Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το καπάκι πράγματι παίζει. Όμως δε θα έλεγα ότι είναι ακριβώς πρόβλημα. Μάλλον είναι σχεδιασμένο έτσι... Οπότε δε νομίζω να φτιαχτεί αν το πας πίσω.

 

To καπάκι και εμένα έτριζε στην αρχή αλλά το έβγαλα και το πίεσα ελαφρά μετά το ξαναέβαλα και σταμάτησε να τρίζει

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω ρε παιδιά ότι είναι άξιο λόγου να ασχολούμαστε με το καπάκι. Λίγο στράβωμα στα ελάσματα ή τέλος πάντων λίγο χαρτί μεταξύ αυτού και της μπαταρίας και τέλειωσε!
Link to comment
Share on other sites

Ουπς ενα μικρο? προβληματακι ακομα. Μου βγαζει την καρτα μνημης κατεστραμενη!! Οταν την βαζω - βγαζω κανα 2 φορες την ξαναβλεπει.

 

Δεν ξερω αν εχει ξανααπαντηθει , αλλα λυπηθυτε με 114 σελιδες:cry: , πως μπορω να αντιγραψω την καρτα μνημης ( γιατι εχει μεσα χαρτες κλπ + προγρ. που αγορασα απο ovi store) σε μια αλλη (εχω μια 8αρα) για να μην χασω τα δεδομενα? Ελπιζω να γινεται και να μην ειναι fix τα πραγματα της nokia στην συγκεκριμενη καρτα!!

ΑΕΛ λεμε
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ότι στο E52 υπάρχουν προβληματικές παρτίδες (μερικά έχουν bug στον επεξεργαστή) και στην περίπτωση αυτή το πας στη Nokia και σου το αλλάζουν. Μην το πάτε τώρα, είναι κλειστά και θα ανοίξουν το Σεπτέμβριο πάλι.

 

Οταν λές στο αλλάζουν...αντικατσταση συσκευής ?? ή στο κρατάνε καμια 10αριά μέρες και μετα...

 

Εμένα πέρα απο την αρχή που το πήρα που είχε προβλημα το navi button και δεν λειτουργεί σωστά, προχθες εκεί που μιλούσα κόλησε (συχνό φαινόμενο)...και μετα δεν άναβε με τίποτα, ωσπου μετα απο τα απειρα γ*****δια που ακουσε τελικα αποφασισε να ερθει πισω στον μάταιο αυτό κόσμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουπς ενα μικρο? προβληματακι ακομα. Μου βγαζει την καρτα μνημης κατεστραμενη!! Οταν την βαζω - βγαζω κανα 2 φορες την ξαναβλεπει.

 

Δεν ξερω αν εχει ξανααπαντηθει , αλλα λυπηθυτε με 114 σελιδες:cry: , πως μπορω να αντιγραψω την καρτα μνημης ( γιατι εχει μεσα χαρτες κλπ + προγρ. που αγορασα απο ovi store) σε μια αλλη (εχω μια 8αρα) για να μην χασω τα δεδομενα? Ελπιζω να γινεται και να μην ειναι fix τα πραγματα της nokia στην συγκεκριμενη καρτα!!

Τοποθέτησε τη κάρτα μνήμης σε ένα card reader (ή σύνδεσε το κινητό με τον υπολογιστή μέσω του καλωδίου σε λειτουργία Μεταφοράς Δεδομένων) και μετέφερε όλα (συμπεριλαμβανομένων και τω ν κρυφών αρχείων / φακέλων) τα περιεχόμενα στον υπολογιστή σου.

Έπειτα επανέλαβε την ίδια διαδικασία μεταφέροντας τα δεδομένα σου από τον υπολογιστή στη νέα κάρτα μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Οταν λές στο αλλάζουν...αντικατσταση συσκευής ?? ή στο κρατάνε καμια 10αριά μέρες και μετα...

 

Εμένα πέρα απο την αρχή που το πήρα που είχε προβλημα το navi button και δεν λειτουργεί σωστά, προχθες εκεί που μιλούσα κόλησε (συχνό φαινόμενο)...και μετα δεν άναβε με τίποτα, ωσπου μετα απο τα απειρα γ*****δια που ακουσε τελικα αποφασισε να ερθει πισω στον μάταιο αυτό κόσμο.

