Jump to content

Ποιο κινητό βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες; (Νο2)


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;  

1.622 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;

    • Alcatel
      6
    • Apple
      107
    • HTC
      44
    • LG
      102
    • Motorola
      13
    • Nokia
      551
    • Samsung
      290
    • Sony Ericsson
      376
    • ...άλλη εταιρεία
      58
    • ΔΞ/ΔΑ
      75


Recommended Posts

Το διαβασα το site

Και τι μας λεει εδω...οτι το Lumia 1020 ειναι χειροτερο απο

Xperia Z1

Galaxy S4

kai iPhone 5s?

Γελανε και τα τσιμεντα...δεν υπαρχει ντροπη στον κοσμο τελικα.

 

εχεις ακουσει οτι δεν κοιταμε βαθμους μονο; δες γιατι το περνανε και σε ποιους τομεις... :thanks:

 

σε λιγο θα βγαλεις το DxOMArk φιλοσυμπαινικο :lol::lol::lol::lol:

 

Νικο εννοειται, εδειξα τις φωτογραφιες σε 3 φιλους φωτογραφους και θα πεταξουν αυριο τις SLR για ενα 920 :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το διαβασα το site

Και τι μας λεει εδω...οτι το Lumia 1020 ειναι χειροτερο απο

Xperia Z1

Galaxy S4

kai iPhone 5s?

Γελανε και τα τσιμεντα...δεν υπαρχει ντροπη στον κοσμο τελικα.

Καταλάβαμε τι διάβασες, είδες μια τις βαθμολογίες δίπλα που έχουν βγει από πάρα πολλές παραμέτρους που ούτε ξέρεις ποιές είναι και έβγαλες συμπέρασμα. Αυτά όσον αφορά την "επιστήμη" σου. Μας κάνεις να πιστέυουμε ότι έχεις διαβάσει πέντε όρους πάνω στη φωτογραφία και τους πετάς όπου συμφέρουν. Το 1020 το τεστάρανε πριν πάρει την τελευταία αναβάθμιση με τις βελτιώσης της κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

Καταλάβαμε τι διάβασες, είδες μια τις βαθμολογίες δίπλα που έχουν βγει από πάρα πολλές παραμέτρους που ούτε ξέρεις ποιές είναι και έβγαλες συμπέρασμα. Αυτά όσον αφορά την "επιστήμη" σου. Μας κάνεις να πιστέυουμε ότι έχεις διαβάσει πέντε όρους πάνω στη φωτογραφία και τους πετάς όπου συμφέρουν. Το 1020 το τεστάρανε πριν πάρει την τελευταία αναβάθμιση με τις βελτιώσης της κάμερας.

μονο η βαθμολογια Texture για το 920 φτανει :lol::lol::lol:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

1) Αποφευγεις ξανα και ξανα και ΞΑΝΑ τα Links... Γιατι;

2) Και αυτη την ειδαμε...

3) Και σε αυτην μολις πατησεις πανω και κανει ζουμ δε βλεπεις τιποτα...

 

και μια φωτογραφια απο Facebook καποιου γνωστου μου για τους υπολοιπους

Και συγκριση μεγεθους σενσορα...

 

1. δεν καταλαβαινω τι εννοεις? για ποια links Μιλας...διευκρινισε το

2. δεν την εχεις ξαναδει

3. λογικο δεν ειναι να λλοιωθει στο zoomαρισμα...8.7 mp καμερα εχει.Εκει κερδιζει το 808 ειπαμε λογω mp's.

Προσωπικα ουτε εχω σκοπο να την κανω εκτυπωση ουτε καμια αφισα.να την ανεβασω θελω σε διαφορα forums και social media.

