Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα όσα ζητάς θα τα βρεις εύκολα και στις καλύτερες τιμές εάν ρίξεις μια ματιά στο ebay.co.uk

 

thx έκανα register...αλλά πολύ μπέρδεμα ρε συ έχει τόσα...πρέπει να προσέψω κάτι όταν πάω να αγοράσω? Το Free P&P τι σημαίνει ότι δεν πληρώνω κάτι για μεταφορικά δλδ? Πχ ένας έγραφε ότι είναι απτο Hong kong και είχε Free P&P το προιόν. θα έρθει απτό hong kong πχ. η θήκη και δεν θα πληρώσω μεταφορικά?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όλα όσα ζητάς θα τα βρεις εύκολα και στις καλύτερες τιμές εάν ρίξεις μια ματιά στο ebay.co.uk

Εψαξα, e bay, για βαση αυτοκινητου στον αεραγωγο, αλλα δε βρηκα. Αν καποιος εχει λινκ, απο αυτο το καταστημα, ή απο καποιο αλλο, παρακαλω να το παραθεσει.

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

thx έκανα register...αλλά πολύ μπέρδεμα ρε συ έχει τόσα...πρέπει να προσέψω κάτι όταν πάω να αγοράσω? Το Free P&P τι σημαίνει ότι δεν πληρώνω κάτι για μεταφορικά δλδ? Πχ ένας έγραφε ότι είναι απτο Hong kong και είχε Free P&P το προιόν. θα έρθει απτό hong kong πχ. η θήκη και δεν θα πληρώσω μεταφορικά?

 

Το Free P&P σημαίνει ότι είναι δωρεάν τα μεταφορικά. Στο ebay κοιτάς πάντα το score που έχει ο πωλητής σε feedback (>90%) και να είναι από πολλά άτομα (π.χ. >200+). Επίσης ρείχνε μια ματιά και στο λεπτομερές θετικό feedback που έχει λάβει να είναι και από αγοραστές που έχουν επίσης μεγάλο feedback. Οι καιροί είναι περίεργοι και θέλει προσοχή. Αν ακολουθείς αυτούς τους κανόνες δεν θα έχεις πρόβλημα. Επίσης για ότι απορίες έχεις ρώτα τους πωλητές, τίποτα δεν "εννοείτε".

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!

Ερωτηση:

Εγω περιμενω να παρω το Touch Diamond 2 απο Vodafone με επιδωτηση και μου ειπαν πως δεν ξερουν ποτε θα κυκλοφορησει.Πηρα τηλ στο Πλαισιο και αυτοι δεν ξερουν ακομα ποτε θα ειναι η παραλαβη.

Εσεις απο που το πηρατε?

 

Υ.Γ (Topaz) τι σημαινει αυτο?

 

Εγώ το πήρα απ'την WIND..Με WIND flexy 40..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους!

 

Από χθές είμαι και γω κάτοχος του D2 (από expansys) και μπορώ να πώ ότι οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές. PDA έχω να χρησιμοποίσω χρόνια, από τότε που σταμάτησα να δουλεύω το Palm Pilot μου! :-)

 

Έχω διαβάσει σχεδόν όλα τα post αυτού του thread και προσπαθώ να εφαρμόσω όσα πιο πολλά tips μπορώ. Έχω όμως καταρχήν ένα θεματάκι με τα sms μου.

 

Πολύ απλά δεν μπορώ να στείλω SMS! Μου βγάζει το μήνυμα: Your text message cannot be sent. Be certain that your service center address is correct in Settings and then try sending the message again."

 

Είμαι με την Cosmote αλλά για κάποιο λόγο δεν έχει "διαβάσει" από την cosmote τις ρυθμήσεις (π.χ Κέντρο Υπηρεσίας κλπ). Δεν ξέρω και πώ το σετάρω manually.

 

Έχω πάει στα "Settings | All Settings | Connection Setup" και στα "Connections" tab έχω επιλέξει "Greece" και "Cosmote" που υποτίθετε ότι τα σετάρει, μου ζητάει soft reset κλπ, αλλά πάλι τίποτα.

 

Θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο (ίσως να είναι βλακεία ερώτηση, αλλά θα την κάνω!): στο "Settings | Communications", το "Data Connection" τι ρόλο παίζει? Δηλαδή πρέπει να είναι "on" ή "off"? π.χ. έχω δοκιμάσει το wifi και bluetooth απο κει, οπότε ξέρω πότε πρέπει να είναι ενεργά ή όχι, αλλά για το "Data Connection" δεν κατάλαβα τι παίζει.

