Jump to content

[Επίσημο] Nokia E72


Werra
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Έχω ορίσει ως γραμματοκιβώτιο μου το gmail μου, αλλά δεν μπορώ να λάβω τα mail μου στη συσκευή μου. Τί κάνω λάθος? Παρακαλώ βοηθήστε με...

 

Πάτησες στις επιλογές του gmail συγχρονισμός? Εχω και hotmail και gmail και οταν τα ανοίγω μου έρχονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χαίρεται. Να κάνω μια ερώτηση? Με μία μέση χρήση ίντερνετ, δηλαδή κανα μειλ, λίγο μσν και λίγο σερφάρισμα πόσα περίπου ΜΒ χαλάς? Με ένα πακέτο 350ΜΒ της κοσμοτέ είσαι καλυμένος η θες πιο πολυ?
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Να κάνω μια ερώτηση? Με μία μέση χρήση ίντερνετ, δηλαδή κανα μειλ, λίγο μσν και λίγο σερφάρισμα πόσα περίπου ΜΒ χαλάς? Με ένα πακέτο 350ΜΒ της κοσμοτέ είσαι καλυμένος η θες πιο πολυ?

 

Σε καλυπτει απολυτα.

Και για πολυ περισσοτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Σε ευχαριστώ πολύ... Έχω αρχίσει και το σκέφτομαι... Το άσπρο τι λέει σαν χρώμα? Ευχαριστώ πολυ...
Link to comment
Share on other sites

Πάτησες στις επιλογές του gmail συγχρονισμός? Εχω και hotmail και gmail και οταν τα ανοίγω μου έρχονται κανονικά.
Το hotmail μου ερχεται κανονικα... Το gmail δε μου φορτωνει.... Μπορεις να μου πεις τις ρυθμισεις λογαριασμου,γραμματοκιβωτιου και παγκοσμιες ρυθμισεις που εχεις? Στις αρχες που ειχα παρει το τηλεφωνο μου τα φορτωνε κανονικα. Ευχαριστω εκ των προτερων...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"Without racing there is no Honda"

Soichiro Honda

Link to comment
Share on other sites

Aπό το μητρώο και μετά πακέτο δεδομένων υπενθυμίζω ότι μπορούμε να δούμε πόσα mb έχουμε καταναλώσει (μπορείς να το μηδενίζεις κάθε τόσο).Επίσης (για cosmote) στέλνοντας το μήνυμα 1 στο 1256, μας έρχεται μήνυμα για το υπόλοιπο του προγράμματός μας σε χρόνο ομιλίας, sms και MB.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,εχω και εγω ενα Ε72 και θα ηθελα να μαθω την τελευταια αναβαθμιση που μπορω να τη βρω,συνδεθηκα με ovi και δεν μου εβγαλε καποια καινουργια αναβαθμιση,το ολο θεμα μου ειναι οτι θελω να βαλω ισπανικα στο κινητο μου και διαβασα απο σας οτι περιεχε καποιες γλωσσες η τελευταια αναβαθμιση.Η τελευταια εκδωσει που εχω ειναι 031.023 Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Τη τελευταία έκδοση λογισμικού σου είπα ήδη πως τη περνάς:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253377#post2253377

 

Να βάλεις την Ισπανική γλώσσα και ταυτόχρονα να κρατήσεις και τα ελληνικά δεν γίνεται.

Αν διαβάσεις αυτό θα δεις πως η ελληνική και ισπανική γλώσσα δεν συνυπάρχουν σε κανένα πακέτο γλωσσών.

Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρουν τα ελληνικά, απλά ακολούθησε αυτή τη διαδικασία χρησιμοποιώντας το αντίστοιχο product code και έπειτα κάνε αναβάθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα,

 

Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος που του ετυχε, αλλα στις 4 μερες που το εχω μου εχει κολλησει αρκετες φορες...

