Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενώ συνδέεται μέσω bluetooth με το pcsuite, δεν συνδέεται με το καλώδιο. Τι μπορεί να φταίει?

Στην επιλογή "μαζική αποθήκευση" δεν έχει πρόβλημα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μενα με το ovi suite ολο νερα μου κανει, οποτε βαζω συσκευη αποθυκευσης και τελειωνει το παραμυθι...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Και πως παίρνεις μπακ απ? Για μένα είναι πολύ σημαντικό. Με έσωσε στο παρελθόν μερικές φορές....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε montoya_42 ρωτάς συνέχεια πράγματα τα οποία είτε έχουν απαντηθεί πολλές φορές στο παρελθόν είτε αναφέρονται εκτενώς στο FAQ της ενότητας για το οποίο σου έχει δοθεί link πάρα πολλές φορές.

Σε παρακαλώ ασχολήσου λίγο και μόνος σου. Όλα υπάρχουν στο FAQ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ενω εχω περασει το τελευταιο update, τελευταια μου σβηνει και ανοιγει παλι μονο του.δεν το κανει πολυ συχνα αλλα το κανει.

τι λετε να φταιει? μηπως πεθενει?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως φιλε μου που το ανεφερες, γιατι μου παρουσιασε χτες το ιδιο προβλημα...

 

Το ολο σκηνικο ξεκινησε ως εξης. Ξεχασα να το φορτισω προχτες το βραδυ και το μεσιμερακι χτες μου εβγαλε οτι ειναι ξεφορτιστο, και επειδη επρεπε να φυγω το εβαλα να φορτισει ενα 10λεπτο με τεταρτο μπας και νιωσει λιγο...

 

Επειδη δεν το χρησιμοποιησα σχεδον καθολου μετα απο λιγες ωρες μου εδειχνε οτι η μπαταρια ειναι γεματη...

 

Μιλησα λοιπον κανα 5λεπτο στο τηλ και μετα αρχισε τα τρελα του, δηλαδη εκλεινε, το αναβα και μπαμ ξανακλεινε, μου εβγαζε οτι η μπαταρια ειναι ξεφορτιστη ενω η ενδειξη της ηταν στο τερμα, ξαναδωστου εκλεινε και ξαναναβε και τετοια...

 

Στην αρχη θεωρησα οτι μπορει να παρουσιαζει καποιο προβλημα με το θεμα το οποιο το ετρεχε απο την μνημη των 8Gb και οχι απο την συσκευη και ισως ζοριζοταν, οποτε το αλλαξα, του εριξα και ενα φορτισμα μεχρι να μου βγαλει μηνυμα οτι φορτισε, και στην αρχη θεωρησα οτι αυτο εφταιγε μιας και για ωρες ηταν μια χαρα, αλλα πριν κανα 2 ωρο ξαναεβγαλε προβλημα...

 

Δεδομενου οτι το κιν δεν εχει κλεισει μηνα στα χερια μου, και επισης του κανω αριστη χρηση και δεν το ταλαιπωρω ουτε σαν συσκευη ουτε σαν λειτουργικο ουτε σαν χρηση της μπαταριας, αποκλειω το γεγονος να τα εχει παιξει η μπαταρια η να χτυπησε καπου και να χαλασε ετσι...

 

Μιλησα με το καταστημα απο οπου πηρα την συσκευη και μου ειπε και η ιδια η τυπησσα οτι δεν παιζει να εχει προβλημα η μπαταρια και μαλλον θα στρωσει με αναβαθμηση...

 

Εγω εχω κανει την τελευταια αναβαθμηση που εχει βγαλει η nokia δηλαδη την 20.115 οποτε μαλλον δεν ειναι και θεμα αναβαθμησης...

 

Anyway αν συνεχιστει η κατασταση, την δευτερα θα το παω στην nokia να μου πει τι εχει...

 

Αν καποιος εχει καμια ιδεα του τι μπορει να φταει θα με βοηθουσε πολυ...

Link to comment
Share on other sites

και μενα ρε παιδια τα ιδια μου κανει πανω κατω μετα το τελευταιο update..οχι σε συχνο βαθμο αλλα εχω κατι restart απο εκει που δεν το περιμενεις..πιστευω θα στρωσει η κατασταση με το επομενο update..ελπιζω δηλαδη..
Link to comment
Share on other sites

παιδια σορυ αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως ειναι αυτο.....?

 

σημερα ειχε ΓΕΝΕΘΛΙΑ ενα φιλαρακι μου και εβγαλα πολλες βραδυνές photos...

 

παιδια το ξαναλεω για αλλη μια φορα...

ειναι πολυ δυσκολο να πετύχεις καλη photo το βραδυ...

τους ειχα ολους ακίνητους με το ζορι για να πετυχω καλο αποτελεσμα.....:lol:

αλλα το βραδυ....δεν......

 

Φιλε μου εκει χρειαζεσαι ενα c905,ενα κ850,ενα κ810 εστω..που τη νυχτα την κανουν μερα με τα xenon...ειναι το μονο δυνατο πλεονεκτημα για καποιον που τον ενδιαφερει η photo αρκετα....

