Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch 2 (Mega)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναγνωρίζει και υποστηρίζει κανονικότατα τις ελληνικές επαφές.

 

Α 'τωωρα κατάλαβα .Λεγοντας οτι ειναι στη SIM ειναι κωδικοποιημένες όπως είπες και ετσι μαλλον το Outlook επειδή ειναι Windows το κωδικοποιεί σε δικό του και έτσι το αναγνωρίζει! Μ εσωσες!! Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα.

Νεος και στο φορουμ,και με το τηλεφωνο.

Υπαρχει η λειτουργια περιστρεφοντας το τηλεφωνο,να εμφανιζει οριζοντια τις φωτογραφιες;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Περιστρέφοντας όχι δεν γίνεται αν εννοείς με την βοήθεια του gsensor,διότι δεν έχει....

Αν όμως επιλέξεις την παρουσίαση θα μπορέσεις να δείς στο οριζόντιο τις φωτο σου.

Link to comment
Share on other sites

Το Diamond έχει διαφορετική ανάλυση στην οθόνη και αυτό είναι άσχετο διαστάσεων. Μπορείς να ανεβάσεις κάποιο screenshot;

 

πως παίρνω screenshot;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μάλλον οφείλεται στην ανάλυση όπως προείπαμε αλλά και πάλι δεν αποτελεί πρόβλημα, νομίζω ότι μπορείς να βγάλεις άκρη από αυτό που βλέπω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγκατέστησα το eortes.cab και μου δημιουργησε πρόβλημα δείτε πως μου βγάζει τα εικονίδια και

φυσικά δεν ανοίγουν οι εφαρμογές.

 

http://img149.imageshack.us/img149/6261/screen01ch.jpg

 

http://img210.imageshack.us/img210/3261/screen02p.jpg

 

μάλλον θα κανω hard reset

Link to comment
Share on other sites

εδω μεσα στο φορουμ το βρήκα, το έδινε κάποιος για εορτολόγιο, τωρα που το αναφέρεις όλα αυτά είναι εγκατεστημένα στην κάρτα αν και την εβγαλα την επανατοποθέτησα και δεν έχει πρόβλημα απλά τα εικονίδια παραμένουν έτσι και θα το κάνω το hard reset Edited by johnnyar
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τσέκαρε το, έχω την εντύπωση ότι δεν έχει να κάνει με το εορτολόγιο. Για κάποιο λόγο η συσκευή δεν βλέπει την κάρτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει να κάνει με την κάρτα μόνο (μάλλον) γιατί απ' ότι βλέπω κάποια προγράμματα τα τρέχει κανονικά, ενω κάποια άλλα....δε ξέρω τι να πώ.

Την κάρτα την βλέπει κανονικά η συσκευή, όπως και τα περιεχόμενα της.

Επίσης όταν ανόιγει η συσκευή και πριν εκτελέσει το touch flo μου βγάζει ένα μήνυμα πρόβλημα με stealth κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Αγόρασα το κινητό από Cosmote.Όπως αναγράφει ακόμη στο site δίνεται "ΔΩΡΟ σύστημα πλοήγησης MLS Destinator Windows Mobile".Αλλά δε το βρήκα εγκατεστημένο στο κινητό, ούτε υπήρχε κάποια κάρτα μέσα.Κάποιος ομοιοπαθής;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και παλι.

Εγκατεστησα κανα δυο εφαρμογες και δεν τις ανοιγει,λεγοντας οτι χρειαζομαι την τελευταια εκδοση του net framework.Πως διορθωνεται αυτο,και επισης γινεται αναβαθμιση στο τηλεφωνο και πως;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγκατεστησα κανα δυο εφαρμογες και δεν τις ανοιγει,λεγοντας οτι χρειαζομαι την τελευταια εκδοση του net framework.Πως διορθωνεται αυτο,και επισης γινεται αναβαθμιση στο τηλεφωνο και πως;

 

NETCFv35.wm.armv4i.cab

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, ειμαι καινούργιος στο άθλημα και γι΄αυτό ζητώ συγνώμη,αν πετάξω καμιά βλακεία.Πριν λίγες ημέρες αγόρασα και εγω το htc touch2,απο τον οτε και θέλω να του περάσω το java .μήπως θα μπορούσε καποιος να με βοηθεισει; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδιά !!

