Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω που το εχω 1 βδομαδα +, δεν μου εχει παρουσιασει ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ προβλημα!

Μονο το slider κουνιεται περα δωθε, αλλα πολυ λιγο...

 

μηπως μπορεις να μου πεις αν στη συσκευασια μεσα ειχε adaptor για την καρτα μνημης Μ2?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

η συσκευασια εχει 8αρα καρτα?αν η συσκευη εχει το myview μπορει να αλλαξει και ναφυγει το μυ view?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

η συσκευασια εχει 8αρα καρτα?αν η συσκευη εχει το myview μπορει να αλλαξει και ναφυγει το μυ view?

 

η συσκευασια εχει 8αρα καρτα.το myview βγαινει αλλα μαλλον χανεις την εγγυηση μετα.πηγαινε εκει που το πηρες να σου το απενεργοποιησουν.

Link to comment
Share on other sites

μηπως εισαι ''κακος'' με το κινητο;;;εγω το ειδα σημερα στη voda και ξετρελαθικα.....θα το εχω την επομενη βδομαδα με 150-200(εξαρταται απο το αν μου δεχτουν αιτημα για αυξηση για επιδοτιση)
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα ειναι τελειο, ειμαι πολυ ικανοποιημενη δεν εχω κανενα παραπονο :)
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο....

 

απο που το πηρες;;;

 

εχεις προσεξει αυτο που λεει ενας φιλος για το αλουμινιο στο πληκτρολογιο ειναι αυτοκολητο;;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

και αν ειναι ψιλο φυλο αλουμινιου:P:P:P

 

τωρα με προβληματισες για τα καλα....ειχα πολυ ψιλα το κινητο αυτο για ανικαταστατη του w810 που εχω.....

 

συμβαινει και στους αλλους κατοχους του κινητου;;;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Για συμπληρωματική,μια χαρά αποδίδει η κάμερα του 995!Δεν υπαινίχθη η εταιρία ότι κατασκεύασε ένα κορυφαίο καμερόφωνο..Ήταν γνωστή η απόδοση και εξαρχής γνωρίζαμε ότι το module είναι κατώτερης ποιότητας του C905,για παράδειγμα!Αν κάποιοι επίδοξοι αγοραστές του παρασύρθηκαν και το πήραν για φωτό,λάθος τους..Έχει απλά μια κάμερα 8 mpixels μόνο και μόνο επειδή "πρέπει" να την έχει..
Link to comment
Share on other sites

Ειδαμε και το καινουργιο Viewty που πλασαρεται σαν "καμεροφωνο" ποσο καλες βγαζει.:mad: Ντροπη ρε παιδια.. ασχολουνται με τα megapixel και εχει χαθει ολη η ουσια! Αν θελουμε καμερα με πολλα megapixel ειναι αυτονοητο οτι θα παρουμε μια ψηφιακη. Τωρα τηλεφωνο,walkman,καμερα και..αποχυμωτης:pε παει πολυ! Καλο ειναι να τα εχουμε ολα σε μια συσκευη αλλα μην υπερβαλλουμε κιολας...
Link to comment
Share on other sites

ολο τα ιδια λεμε .σε οποιον δεν αρεσει ασ μην το παρει

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω μαζι σου.....εγω θα σκασω 186 ευρω και θα το παρω
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει πολυ και ισως το επαιρνα αν ηταν πιο φθηνο. Η ενσταση μου ειναι στο οτι οι εταιριες προσπαθουν να βαλουν ολο και περισσοτερα megapixel χωρις να νοιαζονται για την ποιοτητα αυτη καθεαυτη της φωτογραφιας. Κατα τ'αλλα οκ. Ειναι ενα walkman κινητο που απλα βγαζει καλυτερες φωτο απο καποια αλλα walkman της S.E. Αν το δει κανεις ετσι μια χαρα συσκευη ειναι! Το μονο που ειδα και με προβληματισε ειναι αυτο το αλουμινιο που λετε στο πληκτρολογιο.. μηπως αρχισει να ξεφλουδιζει μετα απο αρκετη χρηση; Ελπιζω οχι...
Link to comment
Share on other sites

εγω το παραγγηλασημερα απο voda
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμαζω απο χθες και εχω να πω οτι οι φωτο που βγαζει ειναι αξιοθρηνητες! Μαυρο χαλι! Το δε "φλας"...κρυφο σχολειό!

