Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 2


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνώμη για τα κεφαλαία αλλά...

 

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙΙΙΙΙ!

 

Άπειρες λειτουργίες και φινέτσα... μαύρο ειδικά είναι πιο ωραίο πιστεύω...

Ευχαριστώ για όλα και τις πληροφορίες......

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το δικο μου δεν ειχε.. Μπορεις να ανεβασεις μια φωτογραφια να το δουμε :)

 

Γιαννη εισαι σιγουρος οτι δεν ειχε το δικο σου;

http://imageshack.gr/files/el6nn55gfqzv2q7xyje5_thumb.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Eτσι νομιζω και τωρα που το βλεπω δεν μου λεει κατι. Θα ψαξω αργοτερα για το κουτι τις συσκευασιας και εαν το βρω θα ψαξω και μεσα :O
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να μην το έχεις.

Αν είναι από τις σχετικά πρώτες συσκευασίες που περιείχαν και θήκη, τότε θα το βρεις μέσα στη θήκη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεται στο FAQ...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το Gps γιατι δεν μου δουλευει??δεν δειχνει καν την κατασταση δορυφορων τιποτα...πρεπει να κανω κατι??απο τις επιλογες του εχω βαλει και ενσωματομενο GPS και υποβοηθουμενο...οποιαδηποτε ιδεα ευπροσδεκτη....:)
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ!!!:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Εαν είναι η πρώτη φορά μπορεί να σε πάρει και 15-20 λεπτά μέχρι να κλειδώσει δορυφόρο και θέλει τουλάχιστον 4 δορυφόρους για να σου δείξει το στίγμα σου και το κυριότερο θέλει να είσαι σε ανοιχτό χώρο και όχι μέσα στο σπίτι
Link to comment
Share on other sites

Εαν είναι η πρώτη φορά μπορεί να σε πάρει και 15-20 λεπτά μέχρι να κλειδώσει δορυφόρο και θέλει τουλάχιστον 4 δορυφόρους για να σου δείξει το στίγμα σου και το κυριότερο θέλει να είσαι σε ανοιχτό χώρο και όχι μέσα στο σπίτι

 

Αυτο μονο την πρωτη φορα??Μετα οσο και να το χρησιμοποιω θα πιανει αμεσως???

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ!!!:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουμε κανα νεο για το firmware 2.0 (5800 παντα)??

εστειλα mail στη νοκια πριν 10 μερες αλλα μ ειπαν οτι δεν ξερουν ακομα...

εχει μαθει κανεις τπτ??

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει firmware 2.0 για το 5800. Θα υπάρξει firmware v20.xx.xxx για το Ν97. Βγήκε καινούργιο firmware για το 5800 πριν λίγες εβδομάδες, το ν31.0.008.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια 2 ερωτησεις αλλα παρακαλω απαντηστε μου με λογια οχι με λινκ...

 

1. επειδη το κινητο μου ειναι απο πολωνια τελικα, δεν μου βγαζει στους χαρτες την ελλαδα και την αθηνα παρα ενα μπεζ τοπο... θελει λεφτα για να κατεβασω αυτους τους χαρτες και απο που τους κατεβαζω για Ελλάδα?

 

2. το νεο firmware τι διαφορες εχει απο το προηγουμενο,,, το κινητο μου μια χαρα παει με το παλιο...

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια 2 ερωτησεις αλλα παρακαλω απαντηστε μου με λογια οχι με λινκ...

 

1. επειδη το κινητο μου ειναι απο πολωνια τελικα, δεν μου βγαζει στους χαρτες την ελλαδα και την αθηνα παρα ενα μπεζ τοπο... θελει λεφτα για να κατεβασω αυτους τους χαρτες και απο που τους κατεβαζω για Ελλάδα?

 

2. το νεο firmware τι διαφορες εχει απο το προηγουμενο,,, το κινητο μου μια χαρα παει με το παλιο...

1 Διάβασε το Nokia Maps - OVI Maps (Smart2go)

2 Κάνε μια αναζήτηση στο θέμα έχει αναφερθεί ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

α και κατι αλλο! τα αρχεια mp3 σε ποιον φακελο να τα αποθηκευω για να φαινονται στην εκθεση? στο ν70 τα εβαζα στο ψηφιακοι ηχοι και ολα καλα! τωρα δεν συμβαινει το ιδιο... plz help!
Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Όπου και να τα βάλεις η έκθεση θα τα "τραβήξει" και θα στα εμφανίσει στην μουσική. Εγώ προσωπικά την μουσική μου την έχω στον φάκελο Music στην κάρτα μνήμης. Μετά από κάθε μεταφορά τραγουδιών ή ήχων να κάνεις ανανέωση μουσικής βιβλιοθήκης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να ηχογραφησω μια συνομιλια με το 5800,και αν ναι,πως?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να ηχογραφησω μια συνομιλια με το 5800,και αν ναι,πως?

