Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποσες φορτισεις αποφορτισεις εχεις κανει? εγω παντως σε μια ωρα περιπου εχει φορτιστει πληρως μην σου πω λιγο λιγοτερο. Μην ξεχνας το ρευμα απο usb καλωδιο ειναι πολι λιγο και αργει να φορτισει. Παντα να φορτιζετε με τον φορτιστη που εχει που εχει πιο πολλα m/ah

 

1 ώρα... απλά ΔΕΝ κάνει για να φορτίσει. :)

Είναι γύρω στο 3ωρο, με τον κανονικό φορτιστή του, όχι USB,

όταν είναι εντελώς άδεια.

 

Βέβαια, όπως είχα πει και πιο πάνω η ένδειξη της στάθμης της μπαταρίας είναι πολύ σχετική. Εμένα διατηρεί τις 7 γραμμές για 2 μέρες και μετά οι υπόλοιπες πέφτουν μέσα σε 3-10 max ώρες. Οπότε μου έχει τύχει να το βάλω και με 5 γραμμές και να κάνει 2 ώρες!

Γενικά, δεν βρίσκω ότι η διάρκεια της φόρτισης είναι υπερβολικά μεγάλη.

Είναι φυσιολογική για μία μπαταρία 1500 mAh.

Εξάλλου οι ταχυφορτιστές βλάπτουν την απόδοση των μπαταριών, υπερθερμαίνουν τις συσκεύες κτλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω διαβάσει πολλές κριτικές όπου για το άσπρο αναφέρουν, οι περισσότεροι, ότι σε δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό δεν διακρίνονται καθόλου καλά οι ειδικοί χαρακτήρες στο qwerty. Ισχύει κάτι τέτοιο; Σε έχει προβληματίσει ο φωτισμός του πληκτρολογίου σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού;

 

Υπάρχει και το θέμα του mapping του qwerty - να βλέπεις δηλαδή άλλον χαρακτήρα ζωγραφισμένο στο πληκτρολόγιο και άλλον να σου εμφανίζει στην οθόνη.

εχοντας το λευκο περιπου ενα μηνα μπορω να σου πω οτι ακομα και το βραδι η με χαμηλο φωτισμο δεν εχω κανενα προβλημα. Οι ειδικοι χαρακτηρες ''φωτιζονται'' με μπλε φως σε αντιθεση με τα ''γραμματα'' που ειναι σε λευκο και μπορεις ανετα να τα διακρινεις και να τα ξεχωρισεις. Αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει πολλές κριτικές όπου για το άσπρο αναφέρουν, οι περισσότεροι, ότι σε δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό δεν διακρίνονται καθόλου καλά οι ειδικοί χαρακτήρες στο qwerty. Ισχύει κάτι τέτοιο; Σε έχει προβληματίσει ο φωτισμός του πληκτρολογίου σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού;

 

Υπάρχει και το θέμα του mapping του qwerty - να βλέπεις δηλαδή άλλον χαρακτήρα ζωγραφισμένο στο πληκτρολόγιο και άλλον να σου εμφανίζει στην οθόνη.

 

επιβεβαιωνω και εγω που εχω το ασπρο οτι ο φωτισμος του qwerty πληκτρολογιου ειναι αψογος και πολυ εντονος ακομα και κατω απο πολυ εντονο φως. ειχα μια φοβια μην λειτουργρι μονο σε συνθηκες πολυ χαμηλου φωτισμου οπως αλλα νοκια που ειχα αλλα ευτυχως διαψευστικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα δικά σας N97 πόση ώρα κάνουν να φορτίσουν; Το δικό μου μοιάζει να μην τελειώνει τη φόρτιση ποτέ. Την πρώτη φορά το είχα πάνω από 4 ώρες στο φορτιστή και ακόμη δε μου είχε βγάλει ένδειξη ολοκλήρωσης της φόρτισης (το τηλέφωνο ήταν κλειστό). Τη δεύτερη, το άφησα να φορτίζει και (ως δια μαγείας) το βρήκα πλήρως φορτισμένο μετά από 1,5 ώρα (πάλι κλειστό το τηλέφωνο). Αυτή τη στιγμή, το έχω και φορτίζει τις τελευταίες 2,5 ώρες και συνεχίζει ακάθεκτο. Όμως το πίσω κάλυμμα είναι πλέον εντελώς κρύο, που σημαίνει πως μάλλον έχει φορτίσει και απλά με δουλεύει. Το τηλέφωνο είναι και αυτή τη φορά απενεργοποιημένο. Έχει συναντήσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