 

Η πιο προσφατη ηταν πριν απο λιγο που ακουγα ραδιο και πηγα να ρυθμισω τις Συντ, Κλησεων και εκει εμεινε. Βεβαια με το "ΝΟ" σε βγαζει στην οθονη αναμονης αλλα δεν μπορεις μετα να κανεις κατι αλλο, με αποτελεσμα να το κλεινω απο το κουμπι ον/οφ και ξανα απο την αρχη.

 

Επισης με ενοχλει που δεν κρατα τη συνδεση με το WIFI του σπιτιου μου. Συνεχεια ειναι στη διαδικασια αναζητησης, συνδεσης και αποσυνδεσης και αυτο ειναι πολυ εκνευριστικο. Ειναι ιδιωμα του κινητου (το οποιο ολοι αποδεχομαστε και δεν το αναφερουμε; ), ειναι πιθανον προβλημα του ρουτερ του σπιτιου (αν ναι τι πιθανον να πρεπει να διορθωσω ωστε να "κραταει" τη συνδεση ; ) ή απλα ειμαι ο τυχερος που δεν εχει δυνατη ληψη το Ε72 του?

 

Το κινητο ειναι Cosmote με εκδοση λογισμικου 031.023 , 31 Μαρ 2010

 

Επισης μου εχει κολησει και στην εφαρμογη Bloomberg ( εκει ηταν και η πρωτη φορα). προσεχω να τις εγκαθιστω στη μνημη του τηλεφωνου και οχι στην καρτα...Αλλα;

 

Επιπλεον μετα απο 4 περιπου ωρες διαβασα ολο το θεμα με ολα τα ποστ και ειδα πως οι χαρτες πιανουν συνηθως 2,5 gb , σε εμενα ο διαθεσιμος χωρος ειναι 600+ mb οποτε που χανεται το 0.9 gb μου?

 

Τελος , μια προτροπη (αν μου επιτρεπεται) ειναι αν εχει καποιος απορια να κανει ενα κοπο να κοιτα παλαιοτερες σελιδες. Πιο συγκεκριμενα πανω απο 3 φορες ρωτησαν για την ποιοτητα μουσικης, τα πληκτρα στα ελληνικα κτλ...

 

Ενταξει ρε παιδια, κατανοω την αναγκη σας για αμεση πληροφορηση κτλ αλλα αν ειναι να κανουμε ολοι τις ιδιες ερωτησεις ως αλεξιπτωτιστες και μετα να χανομαστε τοτε γυρναμε γυρω απο τον ιδιο κυκλο ολη την ωρα....

 

Σκοπος ειναι να πηγαινουμε την συζητηση ενα βημα παραπερα και οχι να κανουμε σημειωτον με ερωτησεις που εχουν ήδη απαντηθει ή με συγκρισεις με το Ε71.

 

 

Φιλικά,

sdf

 

Οποιος εχει συναντησει "θεματακια" οπως και εγω ας πει καμια αποψη.

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με τη συσκευη. την ωρα που ακουω μουσικη (mp3, ραδιο δεν εχει σημασια) κλεινει το κινητο σε ακαθοριστη στιγμη. επανερχεται μονο του χωρις να ζητησει κωδικο Pin.

τι μπορει να συμβαινει? ισως με αναβαθμιση software να λυθει το προβλημα?

(τις τελευταιες μερες αρχισε να το κανει)

Link to comment
Share on other sites

Επισης με ενοχλει που δεν κρατα τη συνδεση με το WIFI του σπιτιου μου. Συνεχεια ειναι στη διαδικασια αναζητησης, συνδεσης και αποσυνδεσης και αυτο ειναι πολυ εκνευριστικο. Ειναι ιδιωμα του κινητου (το οποιο ολοι αποδεχομαστε και δεν το αναφερουμε; ), ειναι πιθανον προβλημα του ρουτερ του σπιτιου (αν ναι τι πιθανον να πρεπει να διορθωσω ωστε να "κραταει" τη συνδεση ; ) ή απλα ειμαι ο τυχερος που δεν εχει δυνατη ληψη το Ε72 του?