Ετσι οπως την βλεπεις πες μου αν ειναι καλη...χωρις να κανεις zoom

Link to comment
Share on other sites

1)δες τις βαθμολογιες ανα τομεα

2) Την εχω ξαναδει, και ο Te_Salat (νομιζω) την θυμαται στο 920 versus the world... η καποιο αλλο παρομοιο

3)Ποια Mpx???? Το 99% των φωτογραφιων απο 808, ειναι τραβηγμενες ΣΤΑ 8!!! οχι στα 41! το εχεις ξαναπει, και στο επανελαβα... Pureview :D

 

Η αλλη; ναι, μια χαρα ειναι, η 2η οχι δε μ'αρεσει..

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καταλάβαμε τι διάβασες, είδες μια τις βαθμολογίες δίπλα που έχουν βγει από πάρα πολλές παραμέτρους που ούτε ξέρεις ποιές είναι και έβγαλες συμπέρασμα. Αυτά όσον αφορά την "επιστήμη" σου. Μας κάνεις να πιστέυουμε ότι έχεις διαβάσει πέντε όρους πάνω στη φωτογραφία και τους πετάς όπου συμφέρουν. Το 1020 το τεστάρανε πριν πάρει την τελευταία αναβάθμιση με τις βελτιώσης της κάμερας.

 

Δεν το διαβασα...μια κλεφτη ματια εριξα στο δεξι πινακα με τις βαθμολογιες.

Δηλαδη εσυ προσωπικα πιστευεις οτι το 1020 ...εστω και χωρις to update ειναι χειροτερο απο 5s, galaxy S4 και Χπερια Ζ1?

Αν το πιστευεις αυτο...μπορω να σκισω τα πτυχια μου πλεον.

Link to comment
Share on other sites

εδω εσυ πιστευεις πως το 920 ειναι καλυτερο των Ν8/808!!!

 

θα τα σκισουμε τα πτυχια ,οντως

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ρε Κωστα, ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙ !!!!!!

 

Ημαρτον! Μιλας για ενα απο τα καλυτερα site για συγκριτικα! ουτε Ihatelumias.com να το ελεγαν δε θα μπορουσες να το κρινεις ΑΝ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ! Ιδιο βαθμο στην φωτογραφια βγαζει με το S4... γιατι; ΔΙΑΒΑΣΕ!!!!

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διαβασα...μια κλεφτη ματια εριξα στο δεξι πινακα με τις βαθμολογιες.

Αυτό ακριβώς είπα ότι έκανες.

Δηλαδη εσυ προσωπικα πιστευεις οτι το 1020 ...εστω και χωρις to update ειναι χειροτερο απο 5s, galaxy S4 και Χπερια Ζ1?

Αν το πιστευεις αυτο...μπορω να σκισω τα πτυχια μου πλεον.

Η τελική βαθμολογία βγαίνει από πολλούς διαφορετικούς παράγοντες που αν διάβαζες πιο προσεκτικά ίσως καταλάβαινες, μιας και είσαι και ειδήμωνας. Πάντως ειδήμων φωτογραφίας και να μην αποδέχεται ένα από τα πλέον αξιόπιστα επιστημονικοφωτογραφικά site, τα οποία αποφάσισαν να ασχολούνται παρεπιπτόντως με κινητά μετά την έλευση Ν8 και 808, είναι λίγο κάπως.

Link to comment
Share on other sites

ρε Κωστα, ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙ !!!!!!

 

Ημαρτον! Μιλας για ενα απο τα καλυτερα site για συγκριτικα! ουτε Ihatelumias.com να το ελεγαν δε θα μπορουσες να το κρινεις ΑΝ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ! Ιδιο βαθμο στην φωτογραφια βγαζει με το S4... γιατι; ΔΙΑΒΑΣΕ!!!!

 

Θα το διαβασω αναλυτικα και με την ησυχια μου και θα σου πω την αποφη μου...δεν χρειαζεται να φωναζεις

Link to comment
Share on other sites

Θα το διαβασω αναλυτικα και με την ησυχια μου και θα σου πω την αποφη μου...δεν χρειαζεται να φωναζεις

 

Οταν λες κατι, και συ και αλλοι 2, πολλες φορες, αν δε φωναξεις μαλλον δε γινεται να σε προσεξει ο αλλος... δες απλα τους τομεις και το τα θετικοαρνητικα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είπα ότι έκανες.