 

Έχουμε νεώτερα. Το άνοιξα, και μετά από κανένα δεκάλεπτο μου βγάζει μήνυμα «Φόρτιση ολοκληρώθηκε, αποσυνδέστε το φορτιστή», η ένδειξη όμως της μπαταρίας είναι κολλημένη στις δύο γραμμές!!! Λέτε να έχω πέσει σε ελαττωματική συσκευή ή μπαταρία; Να το πάω για αντικατάσταση;

Σημείωση: Φυσικά, έχω την έκδοση 11 του firmware.

 

 

 

Φώτη, το είδαμε το μαύρο N97 σου στο Ναυαγό. Με γεια!! (Τώρα θα αναρωτιέσαι ποιος είμαι. :lol:) Στο δικό μου άσπρο που δοκίμασα ακριβώς τις ίδιες ενέργειες όλα ολοκληρώνονται κανονικά. Καλό είναι να το πας για service. Μέσα σε μια βδομάδα έχει αντικατάσταση

E οχι δα να το παω για service μονο γι'αυτο το λογο...

Θα φτιαξει σιγουρα μ'ενα απ'τα επομενα update!

Πες μου ομως...ποιος εισαι???

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας στα χέρια μου τη συσκευή λίγες ημέρες, είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Θεωρώ πως κάνει αξιόπιστα τη δουλειά της, σε μερικά θέματα που υστερούν απέναντί της οι καλύτερες συσκευές PDA με WM.

Καλό "γύρισμα" της οθόνης, εύχρηστο σχετικά qwerty, καλή διάρκεια μπαταρίας, φοβερή οθόνη σε συνθήκες έντονου φωτισμού (πρωϊ στον ήλιο)! Επιτέλους, βλέπω την οθόνη το πρωί!

Έχω κάποια ερωτηματικά για το GPS... Χρησιμοποιώντας το Garmin, βλέπω σε σταθερή θέση, πολλές φορές, συνεχείς αλλαγές της θέσης μου. Άραγε, είναι θέμα προγράμματος, ή δέκτη GPS; Θα πρέπει να κάνω δοκιμές και με άλλο πρόγραμμα, εκτός εάν έχει διαπιστωθεί κάτι με τον δέκτη.

Επίσης, προσπάθησα να λάβω ένα αρχείο βίντεο απο συσκευή 5800 (και μετά απο Ν95) μέσω bluetooth μεγέθους 5ΜΒ και μου βγάζει μήνυμα "μνήμη πλήρης". Η μνήμη φυσικά δεν είναι πλήρης, ούτε η εσωτερική αλλά ούτε και η κάρτα, στην οποία μου βγάζει το ίδιο μήνυμα αν την έχω βάλει ως προεπιλογή για αποθήκευση, διότι, παρ' όλο που έχω ρυθμίσει να με ρωτάει που θα αποθηκεύσει, ΔΕΝ με ρωτάει κατά την αποθήκευση. Ίσως αυτό να είναι bug.

Μικρότερο αρχείο, έλαβα κανονικά. Γιατί γίνεται αυτό; Υπάρχει όριο στην μεταφορά; Απο το 5800 πάντως, το αρχείο των 5ΜΒ πήγε κανονικά στο Ν95.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο είναι ρυθμισμένο να αποθηκεύει τα bluetooth μηνύματα, όπως και τα άλλα, στην εσωτερική μνήμη τηλεφώνου που αριθμεί μερικά MB. Γι'αυτό λαμβάνεις μήνυμα ότι η μνήμη είναι πλήρης. Θα πας Μηνύματα-Επιλογές-Ρυθμίσεις-Άλλο-Μνήμη σε χρήση και θα επιλέξεις την Ε (Μαζική αποθήκευση). Έτσι θα μπορείς να μεταφέρεις μέσω bluetooth όσο μεγάλα αρχεία θέλεις.
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο είναι ρυθμισμένο να αποθηκεύει τα bluetooth μηνύματα, όπως και τα άλλα, στην εσωτερική μνήμη τηλεφώνου που αριθμεί μερικά MB. Γι'αυτό λαμβάνεις μήνυμα ότι η μνήμη είναι πλήρης. Θα πας Μηνύματα-Επιλογές-Ρυθμίσεις-Άλλο-Μνήμη σε χρήση και θα επιλέξεις την Ε (Μαζική αποθήκευση). Έτσι θα μπορείς να μεταφέρεις μέσω bluetooth όσο μεγάλα αρχεία θέλεις.

