Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 2


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη ακομα και στην ρυθμιση του ξυπνητηριου γυρναει η οθονη υπαρχει τροπος να το ρυθμιζω οπως παλια?Στις ρυθμισεις τα sensor settings τα εχω off.

Μιλαω για την v40

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

. Αν κάνω την διαδικασία αναβάθμισης μεσω FOTA χάνω τα δεδομένα που είναι στην μνήμη του τηλεφώνου? Πρέπει να κρατήσω backup η να κάνω κάτι άλλο πριν την αναβάθμιση?

 

Μέσω FΟΤΑ δεν χανεις τα δεδομενα κρατησε ομως ενα backup σε περιπτωση που χρειαστει να κανεις hard format μετα την αναβαθμιση.

..ενω κατεβαινουν απο το ιντερνετ μετα μου λεει οτι η εγκατασταση απετυχε..αυτο συμβαινει κι αμα τις κατεβασω μεσω ovi απο το κινητο..

Να σημειωσω οτι εχω την τελευταια εκδοση λογισμικου..

Τι μπορει να φταει και δεν μπορω να κανω εγκατασταση;

 

Και σε μενα παρουσιαστηκε αυτο το προβλημα με την νεα αναβαθμιση και μετα απο hard format, αν ειναι το ιδιο προβλημα εμενα μου διορθωθηκε επιλεγοντας αφαιρεση καρτας μνημης,χωρις να την βγαλω ομως.. απλα με το κλεισιμο καποιων εφαρμογων που λεει πρεπει να διορθωνεται το προβλημα.εχει ξανααναφερθει εαν δεν κανω λαθος..

Επειδη ακομα και στην ρυθμιση του ξυπνητηριου γυρναει η οθονη υπαρχει τροπος να το ρυθμιζω οπως παλια?Στις ρυθμισεις τα sensor settings τα εχω off.

Μιλαω για την v40

 

Εγω εχω τους αισθητηρες ενεργοποιημενους και απο τον ελεγχο με περιστροφη δεν εχω επιλεξει την 3η επιλογη και ετσι δεν περιστρεφεται η οθονη.αλλα και οταν τους απενεργοποιω παλι δε περιστρεφεται.δε ξερω σε σενα τι συμβαινει.την v.40 εχω και εγω.

Όσα φέρνει ο άνεμος..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Εκανα σήμερα την αναβάθμιση σε v40 και μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ευχαριστημένος τόσο από τις βελτιώσεις στο software οσο και από την ταχύτητα ανταπόκρισης του κινητού η οποία κατά τη γνώμη μου έχει βελτιωθεί σημαντικά.

Δεν έχω κάνει format μετά την αναβάθμιση γιατί δεν βρίσκω το λόγο. Δοκίμασα τα σημεία που αναφέρθηκαν προβλήματα και δεν παρατήρησα κάτι αξιοσημίωτο. Τωρα αν στο μέλλον προκύψουν κολλήματα ή προβλήματα αυτό δεν μπορώ να το ξέρω. Παντως μεχρι στιγμής είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. :):):)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαζω ακρη με αυτο που ποσταρες:)

 

Υπαρχει ενα προγραμματακι για αυτη την δουλεια που δεν θυμαμαι το ονομα του και μπορει να καθαρισει τα σκουπιδια απο την συσκευη μας. Το προγραμμα εχει οριστει να καθαριζει συγκεκριμενους φακελους. Εαν θελεις να καθαριζεις την συσκευη σου χειροκινητα απο τα σκουπιδια μπορεις να διαβασεις το faq εκει που λεει Ανατομια του... Symbian OS για να καταλαβεις τι περιεχει ο καθε φακελος! Εαν το ψαξεις περισσοτερο απο μονος σου θα μαθεις πως λειτουργει η συσκευη σου τι περιεχει ο καθε φακελος κ.τ.λ. Γνωμη μου οπως εγραψα και στο προηγουμενο post ειναι να κανουμε hard format στην συσκευη μας οποτε χρειαζεται αναλογα με την συμπεριφορα κ.τ.λ.

 

Εαν θελεις να μαθεις την συσκευη σου καλυτερα τοτε θα πρεπει να μαθεις και την ανατομια της.. :)

Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάτι παίζει με το product code της συσκευής σου.

