Jump to content

Michael Jackson 1958-2009 RIP


hasiotis_john
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για την οικογενεια συμφωνω.......

και αν σκεφτει κανεις οτι ο μαικλ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕ τα παιδια του παρα πολύ...και ειδικα απο τα φωτα της δημοσιότητας...και μονο αυτο κανει το σημερινο πανηγύρι.........

 

η μικρη ηταν αληθινη ομως........και γενικα τα παιδια του και απο αλλες photos που ειδα ηταν συγκλονισμένα.....

τωρα αν καποιοι το εκμεταλλεύονται αυτο ειναι αλλο θεμα......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 442
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eγω παντως θα αποφυγω να πω την αποψη μου για αυτο το οποιο παρακολουθησαμε σημερα....:rolleyes:

 

Δεν άντεξα πάνω από 10 λεπτά. Να τσοντάρουμε όλοι να πληρώσουμε έναν contract killer για τον John Mayer? :X Δε τον μπορώ άλλο.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρακολουθησα καθολου,συνεπως δεν εχω αποψη για τι τι εγινε,αν ηταν πανηγυρι κτλ κτλ.

απορω ομως...γιατι καποιος ανθρωπος να κατσει να δει μια κηδεια μεσω τηλεορασης??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ήταν απαράδεκτο το όλο σκηνικό χθές και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούν να σεβαστούν το μυστήριο και εμπορευματοποιούν τα πάντα...Πρόκειται για κηδεία και αυτοί το έκαναν συναυλία.:mad:

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν κηδεία, αλλά memorial. Καμία σχέση.

 

Καλα καποιοι που πηγαιναν και ειχαν εισητηριο για το Staples Center ηταν λες και πηγαιναν σε συναυλια του και επιδεικνυαν στην καμερα ολο χαρα το εισητηριο τους.

Αν ειναι δυνατον

Link to comment
Share on other sites

Καλα καποιοι που πηγαιναν και ειχαν εισητηριο για το Staples Center ηταν λες και πηγαιναν σε συναυλια του και επιδεικνυαν στην καμερα ολο χαρα το εισητηριο τους.

Αν ειναι δυνατον

 

Γιατι "γιορταζαν" την ζωη του. Οπως λεει και καποιος πιο πάνω ηταν memorial και οχι κηδεια.

 

Υ.Γ και πρεπει να εισαι και λιγο κωλοφαρδος να εισαι ενας απο τους 11000 απο τα συνολικα 1,5 εκατομμυριο

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδια... δεν ηταν η κηδεια αυτο που ειδαμε, άλλο αν το λεμε ετσι για συντομια.

 

Εμένα με συγκινησε ο μικρούλης πιο πολύ, ο Μπλανκετ, που κρατούσε μια κουκλα MJ συνεχεια. Είναι και πολύ όμορφο αυτο το παιδακι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω ότι στο φέρετρο δεν υπήρχε κανεις. Και είπαν ότι θα τον θαψουν σε τόπο μυστικο. Εγω νομιζω τον εθαψαν ήδη και ότι παραπλανουν τον κοσμο!
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Γιατι "γιορταζαν" την ζωη του. Οπως λεει και καποιος πιο πάνω ηταν memorial και οχι κηδεια.

 

Υ.Γ και πρεπει να εισαι και λιγο κωλοφαρδος να εισαι ενας απο τους 11000 απο τα συνολικα 1,5 εκατομμυριο

 

Nαι ομως να πηγαινεις μες την καλη χαρα?

 

Καλα και οχι μονο κωλοφαρδος. Μεχρι και 100000$ λεν οτι εσκασαν μερικοι για να πανε..:blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι "γιορταζαν" την ζωη του. Οπως λεει και καποιος πιο πάνω ηταν memorial και οχι κηδεια.

Οπως ειπε και η anastacia"i am very sad that he had to die to be respected"

 

Εγω πιστευω ότι στο φέρετρο δεν υπήρχε κανεις. Και είπαν ότι θα τον θαψουν σε τόπο μυστικο. Εγω νομιζω τον εθαψαν ήδη και ότι παραπλανουν τον κοσμο!
κι εγω πιστευω πως ηταν αδεια το φερετρο.το αν τον εθαψαν η οχι δεν με απασχολει καθως οκ,ενας ανθρωπος πεθανε..ας τον αφησουν να ηρεμησει

 

 

Καλα και οχι μονο κωλοφαρδος. Μεχρι και 100000$ λεν οτι εσκασαν μερικοι για να πανε..:blink:

και μετα σου λενε παγκοσμια κριση..ποιος εχχει 100000$ διαθεσιμα για να παει σε μοιρολοι?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και η anastacia"i am very sad that he had to die to be respected"

 

 

είχε απόλυτο δίκιο...και σε ότι αφορά το memorial, ok να τραγουδήσουν στη μνήμη του, αλλά που ήταν όλοι αυτοί οι φίλοι όταν ο Michael τους χρειαζόταν στις δύσκολες στιγμές του;ΟΕΟ;;;

πάντως όταν μίλησε η κορούλα του, έβαλα τα κλάματα, δεν άντεξα...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μυστήριο με την αιτία θανάτου του Michael Jackson

 

Δεν αναγράφεται η αιτία θανάτου του «βασιλιά της ποπ» στο πιστοποιητικό που εξέδωσε η Πολιτεία της Καλιφόρνια ανήμερα της επιμνημόσυνης τελετής χθες,

Τρίτη, σύμφωνα με τα όσα μεταδίδει το Γαλλικό πρακτορείο ειδήσεων που επικαλείται αντίγραφο του πιστοποιητικού.

