Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στις εγκατεστημένες εφαρμογές κάτι Turkce, Olbra, pyccknn μπορούμε να τα απεγκαταστήσουμε και να τα σβήσουμε χωρίς κανένα πρόβλημα?

Μπορείς να τις σβήσεις εάν το επιθυμείς και σου δίνει τη δυνατότητα διαγραφής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Η microSDHC είναι αυτές που έχουν χωρητικότητα από 4GB και πάνω, οι microSD έχουν χωρητικότητα από 2GB και κάτω.

 

To E52 μια χαρά αναγνωρίζει κάρτες microSDHC, μπορείς άνετα να βάλεις 8 ή 16GB.

Για πιο πολλά ρίξε μια ματιά και στο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

 

Το λατρεύω αυτό το φορουμ..... Παντα βρισκεις την απάντηση που ψαχνει;....

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν θα ερθει σε μαυρο χρωμα?

 

Μπα οπου και να ρωτησα και γω αν υπαρχει περιπτωση να ερθει σε αλλο χρωμα κανεις δεν ηξερε ...μακαρι να κυκλοφορησει και κανα αλλο πιο σκουρο χρωματακι και γρηγορα:)

Link to comment
Share on other sites

Ο stendor είχε δίκιο για το εικονίδιο του φακέλου και τα μηνύματα της SIM. ;)

 

Κάτι που παρατήρησα και μου έκανε εντύπωση.

Υπάρχει δυνατότητα να προσθέσω παραπάνω απο τα παρόντα 6 εικονίδια συντομεύσεως στην επιφάνεια,

όταν το κινητό είναι σε κατάσταση Stand by,ή το default είναι τα 6 εικονίδια και δεν αλλάζει ;

Link to comment
Share on other sites

Ο stendor είχε δίκιο για το εικονίδιο του φακέλου και τα μηνύματα της SIM. ;)

 

Κάτι που παρατήρησα και μου έκανε εντύπωση.

Υπάρχει δυνατότητα να προσθέσω παραπάνω απο τα παρόντα 6 εικονίδια συντομεύσεως στην επιφάνεια,

όταν το κινητό είναι σε κατάσταση Stand by,ή το default είναι τα 6 εικονίδια και δεν αλλάζει ;

 

Μήπως αναφέρεσαι σε αυτό που σου είπα εγώ; :confused:

 

Και όχι, δεν μπορείς να προσθέσεις παραπάνω εικονίδια, μπορείς όμως να τα αλλάξεις βάζοντας ό,τι θέλεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να φορτίσει το κιν μεσω του αντάπτορα CA-146C που είχε μέσα στην συσκευασία? Ρωτάω γιατί έχω φύγει για χριστούγεννα κ έκανα το λάθος να παρω μόνο τον αντάπτορα κ οχι τον κανονικο φορτιστή. Στην αρχή δείχνει οτι φορτίζει αλλά μετά απο 2sec βγάζει μνμ δεν φορτίζει!Οποιος μπορεί ας δοκιμάσει!( εγινε χρήση του αντάπτορα με τον παλιό 3,5mm φορτιστή):(
Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση λογισμικου 021.013 και πατησα να κανει update και βρηκε μια νεοτερη εκδοση και την κατεβασα με wi-fi.αν την κανω install θα μου διαγραψει ολα τα αρχεια μου???
Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση λογισμικου 021.013 και πατησα να κανει update και βρηκε μια νεοτερη εκδοση και την κατεβασα με wi-fi.αν την κανω install θα μου διαγραψει ολα τα αρχεια μου???

 

Όχι,δεν θα έχεις πρόβλημα με τα αρχεία ,

δεν χάνεται κάτι..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να φορτίσει το κιν μεσω του αντάπτορα CA-146C που είχε μέσα στην συσκευασία? Ρωτάω γιατί έχω φύγει για χριστούγεννα κ έκανα το λάθος να παρω μόνο τον αντάπτορα κ οχι τον κανονικο φορτιστή. Στην αρχή δείχνει οτι φορτίζει αλλά μετά απο 2sec βγάζει μνμ δεν φορτίζει!Οποιος μπορεί ας δοκιμάσει!( εγινε χρήση του αντάπτορα με τον παλιό 3,5mm φορτιστή):(

 

καλημέρα σε ολους!

έχω πρόβλημα με τον αντάπτορα φόρτισης που είχε μέσα στην συσκευασία.. (έχω πάρει και ένα ακόμα) ενώ δείχνει ότι φορτίζει (μάλιστα δεν σταματάει ούτε μετά απο 10ώρες) δεν "γεμίζει" η μπαταρία.. ενώ με το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή και με τον κανονικό φορτιστή, φορτίζει κανονικα!

Είμαστε δύο πλέον... :(

Link to comment
Share on other sites

Επομένως ξέρει κανείς κανένα κατάστημα για αγορά φορτιστή (για) νόκια?Κατά προτίμηση μαιμού $$. Micro usb είναι. By the way ψιλο-έψαξα κ είδα ότι το καλώδιο σύνδεσης με το πισι κ ο αντάπτορας(αυτος που δεν δουλευει) είναι πιο ακριβά απο τον ίδιο τον φορτιστη τον ac10... Jesus
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε ολους!