 

Η αναλυση οθονης 240Χ320 ανηκει ειτε στο 2003 (που ειχε το Sharp GX-20), ειτε σε κινητο των 150 ευρω. Εδω πιξελιαζει λογω εμβαδου οθονης.

 

O μηχανισμος slide ειναι καλος, το ιδιο και το σημα, το ακουστικο και τα δυο εξωτερικα ηχεια.

 

Εκεινο το ασημι πλαισιο αναμεσα απο το κυριως πληκτρολογιο ΔΕΝ ειναι αλουμινιο! Ειναι ενα φτηνιαρικο πλαστικο αυτοκολλητο που ειναι ενσωματωμενο με τα πληκτρα και βουλιαζει οταν το πιεζεις με τα νυχια.

 

ΔΕΝ αξιζει σε καμια περιπτωση να πληρωσετε γι'αυτο ποσό τριψηφιο που να ξεκιναει απο 4...ουτε και απο 3! 295 θα δικαιολογουνταν!

 

...ααα, και ολα αυτα ΜΕΤΑ την αμεση αναβαθμιση στην 033 (ειχε την 032).

Παντως πιστευω οτι ποιοτικα αλλα και απο features αξιζουν τα λεφτα τους τα S5600 & JET

οχι ομως το συγκεκριμενο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

:D :lol:;)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα ειναι τελειο, ειμαι πολυ ικανοποιημενη δεν εχω κανενα παραπονο :)

 

εχεις κανενα προβλημα με το ακουστικο?εμενα οταν με παιρνουν τηλεφωνο,αλλες φορες ακουγεται καλα και αλλες φορες πολυ χαμηλα,παρολο που εχω την ενταση του ακουστικου στο τερμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να κανούμε κλήσεις VOIP και αν ναι πώς? Εχω βαλει τις ρυθμίσης SIP αλλά δεν βρισκω επιλογή για κλήση VOIP.
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια πόσες μέρες κρατάει?

 

πολυ καλη αυτονομια.3 μερες με χρηση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει τη γνωστή μπαταρία BST-38 930mah?Αν έχει αυτή,πρέπει να είσαι πολύ τυχερός που σου κρατάει 3 μέρες και ειδικά αυτό το κινητό,με 2.6' οθόνη...

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα χτες το συγκεκριμένο κινητό και έχω τα εξής προβλήματα-απορίες:

1)Δεν μπορώ να κάνω βίντεο-κλήση γιατί δεν μου εμφανίζεται το 3G στην αρχική οθόνη!

2)Για το GPS όταν ανοίγω το wayfinder μου λεει GPS not ready,does not receive signals, ακόμα κι αν είμαι στο δρόμο που δεν παρεμβάλλονται κτίρια.

3)Στο wifi δεν κατάφερα να συνδεθώ με WPA παρά μονον με WEP!

4)Μου έκανε μερικά ανησυχητικά reboot ειδικά πριν την πρώτη φόρτιση της μπαταρίας!

Περιμένω τη βοήθεια σας και ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

To 3G δεν το εμφανιζει γιατι μπορει να ειναι στην επιλογη μονο GSM. ρυθμισεις-συνδεσιμοτητα- δικτυα κινητ.τηλεφ. και επιλεξε GSM και3G
Link to comment
Share on other sites

Eπισης 3G εμφαινιζεται αν υπαρχει βεβαια και διαθεσιμο δικτυο..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που ψαχνουν καποιο αλλο χρωμα εκτος του μαυρου, εχω να πω το εξης :

Σημερα πηγα σε καταστημα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (δεν ξερω σε ποιες πολεις υπαρχει) στη Θεσσαλονικη, οδο Παπαναστασιου κ επιασα στα χερια μου κ το ασημι κ το κοκκινο μοντελο (σε αληθινο)...Παντως κ γω θα συμφωνησω προς το παρον στο οτι ειναι πιο μικρο απ'οτι περιμενα!!..

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο slider πως παει?

 

εχει τζογους και που κλειστο , ανοικτο κλπ.

 

και η καμερα μια πολυ καλη 5αρα μαλλον ετσι?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...