 

Στο συγκεκριμένο έγγραφο του τμήματος των υπηρεσιών Υγείας του Λος Άντζελες δίπλα στην ένδειξη «Αιτία Θανάτου» αναγράφεται: «Θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο χρόνο».

http://www.zougla.gr/news/data/upimages/stelios/certificate98342.jpg

Έτσι εντείνονται οι υποψίες και οι θεωρίες που περιβάλλουν από την πρώτη στιγμή τις ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες

ο 50χρονος αστέρας της μουσικής σκηνής έχασε τις αισθήσεις του στο σπίτι του και πέθανε στις 25 Ιουνίου.

 

Οι Αρχές ανακοίνωσαν από τότε πως θα πρέπει να περιμένουν τα αποτελέσματα των τοξικολογικών εξετάσεων

που έγιναν στο πτώμα του Michael Jackson, για να αποφανθούν οι ιατροδικαστές σχετικά με την αιτία θανάτου του τραγουδιστή,

αλλά και για τον ρόλο που μπορεί να έπαιξαν τα φάρμακα που λάμβανε.

 

Επίσης, μολονότι ο τόπος ταφής της σορού του Michael Jackson παραμένει άγνωστος, το πιστοποιητικό θανάτου του αναφέρει

το κοιμητήριο του Forest Lawn, όπου έγινε χθες ιδιωτική τελετή, ως «προσωρινό» τόπο ενταφιασμού του. ...συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Nταξ ρε παιδιά,δεν τραγούδησαν beat it,billie jean,blank or white κτλ να γίνει κόλαση εκει πέρα,να σηκωθεί κι ο Michael για κανα moonwalk.

Χαλαρα τραγουδάκια είπαν για να περάσει η ώρα και να γεμίσει κι ο Αιμίλιος ο Λιάτσος το δελτίο του.

 

Του χρόνο πάλι στου Jonh Mayer το memorial,ε marvin; :happy::lol:

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

Nταξ ρε παιδιά,δεν τραγούδησαν beat it,billie jean,blank or white κτλ να γίνει κόλαση εκει πέρα,να σηκωθεί κι ο Michael για κανα moonwalk.

Χαλαρα τραγουδάκια είπαν για να περάσει η ώρα και να γεμίσει κι ο Αιμίλιος ο Λιάτσος το δελτίο του.

 

Του χρόνο πάλι στου Jonh Mayer το memorial,ε marvin; :happy::lol:

 

Μπα...λογικά του χρόνου (αν όχι συντομότερα) θα έχουμε Amy Winehouse :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μπα...λογικά του χρόνου (αν όχι συντομότερα) θα έχουμε Amy Winehouse :p

 

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Το "":wacko:"" που κολλάει?? Να φανταστώ το εννοείς θετικά!!! ...Γιατί εγώ το βίντεο το θεωρώ φανταστικό!:);)

Η "δικιά" μας Οριάνθη ...

http://2.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/SlSsbwhUVwI/AAAAAAAAhmw/fKXvEPtqASw/s1600/oriatnthi.jpg

Χθες , στην τελετή για τον Michael Jackson, μια κοπέλα με ξανθά μαλλιά και μαύρα γυαλιά κίνησε την περιέργεια.

Σεμνή και παράλληλα εντυπωσιακή τραγούδησε με τους άλλους το

.

(

)

Η κοπέλα αυτή είναι Ελληνίδα και είναι η Οριάνθη, Ελληνικής καταγωγής από την Αυστραλία.

Παίζει κιθάρα και έχει παίξει δίπλα σε πολύ μεγάλα ονόματα.

Η σελίδα της είναι http://www.orianthi.net ενώ έχει και στο myspace http://www.myspace.com/orianthi

Δείτε το βίντεο! (Είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!)

πηγή

Link to comment
Share on other sites

Το "":wacko:"" που κολλάει?? Να φανταστώ το εννοείς θετικά!!! ...Γιατί εγώ το βίντεο το θεωρώ φανταστικό!:);)
Εννοειτε οτι ειναι σουπερ το βιντεο!Απλα εχει φτασει στα ορια της παρακρουσης η λατρεια για τον βασιλια!Να το κανουμε και εμεις στην πλατεια Συνταγματος:p
Link to comment
Share on other sites

"":wacko:"" που κολλάει?? Να φανταστώ το εννοείς θετικά!!! ...Γιατί εγώ το βίντεο το θεωρώ φανταστικό!:);)

Η "δικιά" μας Οριάνθη ...

http://2.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/SlSsbwhUVwI/AAAAAAAAhmw/fKXvEPtqASw/s1600/oriatnthi.jpg

Χθες , στην τελετή για τον Michael Jackson, μια κοπέλα με ξανθά μαλλιά και μαύρα γυαλιά κίνησε την περιέργεια.