 

Η τελική βαθμολογία βγαίνει από πολλούς διαφορετικούς παράγοντες που αν διάβαζες πιο προσεκτικά ίσως καταλάβαινες, μιας και είσαι και ειδήμωνας. Πάντως ειδήμων φωτογραφίας και να μην αποδέχεται ένα από τα πλέον αξιόπιστα επιστημονικοφωτογραφικά site, τα οποία αποφάσισαν να ασχολούνται παρεπιπτόντως με κινητά μετά την έλευση Ν8 και 808, είναι λίγο κάπως.

 

Θα το διαβασω αναλυτικα και θα σου πω...θελει χρονο.

Δεν απαντησες ομως στην ερωτηση μου...σε ρωτησα εσυ τι πιστευεις προσωπικα.

Link to comment
Share on other sites

Θα το διαβασω αναλυτικα και θα σου πω...θελει χρονο.

Δεν απαντησες ομως στην ερωτηση μου...σε ρωτησα εσυ τι πιστευεις προσωπικα.

Πιστέυω ότι το 1020 έπασχε πριν το update από υπερκορεσμό χρωμάτων πράγμα που φαινόταν σε όλα τα τεστ που του είχαν κάνει διάφορα site. Και τώρα πια δεν πάσχει. Γι'αυτό και είπανε άλλωστε ότι έφτασε το 808 στην ποιότητα φωτογραφίας και όχι το 920.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Steve ομορφάντρα!

 

:lol::lol:

 

παντως εγω βρισκω τα τουβλα χειροτερα, πιο ξεθωριασμενα (απο επεξεργασια) στην πρωτη φωτογραφια απο μακρια...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το site με τα συγκριτικα

το review γαι το Lumia 920 εγινε Δεκεμβριο του 2012.Τωρα εχουμε Φεβρουαριο του 2014.

Απο τοτε μεχρι σημερα το Lumia 920 εχει παρει τρεις αναβαθμισεις.

amber, Black και την πρωτη δεν τη θυμαμαι.Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους.

Και επεται και συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Ε σίγουρα θα έχει βελτιωθεί. Αλλά πόσο πια.. Το... "pureview" που έχει δε χωράει και πολύ βελτίωση. Δεν είναι 808-1020 pureview.
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το site με τα συγκριτικα

το review γαι το Lumia 920 εγινε Δεκεμβριο του 2012.Τωρα εχουμε Φεβρουαριο του 2014.

Απο τοτε μεχρι σημερα το Lumia 920 εχει παρει τρεις αναβαθμισεις.

amber, Black και την πρωτη δεν τη θυμαμαι.Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους.

Και επεται και συνεχεια.

 

μονο αυτο εχεις να σχολιασεις;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και η διαφορα

 

Οποιος θελει να ριξει μια ματια, πηγη εδω

 

Πράγματι αυτό ισχύει, το διαπίστωσα με το 1520 που έχω, σε σχέση με το 1020 που είχα παλαιότερα

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

μονο αυτο εχεις να σχολιασεις;

 

οχι εχω κι αλλα σχολια.Διαβασα για δυο κινητα.το Galaxy S4 και το Lumia 920 γιατι αυτα τα ειχα.

Οσον αφορα τα σχολια που κανει για τα θετικα και τα αρνητικα των 2 τηλεφωνων ειναι σωστες οι παρατηρησεις που κανει και ισχυουν σε πολυ μεγαλο βαθμο.

Διαφωνω στο οτι κρινει αρνητικα to autofocus του 920.Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα ακομα και σε χαμηλο φωτισμο.Ολα τα αλλα που γραφει ισχυουν και για τα δυο τηλεφωνα.

Θα επανελθω με τις βαθμολογιες.