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισης διαπιστωσα οτι οσο το χρησιμοποιω για μηνυματα, μουσικη, κτλ, την παλευει μια χαρα, αλλα με το που με παρει καποιος, οσο χτυπαει καλα, με το που το σηκωσω μου βγαζει μηνυμα για την μπαταρια και κλεινει αμεσως... και η ενδειξη την μπαταριας κλασσικα τερμα... και δεν ειναι οτι ξεκινησε τα τρελα του μετα την αναβαθμηση, την οποια εκανα πριν 2 βδομαδες τουλαχιστον και ολα δουλευαν κομπλε... τι να πω, ο δαιμονας της nokia???
Link to comment
Share on other sites

σοβαρα προβληματα με την μπαταρια παιδια..χτες το ειχα στην φορτιστη 4περιπου ωρες και εστελνα και μηνυματα.το βγαζω και το αφηνω ανοιχτο απο τις 3 το βραδυ μεχρι τις 8 το πρωι,στις 8 κοιταω μια φορα την ωρα το αφηνω κ μετα απο 3λεπτα πιηγα να την ξανακοιταξω και ειχε κλεισει..αμα δεν κανεις ολοκληρωμενη φορτιση δεν γινεται!
Link to comment
Share on other sites

Αυτά με την μπαταρία σας τα κάνει από την πρώτη μέρα?

Εμένα, έφαγε 2-3 φορές κάτι κολλήματα που έπρεπε να βγάλω την μπαταρία!!!!! Τι τρέχει?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτά με την μπαταρία σας τα κάνει από την πρώτη μέρα?

Εμένα, έφαγε 2-3 φορές κάτι κολλήματα που έπρεπε να βγάλω την μπαταρία!!!!! Τι τρέχει?

 

και μενα πανω απο 8 με 9 φορες εφαγε το ιδιο κολλημα...

και επρεπε να βγαλω την μπαταρια για να το κλεισω....

κατι κανανε με το update παιδια....

δεν γινεται τοσα ατομα να εχουμε τα ιδια προβληματα...

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση είναι η 20.115. Εγώ έχω την 10086. Πόσες βγήκαν από τότε?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο με την μπαταρια αρχισε να μου το ακνει τωρα προσφατα,δηλαδη 5 μηνες περιπου απο την αγορα!

 

:worry::worry::worry:

 

βασικα εγω το εχω κανενα μηνα.......

τι να πω δεν ξερω....

λετε να τρεχουμε και να μην φτανουμε ρε παιδια.....???:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά διαβάζω και δεν κάνω update. Καλά είμαι με την αρχική.

Κάτι άλλο τώρα. Εχω κάποια βιντεο (AVI) με τους υπότιτλούς τους (SRT), που στο LAPTOP παίζουν μια χαρά.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπω υπότιτλους και στο N86 ;

 

Ευχαριστώ

 

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ενσωμάτωση τους υπότιτλους στο avi μέσω υπολογιστή και μετά πέρασε το στο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

αν ισχυει αυτο με την διαχειριση ενεργειας μπορουμε να παμε πισω στην προηγουμενη εκδοση λογισμικου????
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μπορείς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να αναφερω κι εγω ενα θεμα με τη μπαταρια του Ν86...

Ενας φιλος το εχει περιπου 4-5 μηνες και πριν 2-3 βδομαδες περιπου μου ελεγε οτι ενω το κινιτο του δειχνει φουλ μπαταρια,μολις πεσει μια γραμμη αμεσως φτανει στο τελος και του ζηταει φορτιση

 

Απο την εμπειρια μου θεωρησα αφυσικο να εχει πεσει η μπαταρια μεσα σε 4-5 μηνες και προχτες το επιβεβαιωσα.Το πηρε κι αλλος ενας φιλος και εχει το ιδιο θεμα απο την πρςτη μερα...Εχουν και η δυο τελευταια αναβαθμιση...

 

Ξερει καποιος κατι??????????

 

p.s.Συγνωμη αν εχει ανφερθει το ιδο θεμα παλαιοτερα και προκειται για γνωστο προβλημα αλλα μπορειτε βαλτε ενα χερακι... :)

Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα απο cosmote και το περιμενω με courrier ηθελα το ασπρο αλλα δεν υπηρχε και ετσι αρκεστηκα στο Indigo. ειχα επιδοτηση 160 ευρω απο 2 νουμερα.
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα απο cosmote και το περιμενω με courrier ηθελα το ασπρο αλλα δεν υπηρχε και ετσι αρκεστηκα στο Indigo. ειχα επιδοτηση 160 ευρω απο 2 νουμερα.

 

δεν ξερω αν το εχει φερει καμια εταιρια το ασπρο. και ειναι και πολυ ωραιο χρωμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δεν ειχα ποτε προβλημα με την μπαταρια του παιδια??

 

μα κανενα απολυτως προβλημα??:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι μεμονομενες περιπτωσεις... Για μενα εχω ξαναπει ειναι μια κανονικη προς το καλη μπαταρια.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...