Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια άλλη λύση είναι να αλλάζεις το προφίλ σε Εκτός Σύνδεσης και μετά πάλι στο Γενικό.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μια ακόμη λύση θα ήταν να έβγαινε νεώτερη έκδοση λογισμικού για την ελληνική αγορά που να διόρθωνε αυτά τα ηλίθια bugs.
Link to comment
Share on other sites

Και μια ακόμη λύση θα ήταν να έβγαινε νεώτερη έκδοση λογισμικού για την ελληνική αγορά που να διόρθωνε αυτά τα ηλίθια bugs.

 

Το άλλο με τον ΤΟΤΟ το ξέρετε?:lol:

 

Κάπως έτσι γελάνε και στη SAMSUNG μαζί μας, ελληνική αναβάθμιση....σαν ανέκδοτο μας αντιμετωπίζουν.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραστο φορουμ. θελω να σας ρωτησω κατι για την οθονη του ι8910.καποιες φορες οταν το εχω και το επεξεργαζομαι πολυ ωρα αρχιζει στην οθονη και τα pixel αρχιζουν καιαλλαζουν χρωμα σαν να εχουν καει. εχει συμβει σε κανεναν αυτο
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το έδωσα το τηλέφωνο. έχω δύο επιλογέs, να πάρω κάτι άλλο αλλά ποιό; ή να πάρω το ίδιο καινούριο ρισκάρονταs αν θα έχει καμμένα pixels. τι να κάνω βοηθείστε...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το έδωσα το τηλέφωνο. έχω δύο επιλογέs, να πάρω κάτι άλλο αλλά ποιό;

 

Εγω αν το πουλουσα θα επαιρνα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα σας υπενθυμίσω ότι στο παρόν θέμα μιλάμε αποκλειστικά για το i8910. Προσοχή λοιπόν μην βγούμε εκτός θέματος.
Link to comment
Share on other sites

Εγινα και εγω κατοχος αυτης της πολυδιαστατης κινητο-μηχανης εδω και μια εβδομαδα και της εχω βγαλει το λαδι στις δοκιμες ..........και στα τεστ..

Προσωπικα συμπερασματα

Αψογο μηχανημα απο ποιοτητα κατασκευης

Φοβερη οθονη απεικονησης που ειναι και το πιο μεγαλο της ατου!!

Ευκολος χειρισμος εικονικου πληκτρολογιου με πολυ καλη αναταποκριση

Πολυ καλο GPS με γρηγορο κλειδωμα δορυφορων

Πολυ καλες φωτογραφιες για κινητο ισαξιες compact μηχανων

Μεγαλη μνημη που ειναι κατι βασικο και επισης στα θετικα το οτι ειναι επεκτασιμη

 

Επισης κατα την γνωμη μου ειναι κατι το πολυ θετικο το οτι μπορεις να αλλαξεις το firmware kai να βαλεις μια αλλη rom (εστω και απο μη επισημα μερη) .

Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται στο οτι κανω τον δικηγορο του διαβολου για την αντιπροσωπεια της SAMSUNG ΕΔΩ που μαλλον εχουν ανταποκριση και ρυθμους ελληνικου δημοσιου...:zzz::zzz::zzz::zzz::zzz:

 

Τωρα για την Πρωτοποριακη δυνατοτητα του κινητου που χρησιμοπουν στις διαφημησεις τους

σχετικα με την δυνατοτητα εγγραφης HD VIDEO 720p στα 25 fps....θα ελεγα : ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ......ΝΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ειναι HD 720p ..αλλα....οσα βιντεο και να τραβηξα κανενα δεν ξεπερασε τα 22fps με αποτελεσμα οταν το κινεις κατα την εγγραφη βιντεο να υπαρχει μια θολουρα και ενα ανεπαισθητο σπασιμο στην ροη των καρρε.

Την μεγαλυτερη απατη απο μερια τους θεωρω το γεγονος οτι το demo video με το ελικοπτερο που υπαρχει μεσα και που ολοι οσοι το βλεπουν χαζευουν απο την ευκρινεια του ειναι τραβηγμενο στα 30 fps.

Eχω ψαξει αρκετα αλλα δεν εχω βρει κανενα τροπο στο να καταφερω να ανεβασω τα frames οταν κανω εγγραφη video διατηρωντας παραλληλα και την αναλυση εγγραφης στα 720p.