Link to comment
Share on other sites

για το auto focus στο 808 πχ που το εχει χαμηλοτερα των αλλων, ειναι στα κοντινα που εχει οριο στα 15 εκατοστα, για αυτο και ολα σχεδον στα macro το κερδιζουν...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ΕΠειδη αναφεραμε και το S4 στην συγκριση και επειδη ειχα το 920 και κυριος μου σκοπος ειναι η φωτογραφια στο κινητο (θα πηγαινα σε 808 αλλα θελω android λογω δουλειας), στις ημερησιες φωτογραφιες το s4 ειναι αρκετα καλυτεροκαι φενεται σε ολα τα σημεια. Στις κοντινες (macro) υπαρχει διαφορα αλλα οχι τοσο οσο στις μακρυνες.

Στις βραδυνες μπορεις να πετυχεις καλυτερο αποτελεσμα με το 920 αλλα υπο καταλληλες συνθηκες. Ετυχε τοτε που το ειχα να ημουν ενα βραδυ σε ενα κεντρο με λιγοστο φως και διπλα μου ενας φιλος ειχε το s3. Μπορω να πω οτι οι φωτο ηταν πολυ κοντα, αλλα το s3 ειχε σαφως χειροτερη φωτο. Καμια απο τις 2 φωτο ομως δεν με καλυψε. Επισης παρατηρησα πιο αργη εστιαση του φακου σε σχεση με το s3 και αυτο σημαινει και περισσοτερη ωρα αναμμενο το βοηθητικο φλας πριν το τελικο. Αν τα κινητα τα αφηνες να εστιασουν μονα τους το s3 εκανε ακριβως τον μισο χρονο για να εστιασει. Aυτο σημαινει περισσοτερη προσπαθεια να νεταρει για να τραβηξει την φωτο απο μεριας του lumia, αλλα το αποτελεσμα ηταν καλυτερο. Απλα το αναφερω. (ειναι λιγο βασικο αν θες να τραβηξεις μια φωτογραφια καποιον που κανει κατι εκεινη την στιγμη και οχι ενα ακινητο τοπιο η αντικειμενο).

Σε καποιες βγηκε καλυτερο το s3 σε καποιες το lumia. (το s3 φοραγε την επισημη 4.3 και το 920 την amber).

Στο θεμα του video το 920 ειχε καλη αναλυση, λιγο μουντο ηχο αλλα σε συναυλια πολυ καλο (λογω φιλτρου) αλλα μου τα χαλαγε σε 2 πραγματα.

1ον το autofocus μερικες φορες εχανε την μπαλα για λιγο,(δεν ενοχλουσε) και 2 η εναλλαγη exposure εμενα μου κατεστρεφε τα video. Γινοταν αργα και με μορφη "σκαλοπατιων" το ιδιο και το auto white balance το οποιο σε φωτισμο χωρου με λαμπες δεν μπορει να ανταπεξελθει σωστα. Εχω video και φωτο απο τον παιδικο σταθμο της κορης μου το οποιο δειχνει ξεκαθαρα γιατι πραγμα μιλαω.(το ιδιο το παρατηρησα και με το 1020).

Στο βραδυ τωρα, το video δυστυχως δεν με καλυπτε καθολου μιας και ειχε ενα θεμα με τα φωτα. Οπου εβλεπε φως αυτοκινητου η λαμπας δρομου εβγαζε εναν μπλε θορυβο και το autofocus ποτε δεν καταφερε να δουλεψει σωστα. (για νυχτα μιλαω). Το κακο με την νοκια ειναι το processing. Ο φακος της και το hardware της ειναι αξιολογο αλλα τα εχει κανει μανταρα με το processing. Το κινητο δυστυχως βγαζει θορυβο και στις ημερησιες. Ειναι θεμα επεξεργασιας, τραβας μια φωτο και μετα ακριβως απο 1 δευτερολεπτο ενω βλεπεις μια φωτογραφια πολυ καλη στην οθονη ξαφνικα πεφτει το processing και τα κανει μανταρα. Εχει αναφερθει και πολλες φορες σε φορουμ του εξωτερικου.

