Jump to content

Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο design;


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο design;  

747 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο design;

    • Alcatel
      4
    • Apple
      167
    • HTC
      133
    • LG
      56
    • Motorola
      33
    • Nokia
      105
    • Samsung
      115
    • Sony Ericsson
      108
    • ...άλλη εταιρεία
      17
    • ΔΞ/ΔΑ
      9


Recommended Posts

Δαγκωτό apple λόγω του οτι ειναι απλό και ωραίο, δεν έχει ούτε σχέδια πάνω ούτε τιποτα για να το κάνουν γνωστό.

Creative your world!!

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 229
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

διαλεξα τη Nokia γτ διαχρονικα ηταν μπροστα. ποιος θα ξεχασει το 8800, το 3210, 7610, 7650, 7110 και αλλα πολλα! εκεινη την εποχη δεν υπηρχε αλλος σε τετοια κλιμα.τον τελευταιο χρονο εχει μεινει πισω αλλα τα ακριβα της δ ειναι ασχημα. η apple δεν εχει κατι ιδιατερο.ενα τουβλο που αρεσει σε ολες τις κοππελιτσες σας μπιζου.:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Καθαρά μόνο από άποψη design θεωρώ ότι τα προϊόντα της apple, τουλάχιστον μέχρι στιγμής, είναι τα πιο όμορφα. Καθαρές γραμμές με ποιότητα και αισθητική που ξεφεύγει απ' το βιομηχανικό σχέδιο.
Owned HandSets: Nokia 3330- Nokia 6510- Nokia 6600- Samsung D830- Nokia E51- iPhone 3G- Nokia E5- Nokia N9
Link to comment
Share on other sites

Λαμβάνοντας υπόψη μου δύο συσκευές που δεν έχω, το Ν9 και το Xperia Arc, θα έλεγα ότι το τελευταίο διάστημα οι πάλαι ποτέ κυρίαρχοι και μεγάλοι αντίπαλοι έχουν βγάλει δύο από τα πιο όμορφα κινητά της αγοράς. Για την ομορφιά που δίνουν σε μια εποχή παντοφλοποίησης των συσκευών, Nokia και Sony-Ericsson λοιπόν από μένα.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

nokia the best

3210-7110-8310 απλα #@%νοπαγιδες

τα ειχα στο σχολειο και μετρουσα:lol:

 

για τα νεα μοντελα δεν εχω γνωμη...απλα παντοφλες:p

Link to comment
Share on other sites

Λαμβάνοντας υπόψη μου δύο συσκευές που δεν έχω, το Ν9 και το Xperia Arc, θα έλεγα ότι το τελευταίο διάστημα οι πάλαι ποτέ κυρίαρχοι και μεγάλοι αντίπαλοι έχουν βγάλει δύο από τα πιο όμορφα κινητά της αγοράς. Για την ομορφιά που δίνουν σε μια εποχή παντοφλοποίησης των συσκευών, Nokia και Sony-Ericsson λοιπόν από μένα.

 

Πραγματικα...αυτα τα δυο ειναι τα πιο ομορφα

και την πρωτη θεση στα ματια μου κλεβει το Ν9 καθω ειναι ακομα πιο στυλατο και "σικ" απο το Arc

 

στα επισης πολυ ομορφα μοντελα βαζω τα Ν8, Ε7, Droid RAZR

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Νομίζω ότι η Sony Ericsson πρέπει να μετονομαστεί σε Sony Mobile ή αν δε θέλουμε να χάσουμε τη σύγκριση με τα παλαιότερα κινητά της Sony Ericsson πρέπει να προσθέσουμε τη Sony Mobile σαν επιπλέον επιλογή. Και αυτό το λέω γιατί με τα νέα κινητά που λανσάρει η Sony νομίζω ότι αλλάζει πολύ το κομμάτι του design σε σχέση με αυτά που έβγαζε ως Sony Ericsson
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Θα δημιουργηθεί νέα δημοσκόπηση, αλλά αυτό θα γίνει στο μέλλον εφόσον κυκλοφορήσουν περισσότερα μοντέλα και από την sony.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sony ericsson απο μενα,αυτο το σχεδιο του arc ειναι οτι πιο ωραιο εχω δει.

ασε που και στο παρελθον ειχαν κι αρκετες ωραιες συσκευες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ανακάμπτω γιατί όταν ξαναείδα το κιν παρατήρησα αυτή τη διαφανή γραμμή εργαλείων στο κάτω μέρος του xperia S που το κάνει πολύ όμορφο.
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

να προσθεσω και το one s στην λιστα των ομορφων κινητων,πολυ λεπτο και καλοσχεδιασμενο,καμια σχεση με τις φωτογραφιες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω η HTC με την τελευταια σειρα καταφερε να συνδιασει υλικα και σχεδιασμο.

Περιμενω τωρα την apple να παρουσιασει κατι πιο συγχρονο σχεδιαστικα. Βεβαια δεν εχουμε τρομερες αλλαγες. Θα κρατησει το βασικο σχημα κατι που κανει και στα λαπτοπ της. Απλα θα βελτιωσει τις γραμμες και την αναλογια οθονης σε σχεση με την προσοψη. Το γυαλι θα αντικατασταθει γιατι δεν μπορει να προσαρμοσθει στον νεο σχεδιασμο που νομιζω θα εχει καμπυλες.

Η προσοψη θα παραμεινει στο ιδιο στυλ. Αν ειχαν προγραμματισει να το αλλαξουν, θα το βλεπαμε στο Siii, αφου η samsung θα την ακολουθουσε :D.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

γενικως εχει ανεβει ο πηχης πολυ. περιμενω να δω τι θα βγαλουν samsung και apple.
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Sony μπροστά και ακολουθεί η HTC. Η Apple δεν πιάνεται γιατί έχει ένα μόνο μοντέλο :D Το ίδιο και η Nokia γιατί μόνο με το Ν9 είπε κάτι το τελευταίο διάστημα...
Link to comment
Share on other sites

nokia n8, n9, c6-01, 701, 700, Lumia series. Πανέμορφα.

Δεν είναι απλά οθόνες. Είναι κοσμήματα.

 

Αισθητικά μου αρέσουν και τα Sony. Είναι αρκετά ιδιαίτερα.

 

Motorola επίσης.

 

Δε μου αρέσει το μήλο (πολύ απλό για να μου αρέσει) αλλά το άσπρο χρωματάκι είναι ερωτεύσιμο.

 

Samsung, HTC, LG δε μου αρέσει τίποτα. Μου φαίνονται και όλα ίδια.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το λευκό είναι μια μόδα πλέον και όποιο κινητό σέβεται τον εαυτό του πρέπει να βγαίνει και σε αυτό. τώρα σε κάποια πάει σε κάποια όχι. Θεωρώ ότι το xperia S σε λευκό κερδίζει!!!
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...