 

βρίσκεις το Ultimate Voice Recorder, το κάνεις sign και το εγκαθιστάς..

 

Ηχογραφεί όχι μόνο τις συνομιλίες σου αλλά και κάθε ήχο του κινητού.. Τις ηχογραφήσεις τις αποθηκεύει με το ονομα της επαφής..

 

Είναι φοβερό πρόγραμμα, το χρησιμοποιώ πάρα πολύ καιρό...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να ηχογραφησω μια συνομιλια με το 5800,και αν ναι,πως?

Κατά τη διάρκεια μιας κλήσης πατάς Μενού-Εφαρμογές-Εγγραφή-και το πλήκτρο με την κόκκινη βούλα, (η συνομιλία αποθηκεύεται σαν κλιπ ήχου και τη βρίσκεις στο Μενού-Έκθεση-Κλιπ ήχου).

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες, όταν πάω να το ξεκλειδώσω, χαλάει η οθόνη(γραμμές και φαίνεται σα χαλασμένο) και θέλει αρκετή προσπάθεια μέχρι να αποκατασταθεί.Έχω την v21 μέσα.
Link to comment
Share on other sites

βρίσκεις το Ultimate Voice Recorder, το κάνεις sign και το εγκαθιστάς..

 

Ηχογραφεί όχι μόνο τις συνομιλίες σου αλλά και κάθε ήχο του κινητού.. Τις ηχογραφήσεις τις αποθηκεύει με το ονομα της επαφής..

 

Είναι φοβερό πρόγραμμα, το χρησιμοποιώ πάρα πολύ καιρό...

 

Μονο που ολες οι version του ultimate μεχρι τωρα αλλα και αλλα προγραμματα δεν ηχογραφουν και στην καλυτερη ποιοτητα κανουν κοψιματα.

 

Εδώ και μερικές μέρες, όταν πάω να το ξεκλειδώσω, χαλάει η οθόνη(γραμμές και φαίνεται σα χαλασμένο) και θέλει αρκετή προσπάθεια μέχρι να αποκατασταθεί.Έχω την v21 μέσα.

 

Καιρος για αναβαθμιση στην version 31. Δυστηχως εισαι 4ρις αναβαθμισεις πισω. Βαλε την 31 κι βλεπεις.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους . Έχω το 5800 και σχεδόν από τότε που το πείρα μου στέλνουν κάτι μηνύματα και χωρίς να κάνω κάτι με χρεώνει πάνω από 4 ευρώ . Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει .?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες, όταν πάω να το ξεκλειδώσω, χαλάει η οθόνη(γραμμές και φαίνεται σα χαλασμένο) και θέλει αρκετή προσπάθεια μέχρι να αποκατασταθεί.Έχω την v21 μέσα.

Είναι πρόβλημα hardware.

Έχει αναφερθεί πάρα πολλές φορές στο παρελθόν.

Η τελευταία είναι μόλις 2-3 σελίδες πίσω.

Θα πρέπει να πας σε Nokia Shop για επισκευή.

 

 

Καλημέρα σε όλους . Έχω το 5800 και σχεδόν από τότε που το πείρα μου στέλνουν κάτι μηνύματα και χωρίς να κάνω κάτι με χρεώνει πάνω από 4 ευρώ . Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει .?

Καλημέρα.

Τι μηνύματα εννοείς...;

Δεν μπορεί να έχει σχέση αυτό με τη χρέωση.

Γίνε πιο συγκεκριμένος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι λίγο άσχετος με τα games θα ήθελα να μου δώσετε ένα Link για να κατεβάσω free games για το nokia 5800.Eπίσης θα ήθελα άν ξέρετε αν υπάρχει το tekken 3 ή 4 για το κινητό.Το θέλω πολύ.Ευχαριστώ:)
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μου στέλνουν κάτι ιστοσελίδες ( site ) με 3 παιχνίδια να κατεβασω , και χωρίς να κάνω τιποτα μετά από λιγω δεν έχω κάρτα στο κινητό .

 

Για παιχνίδια δωρεάν λίγα από όσα γνωρίζω, έχει μερικά δωρεάν το ovi store , μπορείς να μπεις και στο google από το κινητό, και να γράψεις download games for nokia 5800 και θα σου βγάλει μερικά site , η στο thumbgames.Mobi και να βρεις πολλά παιχνίδια δωρεάν και χωρίς να είναι συγκεκριμένα για αυτή τη συσκευή δηλ με εικονικό πληκτρολόγιο κάτι το οποίο κάνω εγώ , γιατί δεν έχουν βγει και πολλά παιχνίδια ακόμη για το 5800. Όσο για το tekken δεν νομίζω να υπάρχει ·

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...