Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 2


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία λέω να βάλω και εγώ τότε την καινούρια...Δε θα έχω κανά πρόβλημα με τα εγκατεστημένα προγραμματάκια ε? :D

Αν δεν σε ενδιαφέρει το hack τότε προχώρησε σε αναβάθμιση. Δεν χάνεται τίποτα από την αναβάθμιση, όλα θα είναι ίδια όπως και τώρα. Το μόνο που θα χρειαστεί είναι μερικές ρυθμίσεις όπως π.χ. φωτεινότητα, επιλογή δικτύου (3G ή GSM ή Dual) κτλ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ!!

Άλλη ερώτηση...Για να μη χάσουμε το τόπι με τη χρέωση ,γιατί έχω 100 mb free,

1.Στο μητρωωο που δείχνει πακέτα δεδομένων,σταλθέντα και ληφθέντα,ΜΟΝΟ αυτά είναι για το ιντερνετ ε,δεν πιστεύω να είναι και κάποια άλλα που δεν καταγράφονται ε?Δηλαδή αθροιζοντας αυτά έχω πόση κατανάλωση απο τα ΜΒ μου έχω κάνει

 

2.Πώς ξέρω σε κάποιες εφαρμογές πώς είμαι συνδεδεμένος(WLAN ή 3g) αν έχω συδεθεί με wlan ή από τη wind ?Το ίδιο σηματάκι δε βγαίνει πάνω δεξιά?

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια....

Το κινητό μου δεν ανοίγει με τπτ. Όταν πατάω το κουμπί για να ανοίξει χτυπάει η δόνηση κ δεν κάνει τπτ. Έχω βγάλει βάλει μπαταρία κάρτα μνήμης sim κ πάλι τπτ.

Όταν το συνδέω στο pc μου βγάζει ότι βλέπει ένα Nokia usb rom αλλά δεν κάνει τπτ πάλι, και δεν μπορώ να το αναβαθμίσω. Είχε την τελευταία έκδοση πριν βγει αυτή με το scrolling..

Επίσης, hard reset πατώντας τα πλήκτρα πράσινο, κόκκινο, κάμερα και κουμπί On/off δεν κάνει τπτ μόνο δονείται όταν πατάω το On/Off

Καμια ιδέα?

Για να το πάω στα nokia stores χρειάζεται απόδειξη αγοράς? Το κινητό έχει 2 χρονια εγγύηση κατασκευαστή κ δεν θέλω να το στείλω αθήνα από όπου το αγόρασα γιατί θα καθυστερήσει πιο πολύ.

Ευχαριστώ

Edited by loubas
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!

Άλλη ερώτηση...Για να μη χάσουμε το τόπι με τη χρέωση ,γιατί έχω 100 mb free,

1.Στο μητρωωο που δείχνει πακέτα δεδομένων,σταλθέντα και ληφθέντα,ΜΟΝΟ αυτά είναι για το ιντερνετ ε,δεν πιστεύω να είναι και κάποια άλλα που δεν καταγράφονται ε?Δηλαδή αθροιζοντας αυτά έχω πόση κατανάλωση απο τα ΜΒ μου έχω κάνει

 

2.Πώς ξέρω σε κάποιες εφαρμογές πώς είμαι συνδεδεμένος(WLAN ή 3g) αν έχω συδεθεί με wlan ή από τη wind ?Το ίδιο σηματάκι δε βγαίνει πάνω δεξιά?

1) Δείχνει τα δεδομένα που προέρχονται από το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας. Δεν συμπεριλαμβάνουν τα δεδομένα μέσω WiFi. Άθροισε τα και έχεις αυτό που σε ενδιαφέρει.

2) Το καταλαβαίνεις ανάλογα με το ποια εικονίδια εμφανίζονται τη δεδομένη στιγμή στο επάνω μέρος της οθόνης.

Του WiFi είναι τέσσερα τετραγωνάκια και το βλέπεις στη περιοχή ειδοποιήσεων.

Του 3G εμφανίζεται στην ένδειξη του σήματος.

Στις πρώτες σελίδες του user guide αναφέρει όλα τα εικονίδια καθώς και επεξήγησή των.

 

 

Βοήθεια....

