Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το οποιο έχουν την εντύπωση ότι θα το πληρώσεις και σαν πρόγραμμα και δεν είναι offline. Τα δίνεις σε αυτούς μετά από 30 μέρες αλλα τα δίνεις και στον πάροχο σου μετά... έλεος...
Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θελω να παω στο service το κινητο μου αλλα στο site της lg δεν μου βγαζει τα κεντρα service. Ξερετε καποιο στην Αθηνα η που αλλου μπορω να βρω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Σκέπτομαι να αγοράσω το Arena. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής αν το αγοράσω από Cosmote η Vodafone θα έχει άλλο μενού από το κανονικό?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο εχω παθει και εγω. επειδη δεν μπορεσα να βρω λυση μπηκα στον google λογαριασμο μου και ζητησα να φορτωνει τα μυνηματα απο τον δευτερο λογαριασμο hotmail. Οταν μετα θα ανοιξεις το google mail απο το κινητο θα δεις οτι εχει φορτωσει ολα τα μυνηματα απο το hotmail. απλα στισ ρυθμισεις του google λογαριασμου (οχι κινητο) θα επιλεξεισ να αφηνει αντιγραφο στο hotmail.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Σκέπτομαι να αγοράσω το Arena. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής αν το αγοράσω από Cosmote η Vodafone θα έχει άλλο μενού από το κανονικό?

Ευχαριστώ

2-3 εικονίδια διαφορετικά θα έχει, τίποτα το ιδιαίτερο.

Θελω να παω στο service το κινητο μου αλλα στο site της lg δεν μου βγαζει τα κεντρα service. Ξερετε καποιο στην Αθηνα η που αλλου μπορω να βρω?

Από σταθερό τηλέφωνο : 800 11 200 300 / 801 11 200 900

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Ωραία αφού άρχισαν να το σκαλίζουν το θέμα του ξεκλειδώματος πιστευω πως θα δούμε πολλές αλλαγές από εδώ και πέρα.

Έχω την εξής απορία...υπάρχει τρόπος να απενεργοποιήσω το 3g? στο σήμα μου πολλες φορες το εμφανίζει...απλά για εξοικονόμηση μπαταρίας ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

εχει καποια περιορισμό λη μειονεκτηματα η συσκευη vodafone live?

παρακαλω απαντηστε μου αμεσα αν γινεται

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω περάσει στο κινητό πολλά κομμάτια mp3.

Σχεδόν 7 giga.

Όλη αυτή τη μουσική, για να έχει κάποιο νόημα, πρέπει να την οργανώσω σε playlists.

Όμως, αυτό είναι πολύ δύσκολο να γίνει μέσα από το μενού του κινητού, γιατί θα πρέπει να ψάχνω την τεράστια λίστα πάνω -κάτω για να τικάρω τα τραγούδια καμιά 10αριά φορές!! (όσες λίστες θέλω να φτιάξω).

 

Δεν υπάρχει τρόπος να δημιουργήσω λίστες αναπαραγωγής από το pc μέσω του pc suite???

Αυτό το μενού του pc suite "Μουσική" τι κάνει ακριβώς? δεν έχω καταλάβει. μόνο player είναι?

 

Pls help!!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω περάσει στο κινητό πολλά κομμάτια mp3.

Σχεδόν 7 giga.

Όλη αυτή τη μουσική, για να έχει κάποιο νόημα, πρέπει να την οργανώσω σε playlists.

Όμως, αυτό είναι πολύ δύσκολο να γίνει μέσα από το μενού του κινητού, γιατί θα πρέπει να ψάχνω την τεράστια λίστα πάνω -κάτω για να τικάρω τα τραγούδια καμιά 10αριά φορές!! (όσες λίστες θέλω να φτιάξω).

 

Δεν υπάρχει τρόπος να δημιουργήσω λίστες αναπαραγωγής από το pc μέσω του pc suite???

Αυτό το μενού του pc suite "Μουσική" τι κάνει ακριβώς? δεν έχω καταλάβει. μόνο player είναι?

 

Pls help!!!!

