Jump to content

Αξεσουάρ (Κάρτες μνήμης, Ακουστικά, Θήκες κτλ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο θέμα αυτό, θα συζητάμε για αξεσουάρ που αφορούν συσκευές της Samsung.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι περίεργο πάντως αυτό...

 

Στο D560 ακούγεται κανονικά ο ήχος κλήσης με το handsfree συνδεδεμένο. Υπάρχει και σχετική ρύθμιση στο προφίλ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Στο θέμα αυτό, θα συζητάμε για αξεσουάρ που αφορούν συσκευές της Samsung.

 

ξερει κανεις ποση μνημη μπορει να παρει το f490 της samsung?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω το bluetooth ακουστικό jabra και ενω σε κινητά sony ericsson λειτουργεί κανονικότατα στο samsung SGH-D980 δεν το αναγνωρίζει για να συνδεθούν μέσω bluetooth.Γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Έχω το bluetooth ακουστικό jabra και ενω σε κινητά sony ericsson λειτουργεί κανονικότατα στο samsung SGH-D980 δεν το αναγνωρίζει για να συνδεθούν μέσω bluetooth.

 

το βρήκα και να που πρέπει να ψάξετε εαν έχετε παρόμοιο bluetooth. http://jabra.pairx.co.uk/?l=28&pp=452&sm=13&sp=49&j=14250&jd=1237807749000&w=e4z1h

Link to comment
Share on other sites

Έχω το i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset.

 

Με λίγα λόγια: Χάλια ποιότητα. Μια με ακούν μία δεν με ακούν. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το i.Tech Clip Naro 601 Bluetooth Headset.

 

Με λίγα λόγια: Χάλια ποιότητα. Μια με ακούν μία δεν με ακούν. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

 

Αγαπητέ πελάτη,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως όλα τα προϊόντα της iTech καλύπτονται από ισόβια εγγύηση. http://www.tech4u.gr/Guarantee-iTech

Οπότε μπορείτε να επιστρέψετε το ελαττωματικό προϊόν στο κατάστημα αγοράς, προς αντικατάσταση.

 

Με εκτίμηση

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ πελάτη,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως όλα τα προϊόντα της iTech καλύπτονται από ισόβια εγγύηση. http://www.tech4u.gr/Guarantee-iTech

Οπότε μπορείτε να επιστρέψετε το ελαττωματικό προϊόν στο κατάστημα αγοράς, προς αντικατάσταση.

 

Με εκτίμηση

 

Καταρχάς, ωφείλω να ομολογίσω ότι έμεινα κατάπληκτος με την απάντηση!

 

Βέβαια, πρόλαβα και αγόρασα σήμερα νέα συσκευή, Nokia BH-215 Bluetooth Ακουστικό, η οποία δουλεύει σωστά με την συσκευή μου.

 

Ευχαρίστως όμως να επιστρέψω το ελαττωματικό ακουστικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αγαπητέ πελάτη,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως όλα τα προϊόντα της iTech καλύπτονται από ισόβια εγγύηση. http://www.tech4u.gr/Guarantee-iTech

Οπότε μπορείτε να επιστρέψετε το ελαττωματικό προϊόν στο κατάστημα αγοράς, προς αντικατάσταση.

 

Με εκτίμηση

 

Πάντως εγώ με το i-tech v clip το πήγα στο Γερμανό οπου και διαπίστωσαν το πρόβλημα του και αντί για αντικατάσταση μου έκαναν επιδιόρθωση και πάλι είχε τα ίδια χάλια και το άφησα στην άκρη. Ζήτημα αν το χρησιμοποίησα 3 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ με το i-tech v clip το πήγα στο Γερμανό οπου και διαπίστωσαν το πρόβλημα του και αντί για αντικατάσταση μου έκαναν επιδιόρθωση και πάλι είχε τα ίδια χάλια και το άφησα στην άκρη. Ζήτημα αν το χρησιμοποίησα 3 φορές.

 

Τι στην ευχή επιδιόρθωση μπορεί να έκαναν στην συσκευή. Ψέματα σου είπαν. Χέρι δεν μπορούν να βάλουν στο ακουστικό...

Link to comment
Share on other sites

Τι στην ευχή επιδιόρθωση μπορεί να έκαναν στην συσκευή. Ψέματα σου είπαν. Χέρι δεν μπορούν να βάλουν στο ακουστικό...

 

Επισκευή κυκλώματος το είπαν κ το κράτησαν πόσο καιρό. Έχεις πολύ εύκολη πρόσβαση στο hardware αφού στην ουσία ένα καπάκι είναι αλλα τι να το κάνεις. Βαρέθηκα να ασχοληθώ παραπέρα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ με το i-tech v clip το πήγα στο Γερμανό οπου και διαπίστωσαν το πρόβλημα του και αντί για αντικατάσταση μου έκαναν επιδιόρθωση και πάλι είχε τα ίδια χάλια και το άφησα στην άκρη. Ζήτημα αν το χρησιμοποίησα 3 φορές.

 

Παρακαλώ πολύ, επιστρεψτε το ελλατωματικό bluetooth στο κατάστημα αγοράς και ζητήστε την αντικατάσταση του. Αν χρειαστείτε οποιαδήποτε βοήθεια μπορείτε να επικοινωνήσετε με το service της εταιρείας στο τηλέφωνο 210-9831555.

 

Με εκτίμηση,

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ, επιστρεψτε το ελλατωματικό bluetooth στο κατάστημα αγοράς και ζητήστε την αντικατάσταση του. Αν χρειαστείτε οποιαδήποτε βοήθεια μπορείτε να επικοινωνήσετε με το service της εταιρείας στο τηλέφωνο 210-9831555.

