Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι πρεπει να την πας για service.... Δεν ειναι πρόβλημα firmware αλιός θα το είχαμε όλοι......

 

Μα αν διαβάσεις το λινκ που έχω βάλει ... όλοι σχεδόν το έχουν!!!:confused:

Και γενικά αν κάνεις και ένα search στο web για το θέμα , χαμός γίνεται!!

(π.χ. 1 , 2 , 3, 4, 5, 6, κτλ κτλ κτλ)

 

Δηλαδή ρε παιδιά , για να καταλάβω ... μιας και νόμιζα ότι ήταν φυσιολογικό ή έστω θέμα λογισμικού!

Εσείς εδώ στο φόρουμ , ΔΕΝ το έχει κανένας σας??? Μήπως δεν το έχετε προσέξει??

Από αυτά που διάβασα , οι μισοί και παραπάνω πρέπει να το έχουν !!!

Πείτε μου , γιατί αν είναι σε μένα μόνο ... εννοείτε πως θα το πάω πίσω!

(είχε κάποιος εδώ ανάλογη εμπειρία και το πήγε πίσω και του το έφτιαξαν? - πόσο καιρό έκανε?)

Thanks!:)

 

edit .. πήρα στο service και μου είπαν να το πάω για αλλαγή !!!

Και με ένα λέει χαλασμένο pixel ΠΡΕΠΕΙ να αλλαχτεί! ... θα σας ενημερώσω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα αν διαβάσεις το λινκ που έχω βάλει ... όλοι σχεδόν το έχουν!!!:confused:

Και γενικά αν κάνεις και ένα search στο web για το θέμα , χαμός γίνεται!!

(π.χ. 1 , 2 , 3, 4, 5, 6, κτλ κτλ κτλ)

 

Δηλαδή ρε παιδιά , για να καταλάβω ... μιας και νόμιζα ότι ήταν φυσιολογικό ή έστω θέμα λογισμικού!

Εσείς εδώ στο φόρουμ , ΔΕΝ το έχει κανένας σας??? Μήπως δεν το έχετε προσέξει??

Από αυτά που διάβασα , οι μισοί και παραπάνω πρέπει να το έχουν !!!

Πείτε μου , γιατί αν είναι σε μένα μόνο ... εννοείτε πως θα το πάω πίσω!

(είχε κάποιος εδώ ανάλογη εμπειρία και το πήγε πίσω και του το έφτιαξαν? - πόσο καιρό έκανε?)

Thanks!:)

 

edit .. πήρα στο service και μου είπαν να το πάω για αλλαγή !!!

Και με ένα λέει χαλασμένο pixel ΠΡΕΠΕΙ να αλλαχτεί! ... θα σας ενημερώσω!

Φιλε μην χασομερας. Απλα οι περισσοτεροι απο εδω μεσα δεν χαλιουνται και δεν τους πειραζει να βλεπουν Pixels στο video σε νυχτερινη ληψη!

H Samsung ειχε αγνοια οτι υπαρχει τετοιο προβλημα γιατι κανενας δεν το πηγαινει για service!

Εμενα μου ειπαν οτι ειναι θέμα hardware(cameras) και οτι πρεπει να αλλαχθει!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μην χασομερας. Απλα οι περισσοτεροι απο εδω μεσα δεν χαλιουνται και δεν τους πειραζει να βλεπουν Pixels στο video σε νυχτερινη ληψη!

H Samsung ειχε αγνοια οτι υπαρχει τετοιο προβλημα γιατι κανενας δεν το πηγαινει για service!

Εμενα μου ειπαν οτι ειναι θέμα hardware(cameras) και οτι πρεπει να αλλαχθει!

 

Ίσως πάλι οι περισσότεροι να μην έχουν καθόλου Pixels στο video σε νυχτερινη ληψη. Ας αποφεύγονται οι γενικολογίες. Αν όσοι το έχουμε και δεν παρουσιάζει ελαττώματα ποστάρουμε, θα γεμίσει το forum με ανούσια posts. Τώρα πια μιλούν αυτοί που έχουν προβλήματα ή τα παιδιά που κάνουν ανεπίσημες αναβαθμίσεις. Ας μη δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις για ένα τηλέφωνο αυτού του επιπέδου. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το service ... το άφησα εκεί , μου είπαν σε 5 μέρες μέσα θα το έχω πάρει πίσω με αλλαγμένη κάμερα!:) (ή έστω με την παλιά , μέχρι να έρθει το ανταλλακτικό)

Όλα καλά , ευγενικοί και συνεργάσιμοι! ... (για να δούμε όμως και την κατάληξη...)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το service ... το άφησα εκεί , μου είπαν σε 5 μέρες μέσα θα το έχω πάρει πίσω με αλλαγμένη κάμερα!:) (ή έστω με την παλιά , μέχρι να έρθει το ανταλλακτικό)

Όλα καλά , ευγενικοί και συνεργάσιμοι! ... (για να δούμε όμως και την κατάληξη...)