 

Και μία τελευταία ερώτηση σχετικά με το "φόρτισμα" που όλοι ρωτάνε. Μόλις το παρέλαβα χθες, το χρησιμοποίησα ώστε να τελειώσει η μπαταρία. Μετά το φόρτισα κλειστώ (με τον φορτιστή τοιχου) περίπου για 7-8 ώρες. Τώρα πριν λίγο μου άδειασε πάλι το έχω βάλει να φορτίσει πάλι κλειστό με το USB. Πόσες ώρες να το αφήνω για τα πρώτα 4-5 φορτίσματα και πρέπει να το κλείνω ή απλά stand-by είναι οκ? Και γενικά πάντα μετά θα πρέπει να το αφήνω να αδειάζει, ή μπορώ να το φορτίζω "οποτε θέλω!" ¨-)

 

Συγνώμμη για τις πολλές ερωτήσεις!

 

Φίλε μου πλέον δεν υφίσταται το φαινόμενο της μνήμης στις μπαταρίες..Μπόρεις να το φορτίζεις όποτε θέλεις και όσο θέλεις..Μην φοβάσαι..

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο http://www.expansys.com.gr , με αγγλικο μενου. Περνας βεβαια αμα θελεις Ελληνικο πληκτρολογιο για τα ΣΜΣ. Ελληνικο μενου, Οχι ! Αν ειναι διαθεσημο, σε 5 μερες , εργασημες, θα σου ερθει. Βεβαια, εσυ ενδιαφερεσε για την επιδοτηση. Δες τιμη ομως (εγω το πηρα 475 Ε με μεταφορικα) μηπως σε συμφερει.

Υ.Γ. Παιζουν και εκπτωτικοι κωδικοι για expansys στο forum.

Ελπιζω να σε καλυψα.

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται, ακομη τα W6.5 για το diamond 2?...

Επρεπε να τα ειχαν δωσει γιατι πρεπει οποσδηποτε να αλλαξει ριζικα η πλατφορμα και να παμε σε νεα κολπα στα 7 πολυ πιο συντομα απο οτι νομιζει η MS...

Ο ανταγωνισμος (apple) χωλαινε στα specs και την υποστηριξη των software house κατι που βελτιωθηκε πλεον και στους δυο τομεις...

Ο εδω κοσμος κοιμαται και παει με ρυθμους εποχης 2004-5...!

 

ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Το Free P&P σημαίνει ότι είναι δωρεάν τα μεταφορικά. Στο ebay κοιτάς πάντα το score που έχει ο πωλητής σε feedback (>90%) και να είναι από πολλά άτομα (π.χ. >200+). Επίσης ρείχνε μια ματιά και στο λεπτομερές θετικό feedback που έχει λάβει να είναι και από αγοραστές που έχουν επίσης μεγάλο feedback. Οι καιροί είναι περίεργοι και θέλει προσοχή. Αν ακολουθείς αυτούς τους κανόνες δεν θα έχεις πρόβλημα. Επίσης για ότι απορίες έχεις ρώτα τους πωλητές, τίποτα δεν "εννοείτε".

 

thx για τα tip :)

κάτι φορτιστές αυτοκινήτου τους έχει υπερβολικά φτηνούς. Δεν είναι HTC? είναι αξιόπιστοι ή "κινέζικοι"? Γιατί ψάχνω θήκη σιλικονης( βρήκα απειρα) και επίσης φορτηστή αυτοκινήτου κ βάση για αεραγωγό(δεν βρήκα ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

thx για τα tip :)

κάτι φορτιστές αυτοκινήτου τους έχει υπερβολικά φτηνούς. Δεν είναι HTC? είναι αξιόπιστοι ή "κινέζικοι"? Γιατί ψάχνω θήκη σιλικονης( βρήκα απειρα) και επίσης φορτηστή αυτοκινήτου κ βάση για αεραγωγό(δεν βρήκα ακόμα)

 

Δες κι εδώ για αξιόπιστα κινέζικα μαγαζιά, και επιλέγεις αποστολή με Honk Kong post 5-7 μέρες.

 

netimes / brando.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δες κι εδώ για αξιόπιστα κινέζικα μαγαζιά, και επιλέγεις αποστολή με Honk Kong post 5-7 μέρες.

 

netimes / brando.

στο netimes

έχει Fedex,EMS (δεν συμφέρει με τπτ ακριβά μεταφορικά)

και

Registered Air Mail Service (αλλά λέει 4-30 μέρες...)

