Jump to content

[Προ κυκλοφορίας] Sony Ericsson Satio


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι τετοιο οντως θα ηταν αστειο και σε ασημι θα ηταν ωραιο αλλα και στα 2 χρωματα οι κουτουλιες θα κανουνε μπαμ οποτε εγω προσοπικα θα προτιμησω το μαυρο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 959
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ασημί δείχνει λίγο έως πολύ φθηνιάρικο.Δεν μπορούσαν να το βγάλουν επιπλέον και στο μπρονζέ του C905?Πολύ ωραίο και ουδέτερο χρώμα.Το κόκκινο κάνει καρα-μπαμ,γέρνει πιο πολύ προς τη γυναικεία μεριά :p
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει πιο πολυ το μαυρο. Μου κανει ετσι πιο σοβαρο και εντυπωσιακο. Θα μου πειτε αποψεις ειναι αυτες..:p

Ας ερθει με το καλο στην Ελλαδα και μετα βλεπουμε και τα χρωματα...:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει πιο πολυ το μαυρο. Μου κανει ετσι πιο σοβαρο και εντυπωσιακο. Θα μου πειτε αποψεις ειναι αυτες..:p

Ας ερθει με το καλο στην Ελλαδα και μετα βλεπουμε και τα χρωματα...:whistle:

Egw simfwnw mazi sou.

As erhei stin Ellas kai as to agorasete kiolas!

Link to comment
Share on other sites

εγω πρωσοπικα ξαναγυρναω sony ericsson με το satio εγκαταλειπω τα winmobile και ξανα επιστρεφω σονυ ericsson και ελπιζω να μην παρουσιασει τα προβληματα του κ850 γενικα της σειρας Κ καθως ειχα και το Κ800 και το Κ850 αλλα δεν το αντεξα αλλο μαρτυριο ειχε γινει πια ολο στα service ηταν πιο πολυ το ειχε το σερβις απο τι εμενα :lol: σταυρωνων λοιπον τα χερια αυτο το τηλεφωνο να μου βγει απροβληματιστο παντως σκοπευω να το παρω εγω οταν ερθει εδω

λεπτομεριες σχετικα με την καμερα δεν εχουμε μαθει τπτ ε ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την κάμερα:

 

http://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/200811/08-144E/index.html

 

Το module των 12.1 mpixels είναι του Satio και αυτό των 8.1 mpixels ειναι αυτό των Aino/W995

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ kotsianis τελειωσε εγκαταλειπω τα windows (μεταξυ μας δεν θα μου λειψουνε :lol:) ερχομαι ξανα εριξον μολις βγει σκοπευω να το αγορασω :rolleyes:

απο μπαταρια τι λεει καπου πηρε το ματι για 1000 ειναι αληθεια ? αχ μακαρι οχι ειναι πολυ μικρη για τετοιο τηλεφωνο :( δεν θα αντεξω και αλλη ανεπαρκεια μπαταριας ηδη με το διαμαντι εχω υποστει αρκετη :mad:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ kotsianis τελειωσε εγκαταλειπω τα windows (μεταξυ μας δεν θα μου λειψουνε :lol:) ερχομαι ξανα εριξον μολις βγει σκοπευω να το αγορασω :rolleyes:

απο μπαταρια τι λεει καπου πηρε το ματι για 1000 ειναι αληθεια ? αχ μακαρι οχι ειναι πολυ μικρη για τετοιο τηλεφωνο :( δεν θα αντεξω και αλλη ανεπαρκεια μπαταριας ηδη με το διαμαντι εχω υποστει αρκετη :mad:

Prepei na ntrepontai pou bgazoun toso akriba kinita me toso xamili mpataria!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ kotsianis τελειωσε εγκαταλειπω τα windows (μεταξυ μας δεν θα μου λειψουνε :lol:) ερχομαι ξανα εριξον μολις βγει σκοπευω να το αγορασω :rolleyes:

απο μπαταρια τι λεει καπου πηρε το ματι για 1000 ειναι αληθεια ? αχ μακαρι οχι ειναι πολυ μικρη για τετοιο τηλεφωνο :( δεν θα αντεξω και αλλη ανεπαρκεια μπαταριας ηδη με το διαμαντι εχω υποστει αρκετη :mad:

Δηλαδη,ποσο χαλια,μπορει να ειναι ρε παιδια;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Prepei na ntrepontai pou bgazoun toso akriba kinita me toso xamili mpataria!