 

Εγώ έχω κάνει το εξής: στο Ρυθμίσεις-Σύνδεση-Προορισμοί-Διαδίκτυο έχω το δίκτυο του σπιτιού πρώτο σε προτεραιότητα. Ακόμα και με απενεργοποιημένη την αυτόματη σάρωση WLAN οι εφαρμογές που ζητάνε σύνδεση με το διαδίκτυο βλέπουν το wi-fi του σπιτιού. Ενεργοποιώ τη σάρωση wi-fi μόνο όταν είμαι εκτός σπιτιού και δεν με καλύπτει το 3G.

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με τη συσκευη. την ωρα που ακουω μουσικη (mp3, ραδιο δεν εχει σημασια) κλεινει το κινητο σε ακαθοριστη στιγμη. επανερχεται μονο του χωρις να ζητησει κωδικο Pin.

τι μπορει να συμβαινει? ισως με αναβαθμιση software να λυθει το προβλημα?

(τις τελευταιες μερες αρχισε να το κανει)

Το ότι δεν σου ζητάει κωδικό pin σημαίνει ότι το κινητό κάνει restart. Μήπως έτρεχαν και άλλες εφαρμογές και γι' αυτό έγινε το restart? Καλό είναι να κάνεις αναβάθμιση, αν δεν την έχεις κάνει ακόμα. Αν συνεχίζονται τα restart τότε δοκίμασε hard format στην συσκευή.

 

Καλησπερα και απο μενα,

 

Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος που του ετυχε, αλλα στις 4 μερες που το εχω μου εχει κολλησει αρκετες φορες...

 

Η πιο προσφατη ηταν πριν απο λιγο που ακουγα ραδιο και πηγα να ρυθμισω τις Συντ, Κλησεων και εκει εμεινε. Βεβαια με το "ΝΟ" σε βγαζει στην οθονη αναμονης αλλα δεν μπορεις μετα να κανεις κατι αλλο, με αποτελεσμα να το κλεινω απο το κουμπι ον/οφ και ξανα απο την αρχη.

 

Επισης με ενοχλει που δεν κρατα τη συνδεση με το WIFI του σπιτιου μου. Συνεχεια ειναι στη διαδικασια αναζητησης, συνδεσης και αποσυνδεσης και αυτο ειναι πολυ εκνευριστικο. Ειναι ιδιωμα του κινητου (το οποιο ολοι αποδεχομαστε και δεν το αναφερουμε; ), ειναι πιθανον προβλημα του ρουτερ του σπιτιου (αν ναι τι πιθανον να πρεπει να διορθωσω ωστε να "κραταει" τη συνδεση ; ) ή απλα ειμαι ο τυχερος που δεν εχει δυνατη ληψη το Ε72 του?

 

Το κινητο ειναι Cosmote με εκδοση λογισμικου 031.023 , 31 Μαρ 2010

 

Επισης μου εχει κολησει και στην εφαρμογη Bloomberg ( εκει ηταν και η πρωτη φορα). προσεχω να τις εγκαθιστω στη μνημη του τηλεφωνου και οχι στην καρτα...Αλλα;

 

Επιπλεον μετα απο 4 περιπου ωρες διαβασα ολο το θεμα με ολα τα ποστ και ειδα πως οι χαρτες πιανουν συνηθως 2,5 gb , σε εμενα ο διαθεσιμος χωρος ειναι 600+ mb οποτε που χανεται το 0.9 gb μου?

