Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια το αγορασα προ μηνος κ μου κανει τρελλα κολληματα. οταν ψαχνω για αναβαθμιση στο cd λεει οτι ειναι ηδη στην τελευταια εκδοση (1.2.1 ΙΗ2_7). Αυτη ειναι ή λεει μ...κιες το Cd;

 

CD τι;

 

Αναβάθμιση κοιτάζεις αν υπάρχει για το κινητό από το new samsung pc studio.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια οσοι το εχετε αποκτησει τι γνωμη εχετε για το gps?

δουλευει τελικα με το route66?? :)

 

 

δουλευει και πολυ καλα

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

παιδια το αγορασα προ μηνος κ μου κανει τρελλα κολληματα. οταν ψαχνω για αναβαθμιση στο cd λεει οτι ειναι ηδη στην τελευταια εκδοση (1.2.1 ΙΗ2_7). Αυτη ειναι ή λεει μ...κιες το Cd;

 

 

 

αυτο που λες ειναι η εκδοση λογισμικου το pc stoudio για ενημερωση firmware πας διπλα που σου λεει ενημερωση συσκευης

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.θα μπορουσε να μου πει καποιος αν γινεται να βαλω skype στο jet μου και με ποιον τροπο?ευχαριστω
Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανένας αν η χωρητικότητα σε μηνύματα αυξάνεται με κάποιο τρόπο;

 

Δε γίνεται να χωράει το κινητό μόνο κάπου 120-130 εισερχόμενα! Με τόση εσωτερική μνήμη κιόλας...:(

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπερεπειγον...

 

Στο κινητο εχω απεριοριστο ΙΝΤΕΡΝΕΤ.. υπαρχει τροπος να το σινδεσω στο LAPTOP ωστε το laptop να περνει NET απο το κινητο? (εχω καλοδιο οχι BLUETOOTH)

 

ευχαριστω παρα πολυ

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα γινεται μεσω του pc studio αν το εχεις εγκατεστημενο στον υπολογιστη σου.αλλη λυση δεν γνωριζω.ελπιζω καποιος να γνωριζει καλυτερα
Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι νυχτα σε εξωτερικο χωρο ναι βγαινει υπερφωτισμενη, αλλα σε εσωτερικο χωρο οχι βγαινει καλη.

Και σε κλειστό χώρο και εμένα σε κοντινές λήψεις, η φωτο βγαίνει κάτασπρη, υπάρχει κάτι να κάνουμε γι αυτό; Έχω την την αναβαθμισμένη rom που κατέβασα μέσω του SNPC.

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα γινεται μεσω του pc studio αν το εχεις εγκατεστημενο στον υπολογιστη σου.αλλη λυση δεν γνωριζω.ελπιζω καποιος να γνωριζει καλυτερα

 

Δεν εχει καποια επιλογη.. η απλα εγω δεν την βλεπω

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καποια επιλογη.. η απλα εγω δεν την βλεπω

 

μπαινοντας στο μενου του pc studio κατω αριστερα το πρωτο εικονιδιο λεει εργαλειοθηκη(σχημα παζλ),μπες μεσα και θα σου δειξει μια εφαρμογη που λεγεται προγραμμα συνδεσης.προυποθεση για να δουλεψει ειναι να εχεις συνδεσει το κινητο στον υπολογιστη σου.δοκιμασε το και πες μου.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

μπαινοντας στο μενου του pc studio κατω αριστερα το πρωτο εικονιδιο λεει εργαλειοθηκη(σχημα παζλ),μπες μεσα και θα σου δειξει μια εφαρμογη που λεγεται προγραμμα συνδεσης.προυποθεση για να δουλεψει ειναι να εχεις συνδεσει το κινητο στον υπολογιστη σου.δοκιμασε το και πες μου.

 

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΡΗΜΆΔΙ

 

http://img685.imageshack.us/img685/8050/123rk.jpg

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΡΗΜΆΔΙ

 

http://img685.imageshack.us/img685/8050/123rk.jpg

 

εχω βαλει αυτο το pc studio αλλα δεν μου αναγνωριζει την συσκευη.

καποια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

το pc studio που εχω ειναι διαφορετικο απο το δικο σου.θα σου προτεινα να μεις στη

samsung.gr και αφου επιλεξεις το jet απο τα κινητα στη συνεχεια κατεβασε το samsung studio που σου δινει η samsung για το κινητο σου και εγκατεστησε το στον υπολογιστη σου αφου πρωτα απεγκαταστησεις το pc studio που εχεις τωρα.εγω αυτο κατεβασα και δουλευει μια χαρα.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

στο http://m.getjar.comυπαρχει η εφαρμογη Java Nimbuzz που εχει μεσα facebook,MSN,Skype,και αλλα, αυτη δεν σας κανει; και ειναι και ομορφη:lol:37190000 μυρια downloads εχει:wacko:. ακυρω για το Skype. Edited by epi_kritikos
:whistle:
Link to comment
Share on other sites

στο http://m.getjar.comυπαρχει η εφαρμογη Java Nimbuzz που εχει μεσα facebook,MSN,Skype,και αλλα, αυτη δεν σας κανει; και ειναι και ομορφη:lol:37190000 μυρια downloads εχει:wacko:. ακυρω για το Skype.

 

μηπως ξερεις που μπορω να βρω skype για το jet?

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα κατι παιχνιδια απο ενα site που λεει οτι δεν εχει το d-pad αλλα εμενα μου το εμφανιζει σε ολα ατα παιχνιδια που κατεβαζω απο εκει και γενικα θα ηθελα να ρωτισω πως γινεται να το αφαιρω.

 

Υ.Γ Κατεβαζω μεσω wi-fi δεν κανω την διαδιακασια με τον TKexplorer

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να με συγχωρεσετε εαν εχει απαντηθει αλλα ειμαι παντελως ασχετος απο jet και θα ηθελα να ρωτησω για λογαριασμο ενος φιλου εαν και πως μπορω να κανω αναβαθμιση λογισμικου στο κινητο. Γινεται μεσω samsung kies οπως στα galaxy s και wave?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να με συγχωρεσετε εαν εχει απαντηθει αλλα ειμαι παντελως ασχετος απο jet και θα ηθελα να ρωτησω για λογαριασμο ενος φιλου εαν και πως μπορω να κανω αναβαθμιση λογισμικου στο κινητο. Γινεται μεσω samsung kies οπως στα galaxy s και wave?

 

θα μπεις στη

samsung.gr και αφου επιλεξεις το jet απο τα κινητα στη συνεχεια κατεβασε το samsung pc studio που σου δινει η samsung για το κινητο σου και εγκατεστησε το στον υπολογιστη σου.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το θέμα με την "φούσκα" στην οθόνη συνεχίζει να υπάρχει και στις καινούργιες συσκεύες?

Φίλη αγόρασε πριν 2 μέρες ένα jet και της έχει εμφανίσει στο κέντρο ακριβώς της οθόνης μια κάθετη γραμμή με πάχος 1 εκατ. και μήκος περίπου 3 εκατ. που ιριδίζει όταν δεν δίχνει κάτι (κενή) και ψιλοχαλάει τα χρώματα όταν δίχνει κάτι.

Εκτός από αντιαισθητικό υπάρχει περίπτωση να εξελιχθεί σε κάτι χειρότερο? Πχ μειωμένη ευεσθησία στην αφή?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...