Μήπως έχεις συσκευή Vodafone Live ή είναι παρα-εισαγωγής...;

 

Ναι ειναι παραεισαγωγη της cosmote παρακαλω και απο οτι ειδα το pc ειναι γερμανια νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Μέσω FΟΤΑ δεν χανεις τα δεδομενα κρατησε ομως ενα backup σε περιπτωση που χρειαστει να κανεις hard format μετα την αναβαθμιση.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πρέπει να κάνω hard format μετά την αναβάθμιση για να σιγουρευτώ οτι όλα θα δουλέψουν σωστά? (πχ στα wm είναι απαραίτητο μετά απο κάθε αναβάθμιση)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα την αναβάθμιση και μετά Hard Format και μου βγαίνει το εξής μήνυμα στο homescreen:

 

Αποστολή μηνύματος αδύνατη: My Nokia

 

Πάω Μηνύματα>Εξερχόμενα και βλέπω το μήνυμα σε κατάσταση Απέτυχε.

 

Τί μήνυμα είναι αυτό και τί πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πρέπει να κάνω hard format μετά την αναβάθμιση για να σιγουρευτώ οτι όλα θα δουλέψουν σωστά? (πχ στα wm είναι απαραίτητο μετά απο καθε αναβάθμιση)

Αν μετά απο την αναβάθμιση δεις διάφορα κολλήματα στην χρήση τότε καλό είναι να κάνεις φορμάτ. Οπως είπα και σε προηγούμενο ποστ εγώ μετά από την αναβάθμιση του δικού μου 5800 έκανα φορμάτ γιατί κολλούσε.

 

Παιδιά έκανα την αναβάθμιση και μετά Hard Format και μου βγαίνει το εξής μήνυμα στο homescreen:

Αποστολή μηνύματος αδύνατη: My Nokia

Πάω Μηνύματα>Εξερχόμενα και βλέπω το μήνυμα σε κατάσταση Απέτυχε.

Τί μήνυμα είναι αυτό και τί πρέπει να κάνω;

Υποθέτω ότι είναι για να ενεργοποιήσεις την υπρεσία My Nokia αλλά δνε πρέπει να είναι διαθέσιμη στην χώρα μας.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα προγραμματακι για αυτη την δουλεια που δεν θυμαμαι το ονομα του και μπορει να καθαρισει τα σκουπιδια απο την συσκευη μας. Το προγραμμα εχει οριστει να καθαριζει συγκεκριμενους φακελους. Εαν θελεις να καθαριζεις την συσκευη σου χειροκινητα απο τα σκουπιδια μπορεις να διαβασεις το faq εκει που λεει Ανατομια του... Symbian OS για να καταλαβεις τι περιεχει ο καθε φακελος! Εαν το ψαξεις περισσοτερο απο μονος σου θα μαθεις πως λειτουργει η συσκευη σου τι περιεχει ο καθε φακελος κ.τ.λ. Γνωμη μου οπως εγραψα και στο προηγουμενο post ειναι να κανουμε hard format στην συσκευη μας οποτε χρειαζεται αναλογα με την συμπεριφορα κ.τ.λ.

Εαν θελεις να μαθεις την συσκευη σου καλυτερα τοτε θα πρεπει να μαθεις και την ανατομια της.. :)

 

Συμφωνω απολυτα με οσα αναγραφεις αλλα το post μου δεν πηγαινε σε αυτα που αναφερεσαι. Απλα το λινκ του ποστ το οποιο παρεθεσες δεν με εβγαζε σε καποιο μηνυμα καποιου χρηστη να αναφερεται για καποιο cleanup program. Αυτο ανεφερα εγω. Οσο για το ξεκαθαρισμα της C:, εγω ξερω οτι ενα πολυ καλο προγραμμα ειναι το Unsis το οποιο σου δειχνει καθε εφαρμογη τι εγκαθιστει και πού...:blink:

 

Παιδιά έκανα την αναβάθμιση και μετά Hard Format και μου βγαίνει το εξής μήνυμα στο homescreen:

 

Αποστολή μηνύματος αδύνατη: My Nokia

 

Πάω Μηνύματα>Εξερχόμενα και βλέπω το μήνυμα σε κατάσταση Απέτυχε.