 

το 3ο είναι αυτό που μου είπες? Πάντως αν είναι να έρθουν σε 30 μέρες δεν τα θέλω :D

 

επίσης πουθενά δεν έχει υποδοχή που να εφαρμόζει στον αεραγωγό του αυτοκινήτου? όλοι στο τζάμι τα χετε? γιατί μόνο για τζάμι βλέπω στα online μαγαζάκια

Link to comment
Share on other sites

ριξε μιά ματια στο mediamarkt ,εγω εψαχνα σαν και σενα,ειδα και αποειδα και τελικα βρηκα στο mediamarkt με 8 ευρω μια να κανω τη δουλεια μου.δεν ειναι και η πιο ποιοτικη βαση αλλα κανει τη δουλεια της αξιοπρεπεστατα και στηριζεται στον αεραγωγο ωστε να δροσιζεται και το diamond με το κλιματισμο
Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι αθήνα :/ πάτρα είμαι αλλιώς θα έψαχνα σε αυτό.

 

στο ebay βρήκα αυτό μόνο

 

κάνει για αεραγωγό? γιατί δεν ξέρω και πως πρέπει να ναι ακριβώς :p

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται, ακομη τα W6.5 για το diamond 2?...

Επρεπε να τα ειχαν δωσει γιατι πρεπει οποσδηποτε να αλλαξει ριζικα η πλατφορμα και να παμε σε νεα κολπα στα 7 πολυ πιο συντομα απο οτι νομιζει η MS...

Ο ανταγωνισμος (apple) χωλαινε στα specs και την υποστηριξη των software house κατι που βελτιωθηκε πλεον και στους δυο τομεις...

Ο εδω κοσμος κοιμαται και παει με ρυθμους εποχης 2004-5...!

 

ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? :ninja:

 

είστε πολύ κολλημένοι με τις εκδόσεις. τα 6.5 δεν έχουν τίποτα που θα κάνει τη ζωή σου με τα pda Καλύτερη. είναι τα 6.1 με κάποιες μικρές χαζές διορθώσεις. τα 7 όντως θα είναι κάτι το εντελώς καινούργιο (δεν ξέρω αν θα μου αρέσει, θα δείξει).

 

ευτυχώς που στους xda φτιάχνουν και καλύτερες εκδόσεις για το 6.1, γιατί τα 6.5 απλά δεν τα βάζω. έχω εκνευριστεί πολύ μαζί τους.

 

με την official rom μου, είμαι πολύ ευχαριστημένος, όπως επίσης και με τις ρυθμίσεις μου. μια ρομ περιμένω να τελειώσει του !Aman! στους xda, για να δω πως θα πηγαίνει, και αν όντως κάνει το τηλέφωνο πολύ γρηγορότερο, τότε θα αλλάξω την official.

 

Τι γινεται, ακομη τα W6.5 για το diamond 2?...

Επρεπε να τα ειχαν δωσει γιατι πρεπει οποσδηποτε να αλλαξει ριζικα η πλατφορμα και να παμε σε νεα κολπα στα 7 πολυ πιο συντομα απο οτι νομιζει η MS...

Ο ανταγωνισμος (apple) χωλαινε στα specs και την υποστηριξη των software house κατι που βελτιωθηκε πλεον και στους δυο τομεις...

Ο εδω κοσμος κοιμαται και παει με ρυθμους εποχης 2004-5...!

 

ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? :ninja:

 

είστε πολύ κολλημένοι με τις εκδόσεις. τα 6.5 δεν έχουν τίποτα που θα κάνει τη ζωή σου με τα pda Καλύτερη. είναι τα 6.1 με κάποιες μικρές χαζές διορθώσεις. τα 7 όντως θα είναι κάτι το εντελώς καινούργιο (δεν ξέρω αν θα μου αρέσει, θα δείξει).

 

ευτυχώς που στους xda φτιάχνουν και καλύτερες εκδόσεις για το 6.1, γιατί τα 6.5 απλά δεν τα βάζω. έχω εκνευριστεί πολύ μαζί τους.

 

με την official rom μου, είμαι πολύ ευχαριστημένος, όπως επίσης και με τις ρυθμίσεις μου. μια ρομ περιμένω να τελειώσει του !Aman! στους xda, για να δω πως θα πηγαίνει, και αν όντως κάνει το τηλέφωνο πολύ γρηγορότερο, τότε θα αλλάξω την official.

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι αθήνα :/ πάτρα είμαι αλλιώς θα έψαχνα σε αυτό.