Το video που τραβαγα σε ημερα ειχε καλυτερη ποιοτητα εικονας απο την φωτογραφια. Αυτο κατι λεει....

Στα μεγαλα συν του ο πολυ καλος σταθεροποιητης εικονας (καλυτερος απο το g2 που ειχα). Ειδικα σε video ηταν πραγματικα αξιολογος αλλα και στις φωτο.

Γενικα ηταν-ειναι ενα πολυ τιμιο κινητο για τα χρηματα του μιας και ειναι φτηνοτερο απο ενα s3 το οποιο θεωρειται πια παλιο και ειναι πιο ακριβο.

Αν και ησουν εριστικος και ειρωνικος στο παρελθον και ειπα να μην ξανααπαντησω σε ποστ σου Κωστα, και αφου ποσταρες και στο νημα του s4 και σου απαντησα, θα σου απαντησω το εξης και θα κλεισω. Αν σε ενδιαφερει η καμερα μονο για βραδυνες η σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου, και δεν θες να πας σε κατι αλλο αφου σε καλυπτουν θα σου προτεινα να μεινεις στο lumia. Αν σε ενδιαφερουν οι ημερησιες το καλυτερο video και οι μετριες βραδυνες (μιλαμε για συνθηκες κακες ομως) θα σου προτεινα να γυρισεις στο s4 η να πας σε 1020.

Αν θελεις μπορω να σου στειλω δειγματα να το δεις και μονος σου. Διαλεγεις τι θες ολα μια ζυγαρια ειναι.

Οσο για αυτο που ανεβασε ο Νικος, εγω βλεπω με την black αναμεικτα τα πραγματα. Σε αλλες μου αρεσει η black σε αλλες η amber.

Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

ΕΠειδη αναφεραμε και το S4 στην συγκριση και επειδη ειχα το 920 και κυριος μου σκοπος ειναι η φωτογραφια στο κινητο (θα πηγαινα σε 808 αλλα θελω android λογω δουλειας), στις ημερησιες φωτογραφιες το s4 ειναι αρκετα καλυτεροκαι φενεται σε ολα τα σημεια. Στις κοντινες (macro) υπαρχει διαφορα αλλα οχι τοσο οσο στις μακρυνες.

Στις βραδυνες μπορεις να πετυχεις καλυτερο αποτελεσμα με το 920 αλλα υπο καταλληλες συνθηκες. Ετυχε τοτε που το ειχα να ημουν ενα βραδυ σε ενα κεντρο με λιγοστο φως και διπλα μου ενας φιλος ειχε το s3. Μπορω να πω οτι οι φωτο ηταν πολυ κοντα, αλλα το s3 ειχε σαφως χειροτερη φωτο. Καμια απο τις 2 φωτο ομως δεν με καλυψε. Επισης παρατηρησα πιο αργη εστιαση του φακου σε σχεση με το s3 και αυτο σημαινει και περισσοτερη ωρα αναμμενο το βοηθητικο φλας πριν το τελικο. Αν τα κινητα τα αφηνες να εστιασουν μονα τους το s3 εκανε ακριβως τον μισο χρονο για να εστιασει. Aυτο σημαινει περισσοτερη προσπαθεια να νεταρει για να τραβηξει την φωτο απο μεριας του lumia, αλλα το αποτελεσμα ηταν καλυτερο. Απλα το αναφερω. (ειναι λιγο βασικο αν θες να τραβηξεις μια φωτογραφια καποιον που κανει κατι εκεινη την στιγμη και οχι ενα ακινητο τοπιο η αντικειμενο).

Σε καποιες βγηκε καλυτερο το s3 σε καποιες το lumia. (το s3 φοραγε την επισημη 4.3 και το 920 την amber).

Στο θεμα του video το 920 ειχε καλη αναλυση, λιγο μουντο ηχο αλλα σε συναυλια πολυ καλο (λογω φιλτρου) αλλα μου τα χαλαγε σε 2 πραγματα.