 

Τί μήνυμα είναι αυτό και τί πρέπει να κάνω;

 

Ειναι μια καινουργια υπηρεσια της ΝΟΚΙΑ που στελνει μηνυμα στην μαμα εταιρια δωρεαν και σε ενημερωνει για το κινητο σου. Προφανως κατι γινεται με τις ρυθμισεις των μηνυματων ή των υπηρεσιων του παρόχου σου και δεν μπορεις να το στειλεις. Πηγαινε στο εικονιδιο MyNokia στις Εφαρμογες και πατα "Διακοπη Συνδρομης"

Edited by stagml
Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια καινουργια υπηρεσια της ΝΟΚΙΑ που στελνει μηνυμα στην μαμα εταιρια δωρεαν και σε ενημερωνει για το κινητο σου. Προφανως κατι γινεται με τις ρυθμισεις των μηνυματων ή των υπηρεσιων του παρόχου σου και δεν μπορεις να το στειλεις. Πηγαινε στο εικονιδιο MyNokia στις Εφαρμογες και πατα "Διακοπη Συνδρομης"

 

Ευχαριστώ stagml. Το έκανα αυτό που λες αλλά μου γράφει:

Δεν είναι δυνατή η εγγραφή. Αναμένεται η ολοκλήρωση της προηγούμενης εγγραφής. Περιμένετε.

 

Περίεργο γιατί μόλις έκανα hard format (και στο τηλ. και στην κ.μνήμης).

Έχω κάρτα CU (Vodafone).

 

Επίσης πάω Μενου>Ρυθμίσεις>Εγκατεστ. εφαρμογές και βλέπω το Ovi Store Client.

Του κάνω Απεγκατάσταση, μου λέει ότι αφαιρέθηκε αλλά δεν φεύγει, συνέχίζει να είναι εγκατεστημένο!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τους αισθητηρες ενεργοποιημενους και απο τον ελεγχο με περιστροφη δεν εχω επιλεξει την 3η επιλογη και ετσι δεν περιστρεφεται η οθονη.αλλα και οταν τους απενεργοποιω παλι δε περιστρεφεται.δε ξερω σε σενα τι συμβαινει.την v.40 εχω και εγω.

Εκανα on τους sensors μονο για silence των κλησεων και τωρα το ξυπνητηρι ρυθμιζεται οπως παλια(χωρις περιστροφη).Κουφο...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...

αγόρασα το 5800 απο τα public όπου μου είπαν ότι έχει εγγύση ελληνικής αντιπροσωπείας και ότι πρόκειται για ελληνικής εισαγωγής...

γυρνάω σπίτι και βλέπω ότι το product code δεν είναι ελληνικό σύμφωνά με το ποστ αυτό

επίσης παρατήρησα ότι το βιβλιαράκι οδηγιών δεν είχε και την καλύτερη ποιότητα και ότι το κουτί ήταν σφραγισμένο με μία λευκή ταινία που δεν έλεγε nokia sealed...

νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο ότι πρόκειται για παρα-εισαγωγή... το θέμα είναι το εξής... λέει made in hungary... άρα είναι εισαγωγή από ουγγαρία? ως ευρωπαική χώρα δεν καλλυπτεται από εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Σύμφωνα με την πολιτική που ισχύει μέχρι τώρα η συσκευή που αγόρασες έχει κανονικά εγγύηση για το hardware.Για να έχεις κανονικά και στο software εγγύηση γίνεται με χρέωση 15 ευρώ.Να σημειώσω βέβαια πως έχεις κάθε δικαίωμα να πας πίσω την συσκευή και να ζητήσεις αντικατάσταση με μια η οποία προορίζεται για Ελλάδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Σύμφωνα με την πολιτική που ισχύει μέχρι τώρα η συσκευή που αγόρασες έχει κανονικά εγγύηση για το hardware.Για να έχεις κανονικά και στο software εγγύηση γίνεται με χρέωση 15 ευρώ.

Τη δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο στη nokia. Αν μου πουν ότι δεν έχει εγγύση θα πάω στο Public.

 

Να σημειώσω βέβαια πως έχεις κάθε δικαίωμα να πας πίσω την συσκευή και να ζητήσεις αντικατάσταση με μια η οποία προορίζεται για Ελλάδα.

Μπορώ να ζητήσω κάτι τέτοιο? Και αν μου πουν ότι δεν έχουν ή ότι δε φέρνουν ελληνικά?

 

EDIT

Άμεσα με τη χώρα προορισμού -άρα και με το product code- συνδέονται τα πακέτα γλώσσας που διατίθεται το λογισμικό κάθε μοντέλου.