 

Αυτό έκανα, έδωσα να αποθηκευθεί και στις δύο μνήμες, εσωτερική και κάρτας. Αλλά το πρόβλημα το ίδιο. Δεν μπόρεσα να λάβω το αρχείο...

 

To ιδιο παρατήρησα και εγώ, και στο garmin και στο Ndrive.

Ακόμα και σε σημεία με καλό σήμα, ξαφνικά "χάνεται" και παγώνει η κίνηση.

Για λίγα δεύτερα, αρκετά για να σε εκνευρίσουν και να χάσεις τη στροφή.

 

Περιμένω και εγώ να δώ τι φταίει, υποθέτω ότι θα φτιαχτεί με νέα αναβάθμιση (και αυτό:()

 

Το εύχομαι να είναι firmware, αλλά κρατώ επιφύλαξη, διότι έχω δει και θεματάκια με το wifi, βλέπει και χάνει συνέχεια τα ασύρματα δίκτυα που υπάρχουν γύρω μου, ενώ με άλλες συσκευές (και το HD, αλλά και το Ν82) "πιάνονταν" καλά. Έχω παρατηρήσει επίσης, οτι το πρόβλημα γίνεται εντονότερο μόλις ανοίξω το qwerty, χάνω αμέσως το δίκτυο και αποσυνδέεται.

Υποπτεύομαι για πρόβλημα ραδιοεπικοινωνιών (hardware) γενικότερο...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το Ν97 χρειάζεται antivirus????

 

Πρώτα απ'όλα καλως ήρθες! Το αν χρειάζεται που ρωτάς είναι καθαρά υποκειμενικό. Αυτό που ισχύει είναι οτι υπάρχουν antivirus απο διάφορες εταιρίες για symbian S60 συσκευές ακομα και για το S60v5 που φοράει και το N97. Τώρα αν θα εγκαταστήσεις κάποιο η όχι ειναι δική σου επιλογή. Ρίξε μια ματιά και στο αντίστοιχο topic με τις εφαρμογές.

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα, έδωσα να αποθηκευθεί και στις δύο μνήμες, εσωτερική και κάρτας. Αλλά το πρόβλημα το ίδιο. Δεν μπόρεσα να λάβω το αρχείο...

 

 

 

Το εύχομαι να είναι firmware, αλλά κρατώ επιφύλαξη, διότι έχω δει και θεματάκια με το wifi, βλέπει και χάνει συνέχεια τα ασύρματα δίκτυα που υπάρχουν γύρω μου, ενώ με άλλες συσκευές (και το HD, αλλά και το Ν82) "πιάνονταν" καλά. Έχω παρατηρήσει επίσης, οτι το πρόβλημα γίνεται εντονότερο μόλις ανοίξω το qwerty, χάνω αμέσως το δίκτυο και αποσυνδέεται.

Υποπτεύομαι για πρόβλημα ραδιοεπικοινωνιών (hardware) γενικότερο...

 

Στο wifi δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα, αντίθετα μέχρι τώρα δουλεύει άψογα.

Με το keylock είχα ψιλοπρόβλημα, όποτε ήθελε μου εμφάνιζε το ρολόι όποτε ήθελε όχι κλπ. Ούτε με το δικό του κλείδωμα (αντί της "μαμάς") μου δούλεψε καλά. Τελικά το έβγαλα.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Στο wifi δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα, αντίθετα μέχρι τώρα δουλεύει άψογα.

Με το keylock είχα ψιλοπρόβλημα, όποτε ήθελε μου εμφάνιζε το ρολόι όποτε ήθελε όχι κλπ. Ούτε με το δικό του κλείδωμα (αντί της "μαμάς") μου δούλεψε καλά. Τελικά το έβγαλα.

 

το wi fi ειναι πραγματικα απο τα καλυτερα. το εχω συγκρινει με αλλα κινητα και ενω εκεινα βρισκουν 3,4 δικτυα με το ν97 βρισκω παντα 1,2 παραπανω. μην το ματιασω δουλευει αψογα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βγάλουμε την δόνηση μόνο απο τον διακόπτη ασφαλείας που είναι στα πλάγια της συσκευής?
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βγάλουμε την δόνηση μόνο απο τον διακόπτη ασφαλείας που είναι στα πλάγια της συσκευής?