1ον το autofocus μερικες φορες εχανε την μπαλα για λιγο,(δεν ενοχλουσε) και 2 η εναλλαγη exposure εμενα μου κατεστρεφε τα video. Γινοταν αργα και με μορφη "σκαλοπατιων" το ιδιο και το auto white balance το οποιο σε φωτισμο χωρου με λαμπες δεν μπορει να ανταπεξελθει σωστα. Εχω video και φωτο απο τον παιδικο σταθμο της κορης μου το οποιο δειχνει ξεκαθαρα γιατι πραγμα μιλαω.(το ιδιο το παρατηρησα και με το 1020).

Στο βραδυ τωρα, το video δυστυχως δεν με καλυπτε καθολου μιας και ειχε ενα θεμα με τα φωτα. Οπου εβλεπε φως αυτοκινητου η λαμπας δρομου εβγαζε εναν μπλε θορυβο και το autofocus ποτε δεν καταφερε να δουλεψει σωστα. (για νυχτα μιλαω). Το κακο με την νοκια ειναι το processing. Ο φακος της και το hardware της ειναι αξιολογο αλλα τα εχει κανει μανταρα με το processing. Το κινητο δυστυχως βγαζει θορυβο και στις ημερησιες. Ειναι θεμα επεξεργασιας, τραβας μια φωτο και μετα ακριβως απο 1 δευτερολεπτο ενω βλεπεις μια φωτογραφια πολυ καλη στην οθονη ξαφνικα πεφτει το processing και τα κανει μανταρα. Εχει αναφερθει και πολλες φορες σε φορουμ του εξωτερικου.

Το video που τραβαγα σε ημερα ειχε καλυτερη ποιοτητα εικονας απο την φωτογραφια. Αυτο κατι λεει....

Στα μεγαλα συν του ο πολυ καλος σταθεροποιητης εικονας (καλυτερος απο το g2 που ειχα). Ειδικα σε video ηταν πραγματικα αξιολογος αλλα και στις φωτο.

Γενικα ηταν-ειναι ενα πολυ τιμιο κινητο για τα χρηματα του μιας και ειναι φτηνοτερο απο ενα s3 το οποιο θεωρειται πια παλιο και ειναι πιο ακριβο.

Αν και ησουν εριστικος και ειρωνικος στο παρελθον και ειπα να μην ξανααπαντησω σε ποστ σου Κωστα, και αφου ποσταρες και στο νημα του s4 και σου απαντησα, θα σου απαντησω το εξης και θα κλεισω. Αν σε ενδιαφερει η καμερα μονο για βραδυνες η σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου, και δεν θες να πας σε κατι αλλο αφου σε καλυπτουν θα σου προτεινα να μεινεις στο lumia. Αν σε ενδιαφερουν οι ημερησιες το καλυτερο video και οι μετριες βραδυνες (μιλαμε για συνθηκες κακες ομως) θα σου προτεινα να γυρισεις στο s4 η να πας σε 1020.

Αν θελεις μπορω να σου στειλω δειγματα να το δεις και μονος σου. Διαλεγεις τι θες ολα μια ζυγαρια ειναι.

Οσο για αυτο που ανεβασε ο Νικος, εγω βλεπω με την black αναμεικτα τα πραγματα. Σε αλλες μου αρεσει η black σε αλλες η amber.

 

Διαβασα με προσοχη το κειμενο σου και θελω να σταθω σε αρκετα πραγματα.

Αλλα για αρχη στειλε μου δειγματα απο δικες σου βραδυνες φω το με το 920 για να βγαλουμε καποια συμπερασματα.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα με προσοχη το κειμενο σου και θελω να σταθω σε αρκετα πραγματα.

Αλλα για αρχη στειλε μου δειγματα απο δικες σου βραδυνες φω το με το 920 για να βγαλουμε καποια συμπερασματα.

 

Στείλε μου ενα email αλλά αν θες τα ανεβαζω κ εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...