Eδω πιστευω ειναι και το αδυναμο σημειο της Εταιριας διοτι υποσχεται και διαφημιζει μια δυνατοτητα που στην ουσια δεν υποστηριζεται απο την συσκευη(προς το παρων).

Κατα τα αλλα το video που τραβαει ειναι ποιοτηκωτερο ολων των αλλων κινητων που ειχα στην κατοχη μου nokia,sony,lg,mio,htc ακομα και βιντεοκαμερων που εχουν αναλυσεις 800,000pixels.

Στο θεμα εφαρμογων πιστευω θα βρειτε αρκετες για να καλυψετε τις αναγκες σας...βεβαια τα windowsmobile υπερισχυουν σε αυτον τον τομεα ακομα.

Ωστοσο με αρκετες αλλαγες rom που εκανα καταφερα να βρω μια πολυ καλη που ανεβαζει τον πηχη στην αξια του κινητου σαν συσκευη(οχι στο θεμα εγγραφης του βιντεο ομως ακομα δυστυχως).

Αλλα και στο htc-shift που εχω εχει περασει εναμισυ χρονος και ακομα ανακαλυπτω νεες δυνατοτητες του μεσα απο νεες rom που δημιουργουν καποια ατομα με παθος και οχι η ιδια η εταιρια....ωποτε δεν απελπιζομαι για το κινητο αυτο...πιστευω πως δεν εχουν αξιοποιηθει ολες οι δυνατοτητες του ακομα.

Προσωπικα δεν εχω μετανιωσει για την αγορα του ..πιστευω πως ειναι μια πολυ δυνατη συσκευη με πολλες δυνατοτητες ...και κινητο συν της αλλης:happy:

Απλα θελει ψαξιμο αρκετο και διαβασμα για να αντιμετωπισουμε τα διαφορα προβληματα και αποριες που μας δημιουργουνται στην πορεια..

Αλλα εξαλλου για αυτο ειμαστε ολοι εμεις εδω...να βοηθουμε ο ενας τον αλλο και να ξεπερνουμε τα εμποδια μαζι.....

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που δεν εχει το προβλημα του φυσημτος κατα την εγγραφη βιντεο να μου δωσει καποιες τιμες ?

μπαινοντας στο κρυφο μενου *#0002*28346# - μετα 3 Records”

τις τιμες απο το MAIN MIC (KAI TIS 2)

TO HS MIC(KAI TIS 2)

TO CAMCORDDSP_AMR(KAI TIS 2)

KAI TO CAMCORDARM_AMR(KAI TIS 2)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που δεν εχει το προβλημα του φυσημτος κατα την εγγραφη βιντεο να μου δωσει καποιες τιμες ?

μπαινοντας στο κρυφο μενου *#0002*28346# - μετα 3 Records”

τις τιμες απο το MAIN MIC (KAI TIS 2)

TO HS MIC(KAI TIS 2)

TO CAMCORDDSP_AMR(KAI TIS 2)

KAI TO CAMCORDARM_AMR(KAI TIS 2)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2892620#post2892620

Link to comment
Share on other sites

Εγινα και εγω κατοχος αυτης της πολυδιαστατης κινητο-μηχανης εδω και μια εβδομαδα και της εχω βγαλει το λαδι στις δοκιμες ..........και στα τεστ..

Προσωπικα συμπερασματα

Αψογο μηχανημα απο ποιοτητα κατασκευης

Φοβερη οθονη απεικονησης που ειναι και το πιο μεγαλο της ατου!!

Ευκολος χειρισμος εικονικου πληκτρολογιου με πολυ καλη αναταποκριση

Πολυ καλο GPS με γρηγορο κλειδωμα δορυφορων

Πολυ καλες φωτογραφιες για κινητο ισαξιες compact μηχανων

Μεγαλη μνημη που ειναι κατι βασικο και επισης στα θετικα το οτι ειναι επεκτασιμη

 

Επισης κατα την γνωμη μου ειναι κατι το πολυ θετικο το οτι μπορεις να αλλαξεις το firmware kai να βαλεις μια αλλη rom (εστω και απο μη επισημα μερη) .

Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται στο οτι κανω τον δικηγορο του διαβολου για την αντιπροσωπεια της SAMSUNG ΕΔΩ που μαλλον εχουν ανταποκριση και ρυθμους ελληνικου δημοσιου...:zzz::zzz::zzz::zzz::zzz:

 

Τωρα για την Πρωτοποριακη δυνατοτητα του κινητου που χρησιμοπουν στις διαφημησεις τους

σχετικα με την δυνατοτητα εγγραφης HD VIDEO 720p στα 25 fps....θα ελεγα : ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ......ΝΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ειναι HD 720p ..αλλα....οσα βιντεο και να τραβηξα κανενα δεν ξεπερασε τα 22fps με αποτελεσμα οταν το κινεις κατα την εγγραφη βιντεο να υπαρχει μια θολουρα και ενα ανεπαισθητο σπασιμο στην ροη των καρρε.

Την μεγαλυτερη απατη απο μερια τους θεωρω το γεγονος οτι το demo video με το ελικοπτερο που υπαρχει μεσα και που ολοι οσοι το βλεπουν χαζευουν απο την ευκρινεια του ειναι τραβηγμενο στα 30 fps.

Eχω ψαξει αρκετα αλλα δεν εχω βρει κανενα τροπο στο να καταφερω να ανεβασω τα frames οταν κανω εγγραφη video διατηρωντας παραλληλα και την αναλυση εγγραφης στα 720p.

Eδω πιστευω ειναι και το αδυναμο σημειο της Εταιριας διοτι υποσχεται και διαφημιζει μια δυνατοτητα που στην ουσια δεν υποστηριζεται απο την συσκευη(προς το παρων).

Κατα τα αλλα το video που τραβαει ειναι ποιοτηκωτερο ολων των αλλων κινητων που ειχα στην κατοχη μου nokia,sony,lg,mio,htc ακομα και βιντεοκαμερων που εχουν αναλυσεις 800,000pixels.

Στο θεμα εφαρμογων πιστευω θα βρειτε αρκετες για να καλυψετε τις αναγκες σας...βεβαια τα windowsmobile υπερισχυουν σε αυτον τον τομεα ακομα.

Ωστοσο με αρκετες αλλαγες rom που εκανα καταφερα να βρω μια πολυ καλη που ανεβαζει τον πηχη στην αξια του κινητου σαν συσκευη(οχι στο θεμα εγγραφης του βιντεο ομως ακομα δυστυχως).

Αλλα και στο htc-shift που εχω εχει περασει εναμισυ χρονος και ακομα ανακαλυπτω νεες δυνατοτητες του μεσα απο νεες rom που δημιουργουν καποια ατομα με παθος και οχι η ιδια η εταιρια....ωποτε δεν απελπιζομαι για το κινητο αυτο...πιστευω πως δεν εχουν αξιοποιηθει ολες οι δυνατοτητες του ακομα.

Προσωπικα δεν εχω μετανιωσει για την αγορα του ..πιστευω πως ειναι μια πολυ δυνατη συσκευη με πολλες δυνατοτητες ...και κινητο συν της αλλης:happy:

Απλα θελει ψαξιμο αρκετο και διαβασμα για να αντιμετωπισουμε τα διαφορα προβληματα και αποριες που μας δημιουργουνται στην πορεια..

Αλλα εξαλλου για αυτο ειμαστε ολοι εμεις εδω...να βοηθουμε ο ενας τον αλλο και να ξεπερνουμε τα εμποδια μαζι.....

φιλε μου καλοριζικο μια ερωτηση

wallpaper Μπορεις να εχεις διαφορετικα στις 3 οθονες που εχει οπως γινεται στο Pixon ή οχι?

(εννοω αυτες που ενεργοποιουνται με τα widgets ενεργα οχι δεξια που βγαζει στο μενου

και αριστερα στις επαφες...)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλοριζικο μια ερωτηση

wallpaper Μπορεις να εχεις διαφορετικα στις 3 οθονες που εχει οπως γινεται στο Pixon ή οχι?

(εννοω αυτες που ενεργοποιουνται με τα widgets ενεργα οχι δεξια που βγαζει στο μενου

και αριστερα στις επαφες...)

 

Αυτο δεν το εχω τσεκαρει ακομα φιλε μου,,,ισως να γινεται με την εγκατασταση εφαρμογης καποιου θεματος μεσα απο τις ρυθμισεις->προσωπικο->θεματα

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω φιλε μου

Το θεμα αυτο το εχω διαβασει

Αλλα θα ηθελα να μου πειτε οσοι μπορειτε ποιες ακριβως τιμες εχετε εσεις στις δικες σας συσκευες αν δεν σας κανει κοπο.