Όσο διαβάζω το θέμα στο παρόν forum δεν έχω συναντήσει άλλους χρήστες με το πρόβλημα σου. Έχεις δοκιμάσει να κάνεις κάποιο hard format στην συσκευή σου? Αν όχι δοκίμασε να κάνεις ένα hard format, μπορεί να έχει προκληθεί κάποιο κόλλημα. Επίσης δοκίμασε να δεις αν το Nokia Software Updater ή πατώντας *#0000# στην οθόνη αναμονής και πατάς Επιλογές > Αναζήτηση αναβάθμισηςσου βγάζει την τελευταία διαθέσιμη έκδοση 051.018. Αν ναι τότε προχώρα σε αναβάθμιση, αν όχι θα πρέπει να ακολουθήσεις τον παρακάτω οδηγό Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής.

 

Όσο αφορά τους χάρτες σύνδεσε το κινητό στο ovi suite και δες αν σου βγάζει αναβάθμιση για τους χάρτες, ίσως να έχεις παλιότερους χάρτες. Επίσης μπορείς να κοιτάξεις και στο εικονίδιο Software Update το οποίο βρίσκεται στο μενού του κινητού.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους , είμαι κάτοχος ενός Ε72 (με πάροχο COSMOTE και αγορασμένο με επιδότηση απο κατάστημα ''ΓΕΡΜΑΝΟΣ'' έκδοση 031.023 ) , αναζητώντας δε την τελευταία διαθέσιμη έκδοση 051.018 μέσω της αναζήτησης αναβάθμισης , αυτή είναι αδύνατον να βρεθεί ( "δεν υπάρχουν διαθέσιμες νέες ενημερώσεις" ) τι συμβαίνει ? μήπως θα μπορούσε κάποιος φίλος να βοηθήσει ? Ευχαριστώ .
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους , είμαι κάτοχος ενός Ε72 (με πάροχο COSMOTE και αγορασμένο με επιδότηση απο κατάστημα ''ΓΕΡΜΑΝΟΣ'' έκδοση 031.023 ) , αναζητώντας δε την τελευταία διαθέσιμη έκδοση 051.018 μέσω της αναζήτησης αναβάθμισης , αυτή είναι αδύνατον να βρεθεί ( "δεν υπάρχουν διαθέσιμες νέες ενημερώσεις" ) τι συμβαίνει ? μήπως θα μπορούσε κάποιος φίλος να βοηθήσει ? Ευχαριστώ .

Καλημέρα.

Απλά η τελευταία έκδοση ν051.018 δεν είναι διαθέσιμη για το δικό σου product code. Το πιο πιθανό είναι ότι το κινητό σου έχει product code της Cosmote. Για να σιγουρευτείς μπορείς να συγκρίνεις το δικό σου product code με αυτά που βρίσκονται στο πρώτο post του θέματος.

 

Για να κάνεις αναβάθμιση στην τελευταία διαθέσιμη έκδοση θα πρέπει να ακολουθήσεις τον παρακάτω οδηγό Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω το νοκια ε72 εδω και λιγες μερες. Εσβησα τον φακελο cities απο την καρτα μνημης και μετα εγκατεστισα τους χαρτες μονο της ευροπης το gps λειτουργησε κανονικα 1 φορα απο τοτε δεν βρισκει σημα και οταν επιλεγω προωρισμο μου λεει αναμονη gps και δεν κανει τιποτα... καμια βοηθεια??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Απλά η τελευταία έκδοση ν051.018 δεν είναι διαθέσιμη για το δικό σου product code. Το πιο πιθανό είναι ότι το κινητό σου έχει product code της Cosmote. Για να σιγουρευτείς μπορείς να συγκρίνεις το δικό σου product code με αυτά που βρίσκονται στο πρώτο post του θέματος.

 

Για να κάνεις αναβάθμιση στην τελευταία διαθέσιμη έκδοση θα πρέπει να ακολουθήσεις τον παρακάτω οδηγό Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής.

 

Αυτό ήτανε τελικά , ευχαριστώ και πάλι .:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

να σας πω και εγω για ενα προβλημα μετα απο 9 μηνες μαζι μετο ε72 το οποιο θεωρω αριστο τηλ.

