Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια υπαρχουν τυχον προγραμματα ασφαλειας δηλαδη αμα σου κλεψουν το κινητο να μπορεις να το εντοπισεις ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια υπαρχουν τυχον προγραμματα ασφαλειας δηλαδη αμα σου κλεψουν το κινητο να μπορεις να το εντοπισεις ?

 

Εγώ χρησιμοποιούσα το Wavesecure, το οποίο είναι πολύ καλό. Βέβαια, όταν μου έπεσε από τη μηχανή και πιθανότατα έγινε χίλια κομμάτια, δε με βοήθησε να το βρω.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μολις ανέβασα στο Android Market το Pulp Fiction.Με νέα τεχνολογία swipe και 6 οθόνες.

Παρακαλω κατεβαστε και αξιολογήστε ....αντε να θυμηθείτε την ταινιαρα...

 

Υπάρχει κανένας που να ξέρει να φτιάχνει προγράμματα;

Τι λέτε να μαζευόμασταν να φτιάχναμε κανένα app με ανεκδοτάκια;

Υπάρχει αλλά για αγγλικά άμα δεν κάνω λάθος.

 

Και ένα πολύ ευχάριστο νέο για την αναπαραγωγή video στο android.

 

http://twitter.com/CoreCodec/status/9192292669

 

Yey! :up::clap::yahoo:

 

Εγω ξερω να φτιαχνω

βρειτε τα ανεκδοτα και στο φτιαχνω super.

Ελα ελληνικες εφαρμογες

αλλα προσεξε να ειναι μικρα σε διαρκεια

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Απο το μαρκετ φιλε μου οτι βρεις θα το βρεις στο μαρκετ

 

κανενα προγραμμα ασφαλειας που να ειναι δωρεαν ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, υπαρχει καπου μεσα στο forum καποιος "οδηγος" για νεους χρηστες? Γιατι εγω εχω symbian και δεν ξερω πολλα στο πως μπαινουν οι εφαρμογες στο κινητο (πχ στα symbian μερικες εφαρμογες πρεπει να τις υπογραψω στα android τι ακριβως γινεται?).

 

Καμία σχέση, τα πράγματα εδώ είναι πολύ πιο εύκολα.

Μέσα από το κινητό ανοίγεις το μάρκετ και κατεβάζεις όποια δωρεάν εφαρμογή θες απλά επιλέγοντάς την και πατώντας install.

H διαδικασία δεν παίρνει παρά μερικά δευτερόλεπτα...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή που να βγάζει καλύτερες φωτογραφίες; Και να είναι και Free?

Ακόμα, μπορεί να μην είναι σωστό αλλά, υπάρχει τρόπος να έχουμε τις paid apps του market *****ed, όπως στο install0us με το iPhone?

Link to comment
Share on other sites

κανενα προγραμμα ασφαλειας που να ειναι δωρεαν ?

 

Τι να το κάνεις; :Ρ

 

 

@one_tree_hill: δεν είχαμε όλοι iphone, οπότε καλό είναι όταν κάποιος ζητάει μια εφαρμογή σαν αυτή του iphone, να εξηγεί τι κάνει αυτή η εφαρμογή και τι ψάχνει ακριβώς.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μία εφαρμογή που να βγάζει ποιοτικότερες φωτο και όσον αφορά το συσχετισμό του iPhone, το installous ήταν ένα app που κατέβαζες τις εφαμοργές (χρεώσιμες) του app store τσάμπα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μου εχουν βουτηξει ηδη μια φορα κινητο και επειδη το desireειναι το καλυτερο κινητο που εχω πιασει απο τοτε που αρχισα να ασχολουμε με winmob και android θελω να εχω το κεφαλι μου ησυχο :) λοιπον υπαρχει η τσαμπα περιμενω ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μου εχουν βουτηξει ηδη μια φορα κινητο και επειδη το desireειναι το καλυτερο κινητο που εχω πιασει απο τοτε που αρχισα να ασχολουμε με winmob και android θελω να εχω το κεφαλι μου ησυχο :) λοιπον υπαρχει η τσαμπα περιμενω ?

 

σου εχει ηδη απαντησει ο vman για το wavesecure.Οταν το εβαλα εγω ηταν δωρεαν,δεν ξερω αν εγινε paid τωρα

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εγινε paid ειδαλως θα ειχα ξεμπερδεψει :/

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μία εφαρμογή που να βγάζει ποιοτικότερες φωτο και όσον αφορά το συσχετισμό του iPhone, το installous ήταν ένα app που κατέβαζες τις εφαμοργές (χρεώσιμες) του app store τσάμπα.