Και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ωστοσο με αρκετες αλλαγες rom που εκανα καταφερα να βρω μια πολυ καλη που ανεβαζει τον πηχη στην αξια του κινητου σαν συσκευη(οχι στο θεμα εγγραφης του βιντεο ομως ακομα δυστυχως).

 

 

Φίλε ποιά rom έβαλες, κάποιες λεπτομέρειες για αυτή? υποστηρίζει ελληνικά στα μενού, μηυνύματα κτλπ?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ποιά rom έβαλες, κάποιες λεπτομέρειες για αυτή? υποστηρίζει ελληνικά στα μενού, μηυνύματα κτλπ?

 

Εχω βαλει την εξης ROM : I8910HX1.5_Big_LANGUAGE_PACK_II java 2,02 version γραμμενη απο τον hyperx βασισμενh στο καινουργιο κινεζικο firmware China II3 .

Ειναι η καλυτερη απο οσες εχω δοκιμασει με πληρη υποστηριξη της ελληνικης γλωσσας.

Μπορεις να την κατεβασεις απο εδω :http://www.megaupload.com/?d=J1CDX7PK την

I8910HX1.5_Big_LANGUAGE_PACK_II

και απο εδω http://omniahd.skendy.com/i8910HX1.5_java_10.10.09.rar την I8910HX1.5_HaX_II3. την οποια θα δοκιμασω σημερα .

Επισης με αυτη την ROM(I8910HX1.5_Big_LANGUAGE_PACK_II ) μπορεις να περασεις εφαρμογες java και να τις τρεξεις ανετα.(μιλαω για την java 2,02 version)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυτερα να δοκιμασετε την πιο καινουργια rom του hyperx που ανεβαζει ακομα πιο πολυ το κινητο! 100 Mb ελευθερα στην μνημη του τηλεφωνου!

 

http://forums.samsungi8910omnia.com/samsung-i8910-omnia-hd-custom-roms-cooked-roms/6091-custom_hx1-5_speed_edition_1-25_online_-20-10-09-speed-up-57.html

 

και εδω ενα demonstration video

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rRAhbu22_dI]YouTube - HX1.5 Speed Edition[/ame]

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να περάσω κάποιες από τις αναγραφόμενες εκδόσεις που λέτε, αν μετά παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα, υπάρχει τρόπος να ξαναπεράσω την αρχική Rom, αυτή που έχουν όλα τα ελληνικά όταν τα αγοράσαμε?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε !

 

οδηγιες εγκαταστασης?

 

Τα πραγματα ειναι πολυ απλα.

Καταρχην στον υπολογιστη

ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ : WINDOWS XP

Mετα θα κανετε εγκατασταση τα εξης αρχεια¨:

1. Microsoft Msxml.msi --> επανεκινηση

2. I8910 Flashing drivers (εγκατάσταση ένα προς ένα και τα 3)--> επανεκινηση

(Να μην τρέχουν περιττές εφαρμογές στο παρασκήνιο και εάν έχετε screensaver να τον απενεργοποιήσετε )

Μετα αφου κατεβασετε την rom την ξεζιπαρετε .

Μετα στο κινητο σας θα κανετε format την μαζικη μνημη με τον εξης τροπο

Παμε στο τηλεφωνο και γραφουμε *#7370# μπορει να σου ζητησει τον κωδικο κλειδωματος ο default ειναι 0000 0000.Το αφηνουμε να κανει επανεκινηση(το κινητο).Τωρα ΟΛΑ τα δεδομενα σας εκει μεσα εχουν ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ(Σωστε πιο μπροστα οτι χρειαζεστε)

Μετα συνδεστε το κινητο με το usb καλωδιο με τον υπολογιστη και ανοιξτε το Samsung pc studio Και τρεξτε την διαχειρηση αρχειων.

Απο τον φακελο που καναμε αποσυμπιεση πριν(της rom που κατεβασαμε)

εχει μεσα ακομα ενα zip αρχειο.Αποσυμπιεστε το και αυτο.Θα δημιουργηθει ενας φακελος με την ονομασια MODS που μεσα θα περιεχει αλλους 2 φακελους με τις ονομασιες mods και patches.Παρτε τους αυτους τους 2 φακελους και ριξτε τους μεσα στην μαζικη μνημη του κινητου.(ΠΡΟΣΟΧΗ οχι τον αρχικο φακελο που τους περιεχει αλλα τους 2 που εμπεριεχονται μεσα του)

Μετα ριξτε και την εφαρμογη RomPatcherPlus_2.2 που ειναι στον αρχικο φακελο που αποσυμπιεσαμε της rom.

