Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro 2 (Rhodium)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Μάλλον κάτι έχει μπερδέψει. Εμείς πάντως εδώ είμαστε να το ξεμπερδέψουμε αν μας πει τι έκανε ακριβώς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω παιδια, ναι μιλαω για το FM ραδιόφωνο. Κατεβασα λοιπον ξανα το link που μου δωσατε πιο πανω και το εριξα στην εξωτ. μνημη. Κανω εγκατασταση στην συσκευη και οχι στην καρτα μνημης, μου λεει οτι εγινε επιτυχως, μετα soft reset, βρισκω το fm radio στα προγραμματα αλλα δεν ανοιγει καν.

Eντελως ασυγκινητο. Τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν κανω λαθος χρειαζετε και ακουστικα για να παιξει το fm ραδιο.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστω παιδια, ναι μιλαω για το FM ραδιόφωνο. Κατεβασα λοιπον ξανα το link που μου δωσατε πιο πανω και το εριξα στην εξωτ. μνημη. Κανω εγκατασταση στην συσκευη και οχι στην καρτα μνημης, μου λεει οτι εγινε επιτυχως, μετα soft reset, βρισκω το fm radio στα προγραμματα αλλα δεν ανοιγει καν.

Eντελως ασυγκινητο. Τι κανω λαθος?

 

Μπορείς να μας υποδείξεις το link που αναφέρεσαι ακριβώς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας υποδείξεις το link που αναφέρεσαι ακριβώς;

 

Μάλλον εννοεί αυτό που του έδωσα παραπάνω.

Past devices: Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia N95, HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy Note 3, Apple iPhone XS Max

Current device: Apple iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μάλλον εννοεί αυτό που του έδωσα παραπάνω.

 

Για ποιο λόγο; Δεν βρίσκω λόγο να μην του δουλεύει το ραδιόφωνο. Στην χειρότερη... hard reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://rs412cg.rapidshare.com/files/427818902/HTC_FM_Radio.cab

αυτο το link κατεβασα οσο για τα ακουστικα τα ειχα συνδεσει.

Link to comment
Share on other sites

http://rs412cg.rapidshare.com/files/427818902/HTC_FM_Radio.cab

αυτο το link κατεβασα οσο για τα ακουστικα τα ειχα συνδεσει.

 

Πάρε ένα back-up τηλέφωνα κτλ απ' το κινητό με αυτό εδώ, κάνε ένα hard reset και ξανακάνε την εγκατάσταση ή άμα θες πέρνα τα επίσημα WM6.5 που έχουν ήδη μέσα το ραδιόφωνο.

Past devices: Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia N95, HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy Note 3, Apple iPhone XS Max

Current device: Apple iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
http://rs412cg.rapidshare.com/files/427818902/HTC_FM_Radio.cab

αυτο το link κατεβασα οσο για τα ακουστικα τα ειχα συνδεσει.

 

Για ποιο λόγο το εγκατέστησες από τη στιγμή που υπάρχει ήδη στη συσκευή σου;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Πριν απο την εγκατασταση δεν βρηκα πουθενα ραδιοφωνο στην συσκευη ρε παιδια.

Αν υπηρχε που ειναι τελοςπαντων, γιατι ανοιγοντας τα προγραμματα δεν εβρισκα κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Το hard reset δεν ειναι για μενα τοσο ευκολο. Στο τηλ. εχω περασει καποια προγραμματακια με την βοηθεια ενος φιλου τα οποια απ οτι καταλαβαινω θα χαθουν. Θα πρεπει μετα να το ξαναστησω απ την αρχη και οπως σας ειπα δεν ειμαι και ο πλεον σχετικος.
Link to comment
Share on other sites

Μιλαω για τα destinator7, skyfire, NoData, corePlayer,Voice Speed,skype,skTools, Opera10,

