Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ.300 ΕΥΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΗ ΣΙΝΩΠΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ...?ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.LG KAI @@@@....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οθόνη υπολογιστή LG 17ίντες, την έχω 5 χρόνια ακριβώς και λειτουργεί χωρίς κανένα πρόβλημα....

Τυχαία είναι αυτά.;)

Αν κι εγώ λίγο off-topic να τα στατιστικά μου:

Τηλεόραση LG LCD αξίας 1800Ε χάλασε 3 φορές σε 3 χρόνια! (Τώρα για πέταμα)

Οθόνη 21'' LG LCD αξίας 250Ε με χάλια χρώματα και χάλια ποιότητα εικόνας. (Σε λίγο για πέταμα)

LG Arena. Πλέον απλά το ανέχομαι. Συμφωνώ με τον παραπάνω φίλο. Τέρμα η LG για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Αντιμετοπιζω ενα προβλημα και απο οτι μπορεσα να δω σε προηγουμενα ποστ δεν εχει ξαναναφερθει.μερικες φορες το κινιτο σκαλωνει και δεν ανταποκρινετε η οθονη αφης,πρεπει να το αφησω να κλειδωσει να σβησει η οθονη και μετα ειναι οκ!ειναι λιγο σπαστικο και ιδιαιτερα στις κλησεις!τι φταιει ειναι θεμα τις συσκευης?το εχει αντιμετοπισει καποιος?

 

καλησπερα φιλε μου...το ιδιο προβλημα ειχα κ γω...στην ουσια ομως δεν ειναι προβλημα αλλα ο αισθητηρας του κινητου....υπαρχει αισθητηρας ο οποιος βρισκεται στο ιδιο σημειο με αυτον για την οθονη αφης γενικοτερα,ο οποιος οταν πλησιαζεις το κινητο στο αυτι κ πραγματοποιεις κληση σβηνει την οθονη κ οταν το απομακρυνεις χωρις να τον καλυπτεις ενεργοποιει την οθόνη,τσεκαρε το κ πες μου ..

Link to comment
Share on other sites

τα ίδια και από μένα απλά περιμένω στο 6μήνο την επιδότηση της βονταφον για να το πασάρω απλά μέχρι τότε το ανέχομαι......

Κρίμα που δεν πήρα το HTC

 

θα το κρατήσω μόνο εαν γίνει android...!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε δοκιμασε να κανεις μια αναβαθμηση λογισμικου και ισως μερικα απο τα προβληματα σου να φτιαξουν...

 

έκανα...έκανα

Link to comment
Share on other sites

εκανα την ιδια ερωτηση στο τοπικ του we travel,αλλα δεν πηρα απαντηση ...θελω να κανω μια ερωτηση λοιπον...πηγα να κανω εγκατασταση την καινουρια εκδοση του wetravel που υπαρχει στο site toy jimdem αλλα μου λεει αποτυχια ελεγχου ταυτοτητας...εκανα το κολπακι με την ημερομηνια αλλα τιποτα εχει καποιος κατι στο μυαλο του...;;;να τονισω οτι η πιο προηγουμενη εκδοση δουλευε.....παω να ξαναπερασω την προηγουμενη και μου λεει τα ιδια....θα τρελαθω....
BECK23
Link to comment
Share on other sites

εκανα την ιδια ερωτηση στο τοπικ του we travel,αλλα δεν πηρα απαντηση ...θελω να κανω μια ερωτηση λοιπον...πηγα να κανω εγκατασταση την καινουρια εκδοση του wetravel που υπαρχει στο site toy jimdem αλλα μου λεει αποτυχια ελεγχου ταυτοτητας...εκανα το κολπακι με την ημερομηνια αλλα τιποτα εχει καποιος κατι στο μυαλο του...;;;να τονισω οτι η πιο προηγουμενη εκδοση δουλευε.....παω να ξαναπερασω την προηγουμενη και μου λεει τα ιδια....θα τρελαθω....

είναι βόνταφον;

Εφόσον αντιμετωπίζεις τέτοιο πρόβλημα , δοκίμασε και με άλλες εκδόσεις του wetravel

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

είναι βόνταφον;

Εφόσον αντιμετωπίζεις τέτοιο πρόβλημα , δοκίμασε και με άλλες εκδόσεις του wetravel

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα τελικα το ελυσα το θεματακι....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!χθες πηρα το arena!ειναι τελειο αλλα αντιμετωπιζω καποια προβληματακια

1.το google και το youtube δεν συνδεονται μεσω wifi,

2.το video εγγραφης στο divx δε μου το εμφανιζει το εχω μεταφερει με μαζικη αποθηκευση στο others

3. το wifi δεν κλεινει απο τις ρυθμισεις wifi αλλα μονο απο την γραμμη ειδοποιησεων

4.εχω αποθηκευσει αρκετους σταθμους στο ραδιο και οταν παταω στο κατω μερος να παει στην επομενη 6αδα των αποθηκευμενων σταθμων δεν κυλαει οσο και να το παλευω,μηπως φταιει που δεν εχω βγαλει τη ζελατινα στην οθονη και δεν κανει καλη επαφη?