έχω πρόβλημα με τον αντάπτορα φόρτισης που είχε μέσα στην συσκευασία.. (έχω πάρει και ένα ακόμα) ενώ δείχνει ότι φορτίζει (μάλιστα δεν σταματάει ούτε μετά απο 10ώρες) δεν "γεμίζει" η μπαταρία.. ενώ με το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή και με τον κανονικό φορτιστή, φορτίζει κανονικα!

Είμαστε δύο πλέον... :(

 

Εγώ το έχω δοκιμάσει και παίζει κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να κάνουμε την δόνηση να δονείται πιο δυνατά? Υπάρχει κανένα τέτοιο πρόγραμμα ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω δοκιμάσει και παίζει κανονικά...

 

Λές να είναι προβληματικό το βίσμα? Ρέυμα κ εμένα πέρναγε στο τηλ αλλά μετά μου έβγαζε μνμ ότι δεν φορτίζει. Τι fw έχεις? 13ευρώ μαμησιατικα στο πλαίσιο...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να με διαφωτίσει αν και πώς μπορώ να δω τη διάρκεια των κλήσεων στο μητρώο. Όχι συνολικά, αλλά μίας-μίας.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να με διαφωτίσει αν και πώς μπορώ να δω τη διάρκεια των κλήσεων στο μητρώο. Όχι συνολικά, αλλά μίας-μίας.

Sorry αλλά δεν στο είπα εγώ σωστά. Θα μπεις στο μητρώο και θα πατήσεις δεξιά το πολυπλήκτρο για να πας στο γενικό μητρώο που τα εμφανίζει όλα τα συμβάντα χύμα. Εκεί θα πας στο συμβάν που θες, το επιλέγεις και θα πρέπει να σου εμφανίσει τις λεπτομέρειες που ζητάς.

 

@alex61 Όχι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Λές να είναι προβληματικό το βίσμα? Ρέυμα κ εμένα πέρναγε στο τηλ αλλά μετά μου έβγαζε μνμ ότι δεν φορτίζει. Τι fw έχεις? 13ευρώ μαμησιατικα στο πλαίσιο...

Ο αντάπτορας να είναι προβληματικός κάπως απίθανο.

Μήπως ο φορτιστής που χρησιμοποιείς δεν είναι κατάλληλος? (είναι πολύ παλιός?)

Δοκίμασε με κάποιον άλλο φορτιστή + τον ίδιο αντάπτορα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ο αντάπτορας να είναι προβληματικός κάπως απίθανο.

Μήπως ο φορτιστής που χρησιμοποιείς δεν είναι κατάλληλος? (είναι πολύ παλιός?)

Δοκίμασε με κάποιον άλλο φορτιστή + τον ίδιο αντάπτορα.

 

Δοκίμασα κ με τον φορτιστή του ν95 τον 2,5mm. Τζίφος:blink:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα κ με τον φορτιστή του ν95 τον 2,5mm. Τζίφος:blink:

 

Ε, θέλει τον δικό του.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά δεν στο είπα εγώ σωστά. Θα μπεις στο μητρώο και θα πατήσεις δεξιά το πολυπλήκτρο για να πας στο γενικό μητρώο που τα εμφανίζει όλα τα συμβάντα χύμα. Εκεί θα πας στο συμβάν που θες, το επιλέγεις και θα πρέπει να σου εμφανίσει τις λεπτομέρειες που ζητάς.

 

Σωστό!

Δεν το είχα δει.

Σ' ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδία ... εγώ εχτες εγκενίασα το Ε52 μου με 1 ποτηρι νερό ........ Αμέσως εβγαλα την μπαταρία και το καθάρισα οσο μπορούσα !!!!

Το περίεργο είναι οτι δουλεύει ακόμα κανονικά ... ενώ πίστευα οτι είχε λίγες ώρες ζωής !!! ....

Λέτε μετα απο 1 μέρα χωρίς προβλημα να με αφήσει ξαφνικά και να μείνω χωρίς κινητό !!?? :wacko::wacko::confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να το βάλεις σε ένα μπολ με ρύζι ώστε να απορροφήσει όση υγρασία απέμεινε στη συσκευή.

Ο χρόνος θα δείξει αν θα υπάρξει πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καταικανοποιημένος με το Ε51 αλλά επειδή έχει παλιώσει και ο χρόνος φαίνεται κυριολεκτικά πάνω του θέλω να πάρω το Ε52 αλλά κανένα από τα 2 χρώματα που βγαίνει δε μου αρέσει. Αν το πάρω και το πάω σε νοκια σοπ και τους πω να περάσουν αυτό η εγγύηση θα χαθεί?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Είμαι καταικανοποιημένος με το Ε51 αλλά επειδή έχει παλιώσει και ο χρόνος φαίνεται κυριολεκτικά πάνω του θέλω να πάρω το Ε52 αλλά κανένα από τα 2 χρώματα που βγαίνει δε μου αρέσει. Αν το πάρω και το πάω σε νοκια σοπ και τους πω να περάσουν αυτό η εγγύηση θα χαθεί?

 

Αφού ο κινέζος θα στείλει κ τα κατσαβιδάκια γιατι να το πας σε νοκια σοπ? Άμα σου πάθει κάτι ξαναβάλε την παλιά μην τυχόν σου πουν τίποτα...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...