 

Εμένα η πρώτη συσκευή είχε πρόβλημα με το ακουστικό, μου την άλλαξαν με καινούρια η οποία είχε αυτά τα πιχελς στην κάμερα αλλά πολλά, μου την ξανά άλλαξαν, και η καινούρια έχει μερικά πιχελς αλλά λίγα και δεν φαίνονται πολύ γι’αυτό την κράτησα, δεν άντεχα να την ξανά αλλάξω, πλήρωσα ένα κινητό και για ένα μήνα σχεδόν δεν το είχα.

Έλεος με τη Samsung να βγάζει ένα κινητό που το ατου του είναι η high definition camera και να έχει τέτοιο πρόβλημα εκεί ακριβώς σε αρκετές συσκευές(2 στις 3 για εμένα).

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Μα αν διαβάσεις το λινκ που έχω βάλει ... όλοι σχεδόν το έχουν!!!:confused:

Και γενικά αν κάνεις και ένα search στο web για το θέμα , χαμός γίνεται!!

(π.χ. 1 , 2 , 3, 4, 5, 6, κτλ κτλ κτλ)

 

Δηλαδή ρε παιδιά , για να καταλάβω ... μιας και νόμιζα ότι ήταν φυσιολογικό ή έστω θέμα λογισμικού!

Εσείς εδώ στο φόρουμ , ΔΕΝ το έχει κανένας σας??? Μήπως δεν το έχετε προσέξει??

Από αυτά που διάβασα , οι μισοί και παραπάνω πρέπει να το έχουν !!!

Πείτε μου , γιατί αν είναι σε μένα μόνο ... εννοείτε πως θα το πάω πίσω!

(είχε κάποιος εδώ ανάλογη εμπειρία και το πήγε πίσω και του το έφτιαξαν? - πόσο καιρό έκανε?)

Thanks!:)

 

edit .. πήρα στο service και μου είπαν να το πάω για αλλαγή !!!

Και με ένα λέει χαλασμένο pixel ΠΡΕΠΕΙ να αλλαχτεί! ... θα σας ενημερώσω!

 

Φιλε μου στο κινητό μου δεν το έχω και σε 2 φίλους μου επίσης που το έχω κοιτάξει ούτε αυτοι !!!!! Για αυτο πιστεύς ότι είναι προβλημα hardware

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πρώτη συσκευή είχε πρόβλημα με το ακουστικό, μου την άλλαξαν με καινούρια η οποία είχε αυτά τα πιχελς στην κάμερα αλλά πολλά, μου την ξανά άλλαξαν, και η καινούρια έχει μερικά πιχελς αλλά λίγα και δεν φαίνονται πολύ γι’αυτό την κράτησα, δεν άντεχα να την ξανά αλλάξω, πλήρωσα ένα κινητό και για ένα μήνα σχεδόν δεν το είχα.

Έλεος με τη Samsung να βγάζει ένα κινητό που το ατου του είναι η high definition camera και να έχει τέτοιο πρόβλημα εκεί ακριβώς σε αρκετές συσκευές(2 στις 3 για εμένα).

 

Πλάκα θα έχει να μου κάνουν και μένα καμιά τέτοια κατάσταση ... και είχα ένα καμένο pixel !!!

Ελπίζω μην μου βάλουν καμιά χειρότερη! Το μετάνιωσα λίγο που το πήγα!

Θα συμφωνήσω ,μαζί σου , ότι για ένα κινητό που το ατού του είναι η κάμερα ... δεν είναι και ότι καλύτερο να βλέπουμε τέτοια!!!

Anyway ... , προχωράμε!!

 

Πάντως πρέπει να είναι γενικό πρόβλημα των συσκευών που καταγράφουν σε υψηλή ανάλυση!

Δείτε εδώ ένα βίντεο και θα καταλάβετε...

Προσέξτε πάνω αριστερά στο βίντεο ... έχει 2 pixels που βγάζουν μάτι!!!

(και μιλάμε για ποιότητα Canon έτσι..)

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΡΟΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?

 

ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΩ

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλη την παρέα.

 

Καταρχάς θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους εσάς που με τις γνώσεις σας βοηθάτε εμάς τα στραβάδια. :)

 

Πρώην κάτοχος ενός SE C905, που κ αυτό το κινητό και αν είχε προβλήματα!!! (3 φορές το είχα πάει για service)και πριν λίγες μέρες μου παρουσίασε πάλι πρόβλημα με το ακουστικό.