Κατα την διαρκεια της πλοηγησης μεNokia maps o φωτισμος της οθονης σβηνει.Το εκανε παντα αυτο αλλα δεν ειχα δωσει και πολυ σημασια γιατι το sygic το οποιο και χρησημοποιουσα δεν ειχε κανενα προβλημα......Για δωστε τα φωτα σας

:)
Link to comment
Share on other sites

να σας πω και εγω για ενα προβλημα μετα απο 9 μηνες μαζι μετο ε72 το οποιο θεωρω αριστο τηλ.

Κατα την διαρκεια της πλοηγησης μεNokia maps o φωτισμος της οθονης σβηνει.Το εκανε παντα αυτο αλλα δεν ειχα δωσει και πολυ σημασια γιατι το sygic το οποιο και χρησημοποιουσα δεν ειχε κανενα προβλημα......Για δωστε τα φωτα σας

Κοίτα τις ρυθμίσεις του Ovi Maps, πρέπει να έχει μια επιλογή που σου επιτρέπει να επιλέξεις αν θα σβήνει ο φωτισμός, αν θα πηγαίνει σύμφωνα με τις ρυθμίσεις της οθόνης που έχεις ορίσει και άλλη μια που την αφήνει συνεχώς αναμμένη.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είχα ξαναρωτήσει πριν μερικές μέρες αλλά δεν έλαβα ικανοποιητική απάντηση. Αν ξέρει κάποιος μπορεί να με βοηθήσει? Έχω ορίσει ως γραμματοκιβώτιο μου το gmail μου, αλλά δεν μπορώ να λάβω τα mail μου στη συσκευή μου. Το hotmail μου έρχεται και συγχρονίζεται κανονικά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"Without racing there is no Honda"

Soichiro Honda

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είχα ξαναρωτήσει πριν μερικές μέρες αλλά δεν έλαβα ικανοποιητική απάντηση. Αν ξέρει κάποιος μπορεί να με βοηθήσει? Έχω ορίσει ως γραμματοκιβώτιο μου το gmail μου, αλλά δεν μπορώ να λάβω τα mail μου στη συσκευή μου. Το hotmail μου έρχεται και συγχρονίζεται κανονικά...

 

Κανε διαγραφη τον λογαριασμο απο το κινητο και περασε τον ξανα με τον οδηγο ρυθμισεων δικτυου.

Δες και τι τυπο συνδεσης εχεις ως προεπιλογη και δοκιμασε με wi-fi

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια....

 

Εχω ένα προβλημα. Μετα την αναβαθμιση της συσκευης με το τελευταιο λογισμικο έχουν μετακινηθεί ολοι οι προορισμοι που είχα για συνδεση στο ιντερνετ απο το 'Διαδικτυο' στο φακελλο 'χωρις κατηγορ.' χωρις κανενα λογο. Το κυριο προβλημα ομως ειναι ότι δε μπορω να τους ξαναμεταφερω στο φακελλο 'Διαδικτυο' με αποτέλεσμα να μη μπορω να συνδεθώ στο ιντερνετ. Η επιλογή 'Οργανωση--> Μεταφ. σε αλλο προορ.' απλα δε δουλευει..... :confused:

 

Μπορει κάποιος να μου πει τι κουφο είναι τώρα αυτο....????

 

Επισης δεν μου ανοιγει και το Ovi maps...... Μαλλον θέλει παλι εγκατασταση.....

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

@aris1976

Ή επανεγκατάσταση του firmware θα θέλει ή απλά ένα hard format. Βέβαια αν ακολουθήσεις την λύσει του format θα πρέπει να κρατήσεις ένα αντίγραφο ασφαλείας.

Εγώ στην θέση σου θα έκανα format, αν και είναι πιο κουραστικό και χρονοβόρο στο να στήσεις την συσκευή από την αρχή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κανε διαγραφη τον λογαριασμο απο το κινητο και περασε τον ξανα με τον οδηγο ρυθμισεων δικτυου.

