Jump to content

[Προ κυκλοφορίας] Sony Ericsson Satio


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εεε ούτε μένα έχει ελληνικά...γράφω μυνήματα στα αγγλικά, αλλά στις επαφές να ψάξω ΕΧΕΙ ελληνικά :P .Οι φωτογραφίες είναι καλές,μόλις το ρυθμίσεις το κινητό βγάζει σωστές,δεν είναι και ψηφιακή δε!

Και όπως σας είχα πει, ορίστε το βίντεο που έφτιαξα,και πρόσθεσα και 2 φώτος που τράβηξα προχτές και χτες..

 

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 959
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η πιο ωραια στιγμη ειναι αυτη που ανοιγεις το πακετο ενος κινητου και αρχιζεις να ανακαλυπτεις πραγματα..ολα στις ζελατινες τους καινουργια με τη μυρωδια του φρεσκου!:lol:

Και φυσικα το αποκορυφωμα οταν ανοιγεις το ιδιο το κινητο και εχεις να "παιζεις" για ωρες την πρωτη φορα!

Το καλυτερο ομως απ΄ολα ειναι οταν υστερα απο καποια σχετικη εξοικειωση με τη συσκευη αισθανεσαι δικαιωμενος για την επιλογη σου!;)

Πολυ ωραιο βιντεο και τραγουδακι φιλε..:D

Link to comment
Share on other sites

Η πιο ωραια στιγμη ειναι αυτη που ανοιγεις το πακετο ενος κινητου και αρχιζεις να ανακαλυπτεις πραγματα..ολα στις ζελατινες τους καινουργια με τη μυρωδια του φρεσκου!:lol:

Και φυσικα το αποκορυφωμα οταν ανοιγεις το ιδιο το κινητο και εχεις να "παιζεις" για ωρες την πρωτη φορα!

Το καλυτερο ομως απ΄ολα ειναι οταν υστερα απο καποια σχετικη εξοικειωση με τη συσκευη αισθανεσαι δικαιωμενος για την επιλογη σου!;)

Πολυ ωραιο βιντεο και τραγουδακι φιλε..:D

 

Όντως όντως...Και όταν στο κατάστημα μου το άνοιξαν εκεί πήγα να πω όχι,γιατί ήθελα η στιγμή να είναι όλη δική μου,αλλά έπρεπε να μου δείξει και να φτιάξουμε κάτι,οπότε μικρό το κακό!

Ναι το βίντεο έγινε την 1η μέρα που είχα το κινητό οπότε δεν ήξερα και πολλά να πατήσω να σας δείξω,γιαυτό φαίνεται κάπου στο τέλος,ότι μπαίνω στο ιστορικό των κλήσεων κάμποσες φορές. Πλέον μετά από μια βδομάδα, έχω ψιλομάθει κάτι παραπάνω,αλλά από έλλειψης χρόνου,δεν μπορούσα να τραβήξω νεο..γιαυτό έγινε κάπως γρήγορα το βιντεο,με λίγο σχετικά..:) Και όπως λες,δικαιωμένος,και αισθάνομαι πώς είμαι,γιατί και είναι η πρώτη μου symbian συσκευή,αλλά και ότι πέρνω κινητό μετά από 3 χρόνια :D .

Btw, ευχαριστώ..:happy:

- - - -

Link to comment
Share on other sites

τι γραφουν τοτε ετοιμοπαραδοτο.και πηγα και το παραγγειλα κιολας και μου ηρθε email και μου λενε αν υπαρχει διαθεσιμοτητα stock ενω γραφουν ετοιμοπαραδοτο...πω,πω...καλα που το πες οτι δεν εχει ελληνικα γιατι θα την πατουσα παλι...

A τοσο καλα μαρεσει που μου το βαλαν και με κεφαλαια το ετοιμοπαραδοτο.

ναι περιμενε εσυ οτι δεν θα ειναι παραεισαγωγης.σιγουρα ειναι.

Tαξιδιωτη και γω μαζι σου ειμαι. 100% ειναι παραεισαγωγης απο το e-click.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιζει ηδη διαφημιση στην τηλεοραση.την ειδα χθες το βραδυ στο ΜΕΓΚΑ
ναιιι την ειδα και εγω χτες το βραδυ σε 2 καναλια...καλο σημαδι αυτο..ειμαστε κοντα:D....Το εχει πλεον και στο site της vodafone(coming soon)
Link to comment
Share on other sites

Εεε ούτε μένα έχει ελληνικά...γράφω μυνήματα στα αγγλικά, αλλά στις επαφές να ψάξω ΕΧΕΙ ελληνικά :P .Οι φωτογραφίες είναι καλές,μόλις το ρυθμίσεις το κινητό βγάζει σωστές,δεν είναι και ψηφιακή δε!

Και όπως σας είχα πει, ορίστε το βίντεο που έφτιαξα,και πρόσθεσα και 2 φώτος που τράβηξα προχτές και χτες..

 

 

πολυ καλο,λοιπον εγω την οθονη αφης την βρισκω μια χαρουλα ακριβεστατη κατα το πατημα πανω της,τουλαχιστον ετσι φαινεται στο βιντεο σου,δε θελει δυναμη και ειναι αμεση η αποκριση,σωστα?γιατι καπου διαβασα οτι δεν εχει και τοσο καλη αποκριση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο,λοιπον εγω την οθονη αφης την βρισκω μια χαρουλα ακριβεστατη κατα το πατημα πανω της,τουλαχιστον ετσι φαινεται στο βιντεο σου,δε θελει δυναμη και ειναι αμεση η αποκριση,σωστα?γιατι καπου διαβασα οτι δεν εχει και τοσο καλη αποκριση.