Βαρέθηκα έτσι τα πήγαινε-έλα στο service της SE, έτσι αποφάσισα πριν 3 ημέρες να αγοράσω το i8910 HD, που το είχα σταμπάρει από αρχές Ιουλίου, πολύ καλό και γ@μ@το κινητό, αλλά, όπως και οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα με καμένα pixels και πρόβλημα ακουστικού.

 

Θα ήθελα τη γνώμη σας και να σας ρωτήσω...

 

Η έκδοση λογισμικού είναι η:

I8910XXIFB, με Ημ/νία έκδ. λογισμικού 17/06/2009

Προσαρμοσμένη έκδ. I8910VGRIF1, με Ημ/νία προσαρμ. έκδ. 18/06/2009

 

Έχω τραβήξει video και έχω δει 2 μικρά καμένα pixels, τα οποία όμως φαίνονται μόνο σε μαύρο background. Πρόβλημα με το ακουστικό τουλάχιστον δεν έχει παρουσιαστεί ακόμη, για αργότερα δεν ξέρω...!

 

Θα ήθελα τη γνώμη σας εάν πρέπει να το πάω για service για τα 2 καμένα pixels που έχει, ή να το αφήσω; ...με το ενδεχόμενο πάντα να πάρω κάποιο που να έχει πρόβλημα με το ακουστικό.

 

....και κάτι ακόμη:

Μέσα στον φάκελο Εικόνες & Βίντεο στο μενού Έκθεση υπάρχουν αρκετά αρχεία με την ονομασία "ammo_card" τα οποία δεν είναι αναγνώσιμα και δεν μπορούν να διαγραφούν, είναι κλειδωμένα.

Είναι και στο δικό σας φάκελο αυτά τα αρχεία; εάν ναι, οκ. Αλλά σε περίπτωση που είναι bug, τι πρέπει να κάνω για να τα διαγράψω; Θα βοηθούσε ένα format με *#7370# ;

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΡΟΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?

 

ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΩ

 

Φιλε μου εγω εβαλα αυτη java1.34 και δεν το μετανιωσα καθολου ειναι ολα τα λ7

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

άλλη μια απορία όσον αφορά την φωτογραφική...

Αρκετες φορές οι φωτογραφίες εχω παρατηρήσει όταν τραβάς ένα αντικείμενο ή ένα ατομο βγαίνουν σαν θωλές η κουνημένες, σε μια σχετικά μεγάλη απόσταση 3-4 μετρα και άνω το έχει παρατηρήσει κανεις ?? Ειδικα το βράδυ σε απόσταση 2 μετρα να είναι πχ το άτομο....

 

Δεν φταίει ο φακός είναι καθαρος !! Εκτος εαν έχω πρόβλημα στην φωτογραφική :P ελπιζω όχι !!!

Πάντος η αυτόματη εστίαση είναι χάλια !!! Για πρόσωπα έχω παρατηρήσει αξίζει ποιο πολύ το εντοπισμός προσώπου και δεν βγένει κουνημένη ...

ΤΙ ρυθμίσεις προτείνεται για λήψη φωτογραφίας?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω εβαλα αυτη java1.34 και δεν το μετανιωσα καθολου ειναι ολα τα λ7

 

Παρομοίως....είναι απίστευτο....:yahoo:

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως....είναι απίστευτο....:yahoo:

 

Βρε παιδιά, πώς τη βάλατε; Εγώ την κατέβασα, σύνδεσα μέσω PC Suite το τηλέφωνο με το PC, μετέφερα τα περιεχόμενα του mods.rar στην mass memory της συσκευής και έτρεξα το .exe, αλλά δε μου βλέπει τη συσκευή. Μήπως φταίνε τα Windows 7 64-Bit; Έχω dual boot με XP. Θα δοκιμάσω μέσω XP και βλέπουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, πώς τη βάλατε; Εγώ την κατέβασα, σύνδεσα μέσω PC Suite το τηλέφωνο με το PC, μετέφερα τα περιεχόμενα του mods.rar στην mass memory της συσκευής και έτρεξα το .exe, αλλά δε μου βλέπει τη συσκευή. Μήπως φταίνε τα Windows 7 64-Bit; Έχω dual boot με XP. Θα δοκιμάσω μέσω XP και βλέπουμε.

 

Δες 2656 και 2665 post...;)

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

..........................

