Jump to content

Αξεσουάρ (Κάρτες μνήμης, Ακουστικά, Θήκες κτλ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγω πηρα αυτη

http://www.ebay.com/itm/141161325156?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

παιζει να ειναι μουφα?

Παρελαβα την καρτα,απο λαθος τιυ πωλητη μου ηρθε 32αρα αντι για 16 γιγα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά πήρα κάρτα της Samsung, MicroSDXC Pro 64GB Class 10, την οποία το κινητό βλέπει κανονικά. :)

 

Χαίρομαι! Καλό είναι που το ανέφερες ώστε να γνωρίζουν και όσοι άλλοι ενδιαφέρονται.

 

Παρελαβα την καρτα,απο λαθος τιυ πωλητη μου ηρθε 32αρα αντι για 16 γιγα.:lol:

 

Αυτά είναι ωραία λάθη!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδια ψαχνω για φθηνη θηκη pach για galaxy s4.

Εχετε να προτείνετε κάτι;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω για φθηνη θηκη pach για galaxy s4.

Εχετε να προτείνετε κάτι;

 

Μπορείς να ρίξεις μία ματιά είτε στο ebay, είτε στο skroutz ή ακόμα και στο Etsy(!).. ή ακόμα καλύτερα να ρωτήσεις στο - Αξεσουάρ S4 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ) - μήπως πάρεις καλύτερες απαντήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...
Πάντως εγώ είχα πάρει μια 16άρα Kingston class 10 την οποία μου είχε κάψει 2 φορές το Samsung galaxy S Advanced που είχα και μια φορά το Samsung S4 i9505 που έχω τώρα. Από τη στιγμή που πήρα κάρτα της Samsung όλα καλά μεχρι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μια που μιλάμε για αξεσουάρ, εγώ πάντως σώθηκα με μια βάση αυτοκινήτου η οποία είναι πολύ διακριτική σε σχέση με τις γκουμούτσες που είχα παλαιότερα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας...

 

http://thikishop.gr/index.php/online-store/accessories/vaseis-aftokinitou/guozhi-steelie-strong-magnetic-car-ball-mount-kit-for-smartphones-tablets-detail

||| Samsung S8+ | MSi GS63 7RD |||
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπερα παιδες κ καλη χρονια! Ψαχνω το εξης. Εχω ενα samsung galaxy note 3 και θέλω να χρησιμοποιησω κ μια δεύτερη sim. Επειδη ομως η δευτερη θα ειναι μονο data ειναι σχεδον αναγκαιο να λειτουργουν ταυτόχρονα ή εστω οταν μεσω καποιας εφαρμογης φαντάζομαι επιλέγω τη data sim, η αλλη να δεχετε κλησεις κ μνμ εστω εισερχόμενα. Τα φώτα σας κ ευχαριστω εκ των προτέρων.. Υ.Γ. εχω γραψει το ίδιο κ στο γενικο θεμα με τα αξεσουάρ γιατι δεν ηξερα που επρεπε να ρωτησω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Όπως πολύ σωστά σου απάντησαν και στο νήμα με τα αξεσουάρ του note 3 , που είναι το κατάλληλο topic για την ερώτηση σου, δεν γίνεται αυτό που ζητάς. Οτιδήποτε άλλο πάνω σε αυτή την ερώτηση θα παρακαλέσω να συνεχιστεί εδώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Dimi_Arap

Καλησπέρα ψάχνω να βρω μια θήκη για το Α7 η οποία θα καλύπτει μπρος πίσω για να μην σπάσει...Την θέλω για το ποδήλατο αν πέσει μην σπάσει...

 

Στάλθηκε από το SM-A700F μου

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ψάχνω Bluetooth ακουστικό για SAMSUNG GALAXY S5 με δυνατότητα αντικατάστασης μπαταρίας.

Ζητάω πολλά ?

 

Μια φορά πλήρωσα 40~50EUR για Bluetooth ακουστικό στο παλιό μου Sony Erricson, μόλις πέθανε η μπαταρία τα λεφτά που έδωσα έγιναν σκόνη.

Δεν την ξαναπατάω δεύτερη φορά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα στο φόρουμ,έχουμε χάσει τον φορτιστή από ένα itech bluetooth ακουστικό,υπάρχει τρόπος αγορά από itech ή από άλλη εταιρία;

Γνωρίζει κάποιος;'

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά

 

Μόλις παρέλαβα ένα γυαλί από το εξωτερικό πολύ καλής ποιότητας

 

Βέβαια μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες τοποθέτησης έχει φύγει αρκετή κόλλα από το γυαλί με αποτέλεσμα να δημιουργούνται αρκετά νερά στις άκρες

 

Η εύκολη λύση είναι να πάω να πάρω ένα άλλο θέλω τη βοήθεια σας στο εξής:

 

Γνωρίζεται τι είδους κόλλα μπορώ να βάλω πάνω στο γυαλί προκειμένου να το επανατοποθετήσω σωστά χωρίς νερά στο κινητό

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα στην παρεα.Εχω αγορασει το s7 edge 7 και εχω το εξης προβλημα:δεν μπορω να βρω προστατευτικο γυαλι και θηκη που να μην μου πεταει το γυαλι.Υπαρχει κατι που να εφαρμοζει χωρις να πεταει το tempered glass;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...