Το κινητό μου δεν ανοίγει με τπτ. Όταν πατάω το κουμπί για να ανοίξει χτυπάει η δόνηση κ δεν κάνει τπτ. Έχω βγάλει βάλει μπαταρία κάρτα μνήμης sim κ πάλι τπτ.

Όταν το συνδέω στο pc μου βγάζει ότι βλέπει ένα Nokia usb rom αλλά δεν κάνει τπτ πάλι, και δεν μπορώ να το αναβαθμίσω. Είχε την τελευταία έκδοση πριν βγει αυτή με το scrolling..

Επίσης, hard reset πατώντας τα πλήκτρα πράσινο, κόκκινο, κάμερα και κουμπί On/off δεν κάνει τπτ μόνο δονείται όταν πατάω το On/Off

Καμια ιδέα?

Για να το πάω στα nokia stores χρειάζεται απόδειξη αγοράς? Το κινητό έχει 2 χρονια εγγύηση κατασκευαστή κ δεν θέλω να το στείλω αθήνα από όπου το αγόρασα γιατί θα καθυστερήσει πιο πολύ.

Ευχαριστώ

Τυπικά ναι τη χρειάζεσαι, αλλά ανάλογα με τον άνθρωπο που θα σε εξυπηρετήσει κιόλας.

Απ ό,τι βλέπω έχεις δοκιμάσει όλα όσα μπορούσες να κάνεις.

 

 

Παίδες, καλησπέρα!!

Μια ερώτηση...Αξίζει να το αγοράσω το 5800??

Τελείως υποκειμενικό.

Καθένας θα δώσει και διαφορετική απάντηση.

Διάβασε λίγο το θέμα και αν θεωρείς πως αξίζει για εσένα προχώρα.

Αν όχι, δες κάτι άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

1) Δείχνει τα δεδομένα που προέρχονται από το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας. Δεν συμπεριλαμβάνουν τα δεδομένα μέσω WiFi. Άθροισε τα και έχεις αυτό που σε ενδιαφέρει.

2) Το καταλαβαίνεις ανάλογα με το ποια εικονίδια εμφανίζονται τη δεδομένη στιγμή στο επάνω μέρος της οθόνης.

Του WiFi είναι τέσσερα τετραγωνάκια και το βλέπεις στη περιοχή ειδοποιήσεων.

Του 3G εμφανίζεται στην ένδειξη του σήματος.

Στις πρώτες σελίδες του user guide αναφέρει όλα τα εικονίδια καθώς και επεξήγησή των.

1.Αυτό που με ενδιαφέρει είναι πόσα ΜΒ καταναλώνει από αυτά που πληρώνω,οπότε με νοιάζει ακριβώς αυτά που δείχνει εκεί ε?Αφού wifi δε πληρωνω..ετσι δεν είναι?

2.Στο manual που έχω έψαξα αλλά δε το βρήκα....Πχ στο wifi είναι ένα εικονιδιάκι πάνω δεξιά σαν κεραιούλα με ενα λουκετακι διπλα,τ 3g μάλλον κάτι χάλασα στις ρυθμίσεις και δε μπορώ να συνδεθώ τώρα:lol:

 

Παίζει επειδή έχω το firmware 31 να ειναι διαφορετικά τα εικονίδια?:happy:

Link to comment
Share on other sites

εχω ξαναρώτησει αλλά δεν είχε απαντήσει κάποιος...εδώ και αρκετές μέρες όταν παω να μπω στις εφαρμογές μου βγάζει μνήμη πλήρης κ δεν τις ανοίγει..όταν όμως βγάζω την κάρτα μνήμης ανοίγουν..επίσης όταν βρω μια εφαρμογή σου εχω στο οβί την ανοίγει κανονικά..ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

εχω ξαναρώτησει αλλά δεν είχε απαντήσει κάποιος...εδώ και αρκετές μέρες όταν παω να μπω στις εφαρμογές μου βγάζει μνήμη πλήρης κ δεν τις ανοίγει..όταν όμως βγάζω την κάρτα μνήμης ανοίγουν..επίσης όταν βρω μια εφαρμογή σου εχω στο οβί την ανοίγει κανονικά..ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

Καλημέρα

Από την στιγμή που βγάζεις την κάρτα μνήμης και όλα λειτουργούν σωστά τότε είναι προφανές ότι αυτό που φταίει είναι η κάρτα μνήμης. Σώσε τα δεδομένα από την κάρτα μνήμης και προχώρησε σε format. Παρακολούθησε το και αν στο ξανά κάνει τότε καλύτερα ν΄αλλάξεις κάρτα μνήμης.