 

Σε ευχαριστώ φίλε John

 

Το πήγα σήμερα στην Πανεπιστημίου στο service της Samsung των τριών ημερών κινητό μου για αντικατάσταση της κάμερας video. Εξυπηρετική η κοπέλα εκεί και μου είπε ότι σε 5 ημέρες θα το έχω, είτε επισκευασμένο ή χαλασμένο... αντικατάσταση μου είπε ότι δεν μπορεί να γίνει, παρά μόνο από το κατάστημα αγοράς.

 

Έχε γούστο λέω να μην μου το αλλάξουν σε περίπτωση μη επισκευής...

Παίρνω τηλέφωνο στο κατάστημα (το αγόρασα από Net από http://www.ebw.gr/ ) και μου είπαν ότι η αντικατάσταση δεν μπορεί να γίνει από αυτούς αλλά μόνο από την Samsung, που έχει εγγύηση 2 ετών.

 

Τελικά... σε περίπτωση αντικατάστασης, το κινητό θα πρέπει να αντικατασταθεί από την Samsung ή από το κατάστημα αγοράς;

 

Πάω να τρελαθώ, φοβούμενος το τι θα ακολουθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Και γω εκεί το πήγα .. στείλε μου pm όταν είναι να ξαναπάς να πάμε μαζί για να δούνε ότι είμαστε πολλοί ... :p

 

Για να δεις on-line την κατάσταση της επισκευής , μπες εδώ και γράψε από την απόδειξη που πήρες τα αντίστοιχα στοιχεία! ;)

 

ΑΝ μάθεις κάτι πρώτος , στείλε μου να μου πεις ...το ίδιο θα κάνω και γω!

Πάντως μην τρελαίνεσαι , όλα θα πάνε καλά!:)

Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλε μου.

Υπολογίζω μέχρι και την ερχόμενη Πέμπτη, 22/10 να έχω νέα τους.

Εννοείτε πως θα πάμε μαζί, Έφοδος λοιπόν, στο Service της Samsung!!!:shoot:

 

Κανείς άλλος που έχει πάει εκεί το κινητό του για επισκευή; Να κανονίσουμε να γίνει ομαδικό το ντου. :lol:

 

Θα σου στείλω pm, όταν έχω νέα.

Thanks again

Φιλε θα σε απογοητευσω λιγο!

Το κινητο το εχω στο service 2 μηνες και ακομα δεν εχουν ερθει τα ανταλλακτικα!!!Μιλαμε για φοβερο service και φοβερη εταιρεια η samsung!

2 μηνες κυριοι να ερθει ανταλλακτικο cameras!!!!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Τυχαίνει.Και η SE π.χ. έχει έλλειψη σχεδόν 2 μήνες σε ανταλλακτικό που ευθύνεται για βλάβες στο 95% των C905.Δε σημαίνει ότι η Samsung δεν είναι καλή εταιρία.
Link to comment
Share on other sites

Τυχαίνει.Και η SE π.χ. έχει έλλειψη σχεδόν 2 μήνες σε ανταλλακτικό που ευθύνεται για βλάβες στο 95% των C905.Δε σημαίνει ότι η Samsung δεν είναι καλή εταιρία.

Τυχαινει για την ελλειψη ανταλλακτικου το δέχομαι.

Τυχαινει και για την παντελει ελλειψη ελληνικης υποστηριξης?(firmware)

Τυχαινε η αντιμετωπιση που εχεις απο ανθρωπους την αντιπροσωπειας να ειναι επεικως απαραδεκτη?(Ψεμματα στο τηλεφωνο,υπεκφυγες)

Αφου τυχαινει ολα αυτα η samsung ειναι οτι καλυτερο μπορει να σου τυχει αρκει να μην χρειαστεις το service!

 

P.S Τo ericsson που λες οντως ειχε μεγαλο προβλημα με το ακουστικό και για αυτο ειχαν εξαντληθει τα ανταλλακτικα. Το hd ομως που ειναι ακινουργιο τηλεφωνο και δεν εχει παρουσιασει σε πολλους προβλημα οπως λεγεται γιατι δεν διαθετει ανταλλακτικα?

 

Και γω εκεί το πήγα .. στείλε μου pm όταν είναι να ξαναπάς να πάμε μαζί για να δούνε ότι είμαστε πολλοί ... :p

 

Για να δεις on-line την κατάσταση της επισκευής , μπες εδώ και γράψε από την απόδειξη που πήρες τα αντίστοιχα στοιχεία! ;)

 

ΑΝ μάθεις κάτι πρώτος , στείλε μου να μου πεις ...το ίδιο θα κάνω και γω!