 

Εμένα μετά από δεύτερη συνεχόμενη φορά που το έδωσα σε Nokia care για πρόβλημα στο Wi-Fi και κάποια άλλα, μου το άλλαξαν με άλλο (διαφορετικό ΙΜΕΙ), το οποίο είχε όμως άλλο πρόβλημα (δεν λειτουργούσε καθόλου ο αισθητήρας φωτός) και το έχω δώσει πίσω άλλες δύο φορές (την πρώτη δεν έκαναν τίποτα) και περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έγινε κάτι με τον "χαμηλό" ήχο που έχει ή τελος πάντων πως μπορούμε να "ανεβάσουμε" τον ήχο του? (Αν έχει κάποιος δυνατό ήχο ας μου στείλει ένα pm. Ευχαριστώ).
Link to comment
Share on other sites

παρε τον παλιο, ωραιο, κλασσικο και δυνατο ηχο intro της νοκια απο εδω

 

http://www.zedge.net/ringtones/0-0-1...s&sug-search=0

 

και αυτους: http://www.zedge.net/ringtones/0-0-1...s&sug-search=1 (επελεξε, κανε κλικ, στον ericsson-mixed. και στους δυο Old Se Ringtone. Δυνατοι και κλασσικοι κι αυτοι!)

 

στο δικο μου αυτους εχω και ακουγονται παρα πολυ καλα και δυνατα..:)

Link to comment
Share on other sites

παρε τον παλιο, ωραιο, κλασσικο και δυνατο ηχο intro της νοκια απο εδω

 

http://www.zedge.net/ringtones/0-0-1...s&sug-search=0

 

και αυτους: http://www.zedge.net/ringtones/0-0-1...s&sug-search=1 (επελεξε, κανε κλικ, στον ericsson-mixed. και στους δυο Old Se Ringtone. Δυνατοι και κλασσικοι κι αυτοι!)

 

στο δικο μου αυτους εχω και ακουγονται παρα πολυ καλα και δυνατα..:)

Φίλε σε ευχαριστώ, τους βρήκα και θα τους δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, στα s.e., εκτος απο ηχο κλησης, μπορεις να αντιστοιχησεις και ηχο μηνυματος για μια επαφη..

Υπαρχει κατι αντιστοιχο και στο Ε52? Δεν εχω βρει κατι..

(Το θελω για να μπορω να βαλω ενα κενο mp3 σε καποιες ''αγαπημενες ενοχλητικες'' επαφες..) :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρέχει αντίστοιχη ρύθμιση το λειτουργικό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, τα κλειστα λειτουργικα αποδυκνειουν μερικες φορες, οτι εχουν πιο χρησιμα ''πραγματακια'' απο τα ανοιχτα και ''εξυπνα''... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, τα κλειστα λειτουργικα αποδυκνειουν μερικες φορες, οτι εχουν πιο χρησιμα ''πραγματακια'' απο τα ανοιχτα και ''εξυπνα''... :rolleyes:

Ναι αλλά και τα ανοιχτά λειτουργικά αποδυκνειουν περισσότερες φορες ότι μπορείς να βρεις πολύ περισσότερα ''πραγματακια'' από τα κλειστά και "κουτά"!!!;)

Θεωρώ ότι δεν μπορούν να συγκριθούν τα δύο διότι στα ανοικτά υπάρχει μεγάλη γκάμα εφαρμογών σε σύγκριση με τα κλειστά λειτουργικά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν βλεπω το μητρωο ποτε ποτε κατεβαζει ορισμενα κιλομπαιτ 2,3φορες την ημερα γιατι?πως θα γινει να μην το κανει αυτο γιατι σε χρεωνει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, στα s.e., εκτος απο ηχο κλησης, μπορεις να αντιστοιχησεις και ηχο μηνυματος για μια επαφη..

Υπαρχει κατι αντιστοιχο και στο Ε52? Δεν εχω βρει κατι..

(Το θελω για να μπορω να βαλω ενα κενο mp3 σε καποιες ''αγαπημενες ενοχλητικες'' επαφες..) :)

 

Βάλε την εφαρμογή call and sms filter (mellonmobile) και μπλόκαρέ του τα μηνύματα να μη σου σκάνε καν στην οθόνη!!!

 

Παιδιά μια δυο σπαζοκεφαλιάρικες ερωτήσεις:

 

1. Στο μητρώο>πακέτα δεδομένων προσμετρώνται τα kb που έχουν κατέβει και ανέβει μέσω wap/3g κλπ μόνο, ή περιλαμβάνονται και αυτά που έχουν διακινηθεί μέσω wifi?