 

1.Αυτό που με ενδιαφέρει είναι πόσα ΜΒ καταναλώνει από αυτά που πληρώνω,οπότε με νοιάζει ακριβώς αυτά που δείχνει εκεί ε?Αφού wifi δε πληρωνω..ετσι δεν είναι?

2.Στο manual που έχω έψαξα αλλά δε το βρήκα....Πχ στο wifi είναι ένα εικονιδιάκι πάνω δεξιά σαν κεραιούλα με ενα λουκετακι διπλα,τ 3g μάλλον κάτι χάλασα στις ρυθμίσεις και δε μπορώ να συνδεθώ τώρα:lol:

Παίζει επειδή έχω το firmware 31 να ειναι διαφορετικά τα εικονίδια?:happy:

Καλημέρα

1) Για να βλέπεις πόσα καταναλώνεις από το πακέτο σου με τα δωρεάν ΜΒ που έχεις θα πηγαίνεις στο μητρώο όπως είπες και θα αθροίζεις το upload με το download. Δεν καταγράφεται τίποτα άλλο από δεδομένα στο μητρώο. Μόνο ότι έχει να κάνει με το δίκτυο σου. Το wifi δεν σε χρεώνει και ούτε καταγράφεται κάπου.

2) Τα σύμβολα που ψάχνεις βρίσκονται στην σελίδα 23-24 του εγχειριδίου. Ρίξε μια ματιά ακόμα. Ορίστε και σε pdf μορφή http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_5800_XpressMusic_UG_el.pdf

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα ισχύ ότι αν χαθεί η απόδειξη αγοράς βλέπουν μέσω το imei πόσο καιρό έχεις ακομα εγγύηση?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Από την στιγμή που βγάζεις την κάρτα μνήμης και όλα λειτουργούν σωστά τότε είναι προφανές ότι αυτό που φταίει είναι η κάρτα μνήμης. Σώσε τα δεδομένα από την κάρτα μνήμης και προχώρησε σε format. Παρακολούθησε το και αν στο ξανά κάνει τότε καλύτερα ν΄αλλάξεις κάρτα μνήμης.

 

Τις εφαρμογες υπαρχει τροπος να τις αποθηκευσω καπου??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα ισχύ ότι αν χαθεί η απόδειξη αγοράς βλέπουν μέσω το imei πόσο καιρό έχεις ακομα εγγύηση?

καλημερα ναι ισχυει στα νοκια δεν χρειαζεται η αποδειξη αγορας

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα ισχύ ότι αν χαθεί η απόδειξη αγοράς βλέπουν μέσω το imei πόσο καιρό έχεις ακομα εγγύηση?

 

Ναι ισχύει

πήγα πρόσφατα για αλλαγή οθόνης και μου είπαν αυτό ακριβώς οτι μέσω imei

βρίσκουν αν ισχύει η εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα 2 τελευταία κινητά μου τα έχω πάρει από Αγγλία και χωρίς απόδειξη πάω πάντα στη ΝΟΚΙΑ για ό,τι χρειαστέι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Cooked με ελληνικά έχει κυκλοφορήσει παίδες?

 

Α και παρατήρησε κανένας άλλος ότι ο επεξεργαστής τώρα τρέχει στα 445mhz?(jbenchmark ace τόσο μου βγάζει)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει

πήγα πρόσφατα για αλλαγή οθόνης και μου είπαν αυτό ακριβώς οτι μέσω imei

βρίσκουν αν ισχύει η εγγύηση

 

υπαρχει τροπος να μαθω ποσο υπολοιπο εχει?πρεπει να παω σε Νοκια shop?

ευχαριστω κ τους 2 σας για την αμεση απαντηση

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μαθω ποσο υπολοιπο εχει?πρεπει να παω σε Νοκια shop?

ευχαριστω κ τους 2 σας για την αμεση απαντηση

Ναι μπορείς να ρωτήσεις σε κάποιο nokia store. Αρκεί να κάνεις ένα τηλέφωνο και να δώσεις το ΙΜΕΙ.