Δες και τι τυπο συνδεσης εχεις ως προεπιλογη και δοκιμασε με wi-fi

 

Αυτό έκανα... Συνδέθηκα και με wi fi αλλά τίποτα... Στο 5800 που έχω μου συγχρόνισε κανονικά το gmail... Δεν καταλαβαίνω πραγματικά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"Without racing there is no Honda"

Soichiro Honda

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβληματακι...

οπως λογικα θα εχετε παρατηρησει, οταν το κινητο ειναι κανονικα κλειδωμενο κ εχει μαυρισει η οθονη κανονικα και ερχεται ενα μηνυμα, τοτε αναβουν αποτομα ολα τα πληκτρα κ η οθονη κ αμεσως μετα εμφανιζεται η ειδοποιηση του μηνυματος..

εδω και 2 μερες λοιπον εχει γινει 2-3 φορες ολο αυτο που περιεγραψα αλλα χωρις ν μ ερθει μηνυμα.. δλδ ξαφνικα αναβουν τα πληκτρα κ η οθονη αλλα δεν ερχεται μηνυμα.. το περιεργο ειναι οτι αυτο συνεβει 2-3 φορες που περιμενα sms απαντησης... το οποιο δεν ηρθε ποτε...

οποτε σκεφτομαι μηπως ειναι καποιο bug του κινητου κ ουσιαστικα ερχεται μηνυμα κ απλα δν το λαμβανει σωστα (προφανως και κοιταξα κ την λιστα μηνυματων μηπως απλα δεν μ ηρθε notification)...

εχετε ξανακουσει κατι τετοιο??

ααα, πριν 7 μερες το εκανα χαρντ φορματ , οποτε σκεφτικα μηπως ειναι καμια ρυθμιση που απλα αναβοσμηνει το κινιτο.. αλλα δεν νομιζω...

καμια ιδεα κανεις??

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβληματακι...

οπως λογικα θα εχετε παρατηρησει, οταν το κινητο ειναι κανονικα κλειδωμενο κ εχει μαυρισει η οθονη κανονικα και ερχεται ενα μηνυμα, τοτε αναβουν αποτομα ολα τα πληκτρα κ η οθονη κ αμεσως μετα εμφανιζεται η ειδοποιηση του μηνυματος..

εδω και 2 μερες λοιπον εχει γινει 2-3 φορες ολο αυτο που περιεγραψα αλλα χωρις ν μ ερθει μηνυμα.. δλδ ξαφνικα αναβουν τα πληκτρα κ η οθονη αλλα δεν ερχεται μηνυμα.. το περιεργο ειναι οτι αυτο συνεβει 2-3 φορες που περιμενα sms απαντησης... το οποιο δεν ηρθε ποτε...

οποτε σκεφτομαι μηπως ειναι καποιο bug του κινητου κ ουσιαστικα ερχεται μηνυμα κ απλα δν το λαμβανει σωστα (προφανως και κοιταξα κ την λιστα μηνυματων μηπως απλα δεν μ ηρθε notification)...

εχετε ξανακουσει κατι τετοιο??

ααα, πριν 7 μερες το εκανα χαρντ φορματ , οποτε σκεφτικα μηπως ειναι καμια ρυθμιση που απλα αναβοσμηνει το κινιτο.. αλλα δεν νομιζω...

καμια ιδεα κανεις??

 

Υπάρχει ρύθμιση νομίζω να μπορείς να αποκρύψεις την ειδοποίηση του μηνύματος από την αρχική οθόνη...αλλά by default όταν έρχεται ενα sms εμφανίζει φακελάκι κάτω κάτω εκεί που δείχνει το κλειδάκι. αυτό δεν απενεργοποιειτε! Αυτό που περιγράφεις με το φωτισμό των πλήκτρων γινεται και όταν πέφτει κατα μία στάθμη η μπαταρια...οπότε τσεκαρέ το!

Edited by pReHiStoRik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...