 

στο ebay βρήκα αυτό μόνο

 

κάνει για αεραγωγό? γιατί δεν ξέρω και πως πρέπει να ναι ακριβώς :p

 

καλή μοιάζει,χτύπα την

Link to comment
Share on other sites

καλή μοιάζει,χτύπα την

οκ ;)

 

και για φορτηστή βρήκα αυτόν

 

και για θήκη σιλικόνης αυτήν

 

κομπλέ είμαι? πόσες μέρες συνήθως κάνουν? Ο φορτηστής που είναι απο Hong Κong δεν έχει τπτ επιπλέον (τελωνειο κλπ) να πληρωσω έτσι? δίνω όσο λέει με paypal και μου τα στέλνουν...σωστά?

επίσης αν χαθεί το δέμα τι γίνεται?

και κάτι τελευταίο...στο paypal δεν είμαι verified (δεν χρησιμοποιώ πιστωτική)..απλά το χω συνδεδεμένο με λογαριασμό...δεν υπάρχει πρόβλημα με τις αγορές αυτές...σωστά?

 

Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν έχω ξαναγοράσει απο ebay :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει και τα παρακατω απο pdair οπου τα περιμενω απο μερα σε μερα ...

http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?cPath=10100000_900000_11000630&products_id=18869

 

http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?cPath=10100000_900000_11000630&products_id=18866

 

Τελικα τα παρελαβα την προηγουμενη εβδομαδα (εκανε 17 μερες συνολικα απο Hong Kong με απλο ταχυδρομειο)

Ειμαι και απο τις δυο αγορες πολυ ευχαριστημενος ... (απο την θηκη σιλικονης ημουν ουτως η αλλως σιγουρος μια και ιδια ειχα και στο προηγουμενο pda) . O επιτραπεζιος φορτιστης ειναι μια χαρα και κουμπωνει το κινητο πολυ σταθερα επανω. Επισης εχει δυο usb υποδοχες στο πισω μερος , μια για φορτιση και activesync και μια για σκετη φορτιση.

Ιδου και φωτογραφιες.

http://img139.imagevenue.com/loc447/th_65277_3_122_447lo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω το D2 (stock ROM) και έχω σύνδεση με cosmote (προγραμμα 180) και μολις έχω αλλάξει σε i-45 και περιμένω να ολοκληρωθεί η αλλαγή προγράμματος.

 

 

Αυτό που με μπερδεύει όμως είναι τι είπε ενας αντιπροσωπος στο 1212. Μου είπε ότι μολις αλλάξω πρόγραμμα να προσέχω να χρησιμοποιώ "Cosmote Internet" και όχι "Comsote GPRS" για να μην χρεώνομαι.

 

Έχω εγραταστήσει το NODATA και βλέπω 2 συνδέσεις που μπορω να ενεργοποιήσω/απενεργοποιήσω: Comsote Internet και Comsote MMS.

 

 

Αυτά βλέπω και στα "Settings -> All Settings -> Connections -> Advance -> Select Networks" πως έχω "Cosmote Internet" και "Cosmote MMS". Δεν βλέπω πουθενά "Cosmote GPRS". To default ειναι "Cosmote Internet".

 

 

Εν το μεταξύ, έκανα μερικά πειράματα, χρησιμοποιόντας το NODATA να κάνω "enable/disable" το "Cosmote Internet/Cosmote MMS",

 

και σε κάθε περίπτωση ανοιξα οπερα και χτύπησα 2 σελιδες: wap.mycosmos.gr και http://www.in.gr. Σε όλες τις περιπτώσεις δεν μου φέρνει data για το "wap.mycosmos.gr", ενώ για το "www.in.gr" μου φέρνει κανονικά.

 

Αυτο τη σημαίνει? Το όπερα τι σύνδεση χρισιμοποιεί?

 

 

Επίσης αναρωτιέμαι για τα tabs του TouchFlo email, "Stocks" και "Weather", όταν λες "update now" πως μιλάει και παίρνει τα καινουρια δεδομένα? GPRS/Internet? Και υπάρχει χρέωση γι'αυτό? Θα με καλύπτει το i-45 πλάνο μου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Περιμένω από μέρα σε μέρα το diamond 2 και γω και βρήκα αυτό για κάρτα μνήμης αλλά δεν ξέρω αν θα την αναγνωρίσει το d2.

Αξίζει τον κόπο;

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙΣ - ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την ίδια μάρκα, αλλά σε 8GB (class 6) και την διαβάζει μια χαρά και παει και σφαίρα!

 

Έψαχνα και γω για 16GB class 6 αλλά δεν εβρισκα, οπότε υπέθεσα ότι είναι ακόμη καινούριες.

