia Software Updater μέσα από το pc μου λένε ότι έχω την πιο ενημερωμένη έκδοση.

Την 30.0.003 πώς μπορώ να την εγκαταστήσω;

---Edit--- Διάβασα τις τελευταίες σελίδες και ψιλοέβγαλα άκρη, οπότε το ερώτημα πλέον είναι... Κάνοντας debrand το κινητό επηρεάζεται η εγγύηση;

Edited by hrdoukas
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση;; τι ειναι καλυτερο (κυριως ως προς θεμα μνημης RAM) να χρησιμοποιω;; Opera mobile 10 ή Opera mini 5;;
Link to comment
Share on other sites

Εχω την έκδοση προγράμματος 20.0.005 και η ενσωματωμένη λειτουργία ενημέρωσης λογισμικού αλλά και το Nokia Software Updater μέσα από το pc μου λένε ότι έχω την πιο ενημερωμένη έκδοση.

Την 30.0.003 πώς μπορώ να την εγκαταστήσω;

---Edit--- Διάβασα τις τελευταίες σελίδες και ψιλοέβγαλα άκρη, οπότε το ερώτημα πλέον είναι... Κάνοντας debrand το κινητό επηρεάζεται η εγγύηση;

 

oxi αν το πας νοκια... το ιμει βλεπουν...;)

 

για ραμ καλυτερα ο μινι

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο.. ξερεις κανενας ποτε θα βγει flash player για το κινητο;; γιατι δεν γινεται πλεον αυτη η κατασταση χωρις flash player
Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο.. ξερεις κανενας ποτε θα βγει flash player για το κινητο;; γιατι δεν γινεται πλεον αυτη η κατασταση χωρις flash player

Λογικα ποτε. Εδω με το ζορι παλευουν να τον ενσωματωσουν σε καποιο update για το symbian^3 χωρις τπτ να ειναι βεβαιο, ποσω μαλλον για το δικο μας. :(

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ποτε. Εδω με το ζορι παλευουν να τον ενσωματωσουν σε καποιο update για το symbian^3 χωρις τπτ να ειναι βεβαιο, ποσω μαλλον για το δικο μας. :(

 

Φίλε μου έχω στα χέργια μου ενα NOKIA E7, demo συσκευη, πιστεψε με παιζει τα παντα και flash player 10, τα παντα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω στα χέργια μου ενα NOKIA E7, demo συσκευη, πιστεψε με παιζει τα παντα και flash player 10, τα παντα λεμε.

 

Καλα τι να λεμε εδω με το X6 h Ram που δινουν ειναι γελοια!

16Gb και να εχω ελευθερη στην καλυτερη περιπτωση 48 ΜΒ;;;;;

Μια σελιδα να φορτωσεις που ειναι καπως βαρια εγονατισε!

Απαραδεκτη η Νοκια στο σημειο αυτο κ το διαφημιζει κ Ιντερνετ Phone???

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Καλα τι να λεμε εδω με το X6 h Ram που δινουν ειναι γελοια!

16Gb και να εχω ελευθερη στην καλυτερη περιπτωση 48 ΜΒ;;;;;

 

Tι σχεση εχει ο αποθηκευτικος χωρος (16GB) με την RAM??:wacko:

 

O,τι να ναι...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...