Πάντως μην τρελαίνεσαι , όλα θα πάνε καλά!:)

Μολις πηρα παλι τηλεφωνο στα κεντρικα....Ακομα ελλειψη! Υπολογιζε απο την νεα βδομαδα!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής???? κάτοχος του HD 8910 και γω εδώ και τρείς μέρες και δυστυχώς διαπίστωσα και γώ ότι έχω ένα καμένο πίξελ όταν τραβάω βίντεο σε σκοτάδι ή κάτι εντελώς μαύρο (το δοκίμασα τραβώντας βίντεο χωρίς φλάς το μαύρο κουτί του υπολογιστή και φάνηκε καθαρά).

 

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει και σε άλλους το ίδιο πρόβλημα το ερώτημα μου είναι αν βρήκατε άκρη με τη Samsung, αν διορθώθηκε το πρόβλημα και πόσο καιρό πήρε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξαφνικά μου προέκυψε το εξής πρόβλημα με το samsung pc studio.

Δεν μου εμφανίζει κανένα διαθέσιμο τρόπο σύνδεσης με το τηλέφωνο ( καλώδιο usb, bluetooth, ή υπέρυθρες), με αποτέλεσμα το samsung pc studio να μην μπορεί να "δει" καθόλου το τηλέφωνό μου....!!

Εκανα επανεκκίνηση και στο τηλέφωνο και στον υπολογιστή, έκανα απεγκατάσταση και στο πρόγραμμα και επανεγκατάσταση, αλλά πάλι το ίδιο.

Τι φταίει;

 

 

 

Αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, δοκίμασα και την τελευταία έκδοση του pc studio απτο Site της samsung και απτο cd, έκανα 100 εγκαταστάσεις-απεγκαταστάσεις τίποτα, το pc studio δεν αναγωρίζει το κινητό, έχω επιλέξει και το pc studio στη λειτουργία σύνδεσης USB και πάλι τίποτα, ξέρει κανείς κάτι, τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, δοκίμασα και την τελευταία έκδοση του pc studio απτο Site της samsung και απτο cd, έκανα 100 εγκαταστάσεις-απεγκαταστάσεις τίποτα, το pc studio δεν αναγωρίζει το κινητό, έχω επιλέξει και το pc studio στη λειτουργία σύνδεσης USB και πάλι τίποτα, ξέρει κανείς κάτι, τι φταίει?

 

Ειχα κι εγω προβλημα συνδεσης την 1η φορα που επιχειρησα να το συνδεσω μεσω καλωδιου

Ουτε με την απεγκατασταση λυθηκε

Το προβλημα το ελυσα ως εξης:

Κατεβασα το Windows installer clean up -Λινκ-> http://download.microsoft.com/download/e/9/d/e9d80355-7ab4-45b8-80e8-983a48d5e1bd/msicuu2.exe

απο το προγραμμα εντοπιζουμε οτι εχει σχεση με το pc suite

και παταμε remove

την επομενη φορα που εκανα εγκατασταση δουλεψε κανονικα :)

Προσοχη, δεν λεω οτι αυτη ειναι γενικα η λυση, (δεν μπορω να το ξερω αυτο) απλα αναφερω πως ελυσα το προβλημα. ενδεχομενως να φανουν χρησιμα τα παραπανω σε οσους εχουν προβλημα με το pc suite.

Επισης καλο θα ηταν το καλωδιο να μη συνδεθει πριν ολοκληρωθει η εγκατασταση.

Παντως το συγκεκριμενο cleaner της ms δεν ειναι η 1η φορα που μου εδωσε λυση σε τετοια σκαλωματα..εχει δωσει λυσεις και σε σκαλωματα του WLM :)

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα αλλά όταν πατάω remove βγάζει σφάλμα και δεν γίνεται τίποτα μετά.

 

Κανένας άλλος τρόπος?

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα αλλά όταν πατάω remove βγάζει σφάλμα και δεν γίνεται τίποτα μετά.

 

Κανένας άλλος τρόπος?

 

Αν εχεις Vista η W7 δοκιμασε να τρεξεις τον cleaner σαν administrator μπας και...

περιεργο που σου βγαζει σφαλμα παντως..μηπως μπλεχτηκε κανα firewall στην μεση?

Επισης, πριν πατησεις remove, εχεις κλεισει τα σχετικα του pc suite απο system tray?

δες επισης αν τρεχει και τιποτα αλλο απο τον task manager (4 τρεχουν νομιζω οταν ειναι ενεργο το pc suite)

 

edit: ανεβασα και μια παλιοτερη εκδοση του cleaner εδω http://rapidshare.com/files/293769742/msicuu2.exe

αν θελεις δοκιμασε μηπως σου δουλεψει αυτη..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...