 

Thx!Ναι,δεν χρειάζεται να την πατάς,φτάνει λίγο να ακουμπήσεις :happy:. Ακόμα και με το screen protector που έχω δεν έχει προβλήματα..Εκεί που πατάω πολλές φορές είναι το opera 5 που είναι beta ακόμα,και δεν είναι πλήρως συμβατό με το κινητό.

Δυστιχώς όπως είπα και πριν,επειδή το βίντεο το τράβηξα την 1η μέρα,δεν έδειξα και πολλά από λειτουργίες για να είναι πιο ακριβές.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Thx!Ναι,δεν χρειάζεται να την πατάς,φτάνει λίγο να ακουμπήσεις :happy:. Ακόμα και με το screen protector που έχω δεν έχει προβλήματα..Εκεί που πατάω πολλές φορές είναι το opera 5 που είναι beta ακόμα,και δεν είναι πλήρως συμβατό με το κινητό.

Δυστιχώς όπως είπα και πριν,επειδή το βίντεο το τράβηξα την 1η μέρα,δεν έδειξα και πολλά από λειτουργίες για να είναι πιο ακριβές.

 

μηπως να ετοιμασεις κι ενα δευτερο βιντεο???:)

απο ποιοτητα κατασκευης τι λεει???μην ειναι πλαστικουρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Στην ελληνική συσκευασία, ξέρουμε τι hands-free θα έχει? Το κλασσικό?

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

 

Στην ελληνική συσκευασία, ξέρουμε τι hands-free θα έχει? Το κλασσικό?

 

Αν διακρίνω καλά στο βίντεο, ναι, το κλασσικό έχει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες τιποτα νεοτερο για το ποτε κυκλοφορει η ελληνικη εκδοση? Επειδη υπαρχει και διαφημιση στην τηλεοραση...Αγγλικες εκδοσεις υπαρχουν στο e-click,expansys κλπ...
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και στο site του Πλαισίου στις νέες αφίξεις
ναιιι...το ειδα και εγω....δεν λενε ομως ημερομηνια...:p
Link to comment
Share on other sites

@xtrmsnpr: Απ' ότι είδα στο βίντεο σου στο youtube (κατα το startup της συσκευης) η Vodafone πάλι το 'βαλε το κωλόχερό της και πείραξε το κινητό ε?

Και λέγαν ότι δε θα επέμβουν καθόλου γιατί είναι με ανοιχτό λειτουργικό και να μην δημιουργήσουν διενέξεις κλπ. Αυτοί οι άνθρωποι αν δεν την κάνουν την "αμαρτία" τους πάνω σε κάθε συσκευή δε μπορούν.

Μεγειά πάντως! Σου εύχομαι να το χαρείς! Αναμένω Xperia x2 εγώ.

Link to comment
Share on other sites

απο αρχες της αλλης βδομαδας το satio θα ειναι στο Πλαισιο πιθανο κ στα τρια χρωματα.Συγγνωμη για 20 Νοεμβρη αλλα τοτε αυτο ισχυε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω. Εχω αποφασίσει να αλλάξω κινητό μετά από

δύο, ίσως και παραπάνω χρόνια. Διαβάζω σχεδόν καθημερινά το myPhone

τους τελευταίους μήνες και σίγουρα μου αρέσε η παρέα σας και είπα να συμετάσχω

πιο ενεργά ώστε να καταθέτω και εγώ την άποψη μου στις πολύ ενδιαφέρουσες

συζητήσεις σας. Οπως καταλαβαίνετε από το θέμα που διάλεξα να ξεκινήσω είμαι

πιο κοντά στο satio. Αυτά που με προβληματίζουν περισσότερο είναι η απόκριση

της οθόνης στο άγγιγμα και κυρίως στο μενού της φωτογραφικής όπου είδα σε

κάποια βιντεάκια ότι με δυσκολία "ακούει", και φυσικά ο δείκτης sars αν και δεν

ξέρω κατά πόσο αυτό θα πρέπει να με επηρεάσει στην αγορά του κινητού. Γενικά

το κινητό δεν το έχω σχεδόν ποτέ πάνω μου καθώς ή θα το έχω στην τσάντα μου

στη δουλειά ή θα το κρατάω στο χέρι μου (πιστεύω ότι έστω και λίγοι πόντοι

απόσταση από το σώμα κάτι γλιτώνουμε) και πάντα κάνω χρήση bluetooth. Αν

κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω στους προβληματισμούς μου με χαρά θα τον

ακούσω. Καλώς σας βρήκα και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

απο αρχες της αλλης βδομαδας το satio θα ειναι στο Πλαισιο πιθανο κ στα τρια χρωματα.Συγγνωμη για 20 Νοεμβρη αλλα τοτε αυτο ισχυε...
Ειναι σιγουρο αυτο? δηλαδη απο δευτερα?
Link to comment
Share on other sites

569 ευρω λοιπον....Να πω την αληθεια το περιμενα ακριβοτερο αλλα οκ.Οτι πρεπει για δωρο χριστουγεννων
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...