 

Νομίζω ότι βάζεις το κινητό σε music sync mode και μετά με τον media player 11 (ο οποίος το βλέπει σαν music device) φτιάχνεις τα play lists. Τουλάχιστον εγώ έτσι βρήκα να γίνεται. Απλά επειδή έχω την V10d_01 που έχει θέμα με τα play lists, ενώ έδειχνε ότι μου τις έφτιαχνε τελικά έκανε μια τρίπα στο νερό.:mad:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή ακόμη δεν έχω πάρει καμία απάντηση, ξέρει τελικά κάποιος πώς κάνουμε τη μετατροπή του avi μέσω του Pc Suite; Γνωρίζει κάποιος ένα αναλυτικό οδηγό ή κάτι;
iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή ακόμη δεν έχω πάρει καμία απάντηση, ξέρει τελικά κάποιος πώς κάνουμε τη μετατροπή του avi μέσω του Pc Suite; Γνωρίζει κάποιος ένα αναλυτικό οδηγό ή κάτι;

 

Οταν επιλέξεις το αρχείο στο PC Suite σου έχει επιλογή για μετατροπή. (Στην διαχείρηση αρχείων)

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας φίλοι .

Έχω το ΑΡΕΝΑ, 3 μέρες ήδη και είμαι απο αυτούς που δεν ψάχνονται και πολύ (λόγω χρόνου) με αναβαθμίσεις. Κατα συνέπεια είμαι αρχάριος. Θέλω απλά να σας πώ τις πρώτες μου εντυπώσεις από το ΑΡΕΝΑ

1. Φωτογραφική ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ (ιδιως σχέση με το Νοκια Ν82 που είχα πρίν. οπου με 5μπ εκτύπωνα φωτο σε μεγεθος Α4 χωρις κουκιδα). Καθόλου καθαρές φωτο... κουνημένες πολύ.... και παρατήρησα ότι από τη στιγμή που ακούγεται το κλείστρο του "φακού" η φωτογραφία βγαίνει μετά και όχι με το κλικ. οπότε πρέπει να παραμένει σταθερό το χέρι και μετά το κλικ. Δεν συζητάμε για φωτογραφίες εσωτερικού χώρου. Απαράδεκτες.

2. Το θέμα GPS. μαθημένος απο το Ν82 όπου είχα ήδη εγκατεστημένο το off line πρόγραμμα, εδώ πρέπει να τα εγκαταστήσω εγώ . Και ακολουθώντας τις οδηγίες του ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ jimdem μου ζητά σύνδεση για να μου εγκαταστήσει το WeTravel.jad. Η αλήθεια είναι πως τα περίμενα έτοιμα ολα αυτα. στο 2009 ειμαστε.

3. χθες 3η μερα μου εκανε την πρωτη "κουτσουκέλα". Με καλούσαν και το κινητο δεν αντιδρούσε. Το δοκιμασα και μονος να καλεσω... αλλα τίποτα. Το έκλεισα και το ξαναάνοιξα.. και μετα όλα καλα. Τώρα κάνω κλήσεις κάθε λίγο για να δώ αν αντιδρά. Μέχρι τώρα δεν το έχει ξανακανει

Δεν μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος και πολύ ρε παιδιά. Αν σε όλα αυτά που σας είπα παρατηρήσατε ότι κάπου δεν εχω δίκιο.. ή έκανα κάτι στραβα... πείτε τό μου.

Καλημέρες σε όλους σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας φίλοι .

Έχω το ΑΡΕΝΑ, 3 μέρες ήδη και είμαι απο αυτούς που δεν ψάχνονται και πολύ (λόγω χρόνου) με αναβαθμίσεις. Κατα συνέπεια είμαι αρχάριος. Θέλω απλά να σας πώ τις πρώτες μου εντυπώσεις από το ΑΡΕΝΑ

1. Φωτογραφική ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ (ιδιως σχέση με το Νοκια Ν82 που είχα πρίν. οπου με 5μπ εκτύπωνα φωτο σε μεγεθος Α4 χωρις κουκιδα). Καθόλου καθαρές φωτο... κουνημένες πολύ.... και παρατήρησα ότι από τη στιγμή που ακούγεται το κλείστρο του "φακού" η φωτογραφία βγαίνει μετά και όχι με το κλικ. οπότε πρέπει να παραμένει σταθερό το χέρι και μετά το κλικ. Δεν συζητάμε για φωτογραφίες εσωτερικού χώρου. Απαράδεκτες.

2. Το θέμα GPS. μαθημένος απο το Ν82 όπου είχα ήδη εγκατεστημένο το off line πρόγραμμα, εδώ πρέπει να τα εγκαταστήσω εγώ . Και ακολουθώντας τις οδηγίες του ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ jimdem μου ζητά σύνδεση για να μου εγκαταστήσει το WeTravel.jad. Η αλήθεια είναι πως τα περίμενα έτοιμα ολα αυτα. στο 2009 ειμαστε.

