Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλά δε νομίζω να του κάνει κανένα πρόβλημα,το πολύ πολύ να μη δουλεύει και να το απεγκαταστήσει..Έτσι δεν είναι?ή επειδή είναι κινέζικα δουλεύει διαφορετικά το πράγμα και μπορεί να το ανατιναχτεί με εφαρμογές??
Link to comment
Share on other sites

απλό java αρχείο είναι, αλλά αν δεν το έχεις δει ο ίδιος τι να πεις.Λογικά θα μπορεί να το απεγκαταστήσει χωρίς προβλήματα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του το είπα για να καλύψω τον κ..ο μου, μην του κολλήσει τίποτα και μου λέει τι μου έδωσες.το ξέρω ότι δεν υπάρχει θέμα...

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

κανα νεο εχουμε απο τον φιλο μας:

κριμα να εχει προβλημα και να μην μπορουμε να εχουμε το wifi..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχοντας ψαξει και σε συζητησεις για αλλα κινητα δεν καταφερα να καταληξω ως προς τα εξης με σιγουρια

 

1.Υπαρχει καποιο προγραμμα java που να λειτουργει ως messenger αλλα με τη χρηση του wifi και OXI μεσω wap η gprs?

 

2.Υπαρχει κ παλι μεσω wifi δυνατοτητα να λειτουργησεις το κινητο για δωρεαν κλησεις μεσω internet σε στυλ skype ?

 

Οπως καταλαβαινετε αυτο θα εβαζε σε αλλη κατηγορια το εν λογω κινητο μια κ τετοιες δυνατοτητες εχουν κινητα με την... 5πλασια τιμη...

Περιμενω αγωνιωδως να μας δωσετε τα φωτα σας οι πιο μυημενοι τησ παρεας κ ευχαριστω εκ των πρωτερων....

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

1.το windows live messenger σίηουρα λειτουργεί με wifi και αν δε κάνω λάθος και το ebuddy αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι συμβατά αυτά με κινέζικα...

2.δε ξέρω περιμένω και εγώ να απαντήσει κάποιος κάτοχος :D

Link to comment
Share on other sites

κοιτα.... απο οσο γνωριζω απο το λιγο ψαξιμο που εκανα τα προγραμματακια αυτα λειτοθργουν σε java κ το f003 πχ εχει δυνατοτητα να του περαστουν java.... οποτε μαλλον θα τρεχουν. υπαρχει καποιος με το συγκεκριμενο κινητο η καποιο αλλο java enabled που να εχει περασει αυτα τα προγραμματακια?
Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Απορίες:

 

Τα κινητά αυτά συγχρονίζουν με Outlook?

Υπάρχει κάποιο κινέζικο κινητό που να υποστηρίζει 3G?

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Καλά, και πως περνάμε τις επαφές η/και το ημερολόγιο; Χειροκίνητα;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφές τις περνάς όλες στη SIM ή αλλιώς εδώ έχει δωθεί μια λύση http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2712213#post2712213 (δεν το έχω δοκιμάσει)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

παιδια το opera το ελληνικο το εβαλα αλλα δειχνει τετραγωνακια!

το τηλεφωνο ΔΕΝ διαβαζει ελληνικους χαρακτηρες!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή και μήνυμα αν σου στείλουν στα ελληνικά δεν μπορείς να το διαβάσεις ε?

 

Λογικά δε θα μπορεί να διαβάσει τα Ελληνικά γράμματα! (Σ,Π,Ω,Ψ,Λ...)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

χμμμ... το περιμενα μανωλη να μην παιζει στο νετ και με ελληνικο οπερα, δεν εχει ελληνικα γραμματοσειρα η συσκευη σου σχεδον καθολου.

ελπιζω το κ599 που εχει ελληνικα να εχει και ελληνικη γραματοσειρα στην κατηγορια του ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Κώστα πότε περίπου περιμένεις να το έχεις;

 

Και κάτι άλλο... βλέποντας τις φώτος και πάλι από εδώ http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2907 είδα ότι στην αρχική οθόνη έχει εικονίδιο που το λέει safari.... παίζει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να έχει safari! Δεν είναι browser που παίζει σε όλα τα λειτουργικά, παίζει μόνο σε macOS

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάντως τρελή περιέργια να δω τι είναι... και στο china-mobile-phone στο video δεν δείχνουν τι είναι αυτό το εικονίδιο...
Link to comment
Share on other sites

μετα απο δυο μερες χρηση εχω τις πρωτες παρατηρησεις.

η μπαταρια ειναι μετρια . με το ζορι βγαζει την ημερα. με πολλα τηλεφωνηματα και χρηση bluetooth.

το bluetooth του τηλεφωνου ειναι ειναι παρα πολυ καλο! δεν ξενσυνδεθηκε ποτε αυτες τις δυο μερες και δεν κανει και κανενα παρασυτο που κανουν τα πιο πολλα κινεζικα τηλεφωνα.

ααα! ολα αυτα για το F006 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!

μολις προλαβω θα ανεβασω φωτο αν δεν προλαβει καποιος αλλος

Link to comment
Share on other sites

εγω λογικα τελος της αλλης εβδομαδας θα εχω κ599, τα εικονιδια ειναι copy/paste, μανωλη αν θες στειλτο μου να δω αν μπορεσω και του βαλω ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

μολις παρω καποιο αλλο τηλεφωνο να κανω την δουλεια μου θα στο στειλω

ασε να δεις αν και το κ599 διαβαζει ελληνικα στο opera

ειδικα τα μικρα γραμματα

Link to comment
Share on other sites

Χτύπησα και ένα V800i σήμερα ώστε αν κάτι δεν πάει καλά με το Κ599 να έχω τις ελπίδες μου σε αυτό :p

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...