 

Γενικά για 16GB έχω ακούσει/διαβάσει ότι παίζει μια χαρά. Τώρα 16 GB - class 6, γιατί όχι?

Link to comment
Share on other sites

Τι προσδιοριζει το class 6 ρε παιδια?

εγω θελω ενα φορτιστη αυτοκινητου,αν παρω εναν τυχαιο φορτιστη με υποδοχη θυρας usb για τον αναπτυρα κανει τπτ?

Link to comment
Share on other sites

Τι προσδιοριζει το class 6 ρε παιδια?

εγω θελω ενα φορτιστη αυτοκινητου,αν παρω εναν τυχαιο φορτιστη με υποδοχη θυρας usb για τον αναπτυρα κανει τπτ?

 

Class 6 σημαίνει ότι η ελάχιστη ταχύτητα που θα γράφει δεδομένα η κάρτα θα είναι 6mb\s.

Μου φαίνεται πως θα βολευτείς με ένα τέτοιο φορτιστή.

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙΣ - ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Είμαι και εγώ κάτοχος του htc diamond 2. Είναι η πρώτη φορά που παίρνω τέτοιο κινητό. Το προηγούμενο κινητό που είχα ήταν το αποτυχημένο μοντέλο της sony ericsson p990i.

Έχοντας συνηθίσει αυτό το κινητό θα ήθελα να μάθω εάν αυτό το κινητό έχει κάποιες λειτουργίες που είναι σύνηθες σε όλα τα κινητά αλλά δεν ξέρω γι αυτό.

Αυτά είναι:

1. Να σου δείχνει το συνολικό χρόνο των εξερχόμενων κλήσεων και να μπορώ να το μηδενίζω κάθε μήνα.

2. σε κάθε καρτέλα των ατόμων που προσθέτω επαφές έχει ένα πεδίο που αφορά τις ημερομηνίες γέννησης. Θα ήθελα να ξέρω εάν σε αυτές τις ημερομηνίες μπορώ να προσθέσω υπενθύμιση.

3. πως μπορώ να προσθέσω δικό μου ήχο όταν παραλαμβάνω sms

μπορεί αυτά τα πραγματάκια να είναι απλά αλλά νομίζω ότι είναι πολύ χρήσιμα

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

για το 1 χρειαζεσαι καποιο προγραμμα το οποιο θα τρεχει μαζι με το TF3D.

εγω χρησιμοποιω το homescreen++ (ειναι δωρεαν,googlισε το)

για το 2 ,νομιζω μπορεις ,πιο συγκεκριμενα θα το εμφανιζει στο TF3D εχεις τη δυανατοτητα να ορισεις να στο θυμιζει με ηχητικη ειδοποιηση

γιασ το 3 πετας τον ηχο που θες στο storage card /my documents χυμα και μετα πας ρυθμισεις/ ηχοσ/περισοτερα/notifications και επιλεγεις τον ηχο για το καθε γεγονος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Είμαι και εγώ κάτοχος του htc diamond 2. Είναι η πρώτη φορά που παίρνω τέτοιο κινητό. Το προηγούμενο κινητό που είχα ήταν το αποτυχημένο μοντέλο της sony ericsson p990i.

Έχοντας συνηθίσει αυτό το κινητό θα ήθελα να μάθω εάν αυτό το κινητό έχει κάποιες λειτουργίες που είναι σύνηθες σε όλα τα κινητά αλλά δεν ξέρω γι αυτό.

Αυτά είναι:

1. Να σου δείχνει το συνολικό χρόνο των εξερχόμενων κλήσεων και να μπορώ να το μηδενίζω κάθε μήνα.

2. σε κάθε καρτέλα των ατόμων που προσθέτω επαφές έχει ένα πεδίο που αφορά τις ημερομηνίες γέννησης. Θα ήθελα να ξέρω εάν σε αυτές τις ημερομηνίες μπορώ να προσθέσω υπενθύμιση.

3. πως μπορώ να προσθέσω δικό μου ήχο όταν παραλαμβάνω sms

μπορεί αυτά τα πραγματάκια να είναι απλά αλλά νομίζω ότι είναι πολύ χρήσιμα

ευχαριστώ

 

Για τι 1... δεν ξέρω!!! :) Δεν το έχω ψάξει!!! :)

Για το 2 δες αυτό. Δημιουργεί απο τις ημερομηνίες γέννησης καταχωρήσεις στο ημερολόγιο με υπενθύμιση!!!

Για το 3 έχω την εντύπωση πως οι ήχοι για sms και ξυπνητήρια πρέπει να είναι χύμα στον φάκελο windows σε μορφή wav ή wma. Just try it!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...