3. χθες 3η μερα μου εκανε την πρωτη "κουτσουκέλα". Με καλούσαν και το κινητο δεν αντιδρούσε. Το δοκιμασα και μονος να καλεσω... αλλα τίποτα. Το έκλεισα και το ξαναάνοιξα.. και μετα όλα καλα. Τώρα κάνω κλήσεις κάθε λίγο για να δώ αν αντιδρά. Μέχρι τώρα δεν το έχει ξανακανει

Δεν μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος και πολύ ρε παιδιά. Αν σε όλα αυτά που σας είπα παρατηρήσατε ότι κάπου δεν εχω δίκιο.. ή έκανα κάτι στραβα... πείτε τό μου.

Καλημέρες σε όλους σας.

 

Η ποιότητα της φωτογραφίας, τα κολλήματα και τα "σπαστικά" ( η φωτογραφία βγαίνει μετά και όχι με το κλικ) βελτιώνονται με αναβάθμιση λογισμικού. Καλύτερα περίμενε το νέο λογισμικό που θα βγεί μέσα στο Σεπτέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα άλλο μην χαλάσουν όμως!! Γιατί το έχουν συνήθειο. Φτιάχνουν ένα και χαλάνε δύο!:lol:

 

Πάντως, όντως στις τελευταίες εκδόσεις έχουν βελτιωθεί πολύ τα πράγματα στην φωτογραφική. Όχι ότι έγινε ξαφνικά NIKON αλλά είναι σίγουρα καλύτερα τα πράγματα. ;)

 

Ps: το είπαμε και το ξαναλέμε. ΔΕΝ είναι φωτοκινητό. Αν το πέρνετε για φωτοκινητό χάσατε. Απλά έχει μια υποφερτή φωτογραφική μηχανή (για ημέρα πάντα). Για βράδυ, πάρτε την φωτογραφική σας μαζί οπωσδήποτε!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος του lg arena! Θέλω να ρωτήσω αν πρέπει να ενεργοποιήσω ρυθμίσεις για MMS ή υπηρεσίες 3G. Έχω ακούσει ότι όλες οι ρυθμίσεις είναι προεγκατεστημένες. Ισχύει; Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φιλε fanatike γνωρίζω ότι δεν είναι φωτογραφική μηχανή... αλλα κινητό. Σύγκρινα απλά με τη συσκευή που είχα πρίν... και που έβγαζε παντού και πάντα πεντακάθαρα και εύκολα. και έβγαλα κάποια συμπεράσματα. Αναρωτιέμαι άν έπαιρνα τη Renoir με τα 8 ΜΡ θα είχα πρόβλημα.

Όσο για την έκδοση... εμένα γράφει ΚΜ 900 ΑΤ. V10t. και rev: 1.1

να υποθέσω ότι είμαι πολύ πίσω στην έκδοση ε?

 

Χειρότερα θα ήταν. Όχι καλύτερα. Με την έννοια ότι βγάζει παραπλήσιες φωτογραφίες παρόλο που "θεωριτικά" έχει καλύτερη κάμερα. Τώρα από εκεί και μετά, είπαμε δεν ειναι φωτοκινητό. Είναι απλά μέτριο στον τομέα φωτογραφία.

Με τις version εγώ προσωπικά έχω μπερδευτεί. Δεν ξέρω ποια είναι η "t", αλλά όπως είπε και ο jimdem μάλλον πρόκειτε για παλιά.

 

Μήπως είναι Βόιδι φων live?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερα θα ήταν. Όχι καλύτερα. Με την έννοια ότι βγάζει παραπλήσιες φωτογραφίες παρόλο που "θεωριτικά" έχει καλύτερη κάμερα. Τώρα από εκεί και μετά, είπαμε δεν ειναι φωτοκινητό. Είναι απλά μέτριο στον τομέα φωτογραφία.

Με τις version εγώ προσωπικά έχω μπερδευτεί. Δεν ξέρω ποια είναι η "t", αλλά όπως είπε και ο jimdem μάλλον πρόκειτε για παλιά.

 

Μήπως είναι Βόιδι φων live?

 

Fanatike.... ναι vodafone live ειναι. Αυτό έχει να κάνει σε τιποτα με τις λειτουργίες?

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερα θα ήταν. Όχι καλύτερα. Με την έννοια ότι βγάζει παραπλήσιες φωτογραφίες παρόλο που "θεωριτικά" έχει καλύτερη κάμερα. Τώρα από εκεί και μετά, είπαμε δεν ειναι φωτοκινητό. Είναι απλά μέτριο στον τομέα φωτογραφία.

