Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch 2 (Mega)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα!

 

Επειδη μολις το πηρα και βιαζομαι για να το χρησιμοποιησω αφου το παλιο μου κινητο τα εχει παιξει, πως θα περασω επαφες απο το pc? Εχω το windows live mail σε windows xp και δεν βγαζω ακρη. Τι χρειαζεται ρε παιδια?

 

ευχαριστω!

 

υ.γ. υποσχομαι να διαβασω αργοτερα ολα τα posts εδω, απλα τωρα δεν υπαρχει χρονος! :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ο πιο κοινός τρόπος είναι έχοντας τις επαφές στο Outlook της σουίτας Microsoft Office, με έναν απλό συγχρονισμό μέσω ActiveSync περνάνε κατευθείαν στη συσκευή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι δεν εχω το outlook αλλα το windows live mail!!!

αυτο δεν υποστηριζεται? wtf?

 

τελικα τα εστειλα σαν επαφες μεσω bluetooth, μια χαρα πως δεν το σκεφτηκα εξαρχης!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Mε αυτο το cab που σας δινω μπορειτε να το εγκαταστησεται αν θελεται οταν λαμβανεται εισερχομενο μηνυμα να ενεργοποιηται ο φωτισμος της οθονης

 

[ATTACH]16007[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες μέρες πήρα το HTC touch 2 ακόμπη προσπαθώ να το μάθω, αλλά έχω ένα προβληματάκι με τον ήχο μηνύματος! όταν βάλω έναν ήχο που έχει μεγαλύτερη διάρκεια ας πούμε 1 λεπτό, έρχεται το μήνυμα, το ανοίγω το διαβάζω κ πολλές φορές το διαγράφω αλλά ο ήχος συνεχίζει να παίζει μέχρι να τελειώσει! μπορώ να κάνω κάτι για να σταματάει μόλις το ανοίγω???? δεν ξέρω αν το έχετε ανφέρει ξανά.. είμαι νεά εδώ!
Link to comment
Share on other sites

Κρίνοντας από τα updates της HTC το κινητό μας ειναι αρκετά παραγκωνισμένο από την εταιρία δυστυχώς.
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον κατεβασανε το τελευταιο update με τα mp3 που μας δημιουργησε προβληματα οποτε προβλεπω πως συντομα θα εχουμε κανα update.

θα θελα πολυ να μας πανε σε windows mobile 6.5.5 βρε ****το, για να δουμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα θελα πολυ να μας πανε σε windows mobile 6.5.5 βρε ****το, για να δουμε :)

 

Είναι πολλές συσκευές σε αναμονή για κάτι τέτοιο. Ίδωμεν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικά η συσκευή υποστηρίζει τον flash player? διότι κάνω εγκατάσταση αλλά όταν ανοίγω τον opera για flash περιεχόμενο, μου λέει αν δεν ανοίξει η σελίδα να κάνω update
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τελικά η συσκευή υποστηρίζει τον flash player? διότι κάνω εγκατάσταση αλλά όταν ανοίγω τον opera για flash περιεχόμενο, μου λέει αν δεν ανοίξει η σελίδα να κάνω update

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3123348#post3123348

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω: οταν μου στελνουν ε-μαιλ με βιντεο από το youtube στην αλληλογραφια μου, που εχει το εικονιδιο mail-box, την οποια εχω συνδεσει με το ε-μαιλ μου στο gmail ανοιγει την ιστοσελιδα αλλα μου λεει οτι ο flash χρειαζεται upgrade. Αν μπω κανονικα στο youtube απο το ιντερνετ μου τα παιζει τα βιντεο, επισης αν μπω στο gmail στα μηνυματα μου παλι μου τα παιζει. Γιατι δεν μου τα παιζει ομως στην αλληλογραφια μου?Επισης οταν μου βγαζει αναβαθμιση παταω επανω για να κανω με παει στην σελιδα της adobe κανει αναβαθμιση αλλα οταν παταω set up μου λεει οτι δεν ειναι εγκυρη εφαρμογη για pocket pc.
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικες μερες πηρα το κινητο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Το μονο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως αλλαζεις τον ηχο του μυνηματος???
Link to comment
Share on other sites

το κινητό έχει λαμπάκι που αναβοσβήνει για το σήμα του τηλεφώνου, για το bluetooth on, και το wi-fi on γιατί εγώ δεν βλέπω να λειτουργεί σε μένα
Link to comment
Share on other sites

το κινητό έχει λαμπάκι που αναβοσβήνει για το σήμα του τηλεφώνου, για το bluetooth on, και το wi-fi on γιατί εγώ δεν βλέπω να λειτουργεί σε μένα

 

Το λαμπάκι αναβοσβήνει για λίγο όταν έχεις αναπάντητη κλήση ή κάποιο sms. Για όλα τα άλλα νομίζω πως δεν αναβοσβήνει.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Καινουριος στο Forum.Το πηρα προχθες το Toutc 2 και ειπα να γραψω κ εγω τις πρωτες εντυπωσεις.Για καποιον που θελει ενα smartphone με λογικο μεγεθος ,χαμηλη τιμη(345 Ε στον Γερμανο)χωρις συνδεση κ πολλες εφαρμογες(wifi,πολυ καλη κ γρηγορη λειτουργια-media player ικανοποιητικη οθονη ακομα κ με υποτιτλους-κ αλλα πολλα νομιζω ειναι απο τα καλυτερα.Οσο για τα WM 6 που γραφουν καποιοι φιλοι καποιος με στοχειωδεις γνωσεις υπολογιστη τα καταφερνει τελεια. Το μονο που χρειαζεται να αφιερωσεις λιγο χρονο ειναι να εξερευνησεις το μενου.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το μονο που χρειαζεται να αφιερωσεις λιγο χρονο ειναι να εξερευνησεις το μενου.

 

...και να έχεις και έναν registry editor εγκατεστημένο. Όλο και κάπου χρειάζεται σε αυτές τις συσκευές. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το λαμπάκι αναβοσβήνει για λίγο όταν έχεις αναπάντητη κλήση ή κάποιο sms. Για όλα τα άλλα νομίζω πως δεν αναβοσβήνει.

 

ευχαριστώ είχα την αίσθηση οτι υπήρχαν αυτές οι λειτουργίες

Link to comment
Share on other sites

...και να έχεις και έναν registry editor εγκατεστημένο. Όλο και κάπου χρειάζεται σε αυτές τις συσκευές. :rolleyes:

 

Μπορεις σε παρακαλω να μου δωσεις καποιο site να το κατεβασω?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις σε παρακαλω να μου δωσεις καποιο site να το κατεβασω?

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το PHM registry editor που είναι δωρεάν. http://www.freewareppc.com/utilities/phmregistryeditor.shtml

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ο phm σίγουρα αποτελεί μια καλή δωρεάν λύση αν και προτείνω ανεπιφύλακτα τον registry editor που συνοδεύει το resco explorer. Μακράν πιο finger friendly.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

μπήκα και εγώ στην παρέα με το νέο HTC touch 2 που αγόρασα πριν κανα δυο μέρες και είμαι τελείως άσχετος (είχα iphone), τωρα ενημερώνομαι τι παίζει γενικότερα.

ο γερμανός μου έδωσε και το destinator, πακέτο με το κινητό και είπα να το χρησιμοποιήσω. το πρόβλημα ομως ειναι οτι δεν βρισκει το GPS μεσα απο τηνεφαρμογή.

 

το εχει χρησιμοποιησει κανεις με επιτυχία, να μου δωσει ενα χεράκι;

 

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...