 

Με εκτίμηση,

 

Θεωρώ πολύ σημαντική την απάντηση σας και επίσης σημαντικό το γεγονός ότι συμμετέχετε στο forum. Πλέον έχω πετάξει την συσκευασία κ ίσως και την απόδειξη αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πολύ σημαντική την απάντηση σας και επίσης σημαντικό το γεγονός ότι συμμετέχετε στο forum. Πλέον έχω πετάξει την συσκευασία κ ίσως και την απόδειξη αγοράς.

 

Ίσως να έχετε κάποιο άλλο αποδεικτικό στοιχείο, όπως κάποιο δελτίο από το service που σας είχαν κάνει, κάτι που να δείχνει οτι το αγοράσατε από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Η συσκευασία δεν είναι απαραίτητη. Μπορείτε επίσης να καλέσετε το τμήμα του service της i.Tech για οποιαδήποτε άλλη απορία έχετε.

 

Με εκτίμηση,

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

News

Friday 16 October 2009

Samsung unveiled its first consumer cards in Taiwan [16-10-2009 14:07]

Author: Sergey Novikov

Samsung Electronics Co. Ltd. announced sales for the month in Taiwan memory cards under its own brand, whereas in past years, the company produced white label cards for a variety of leading manufacturers of memory cards and radio electronics.

New premium memory cards Samsung "Plus", which correspond to the class rate for the SD Card - Class 6 in accordance with the classification performance for this type of card. New from Samsung will be produced in formats SD, microSD, and Compact Flash (CF) with a volume of 4, 8 and 16 GB.

As already noted, will begin selling memory cards with Samsung this month in Taiwan, and then have the sale will be gradually implemented and on other markets.

 

http://www.mobile-review.com/sadm_files/SamsSDHCcard.jpg

 

http://www.mobile-review.com/sadm_files/SamsmicroSDHCcard.jpg

 

http://www.mobile-review.com/fullnews/main/index.shtml?26730#26730

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Παιδια εχει ο πατερας μου εχει ενα samsung F490 το εχει φερει απο εξωτερικο .Παρεδωσε πνευμα η μπαταρια.Πηγε σε διαφορα καταστηματα αλλα του ειπαν οτι δεν υπαρχει μπαταρια για το συγκεκριμενο κινητο.Και σε ενα μαγαζι του ειπαν 55 ευρω.Απο μια μικρη ερευνα που εκανα φοραει την ιδια μπαταρια με το pixon.Κανω λα8ος?Που μπορω να βρω μια τετοια μπαταρια?σε κανενα online shop?ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

 

μεταχειρισμενη..αλλα 8α προτημουσα απο ελλαδα,μην κανει κανα Μπαμ :cry:

Link to comment
Share on other sites

μεταχειρισμενη..αλλα 8α προτημουσα απο ελλαδα,μην κανει κανα Μπαμ :cry:

αν διαβασες την περιγραφη ειναι καινουρια και αυθεντικη

και ο seller εχει αρκετα καλη βαθμολογια.

απο Ελλαδα δεν ξερω δεν εχω ασχοληθει ποτε ...τετοιου ειδους αξεσουαρ τα αγοραζω απο ebay

και δεν ειχα ποτε προβλημα..οποτε ας βοηθησει καποιος αλλος

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια βοήθεια παιδιά.

Βάζω μια κάρτα μνήμης Kingston 2g microSD στο sumsung Z400 και κάνει συνέχεια επανεκίνηση.Δεν μπαίνει σε κανονική λειτουργία.

Το ίδιο κάνει και με μια Toshiba 2g microSD.

Κάποιος που να ξέρει τι γίνεται;

Edited by semola
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

Με ενδιαφέρει το Samsung WEP850 Bluetooth Headset.

 

Έχω όμως μια απορία όσον αφορά την χρήση των 2 συσκευών: Χτυπάει και στις δύο συσκευές και απαντάς απευθείας σε όποια χτυπήσει πρώτη ή πρέπει και η εναλλαγή για απάντηση να γίνει manualy ? ;)

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Με ενδιαφέρει το Samsung WEP850 Bluetooth Headset.

 

Έχω όμως μια απορία όσον αφορά την χρήση των 2 συσκευών: Χτυπάει και στις δύο συσκευές και απαντάς απευθείας σε όποια χτυπήσει πρώτη ή πρέπει και η εναλλαγή για απάντηση να γίνει manualy ? ;)

 

Ευχαριστώ.

Εγώ το έχω,και μπορώ να σου πω ότι όποια χτυπήσει πρώτη απαντάς,αν κατά τη διάρκεια που μιλάς με το πρώτο κινητό χτυπήσει το δεύτερο κάνεις εναλλαγή,η αλήθεια είναι ότι αυτό μου το έδωσε ένας φίλος και δεν έχω προσπέκτους για να δω άλλες λεπτομέρειες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω,και μπορώ να σου πω ότι όποια χτυπήσει πρώτη απαντάς,αν κατά τη διάρκεια που μιλάς με το πρώτο κινητό χτυπήσει το δεύτερο κάνεις εναλλαγή,η αλήθεια είναι ότι αυτό μου το έδωσε ένας φίλος και δεν έχω προσπέκτους για να δω άλλες λεπτομέρειες

Μάλιστα. Άλλη ερώτηση: Από ποιότητα ήχου πως είναι ? Λέει για noise reduction...;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Άλλη ερώτηση: Από ποιότητα ήχου πως είναι ? Λέει για noise reduction...;)

 

Αρκετά καλή,όχι η τέλεια όμως,γενικά μου τη σπάει που δεν έχει τη δυνατότητα να το κρεμάσεις με ένα κορδονάκι στο λαιμό σου και πρέπει να το έχεις συνέχεια στο αυτί σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...