 

Αν βγαλεις την δονηση απο το προφιλ που χρησιμοποιεις?δηλαδη αν εισαι στο γενικο και ρυθμισεις να μην υπαρχει δονηση?το δοκιμασες ετσι?αλλος τροπος δεν υπαρχει.μονο αυτη η λυση μου ερχεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

1. Μπορούμε να τροποποιήσουμε ένα widjet του Ν97; π.χ. στο widjet του ημερολογίου να αυξήσουμε τις γραμμές απεικόνισης από 3 που είναι τώρα σε 6 (ουσιαστικά το πλάτος 2 widjet).

2. Ξέρει κανείς αν υπάρχει SDK για κατασκευή widjet;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

1. Μπορούμε να τροποποιήσουμε ένα widjet του Ν97; π.χ. στο widjet του ημερολογίου να αυξήσουμε τις γραμμές απεικόνισης από 3 που είναι τώρα σε 6 (ουσιαστικά το πλάτος 2 widjet).

2. Ξέρει κανείς αν υπάρχει SDK για κατασκευή widjet;

 

1. Υπάρχει στο Ovi Store δωρεάν το Widgen το οποίο υποτίθεται ότι είναι εργαλείο για να φτιάχνεις widgets από τη συσκεύη σου και να τα εγκαθιστάς και να τα μοιράζεσαι και με άλλους. Το έχω δοκιμάσει, δε μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε για να ασχοληθώ, αλλά ίσως να κάνει τη δουλειά που θέλεις. Εγώ απλά δε χρησιμοποιώ widgets. ;)

 

 

Μόλις παρέλαβα από Hong Kong (eBay) μια πλαστική διάφανη θήκη και ένα screen protector

και μπορώ να πω ότι του ταιριάζουν τέλεια και φαίνεται πολύ προστατευμένο.

Ειδικά για τις καλοκαιρινές διακοπές, νομίζω είναι απαραίτητα!!

Μου κόστισαν 5,11 ευρώ και ήρθαν σε 7 εργάσιμες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βγάλουμε την δόνηση μόνο απο τον διακόπτη ασφαλείας που είναι στα πλάγια της συσκευής?

Αν βγαλεις την δονηση απο το προφιλ που χρησιμοποιεις?δηλαδη αν εισαι στο γενικο και ρυθμισεις να μην υπαρχει δονηση?το δοκιμασες ετσι?αλλος τροπος δεν υπαρχει.μονο αυτη η λυση μου ερχεται

Αυτός είναι και ο μοναδικός τρόπος, δεν υπάρχει άλλος. Όταν απενεργοποιείς την δόνηση από το προφίλ που χρησιμοποιείς τότε απενεργοποιείται και από το κλείδωμα/ξεκλείδωμα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Sorry, this item is no longer available.

Αυτό μου επιστρέφει

 

Πρέπει να είσαι εγγεγραμμένος χρήστης για να το δεις!

Κάνε ένα γρήγορο signup, ώστε να μπορείς να κατεβάζεις κιόλας! ;)

 

Σου κάνω copy-paste την περιγραφή ωστόσο:

 

Widgen, the widget generator

by: entupalma

 

Utilities 0.076 MB

 

Widgen is a free mobile widget generator without any programming skills. Generate in seconds news and feed readers, photo albums, shorcuts to favorite websites, or widgets for blogs, magazines and content. Once you have generated your widget application, you can install it in your phone, share with friends and followers using social networks, SMS, or embed them in a blog or a website. Your widgets can have Home Screen miniviews for N97.

 

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΤΟ GPS ΣΤΟ Ν97 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥΛΕΝ ΠΩΣ ΟΧΙ.ΑΝ ΟΝΤΟΣ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΛΗΣΗ?

:worry:

Η σύνδεση με internet απλά βοηθάει στο να σου δώσει τη θέση σου με μεγαλύτερη ακρίβεια (υποβοηθούμενο GPS, A-GPS).

Ο όγκος δεδομένων που απαιτείται για αυτό είναι πάντως πολύ μικρός (γύρω στα 4-5 ΚΒ κάθε φορά που ανοίγεις ένα πρόγραμμα πλοήγησης).