 

Αφου βεβαιωθητε πως εγινε η μεταφορα ολων των παραπανω αποσυνδεστε το κινητο απο τον υπολογιστη και κλειστε το.(το κινητο)

Στον υπολογιστη τωρα στον φακελο της ROM που αποσυμπιεσαμε τρεξτε το αρχειο

CODE_I8910_II3_J0_CSC_I8910_II3_J0_I8910UZCII2 ( αυτο που εχει ενα σηματακι σαν κοκκινο ρολοι)

Μετα ανοιξτε το κινητο πατωντας ταυτοχρονα τα εξης 3 κουμπια

ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΑΝΩ ΤΗς Εντασης ηχου(το επανω)

ΔΕΞΙΑ του κλειδωματοε

και το ΚΑΤΩ δεξια της απορριψης

ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΗ

Συνδεστε το τωρα στον ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ με το καλωδιο usb

(Το pc studio δεν χρειαζεται να τρεχει)

Μολις το συνδεσετε στον υπολογιστη θα δειτε οτι στο προγραμμα που εχετε ανοιξει πριν (CODE_I8910_II3_J0_CSC_I8910_II3_J0_I8910UZCII2 )

θα μπορειτε να πατησετε το κουμπι DOWNLOAD START

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ .ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕς ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ(ΓΛΩΣΣΑ -ΩΡΑ)

ΚΑΝΤΕ ΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

 

ΟΤΑΝ ξαναανοιξει το κινητο πατε στο ΜΕΝΟΥ-->ΓΡΑΦΕΙ0-->ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ RomPatcherPlus_2.2. ΤΡΕΞΤΕ ΤΟ

Αφου τελειωσει η εγκατασταση του πατε ξανα ΜΕΝΟΥ-->ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΕΚΕΙ θα δειτε ενα εικονιδιο που θα λεει ROMpatcher τρεξτε το

θα βρεθειτε σε ενα μενου που θα λεει καπου installserver_FP2

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ KAI στα options του βαλτε το στο auto.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑς ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΟΛΕς ΤΙς UNSIGNED ΕΦΑΡΜΟΓΕς ΚΑΘΩς ΚΑΙ JAVA.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Link to comment
Share on other sites

και εδω ενα demonstration video

 

Αυτή η έκδοση είναι στα αγγλικά, μπορεί κάποιος να ανεβάσει ένα βιντεάκι όπου να φαίνονται τα ελληνικά μενού?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυτερα να δοκιμασετε την πιο καινουργια rom του hyperx που ανεβαζει ακομα πιο πολυ το κινητο! 100 Mb ελευθερα στην μνημη του τηλεφωνου!

 

Την εχω δοκιμασει αυτη την εκδοση που λες την Speed_rom_1.25

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ.

ΛΟΙΠΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ απο μεσα και χρειαζεται να κανετε ρυθμισεις χειροκινητα.

ΚΑΙ δευτερον δεν μου φανηκε καθολου πιο γρηγορη απο την mega-pack.

Aυτα βεβαια παντα σε εμενα.

ΟΣΟΙ θελετε δοκιμαστε την

 

Σκοπεύω να περάσω κάποιες από τις αναγραφόμενες εκδόσεις που λέτε, αν μετά παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα, υπάρχει τρόπος να ξαναπεράσω την αρχική Rom, αυτή που έχουν όλα τα ελληνικά όταν τα αγοράσαμε?

 

ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ

Λειπουν στοιχεια που ουτως η αλλιως δεν λειτουργουσαν...

Τα communities δεν λειτουργουν σωστα και τα αλλα ποιος τα χρησιμοποιεί???

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Την εχω δοκιμασει αυτη την εκδοση που λες την Speed_rom_1.25

 

 

Μεσα στο RAR δεν εχει τους φακελους mods και patches

ειναι διαφορετικος ο τροπος που φλασαρουμε σε αυτη την εκδοση?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα ειναι πολυ απλα.

ευχαριστω για τον οδηγο αλλα εχω vista.

θα εχω προβλημα ?

 

και αυτα

1. Μicrosoft Msxml.msi

2. I8910 Flashing drivers

 

που τα βρισκουμε?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε μου

 

για το 1 ποιο απο αυτα?

 

http://support.microsoft.com/kb/269238

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...