Σεμνή και παράλληλα εντυπωσιακή τραγούδησε με τους άλλους το

.

(

)

Η κοπέλα αυτή είναι Ελληνίδα και είναι η Οριάνθη, Ελληνικής καταγωγής από την Αυστραλία.

Παίζει κιθάρα και έχει παίξει δίπλα σε πολύ μεγάλα ονόματα.

Η σελίδα της είναι http://www.orianthi.net ενώ έχει και στο myspace http://www.myspace.com/orianthi

Δείτε το βίντεο! (Είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!)

πηγή

σε καμια απο τις σελιδες που αναφερεις δεν λεει πως ειναι ελληνιδα...πως γεννηθηκε στην Αδελαιδα μονο...

 

μηπως απλα ειναι η μαμα της ελληνιδα καιετσι αυτη εχει καποιες ριζες απο Ελλαδα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το πετυχα χθες που το λεγαν στη Λαμπιρη(?) η σε καποιο μεσημεριανο.Δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως λεγαν οσον αφορα την καταγωγη της αλλα επεσε ενα γλυψιματακι του στυλ ειναι πολυ ομορφη,ειναι ταλαντουχα,ειμαστε περιφανοι που μια ελληνιδα ηταν διπλα στον MJ και αλλα τετοια.Εγω παντως καταλαβα οτι για αλλη μια φορα θελουμε με τον εναν η τον αλλο τροπο να χωθουμε και να πουλησουμε μουρη αναμεσα σ αυτο το γεγονος.Τοσα χρονια δεν ηξερε κανεις τιποτα και ξαφνικα την ανακαλυψαμε και ειμαστε και περιφανοι γι αυτην.Δεν εχω καποιο προβλημα με την κοπελα,ισα ισα μπραβο της που εφτασε μεχρι εκει αλλα ο τροπος που την παρουσιασαν ειναι απλα γελοιος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πετυχα χθες που το λεγαν στη Λαμπιρη(?) η σε καποιο μεσημεριανο.Δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως λεγαν οσον αφορα την καταγωγη της αλλα επεσε ενα γλυψιματακι του στυλ ειναι πολυ ομορφη,ειναι ταλαντουχα,ειμαστε περιφανοι που μια ελληνιδα ηταν διπλα στον MJ και αλλα τετοια.Εγω παντως καταλαβα οτι για αλλη μια φορα θελουμε με τον εναν η τον αλλο τροπο να χωθουμε και να πουλησουμε μουρη αναμεσα σ αυτο το γεγονος.Τοσα χρονια δεν ηξερε κανεις τιποτα και ξαφνικα την ανακαλυψαμε και ειμαστε και περιφανοι γι αυτην.Δεν εχω καποιο προβλημα με την κοπελα,ισα ισα μπραβο της που εφτασε μεχρι εκει αλλα ο τροπος που την παρουσιασαν ειναι απλα γελοιος.

τα ιδια και σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Με το συμπάθιο ε... αλλά αν θέλετε να γράφετε άσχετα περί του θέματος , γράψτε αλλού!;)

 

Νέο κέρινο ομοίωμα για τον Michael Jackson

 

Ένα νέο κέρινο ομοίωμα του Michal Jackson παρουσίασαν στο μουσείο Madame TUSSAUD.

Πρόκειται για το 13ο που δημιουργεί το μουσείο για τον καλλιτέχνη και στο συγκεκριμένο έχει την πόζα που είχε στην αφίσα για τις συναυλίες που θα πραγματοποιούσε στο Λονδίνο.

Το ομοίωμα αυτό χρειάστηκε 4 περίπου μήνες για να ολοκληρωθεί....συνέχεια....

Δείτε και εδώ από το site madametussauds.com/

http://4.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/SlX3AZdHx3I/AAAAAAAAiMc/wGdUH_27sp4/s1600/jaksxon1.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/SlX3AHIBXHI/AAAAAAAAiMU/0m8SlxsqVYs/s1600/jackson2.jpghttp://www.madametussauds.com/SiteImages/Assets/1/MJ-face-profile-09-Default-.jpghttp://www.madametussauds.com/SiteImages/Assets/1/MJ-full-hat-09-Default-264x.jpg

Link to comment
Share on other sites

χμ... εχω δει και καλύτερα ΟΜΟΙΩΜΑΤΑ. Θα μπορούσαν να τον κανουν καλύτερο... Βεβαια σε σχεση με αυτο που ειχε το Αγγλικό μουσείο, ειναι 100 φορες καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...