 

Συνήθως η αυτονομία μιας συσκευής δεν κρίνεται μόνο από τα πόσα mAh έχει η μπαταρία, αλλά και η ενεργιακή διαχείρηση μιας συσκευής.* Και πίστεψέ σε αυτό η SE ίσως είναι Η κορυφαία εταιρεία. Σχεδόν όλα τα κινητά της έχουν τρομερή αυτονομία και δεν έχω λόγο να πιστέψω οτι και το Satio δεν θα είναι το ίδιο.

 

*Όπως και οι επιδόσεις ενός αυτοκινήτου δεν βασίζονται μόνο στην ιπποδύναμη αλλά και στο χαμηλό βάρος πχ. Lotus Elise με 120ΗΡ.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως το παρουσιαζεις εχεις καποιο δικιο φενεται εμεινα αρκετο καιρο μακρια απο την εριξον

Ας ελπισουμε να ισχυσει και σε αυτο το τηλεφωνο το ιδιο με την μπαταρια

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Prepei na ntrepontai pou bgazoun toso akriba kinita me toso xamili mpataria!

 

Πριν καταλήξουν στο μοντέλο της μπαταρίας που θα τοποθετήσουν στις συσκευές παραγωγής κάνον δοκιμές έχοντας υπόψη τις ενεργειακές απαιτήσεις.Δεν τοποθετούν τις μπαταρίες στην τύχη.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πριν καταλήξουν στο μοντέλο της μπαταρίας που θα τοποθετήσουν στις συσκευές παραγωγής κάνον δοκιμές έχοντας υπόψη τις ενεργειακές απαιτήσεις.Δεν τοποθετούν τις μπαταρίες στην τύχη.. :rolleyes:

Πολύ σωστό. Πάντως η συγκεκριμένη εταιρεία έχει τις καλύτερες αποδόσεις σε μπαταρία και διαχείριση.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως το Satio ειναι ενα στοιχημα για την SE στο θεμα της μπαταριας και την διαχειρηση ενεργειας γιατι ειναι ενα απο τα κορυφαια κινητα της εταιριας οποτε πιστευω πως θα το προσεξουν πολυ ωστε να μην κανουν καποιο λαθος.

Hδη εχουν κανει ενα λαθος να διατηρησουν αυτο το αθλιο fastport...:mad:

Ακομη ενα λαθος και ο απαιτητικος καταναλωτης δεν θα το συγχωρεσει...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστό. Πάντως η συγκεκριμένη εταιρεία έχει τις καλύτερες αποδόσεις σε μπαταρία και διαχείριση.

 

δεν νομιζω να εννοεισ το xperia 1 μερα με το ζορι...

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Αν η μπαταρια ειναι 1000αρα τοτε πιστευω πως θα υπαρξει προβλημα. Οσο καλη διαχειρηση ενεργειας να κανει η SE εδω μιλαμε για ενα κινητο καθαρα touch με μεγαλη οθονη και multimedia δυνατοτητες με οτι αυτο συνεπαγεται σε θεματα καταναλωσης ενεργειας.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το Satio θα εχει μπροστα καμερα για 3G κλησεις ετσι?

Και απο τις φωτογραφιες που βλεπω φαινεται να εχει.

Link to comment
Share on other sites

Από τις φωτογραφίες καταλαβαίνω ότι θα έχει και μπροστινή κάμερα και αισθητήρα φωτός.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε οτι ο αισθητηρας φωτος θα κανει την δουλεια του κανονικα οχι πχ σαν καποιο Κ850 δεν ξερω για εσας αλλα εγω που το ειχα ο αισθητηρας μονο σωστα δεν δουλευε :mad:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...