και καναδυο αλλα που δεν τα ξερω καν. το ενα μαλιστα εχει δωσει 3D μορφη στην οθονη. Ειχα και το Igo αλλα αυτο δεν το ετρεχε.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείς να πάρεις ένα backup με το Spb Backup για να δεις αν θα λυθεί το πρόβλημα και όποια στιγμή θέλεις μπορείς να επαναφέρεις το backup σου και να έχεις τη συσκευή σου στην τωρινή κατάσταση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Gabriel ευχαριστω για την βοηθεια σου και το email. δεν ξερω αν για το ραδιοφωνο αξιζει να μπω σ αυτην την διαδικασια. Δεν εχω καποια αλλα προβληματα στην συσκευη και απο κολληματα

σχεδον ποτε. Απλα ηλπιζα οτι εγω κανω κατι λαθος σχετικα με το radio.

Επισης εξακολουθω να ειμαι περιεργος που μου ειπατε οτι προυπηρχε το fmradio στην συσκευη.

Στο εναρξη-Προγραμματα αν το εψαχνα σωστα radio δεν υπηρχε.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και κατι αλλο ρε παιδια. κατα την εγκατασταση του radio πρεπει η συσκευη να ειναι συγχρονισμενη με το pc?
Link to comment
Share on other sites

Επισης εξακολουθω να ειμαι περιεργος που μου ειπατε οτι προυπηρχε το fmradio στην συσκευη.

Στο εναρξη-Προγραμματα αν το εψαχνα σωστα radio δεν υπηρχε.

 

Στο WM6.1 που φοράς εσύ όντως δεν υπάρχει προεγκατεστημένο το ραδιόφωνο. Στο WM6.5 όμως είναι. Απλά μας παραξενεύει πώς μια τόσο απλή διαδικασία κατέληξε σε κάποιο λάθος.

 

να ρωτησω και κατι αλλο ρε παιδια. κατα την εγκατασταση του radio πρεπει η συσκευη να ειναι συγχρονισμενη με το pc?

 

Όχι αν έχεις περάσει ήδη το .cab στη συσκευή.

Edited by GabrielGSXR
Ορθογραφικά λάθη

Past devices: Nokia 7110, Nokia 7650, Nokia N95, HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy Note 3, Apple iPhone XS Max

Current device: Apple iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να ρωτησω και κατι αλλο ρε παιδια. κατα την εγκατασταση του radio πρεπει η συσκευη να ειναι συγχρονισμενη με το pc?

 

Εάν εξακολουθείς να μιλάς για το FM Radio, εάν το έχεις περασμένο στη συσκευή σου... όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο; Δεν βρίσκω λόγο να μην του δουλεύει το ραδιόφωνο.

 

Θέλει μετονομασία κάποιο αρχείο του φακέλου των windows σύμφωνα με τον διεθνή κωδικό της χώρας μας. H διαδικασία δούλεψε σωστά και είναι εδώ: :) http://forum.xda-developers.com/wiki/index.php?title=HTC_Rhodium/FM_Radio

Edited by Stratilatis
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω πολυ και ιδιαιτερα τον Stratilati. Μολις εκανα μετονομασια στο αρχειο ολα ok. το ραδιο συντονισε και επαιξε κανονικα, με τα ακουστικα βεβαια. Ναστε καλα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο μετά το daylight savings τρελάθηκε!!! Η ώρα δείχνει ό,τι να 'ναι... Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει... αντιμετώπισε κανείς το ίδιο πρόβλημα και πως το έλυσε; Windows Mobile 6.5 φοράω... Εννοείται πως την άλλαξα manually αλλά ξαναχαλάει μόνη της, συνήθως δείχνει ότι είναι η επόμενη ημέρα γύρω στις 12 ώρες μπροστά!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
στην πάνω μπάρα εμφανίζεται ένα (Ε) διπλα στο σημα του τηλεφωνου τι εναι αυτό το E;;;

 

EDGE = Enhanced GPRS.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...