Δεν είναι ακριβώς έτσι ;) Το install0us έκανε εγκατάσταση της σπασμένες εφαρμογές που έβρισκες από διάφορα sources. Δηλαδή έμπαινα στο install0us, έμπαινε σε μια συγκεκριμένη διεύθυνση (να αναφέρω το appulo.us που τώρα έκλεισε) και κατέβαζε εφαρμογή και την έκανε εγκατάσταση...

 

Δηλαδή αυτό που ζητάει ο one_tree_hill είναι μια εφαρμογή, που να μπαίνει σε ένα site με τις σπασμένες εφαρμογές του Android, να κατεβάζει τα .apk και να κάνει install από μόνο του ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εγινε paid ειδαλως θα ειχα ξεμπερδεψει :/

 

Η ετήσια συνδρομή για το wavesecure είναι 20$ (περίπου 15 ευρώ). Αν όταν σου έκλεψαν το προηγούμενο κινητό, σου έλεγε κάποιος ότι με 15 ευρώ υπήρχε πιθανότητα να βρεις το κινητό σου ή στη χειρότερη περίπτωση να διαγράψεις (για λόγους ασφάλειας) όλα τα δεδομένα που υπάρχουν σε αυτό, τι θα έλεγες;

 

Θα ήταν φανταστικό να υπάρχουν τέτοιες υπηρεσίες δωρεάν, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσαν να είναι ποιοτικές. Όταν δαπανάς ένα ποσό γύρω στα 450 ευρώ, για να αγοράσεις το Desire, νομίζω ότι τα 15 ευρώ δεν είναι πολλά. Σκέψου το σαν την ασφάλεια του αυτοκινήτου σου. Την πληρώνεις κάθε χρόνο κι εύχεσαι να μη χρειαστεί ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μου εχουν βουτηξει ηδη μια φορα κινητο και επειδη το desireειναι το καλυτερο κινητο που εχω πιασει απο τοτε που αρχισα να ασχολουμε με winmob και android θελω να εχω το κεφαλι μου ησυχο :) λοιπον υπαρχει η τσαμπα περιμενω ?

 

Sorry δική μου παρανόηση. Με το "πρόγραμμα ασφαλείας" που είπες το μυαλό μου πήγε σε τίποτα antivirus κτλπ :confused:

 

 

Παίζει κανείς το World War;

Edited by verve77
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη για facebook με δυνατοτητα του chat?

επισης το tube download δεν ειναι διαθεσιμο,τουλαχιστον εμενα δεν μου το εμφανιζει,καποιο αλλο προγραμμα για download απο youtube?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη για facebook με δυνατοτητα του chat?

επισης το tube download δεν ειναι διαθεσιμο,τουλαχιστον εμενα δεν μου το εμφανιζει,καποιο αλλο προγραμμα για download απο youtube?

 

Δεν παίζει να μην στο βγάζει. Απενεργοποίησε το market enabler αν το έχεις βάλει και κάνε αναζήτηση με "tube".

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να μην στο βγάζει. Απενεργοποίησε το market enabler αν το έχεις βάλει και κάνε αναζήτηση με "tube".

 

απο που το απενεργοποιουμε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που να ξέρει να φτιάχνει προγράμματα;

Τι λέτε να μαζευόμασταν να φτιάχναμε κανένα app με ανεκδοτάκια;

 

Ανέβασε κάπου τα ανέκδοτα και μεγάλη μου χαρά! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να μην στο βγάζει. Απενεργοποίησε το market enabler αν το έχεις βάλει και κάνε αναζήτηση με "tube".

και το dolphin browser δεν βγαζει τετοια επιλογη νομιζω; κρατας δηλαδη πατημενο πανω στο βιντεο και εχει επιλογη για download.

Link to comment
Share on other sites

και το dolphin browser δεν βγαζει τετοια επιλογη νομιζω; κρατας δηλαδη πατημενο πανω στο βιντεο και εχει επιλογη για download.

 

Δεν θυμάμαι τώρα. Τον είχα για πολύ λίγο τον dolphin. Μπορεί να είναι λίγο ταχύτερος από τον default (αν και όχι σε όλα τα site) αλλά δεν υποστηρίζει "multitouch", οπότε έφαγε σουτ σχετικά γρήγορα.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Εχει επιλογή το πρόγραμμα "restore settings".

 

που την εχει την επιλογη και δεν την βρισκω:confused:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...