Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΤΣΙ ! ΠΡΩΤΟΣ! :D :cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

θα είμαι και εγώ από τους πρώτους που θα το αποκτήσουν. οι προσθήκες που έκανε η HTC στο λειτουργικό είναι καταπληκτικές και κομμάτι φαντεζί, φένεται αρκετά ωραίο design αν και άπο κάτι mock ups μου φάνηκε ότι είναι κακάσχημο φυσικά αμα ήταν ακόμα πιο λεπτό θα ήταν τέλειο.

 

πιστεύω θα πέσει στην αγορά κάπου στα 500€, είδομεν.

 

γυρνάει σε landscape φαντάζομαι ε;

Link to comment
Share on other sites

HTC Hero

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη ιστοσελίδα:

http://www.htc.com/www/product/hero/overview.html

 

Exchange ActiveSync ξέρουμε αν υποστηρίζει;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Για μια αξιόλογη συσκευή, πάντα! :D

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει πολυ που μπορω να περιφερομαι στις διαφορες εφαρμογες μου γρηγορα και απο πισω να εχω την ταπετσαρια μου οπως την θελω...

 

το Android/sense κανει την οθονη του iPhone να δειχνει οτι το λειτουργικο δεν την εκμεταλλευεται καλα....

 

οσο τον βλεπω τοσο μου αρεσει ο Ηρωας....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι σε καποιες φωτος ειναι μαυρο... θα δουμε. Ισως να βγει και στα 2 χρωματα οπως και το g2

 

Kαφέ σκούρο είναι μάλλον...

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη ιστοσελίδα:

http://www.htc.com/www/product/hero/overview.html

 

Exchange ActiveSync ξέρουμε αν υποστηρίζει;

 

To HTC Branded πιστεύω θα υποστηρίζει όπως και το Magic ;)

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν εδώ και καιρό να αγοράσω συσκευή με android και το hero είναι αρκετά υποσχόμενο.

 

Δείτε εδώ μερικές φωτογραφίες ακόμα, και ένα βίντεο.

 

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι εννούν με αυτό:

"We had a sit down with HTC execs and learned that the Hero is not a "Google Experience" device. As such, you won't find the Google logo anywhere (no big deal) but you also won't be downloading any apps over the air -- sideloading only kids. Not a deal breaker but an annoying and seemingly arbitrary limitation nonetheless."

 

Μέχρι τι μέγεθος έχουν οι microSD και πόση εσωτερική μνήμη έχει?

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη φαίνεται όμορφη με καλή ανταπόκριση και ωραία χρώματα.Θα την προτιμούσα λίγο μεγαλύτερη από 3,2 '' αλλά και έτσι καλή είναι.Πάντως αυτή η τραγική κλίση που έχει στο κάτω μέρος το ασχημαίνει πάρα πολύ και δεν έχει λόγο ύπαρξης.Καλά τα android αλλά από design η HTC έχει μεσάνυχτα.
Link to comment
Share on other sites

αν ειχε το Αndroid/sense ενα ΔιαμαντιΙΙ δεν θα ελεγες το ιδιο....

 

 

ΥΓ.κορυφαια υπογραφη ;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αν ειχε το Αndroid/sense ενα ΔιαμαντιΙΙ δεν θα ελεγες το ιδιο....

 

 

ΥΓ.κορυφαια υπογραφη ;)

Ναι οκ το diamond 2 είναι όμορφο και γενικά τα περισσότερα HTC με wm είναι όμορφα όπως και το pro2 αλλά αυτά με android είναι άσχημα από design.Πάντως η οθόνη του Hero μου φάνηκε πολύ ωραία.Και θέλω να ρωτήσω:Από δωρεάν εφαρμογές και παιχνίδια πώς πάνε τα android?Έψαξα στο google και δεν βρήκα πάρα πολλά πράγματα:rolleyes:

Ξέρουμε πότε θα κυκλοφορήσει το Hero?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι εννούν με αυτό:

"We had a sit down with HTC execs and learned that the Hero is not a "Google Experience" device. As such, you won't find the Google logo anywhere (no big deal) but you also won't be downloading any apps over the air -- sideloading only kids. Not a deal breaker but an annoying and seemingly arbitrary limitation nonetheless."

 

 

Δεν είπαν αυτό, είπαν ότι UPDATES over the air δεν θα έχει.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καμπυλωτό. Πάντως τα σπάει. Αν αλλάξω πλατφόρμα, εδώ θα πάω :lol:.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν εδώ και καιρό να αγοράσω συσκευή με android και το hero είναι αρκετά υποσχόμενο.

 

Δείτε εδώ μερικές φωτογραφίες ακόμα, και ένα βίντεο.

 

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι εννούν με αυτό:

"We had a sit down with HTC execs and learned that the Hero is not a "Google Experience" device. As such, you won't find the Google logo anywhere (no big deal) but you also won't be downloading any apps over the air -- sideloading only kids. Not a deal breaker but an annoying and seemingly arbitrary limitation nonetheless."

 

Μέχρι τι μέγεθος έχουν οι microSD και πόση εσωτερική μνήμη έχει?

 

32GB

 

Over the air installations = Όχι να σου έρχεται το firmware update εκεί που κοιμάσαι ή τρώς ή ότι άλλο και να θέλει να εγκατασταθεί

 

Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το design για ένα "εργαλείο" και το g1 είναι !!!!!:D

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Handtec, Clove, Expansys(η ελληνική σελίδα δεν λειτουργεί προς το παρόν) διαλέξτε και πάρτε :)

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

off topic: Εσύ να κάτσεις εκεί που είσαι και να μας δίνεις εντυπώσεις από το 3G S :) :)

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο στην HTC!!

 

Το επομενό μου κινητό! Το ανακοίνωσαν και μπαίνει στην κυκλοφορία άμεσα, όπως πρέπει να γίνεται!

 

Δείτε ένα βίντεο πάρα πολύ καλό:

 

Άμεση η απόκριση της οθόνης, όπως και οι εναλλαγές στα μενού.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...