Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia Pro (B7610)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Έχει την 3.2.1 αλλά ήταν cooked στην ROM και δεν μπορώ να την κάνω απεγκατάσταση. Δεν ξέρω τί χαμός θα γίνει αν πάω να περάσω την καινούργια από πάνω, λες να το τολμήσω; :superman:

 

Βάλε την από πάνω, δεν θα έχεις πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 933
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάλε την από πάνω, δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Το έκανα, έβαλα την τελευταία (3.3.1) αλλά τζίφος, πάλι τετραγωνάκια βλέπω στην κατάσταση του GPS και αλλού.

Άσε να δούμε και στη νέα ROM του huzheyi. Θα την φλασάρω αύριο. Έχει αφαιρέσει τα googlemaps από τη ROM, οπότε θα τα εγκαταστήσω "καθαρά" και τα ξαναλέμε...

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρετε γιατί το Omnia Pro δεν είναι πλέον διαθέσιμο από τη Vodafone?...μπορώ να το βρώ κάπου αλλόυ;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρετε γιατί το Omnia Pro δεν είναι πλέον διαθέσιμο από τη Vodafone?...μπορώ να το βρώ κάπου αλλόυ;

 

ρίξε μια ματιά εδώ!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ένα δείγμα φωτογραφικών ικανοτήτων της συσκευής από τα δροσερά Γιάννενα! :)

 

Πολύ ικανοποιητικό το αποτέλεσμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρετε γιατί το Omnia Pro δεν είναι πλέον διαθέσιμο από τη Vodafone?...μπορώ να το βρώ κάπου αλλόυ;

 

Τους πήρες τηλεφωνο? Εγω το παρήγγειλα απο vodafone πριν 3 μερες, μεσα απο εναν καταλογο που μου εστειλαν για εταιρικους πελατες.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρετε γιατί το Omnia Pro δεν είναι πλέον διαθέσιμο από τη Vodafone?...μπορώ να το βρώ κάπου αλλόυ;

 

δες και εδω: http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8391

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανενας πως θα βαλω τονους εκτος του να χρησιμοποιησω το T9.:rolleyes::rolleyes:
anmatheextreme v1.3 με Cookies Home Tab για HTC HD MINI: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=885474
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι διαθέσιμο από τη vondafone, κυκλοφόρησε Πέμπτη 28 Ιαν 2010 στο δύκτιο, Δευτέρα στα καταστήματα και την Τρίτη είναι σε έλλειψη!!!!!!! ( μετά από εποικινωνία με vondafone) ( αν δοκιμάσεις αγορά βγαίνει Error στη σελίδα γιαυτό το λόγο). Αναμένεται επαναδιάθεση από μέσα Φεβ, με νέα τίμή http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Samsung-B7610-Omnia-Pro-Louvre-1121010440801.htm
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι διαθέσιμο από τη vondafone, κυκλοφόρησε Πέμπτη 28 Ιαν 2010 στο δύκτιο, Δευτέρα στα καταστήματα και την Τρίτη είναι σε έλλειψη!!!!!!! ( μετά από εποικινωνία με vondafone) ( αν δοκιμάσεις αγορά βγαίνει Error στη σελίδα γιαυτό το λόγο). Αναμένεται επαναδιάθεση από μέσα Φεβ, με νέα τίμή http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Samsung-B7610-Omnia-Pro-Louvre-1121010440801.htm

 

Λογικο να ειναι σε ελειψη. Το εχω παραγγειλει απο 2 Δεκεμβριου και μου ειπαν οτι θα το παρω αυτη την τριτη. Προφανως με την πρωτη παρτιδα θα καλυψουν αυτους που εχουν ηδη παραγγειλει. Η τιμη απο οτι μου ειπαν σε καταστημα Vodafone θα ειναι η νεα μειωμενη στα 439ευρω. Οι τυποι δεν παιζονται μεχρι να σου ερθει το κινητο εχει πεσει και η τιμη κατα 40 ευρω. απιστευτη ταχυτητα!!:chair::hunter:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με δουλεύουν ψιλό γαζί...

Από αρχές Δεκεμβρίου περιμένω και όλο στο τηλ. λένε την άλλη εβδομάδα...

τώρα πάλι μου είπαν Δευτέρα...

http://msn.mess.be/data/thumbnails/376/emoticon_turd.gif ψηλά και αγνάντευε...:X αρρώστησα πια

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ το πήρα από το e-click 424(με τα μεταφορικά) έχει και τα Wind 6.5..το μόνο που δεν έχει είναι πρόγραμμα πλοήγησης για το GPS(το οποίο η Vodafone προσφέρει δωρεάν)..μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω ή αν μπορώ να το κατεβάσω;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ το πήρα από το e-click 424(με τα μεταφορικά) έχει και τα Wind 6.5..το μόνο που δεν έχει είναι πρόγραμμα πλοήγησης για το GPS(το οποίο η Vodafone προσφέρει δωρεάν)..μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω ή αν μπορώ να το κατεβάσω;

 

Μια ερώτηση προς τους ευτυχείς κατόχους:

Στην πρόσθια επιφάνεια της συσκευής, υπάρχει κάποια ενδεικτική λυχνία (λαμπάκι) που να σε προειδοποιεί για αναπάντητες κλήσεις, sms, e-mail, ή καινούργια συμβάντα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν υπάρχει κάποιο led για ένδειξη νέων συμβάντων.

 

Δηλαδή, αν έχεις κάποιο νέο sms, δεν το καταλαβαίνεις αν δεν ενεργοποιήσεις την οθόνη ;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, αν έχεις κάποιο νέο sms, δεν το καταλαβαίνεις αν δεν ενεργοποιήσεις την οθόνη ;:worry:

yeap! ε νομίζω δεν είναι θέμα αυτό μπροστά στα καλουθκια που προσφέρει! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδή, αν έχεις κάποιο νέο sms, δεν το καταλαβαίνεις αν δεν ενεργοποιήσεις την οθόνη ;:worry:

 

Υπάρχουν προγράμματα που σε ενημερώνουν περιοδικά με ηχητική ειδοποίηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...