Μπορείς να το απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις:

Ρυθμίσεις -> Τηλέφωνο -> Ρυθμ. εφαρμογ. -> Εντοπισμ. θέσης -> Μέθοδοι εντοπ. θέσης -> εκεί κάνεις uncheck το Υποβοηθούμενο GPS και το Βάσει δικτύου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Η σύνδεση με internet απλά βοηθάει στο να σου δώσει τη θέση σου με μεγαλύτερη ακρίβεια (υποβοηθούμενο GPS, A-GPS).

Ο όγκος δεδομένων που απαιτείται για αυτό είναι πάντως πολύ μικρός (γύρω στα 4-5 ΚΒ κάθε φορά που ανοίγεις ένα πρόγραμμα πλοήγησης).

Μπορείς να το απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις:

Ρυθμίσεις -> Τηλέφωνο -> Ρυθμ. εφαρμογ. -> Εντοπισμ. θέσης -> Μέθοδοι εντοπ. θέσης -> εκεί κάνεις uncheck το Υποβοηθούμενο GPS και το Βάσει δικτύου.

 

μονο 4-5 kb? σε μενα κατεβαζεθ και 140 kb. γιατι συμβαινε αυτο?εχω κανει καποια λαθος ρυθμιση η ειναι τυχαιο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ δυσάρεστα νέα. Όπως ανέφερα και σε προηγούμενο post, είχα γενικά πρόβλημα με τη φόρτιση, που φαινόταν να μην τελειώνει ποτέ. Σήμερα στις 6.30μμ, και αφού η μπαταρία είχε αδειάσει εντελώς (πρώτες φορτίσεις είναι), το βάζω για φόρτιση. Στον κανονικό φορτιστή και κλειστό. Η φόρτιση ολοκληρώθηκε τελικά στις 9.30μμ, 3 ακριβώς ώρες μετά (πράγμα φυσικά περίεργο, εφόσον, με μπαταρία 1500mAh και φορτιστή 1200mA, θα έπρεπε να κάνει 1 ώρα και 15 λεπτά ακριβώς). Οι γραμμούλες λοιπόν σταμάτησαν να κινούνται, όχι τέρμα πάνω όμως αλλά στις 2. Ανοίγω τη συσκευή, οι γραμμές παραμένουν δύο. Αποσυνδέω το φορτιστή, τον ξανασυνδέω και μου βγάζει αμέσως μήνυμα πως φόρτισε και οι γραμμές είναι πλέον 7. Παρατηρώ όμως πλέον το εξής περίεργο, όταν σβήνει ο φωτισμός της οθόνης, αρκεί ένα άγγιγμά της για να επανέλθει, ενώ πριν έπρεπε να πατήσω το πλήκτρο του μενού. Λέω λοιπόν να του κάνω ένα restart μήπως και στρώσει. Το κλείνω, πάω να το ξανανοίξω και... έρχομαι αντιμέτωπος με την απόλυτη καταστροφή. Το τηλέφωνο δεν ανοίγει με τίποτα, είναι εντελώς νεκρό. Το ξανασυνδέω στο φορτιστή μήπως και ξεκολλήσει, τίποτα, καμία αντίδραση. :( Έχει γίνει τούβλο που λένε και στα αγγλικά (brick). Οπότε αύριο ετοιμάζομαι να πάω στην Alpha Copy με το τούβλο μου και να τους το πετάξω στο κεφάλι! :chair::kill::rocket::knife::hunter::shoot:

 

Ευτυχώς, δεν έχει κλείσει βδομάδα. Βέβαια, ποιος μου εγγυάται πως δε θα πάθει και το επόμενο τα ίδια (διάβασα σε ξένο forum για μια ολόιδια περίπτωση). Κρίμα που είπα και καλά λόγια για την ποιότητα κατασκευής. Μόνο απ' έξω είναι φαίνεται...

 

EDIT: Νεότερες εξελίξεις. Έβγαλα και ξαναέβαλα την μπαταρία, και ως δια μαγείας ξύπνησε. Τώρα φαίνεται να λειτουργεί κανονικά. Την επίσκεψη πάντως δεν την γλιτώνουν αύριο...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μια μικρή πιθανότητα να ευθύνεται και η μπαταρία σου.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μια μικρή πιθανότητα να ευθύνεται και η μπαταρία σου.

Αυτό υποψιάζομαι κι εγώ. Ή μάλλον, αυτό ελπίζω...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό υποψιάζομαι κι εγώ. Ή μάλλον, αυτό ελπίζω...

 

Ελα ομως που ειναι πιο ευκολο να αλλαξεις ολοκληρη συσκευη παρα μπαταρια.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...