Τα διαθέσιμα πακέτα γλωσσών είναι:

* Euro-1: English, French, German, Italian, Spanish, Portuguese

* Euro-2: English, French, German, Turkish, Dutch, Italian

* Euro-3: English, Czech, Slovakian, German, Polish, Hungarian

* Scandinavia: English, Finnish, Swedish, Norwegian, Icelandic, Danish

* Baltic: English, German, Estonian, Russian, Latvian, Lithuanian

* Russia: English, German, Ukrainian, Russian, Romanian, Bulgarian, Hungarian

* Balkans: English, German, Croatian, Slovenian, Serbian, Greek

* Arabic: English, Arabic, French, Farsi, Urdu

* Hebrew: English, Hebrew, Arabian, Russian, Romanian, Spanish

* Africa: English, Portuguese, German, Italian, French

 

βλεπεις ότι το hungarian υπάρχει σε δύο κατηγορίες. Euro-3 και Russia ... να υποθεσω ότι μία από τις δύο είναι με ευρωπαική εγγύηση?

 

Μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα λινκ με τα ουγγρικα product code?

Edited by Pera_vrexei
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορείς,εφόσον βέβαια δεν σου είχε γίνει ενημέρωση πριν την αγορά ότι πρόκειται για συσκευή που δεν προορίζεται για Ελλάδα.Και αν δεν φέρνουν συσκεύες με Ελληνικό product code τότε να απαιτήσεις επιστροφή χρημάτων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ... θα τηλεφωνήσω στη nokia ,θα τους πω ΙΜΕΙ και θα δω τι εγγύση έχω... μετά θα πάω στο Public και θα τους ζητήσω το εξής:

1. Να μου "αγοράσουν" κανονική εγγύηση

ή

2. Να μου κάνουν αντικατάσταση με ελληνική συσκευή

ή

3. Επιστροφή Χρημάτων

 

Για αυτο που ρώτησα μετά το edit γνωρίζεις κάτι?

Link to comment
Share on other sites

EDIT βλεπεις ότι το hungarian υπάρχει σε δύο κατηγορίες. Euro-3 και Russia ... να υποθεσω ότι μία από τις δύο είναι με ευρωπαική εγγύηση? Μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα λινκ με τα ουγγρικα product code?

Για αυτο που ρώτησα μετά το edit γνωρίζεις κάτι?
Αυτό αναφέρεται στις γλώσσες που φέρει κάθε συσκευή και όχι στη χώρα κατασκευής.

Το "made in " δεν έχει σχέση με την αγορά που προορίζεται η συσκευή.

Απλά δηλώνει το που κατασκευάστικε.

Και τα ελληνικά "Made in Hungary" είναι.

 

Για να μάθεις για πια αγορά προορίζεται η συσκευή σου, απλά ψάξε με τη βοήθεια του google τα product codes του 5800.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Oλα τα παρα-εισαγωγης που προέρχονται από χώρα της E.E. εχουν εγγυηση στο hardware κομματι, μονο στο software δεν εχουν εγγυηση, αυτο σημαινει οτι για να κανεις αναβαθμσιη θα πρεπει την πρωτη φορα να πληρωσεις 15€. Οι επομενες φορες θα ειναι δωρεαν. Διαβασε το S60 5th Edition FAQ θα σου λυθουν πολλες αποριες, http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228724 Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Oλα τα παρα-εισαγωγης εχουν εγγυηση στο hardware κομματι, μονο στο software δεν εχουν εγγυηση, αυτο σημαινει οτι για να κανεις αναβαθμσιη θα πρεπει την πρωτη φορα να πληρωσεις 15. Οι επομενες φορες θα ειναι δωρεαν. Διαβασε το S60 5th Edition FAQ θα σου λυθουν πολλες αποριες, http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228724
το διαβασα αυτο κ λεει οτι μονο οσα ειναι απο ε.ε εχουν εγγυηση στο hardware! Αυτο που πηρα εγω εχει prodυct cοde αυτο που ποσταρα πριν... Ειναι απο ευρωπη; δηλαδη εχει εγγυηση τουλαχιστον στο υλικο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Κάποια στιγμή στο παρελθόν είχα διαβάσει για μία εφαρμογή που κάνει την ζωή μας πιο εύκολη στην επιλογή γλώσσας κατά το γράψιμο (από Ελληνικά -> Αγγλικά και το ανάποδο).