Τις εφαρμογες υπαρχει τροπος να τις αποθηκευσω καπου??

Θα πρέπει να επιλέξεις από το pc σου να φαίνονται τα κρυφά αρχεία, μετά θα συνδέσεις το κινητό σου με το pc και θα επιλέξεις την επιλογή μαζική αποθήκευση. Τέλος θα επιλέξεις όλους του φακέλους και θα τους κάνεις αντιγραφή/επικόλληση σε κάποιο άλλο φάκελο στο pc σου. Μετά την ολοκλήρωση του format στην κάρτα μνήμης ξανά μεταφέρεις τα αρχεία πίσω στην κάρτα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

1) Για να βλέπεις πόσα καταναλώνεις από το πακέτο σου με τα δωρεάν ΜΒ που έχεις θα πηγαίνεις στο μητρώο όπως είπες και θα αθροίζεις το upload με το download. Δεν καταγράφεται τίποτα άλλο από δεδομένα στο μητρώο. Μόνο ότι έχει να κάνει με το δίκτυο σου. Το wifi δεν σε χρεώνει και ούτε καταγράφεται κάπου.

2) Τα σύμβολα που ψάχνεις βρίσκονται στην σελίδα 23-24 του εγχειριδίου. Ρίξε μια ματιά ακόμα. Ορίστε και σε pdf μορφή http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_5800_XpressMusic_UG_el.pdf

Σ ευχαριστώ πολύ:D

Τις ρυθμίσεις για να μπαίνω από τον πάροχό μου πρέπει να κάνω κάτι για να τις βάλω?Μου στείλαν το μήνυμα που υποτίθεται ότι τις περιέχει και τις αποθήκευσα όπως μου ζητήθηκε,αλλά δεν έχουν μπει σωστά,αφού δε μπορώ να μπω ίντερνετ αν δεν έχω σύνδεση με wlan..

Αν πάω ρυθμίσεις->συνδεσιμότητα->προορισμοί δικτύου βλέπω ότι στο "Διαδίκτυο" έχει μόνο τα wlan που έχω συνδεθεί,ενώ στο "Υπηρεσίες wap" μου έχει wind gprs..Κάτω κάτω έχει και ένα που λέει "Χωρίς κατηγορία"που έχει 11 στοιχεία..Πρέπει να κάνω κάτι με αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Έχω εντοπίσει το εξής πρόβλημα όσον αφορά την αναπαραγωγή mp3 μέσω της συσκευής. Εάν ο τίτλος του άλμπουμ ή των κομματιών είναι στα ελληνικά δεν μπορεί να γίνει η πλήρη απεγκατάσταση τους από τη κάρτα μνήμης, με αποτέλεσμα να αφήνει κάποια ίχνη από τα tracks. Τα οποία όμως ίχνη, ούτε χώρο πιάνουν, ούτε όμως μπορούν να εντοπιστούν μέσω της διαχείρισης αρχείων μέσω της συσκευής ή μέσω pc duite από το pc. Τι πιστεύετε ότι φταίει γι' αυτό; Υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τα όποια tips. :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανεις οτιδηποτε δοκιμασε να λειτουργησεις το κινητο σου χωρις την καρτα μνημης και πες μας

 

το δοκίμασα, έλυσα το πρόβλημα με την εγκατάσταση του skype αλλά με το ovi store το πρόβλημα επιμένει :(

 

ερώτηση, όταν έκανα format το κινητό προσπάθησε να στείλει ένα μήνυμα αλλά επειδή δεν είχα κάρτα δεν το έστελνε και το έκανα μετακίνηση στα πρόχειρα για να το στείλω όταν βάλω. λες να φταίει αυτό ?

 

το μήνυμα είχε κάτι σαν συριακό αριθμό μέσα και το έστελνε στο 54009.

κινητό Nokia 5800 XpressMusic

τύπος:RM-356, 0559395 (Blue)

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ:D

Τις ρυθμίσεις για να μπαίνω από τον πάροχό μου πρέπει να κάνω κάτι για να τις βάλω?Μου στείλαν το μήνυμα που υποτίθεται ότι τις περιέχει και τις αποθήκευσα όπως μου ζητήθηκε,αλλά δεν έχουν μπει σωστά,αφού δε μπορώ να μπω ίντερνετ αν δεν έχω σύνδεση με wlan..