 

2. Υπάρχει η κατά τη γνώμη μου άστοχη ρύθμιση στο Ε52 μου όπου όταν έχω ενεργοποιημένο το bluetooth κι έχω συνδέσει το αντίστοιχο ακουστικό, όλοι οι ήχοι πέραν του ήχου κλήσης, του μηνύματος και του ξυπνητηριού, ακούγονται ΜΟΝΟ από το ακουστικό (και όχι και από το μεγάφωνο της συσκευής), το οποίο (ακουστικό) αν δεν το φοράς δεν παίρνεις χαμπάρι! Για παράδειγμα, όταν σε καλούν μέσω skype, οι ειδοποιήσεις του best reminder, καθώς και η μουσική, το ράδιο κλπ!!!!! Φταίει το πως είναι ρυθμισμένη η συσκευή ή η τεχνολογία του ακουστικού bluetooth μου, το οποίο είναι σχετικά παλιό;

 

Ευχαριστώ

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για το bluetooth, σας σβήνει μόνο του μετά από λίγο χρόνο απραξείας όπως π.χ. στο 6230i ή παραμένει συνεχώς αναμένο μέχρι να θυμειθείτε να το σβήσετε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια δυο σπαζοκεφαλιάρικες ερωτήσεις:

 

1. Στο μητρώο>πακέτα δεδομένων προσμετρώνται τα kb που έχουν κατέβει και ανέβει μέσω wap/3g κλπ μόνο, ή περιλαμβάνονται και αυτά που έχουν διακινηθεί μέσω wifi?

 

Και μέσω wifi... το επιβεβαιώνω καθώς δεν κάνω σύνδεση wap/3g, αλλά συνδέομαι με το wifi της Wind της γειτονιάς μου...

 

παιδια οταν βλεπω το μητρωο ποτε ποτε κατεβαζει ορισμενα κιλομπαιτ 2,3φορες την ημερα γιατι?πως θα γινει να μην το κανει αυτο γιατι σε χρεωνει?

 

Μήπως έχει κάνει σύνδεση σε ανοικτό wifi και το βλέπει κάποια ανοικτή εφαρμογή σου και το χρησιμοποιεί?

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την εφαρμογή call and sms filter (mellonmobile) και μπλόκαρέ του τα μηνύματα να μη σου σκάνε καν στην οθόνη!!!

 

θα δοκιμασω. Ευχαριστω φιλος! :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για το bluetooth, σας σβήνει μόνο του μετά από λίγο χρόνο απραξείας όπως π.χ. στο 6230i ή παραμένει συνεχώς αναμένο μέχρι να θυμειθείτε να το σβήσετε?

↲το δεύτερο!

Link to comment
Share on other sites

οχι φαινετε στο μητρωο σαν web vodafone.....πως το κλεινουμε ρε παιδια....χρεωνει ελαχιστα κιλομπαιτ αλλα πολλες φορες και 2,3 φορες την ημερα!!!!!
Link to comment
Share on other sites

το saturn το χει προσφορα 200 ευρω για οποιον ενδιαφερεται..

αλλα παλι πολλα δν ειναι γι αυτο το κινητο?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

το saturn το χει προσφορα 200 ευρω για οποιον ενδιαφερεται..

αλλα παλι πολλα δν ειναι γι αυτο το κινητο?

Σιγουρα ΟΧΙ,σιγουρα τα 200 € δεν ειναι πολλα για αυτο το κινητο.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

το saturn το χει προσφορα 200 ευρω για οποιον ενδιαφερεται..

αλλα παλι πολλα δν ειναι γι αυτο το κινητο?

 

εγω παντος οταν ερθει ξανα η επιδοτηση η το ιδιο θα παρω η τον διαδοχο του ..με βολεψε αφανταστα...

 

εχει κανεις προβλημα με την μπαταρια ?η δικη μου εβγαλε υγρα + του οτι ο φορτιστης τα εφτυσε και πηγα πηρα αλλον ..

 

λεω αυριο να παω στη νοκια για να δω αν θα μου κανουν αλλαγη μιας και δεν εχει κλεισει εξαμηνο το κινητο .

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Για αξεσουάρ που υπάρχουν μέσα στην συσκευασία ισχύει εγγύηση 6 μηνών από την αγορά του κινητού,οπότε αν είσαι μέσα σε αυτό το χρονικό περιθώριο,και δεν έχει υποστεί ζημιά η μπαταρία από δική σου υπαιτιότητα,τότε μπορείς να ζητήσεις αντικατάσταση αυτής.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...