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το HTC TOUCH2 .

Χτες πήγα σε ένα κατάστημα Γερμανός να το δω από κοντά . Και αφού επεξεργαζόμουν την συσκευή μπήκα στο internet , στην σελίδα του youtube να δω ένα βιντεάκι. Το αποτέλεσμα του video στην οθόνη του κινητού δεν ήταν το αναμενόμενο .Πολύ Θολά και με πολύ κακή αναπαραγωγή .

Θα μπορούσε να μου απαντήσει κάποιος ,αν όλα τα βιντεάκια τα παίζει η συσκευή είναι έτσι ή αν έφταιγε κάτι άλλο ? για παράδειγμα ότι δεν υπήρχε κάποιο βοηθητικό πρόγραμμα εγκαταστημένο στη συσκευή ? η επειδή το άνοιξα μέσω Internet explorer? Γενικά ποια είναι η γνώμη σας για την συγκεκριμένη συσκευή όσον αφορά την αναπαραγωγή βίντεο και σερφαρίσματος στο ιντερνετ .

Ευχαριστώ !!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε γενικές γραμμές η συσκευή δεν έχει προβλήματα. Επίσης περιέχεται ειδική εφαρμογή για youtube video. Όσον αφορά το σερφάρισμα στο internet μην έχεις και ιδιαίτερες απαιτήσεις μιας και η ανάλυση της οθόνης δεν βοηθάει πολύ σε αυτό χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν κάνεις τη δουλειά σου βέβαια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδιά !!

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το HTC TOUCH2 .

Χτες πήγα σε ένα κατάστημα Γερμανός να το δω από κοντά . Και αφού επεξεργαζόμουν την συσκευή μπήκα στο internet , στην σελίδα του youtube να δω ένα βιντεάκι. Το αποτέλεσμα του video στην οθόνη του κινητού δεν ήταν το αναμενόμενο .Πολύ Θολά και με πολύ κακή αναπαραγωγή .

Θα μπορούσε να μου απαντήσει κάποιος ,αν όλα τα βιντεάκια τα παίζει η συσκευή είναι έτσι ή αν έφταιγε κάτι άλλο ? για παράδειγμα ότι δεν υπήρχε κάποιο βοηθητικό πρόγραμμα εγκαταστημένο στη συσκευή ? η επειδή το άνοιξα μέσω Internet explorer? Γενικά ποια είναι η γνώμη σας για την συγκεκριμένη συσκευή όσον αφορά την αναπαραγωγή βίντεο και σερφαρίσματος στο ιντερνετ .

Ευχαριστώ !!

 

 

 

Τα παιζει μια χαρα ολα τα βιντεακια,εγω εχω στην συσκευη μεχρι και ΗD videos και τα παιζει πολυ καλα με τον core player,οσο για τον youtube player που εχει το touch 2 εχει επιλογη σε τι ποιοτητα θελεις να δεις το βιντεο..

 

Καλησπέρα σε όλους.

Αγόρασα το κινητό από Cosmote.Όπως αναγράφει ακόμη στο site δίνεται "ΔΩΡΟ σύστημα πλοήγησης MLS Destinator Windows Mobile".Αλλά δε το βρήκα εγκατεστημένο στο κινητό, ούτε υπήρχε κάποια κάρτα μέσα.Κάποιος ομοιοπαθής;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Κανονικα επρεπε να ειχε μαζι και αυτο http://img708.imageshack.us/img708/885/1143042.jpg' alt='1143042.jpg'>

Edited by WR200
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...