Με τις version εγώ προσωπικά έχω μπερδευτεί. Δεν ξέρω ποια είναι η "t", αλλά όπως είπε και ο jimdem μάλλον πρόκειτε για παλιά.

 

Μήπως είναι Βόιδι φων live?

Εννοείς σε σύγκριση με το Ρενουάρ;ΚΑΜΙΑ σχέση τα δύο κινητά στον τομέα φωτογραφίας και βιντεοσκόπησης.Το ρενουάρ είναι μίλια καλύτερο.Για να πούμε τα πράγματα με το όνομά τους, το Αρένα είναι μέτριο σε συνθήκες ημέρας και άθλιο το βράδυ.?Με το χαμηλότερο iso (100) εμφανίζει θόρυβο τύπου iso 400..Υστερεί σε λεπτομέρεια, οπως έχω αναφέρει η LG τα θαλάσσωσε στα 3 κινητά της (Arena,Viewty Smart,Crystal) στον τομέα φωτογραφία (μόνο εκεί, για να μην παρεξηγούμαι)-ο λόγος;Προφανώς κακό module κάμερας και κακό software.Έκανε πολλά βήματα πίσω σε σχέση με το Ρενουάρ.Θα ανεβάσω δείγματα φωτογραφίας και βίντεο(σε εσωτερικό χώρο) κατ' εξαίρεση εδώ, για να δείτε πόσο υστερεί το Αρένα.Βέβαια, έχουμε πει ότι ποτέ δεν πλασαρίστηκε ως φωτοκινητό.Ακόμη και το LG GT505 τραβάει καλύτερες φωτογραφίες από το Αρένα..

Fanatike.... ναι vodafone live ειναι. Αυτό έχει να κάνει σε τιποτα με τις λειτουργίες?

Η έκδοση σου είναι αργή πολύ για αυτό έχεις και το πρόβλημα με την φωτογραφική που αργεί πολύ.Την είχα πριν φλασάρω και το ξερω.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο δικό μου με την v10c τραβάει φωτογραφίες σχεδόν με το "κλικ".. μόνο οταν είχα ενεργοποιήσει το "σταθεροποιηση εικόνας" στις ρυθμίσες αργούσε.. για κοίτα και στο δικό σου τι παίζει..

 

όσον αφορα την ποιότητα εχει πρόβλημα σε χαμηλό φωτισμό.. αλλιώς βγάζει ικανοποιητικές.. ελπίζω σε καλυτέρευση της νυχτερινής λήψης σε κάποιο firmware.

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς σε σύγκριση με το Ρενουάρ;ΚΑΜΙΑ σχέση τα δύο κινητά στον τομέα φωτογραφίας και βιντεοσκόπησης.Το ρενουάρ είναι μίλια καλύτερο.Για να πούμε τα πράγματα με το όνομά τους, το Αρένα είναι μέτριο σε συνθήκες ημέρας και άθλιο το βράδυ.?Με το χαμηλότερο iso (100) εμφανίζει θόρυβο τύπου iso 400..Υστερεί σε λεπτομέρεια, οπως έχω αναφέρει η LG τα θαλάσσωσε στα 3 κινητά της (Arena,Viewty Smart,Crystal) στον τομέα φωτογραφία (μόνο εκεί, για να μην παρεξηγούμαι)-ο λόγος;Προφανώς κακό module κάμερας και κακό software.Έκανε πολλά βήματα πίσω σε σχέση με το Ρενουάρ.Θα ανεβάσω δείγματα φωτογραφίας και βίντεο(σε εσωτερικό χώρο) κατ' εξαίρεση εδώ, για να δείτε πόσο υστερεί το Αρένα.Βέβαια, έχουμε πει ότι ποτέ δεν πλασαρίστηκε ως φωτοκινητό.Ακόμη και το LG GT505 τραβάει καλύτερες φωτογραφίες από το Αρένα..

 

Η έκδοση σου είναι αργή πολύ για αυτό έχεις και το πρόβλημα με την φωτογραφική που αργεί πολύ.Την είχα πριν φλασάρω και το ξερω.

 

 

Ουπς!!! Sorry!!:O

 

Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!! Μπερδεύτικα με το νεοφερμένο Viewty II (Smart) που και αυτό έχει 8ΜΡ. Δικό μου το λάθος.