 

Έκανα ένα search αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι.

Κάποια βοήθεια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το διαβασα αυτο κ λεει οτι μονο οσα ειναι απο ε.ε εχουν εγγυηση στο hardware! Αυτο που πηρα εγω εχει prodυct cοde αυτο που ποσταρα πριν... Ειναι απο ευρωπη; δηλαδη εχει εγγυηση τουλαχιστον στο υλικο?

Ναι, έχεις.

 

Καλησπέρα,

 

Κάποια στιγμή στο παρελθόν είχα διαβάσει για μία εφαρμογή που κάνει την ζωή μας πιο εύκολη στην επιλογή γλώσσας κατά το γράψιμο (από Ελληνικά -> Αγγλικά και το ανάποδο).

 

Έκανα ένα search αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι.

Κάποια βοήθεια?

Στο θέμα των εφαρμογών κοίταξες...;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχεις.

Eυχαριστω! Οσον αφορα τ λογισμικο εκτος απο τ θεμα των ελληνικων χρειαζεται καπου αλλου η εγγυηση? Και αν κανω μονος αναβαθμιση μπορω να περασω τ ελληνικα μονος ή πρεπει να πληρωσω; επισης στ λινκ που μου εδωσες ελεγε οτι τ ελληνικα χανονται εκτος αν κανω αναβαθμιση μεσω FΟΤΑ. Μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ που περιγραφει τν διαδικασια αυτη?

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

Καταρχήν να σας πω κάτι που ίσως να μη γνωρίζετε: Πηγαίνοντας στο Ρυθμίσεις-> Προσωπικό-> Θέματα-> Γενικά, επιλέγοντας ''Επιλογές'' στο εργοστασιακό θέμα μπορείτε να ενεργοποιήσετε τα εφέ θέματος. Είναι εντυπωσιακά.

 

Και κάτι άλλο. Η μπαταρία του κινητού μου νομίζω πως έχει χαλάσει. Ενώ είναι πλήρως φορτισμένη, ξαφνικά η στάθμη πέφτει στη μία γραμμή και από εκεί και πέρα πολλές φορές σβήνει. Αν το ενεργοποιήσω πάλι η στάθμη μπορεί να δείχνει π.χ. 4 γραμμές. Κάποιος τεχνικός του Γερμανού μου είπε πως υπάρχει πιθανότητα να μη φταίει η μπαταρία. Τι μπορεί να έχει; Να πάρω καινούρια μπαταρία χωρίς να το ψάξω άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω! Οσον αφορα τ λογισμικο εκτος απο τ θεμα των ελληνικων χρειαζεται καπου αλλου η εγγυηση? Και αν κανω μονος αναβαθμιση μπορω να περασω τ ελληνικα μονος ή πρεπει να πληρωσω; επισης στ λινκ που μου εδωσες ελεγε οτι τ ελληνικα χανονται εκτος αν κανω αναβαθμιση μεσω FΟΤΑ. Μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ που περιγραφει τν διαδικασια αυτη?

 

Από το FAQ της πρώτης σελίδας το οποίο είναι καλό να το διαβάσεις καθώς θα λυθούν πολλές απορίες σου

Τι είναι η αναβάθμιση λογισμικού και πως την κάνω;

Επίσης αν θέλεις μπορείς να αλλάξεις το product code

Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code)

Παιδιά καλησπέρα.

 

Και κάτι άλλο. Η μπαταρία του κινητού μου νομίζω πως έχει χαλάσει. Ενώ είναι πλήρως φορτισμένη, ξαφνικά η στάθμη πέφτει στη μία γραμμή και από εκεί και πέρα πολλές φορές σβήνει. Αν το ενεργοποιήσω πάλι η στάθμη μπορεί να δείχνει π.χ. 4 γραμμές. Κάποιος τεχνικός του Γερμανού μου είπε πως υπάρχει πιθανότητα να μη φταίει η μπαταρία. Τι μπορεί να έχει; Να πάρω καινούρια μπαταρία χωρίς να το ψάξω άλλο;

Αυτό που μπορείς να κάνεις πριν απο όλα είναι να πας την μπαταρία για έλεγχο.Αν δεις ότι δεν έχει πρόβλημα τότε αρχίζεις και ψάχνεις τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...