Αν πάω ρυθμίσεις->συνδεσιμότητα->προορισμοί δικτύου βλέπω ότι στο "Διαδίκτυο" έχει μόνο τα wlan που έχω συνδεθεί,ενώ στο "Υπηρεσίες wap" μου έχει wind gprs..Κάτω κάτω έχει και ένα που λέει "Χωρίς κατηγορία"που έχει 11 στοιχεία..Πρέπει να κάνω κάτι με αυτά?

Καλημέρα.

Δεν ξέρω τι είναι όλα αυτά τα σημεία πρόσβασης που έχεις αποθηκευμένα. Το πιο απλό που μπορείς να κάνεις είναι να πας στο εικονίδιο Οδηγός ρυθμίσεων και να καταβάσεις από εκεί τα σημεία πρόσβασης για mms, wap και web internet. Εγώ έτσι έκανα όποτε χρειαζόταν και ποτέ δεν έλεγα να μου στείλουν τις ρυθμίσεις. Εξάλλου οι ρυθμίσεις περνάνε αυτόματα με το εισάγεις την κάρτα sim.

 

το δοκίμασα, έλυσα το πρόβλημα με την εγκατάσταση του skype αλλά με το ovi store το πρόβλημα επιμένει :(

ερώτηση, όταν έκανα format το κινητό προσπάθησε να στείλει ένα μήνυμα αλλά επειδή δεν είχα κάρτα δεν το έστελνε και το έκανα μετακίνηση στα πρόχειρα για να το στείλω όταν βάλω. λες να φταίει αυτό ?

το μήνυμα είχε κάτι σαν συριακό αριθμό μέσα και το έστελνε στο 54009.

Καλημέρα.

Προσπαθεί να στείλει μήνυμα εγγραφής στην υπηρεσία MyNokia. Αυτό συμβαίνει με την τελευταία αναβάθμιση ν40.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασα, έλυσα το πρόβλημα με την εγκατάσταση του skype αλλά με το ovi store το πρόβλημα επιμένει :(

 

ερώτηση, όταν έκανα format το κινητό προσπάθησε να στείλει ένα μήνυμα αλλά επειδή δεν είχα κάρτα δεν το έστελνε και το έκανα μετακίνηση στα πρόχειρα για να το στείλω όταν βάλω. λες να φταίει αυτό ?

 

το μήνυμα είχε κάτι σαν συριακό αριθμό μέσα και το έστελνε στο 54009.

 

Όχι, αυτό είναι το μήνυμα για εγγραφή στο MyNokia, το οποίο σου στέλνει tips και νέα για τη συσκευή σου. Δεν έχει να κάνει με το Ovi Store. Μου το παρουσίασε κι εμένα αυτό το πρόβλημα με το Ovi Store μετά από hard format και το έλυσα κάνοντάς το πάλι εγκατάσταση. Το θέμα είναι ότι δεν θυμάμαι που βρήκα το αρχείο εγκατάστασης του Ovi Store... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Προσπαθω να δημιουργησω ενα hotmail account στο μενου μηνυματα. Ενω εχω δημιουργησει το φακελο δεν μπορω να στειλω email. Οι ρυθμισεις που εχω βαλει ειναι οι εξης:

 

 

incoming mail server: pop3.live.com

 

port: 995

 

outgoing mail server: smtp.live.com

 

port: 587

 

security: ssl/tls

 

email address και pass.

 

Κανω κατι λαθος? Μπορει καποιος να γραψει τις σωστες ρυθμισεις? Voda εχω αν λεει κατι...

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τις ιδιες ρυθμισεις εχω με το Link που μου εδωσες...Μπορω να παρω τα εμαιλ μου αλλα δεν μπορω να στειλω :( Παει στο φακελο outbox και λεει οτι ειναι queued...

Μπορει ισως καποιος να με βοηθησει?

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα εχω κ εγω.

δεν μπορω να συγχρονισω το κινητο με το μειλ μου.

προσπαθησα τόσο απο hotmail λογαριασμο, όσο κ απο Gmail.

αυτους τους 2 λογαριασμους χρησιμοποιω, αλλά δεν μπορω να συγχρονισω με τπτ το 5800 μου.

ριχτε καμμια βοηθεια παίδες.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...