 

Ναι με το Renoir καμία σχέση. Η μέρα με την νύχτα. αλλώστε το Renoir έχει όνομα στο θέμα φωτοκινητό!!:!:

 

PS: Προσωπικά νομίζω ότι μπορεί να βελτιώσουν πολύ την ποιότητα άμα το θελήσουν. Πολλά προβλήματα οφείλονται σε κακογραμμένο software. Ένα πολύ απλό παράδειγμα θα ήταν να μειώσουν την συμπίεση σε όφελος της λεπτομέριας. Δεν είναι ανάγκη να κάνουν τόσο μικρό το αρχείο της φωτογραφίας! Εντάξη, εμένα δεν θα με πείραζε αν αντί για 3789 φωτογραφίες, χωρούσαν 2176 στη ίδια mcard.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Πήρα κι εγώ το αρένα μετά από διάφορα νοκια και 1 se κινητα.. Και εννοείται ότι είμαι πολύ ενθουσιασμένος! Το έχω από την Τετάρτη και το έχω πειραμάτιστει σε κάποιο βαθμό... Έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες και όλα τα μνμ και παρόλο το διάβασμα, έχω καποιες απορίες...

Βασικά έχω την έκδοση V10I και είναι Vodafone live το κινητό...:

 

1. Έστειλα μία ηχογράφηση από νοκια και δεν μου το αναγνωρίζει και επομένως δεν μου το παίζει.

2. Αν βάλω opera θα δω κάποια διαφορά η να το αφησω όπως ειναι (vodafone live)? (Μπαίνει εύκολα ο opera? απλά τον κατεβάζω και τον κάνω install?)

3. Να κάνω αναβάθμιση μέσω PC Suite αν υπάρχει κάποια νεότερη έκδοση και κάποια που θα βελτιώσει το κινητό? Ή πρέπει να κάνω τον "χάκερ"(που δε νομίζω να το προσπαθήσω γιατί φοβάμαι μην του βγάλω τα μάτια!) για να παίξει youtube και να λειτουργήσει free το gps? (αν και δεν το χρειάζομαι άμεσα το gps...)

4. Είναι γενικά αργό στο ίντερνετ? Γιατί η κοπέλα μου έχει το HTC Diamond και ενώ είμαστε διπλα-δίπλα αυτή μπαίνει πολύ πιο γρήγορα στην ίδια σελίδα απ'ότι εγώ... Από wifi κλέβαμε.... εεε μπαίναμε ήθελα να πω!

5. Κι ένα τελευταίο, δεν μου μπαίνει στην σελίδα της otenet για να δω τα mail μου...

 

Επίσης, το μόνο κουλό που μου παρουσίασε ήταν όταν το πρωτολειτούργησα και ήμουν ίντερνετ μέσω wifi έτυχε και με πήραν τηλέφωνο, μου έκανε επανεκίνηση! 2 φορές μου το έκανε αυτό και το προσπάθησα από μόνος μια 3η φορά αλλά δεν κόμπλαρε...

 

Αυτά τα λίγα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...

Link to comment
Share on other sites

1. Τι είδος αρχείο είναι;

2. Εννοείται να βάλεις όπερα. Σαφέστατα πιο γρήγορος και λειτουργικός. Ο browser της Lg απλά σου σπάει τα νεύρα. Μπαίνει πολύ εύκολα ο όπερα.

3. Αφου δεν ξέρεις και πολλά απο pc κάνε update απο το pc suite. Το gps και το youtube θα λειτουργούν. Το πόσο γρήγορα το gps θα λοκάρει είναι ένα θέμα. Αυτό που δεν θα λειτουργεί θα είναι ο fm transmitter.

4. Αν βάλεις τον όπερα θα καταλάβεις τρομερή διαφορά στην ταχύτητα.

5. Δεν έχω ασχοληθεί.

Link to comment
Share on other sites

1. Τι είδος αρχείο είναι;

 

Το αρχείο είναι AMR... Το ηχογραφήσανε από se, το έστειλαν σε νοκια και από το νοκια το πήρα με BT... Δεν ξέρω αν σε ενδιέφεραν αυτές οι πληροφορίες...

 

Δεν με ενδιαφέρει καν ο transmitter, τα άλλα δύο κυρίως...

Και για το email δεν καίγομαι, έχω pc και σπίτι και στη δουλειά... Απλά έτσι μπας και χρειάζεται καμια ρύθμιση που μπορώ να κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνωντας για θήκη για το αγαπητό μας ΑΡΕΝΑ βρήκα αυτο το πακέτο σε εξαιρετική τιμή: >Click εδώ< Λέω να το αγοράσω, τι λέτε? Στο eshop δεν βρήκα τίποτα καλό...
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...