Ευχαριστω εκ τν προτερων για τις απαντησεις σας!!!!!

κανεις????
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανα νεο για gps. Κανενα προγραμμα που να μη χρεωνει. (Περα απο το wetravel.)

 

δες αυτο ειναι αρκετα καλο εγω αυτο χρησημοποιω

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου προτεινει ακουστικα για το ΑΡΕΝΑ ? το ενα ακουστικο απο αΥτα που ειχα τα'φτυσε.Μια καλη επιλογη το πολυ μεχρι 20ευρω.Ευχαριστω =)
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο μόλις 3ις μηνες χρησης του arena ειμαι πλήρως απογοητευμένος. Χωρίς να πέσει η να σπάσει τα κουμπία που βρίσκονται στο πάνω μέρος της οθόνης αφής δεν ανταποκρίνονται (πχ συντομευσης μυνημάτων ,εισερχόμενες κλήσεις κλπ) ενώ πολλές φορές οταν τηλεφωνώ απλά κολάει και δεν ανταποκρίνεται.

Έχει κανείς καμια ιδέα τι πρέπει να κάνω; ισως κάποιο update? πήγα στη σελίδα http://uk.lgmobile.com/web/web.support.retrieveSoftwareUpdate.laf κατέβασα το πρόγραμμα αλλά δε βρηκα πουθενά στη λίστα (του προγράμματος γιατί στο σιτε λεει οτι το υποστηρίζει) το arena ...καμια ιδέα;

What we do in life echoes in eternity
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου προτεινει ακουστικα για το ΑΡΕΝΑ ? το ενα ακουστικο απο αΥτα που ειχα τα'φτυσε.Μια καλη επιλογη το πολυ μεχρι 20ευρω.Ευχαριστω =)

 

 

Πολύ καλά, και με πολύ καλή ευεσθησία (κοινώς θα σε ικανοποιήσουν από θέμα έντασης). Στα συνηστώ ανεπιφύλακτα! Έχουν γύρω στα 17 - 18 ευρώ.

 

AKG K315 BLACK

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους, είμαι νέο μελος στο my phone

1η ημερα εχθες με το αρένα μου, έκλεισε μόνο του ξαφνικα!!! ( με 2 μπάρες μπαταρία ) και δεν ανοιγε με τιποτα, σκέφτηκα και εβγαλα και ξαναβαλα την μπαταρία και δούλεψε.

Ωραία ξεκινήσαμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους, είμαι νέο μελος στο my phone

1η ημερα εχθες με το αρένα μου, έκλεισε μόνο του ξαφνικα!!! ( με 2 μπάρες μπαταρία ) και δεν ανοιγε με τιποτα, σκέφτηκα και εβγαλα και ξαναβαλα την μπαταρία και δούλεψε.

Ωραία ξεκινήσαμε!!!

 

Δεν με εκπλήσει τίποτα πλέον με αυτό το τηλέφωνο....

Υπάρχουν πολλά προβλήματα και κολλήματα, ανάλογα με την έκδοση λογισμικού.

Κάνε μια αναβάθμιση καλύτερα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορτιση μπαταριας,ποση ωρα χρειαζεται;;;
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να παίζει video από youtoube

:(

κατεβασε και εγκατεστησε στις εφαρμογες τον BOLT BROWSER

Link to comment
Share on other sites

δες αυτο ειναι αρκετα καλο εγω αυτο χρησημοποιω

 

Να σαι καλα! Θα το δοκιμασω ευθεις αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορτιση μπαταριας,ποση ωρα χρειαζεται;;;

Όσες λέει το manual.

14 νομίζω...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν με εκπλήσει τίποτα πλέον με αυτό το τηλέφωνο....

Υπάρχουν πολλά προβλήματα και κολλήματα, ανάλογα με την έκδοση λογισμικού.

Κάνε μια αναβάθμιση καλύτερα...

 

 

 

Άσε, ρε φίλε.Όλα τα ίδια είναι. Είναι να μην σου τύχει.

Πήρα το 6720, και? Ένα μήνα δούλεψε. Μετά ξεκίνησε τα restart, μέχρι που κάποια στιγμή δεν ξαναξεκίνησε. Αποτέλεσμα ένα μήνα το είχα (με 1000 προβλήματα) και 15 μέρες είναι στο service. Ακόμα περιμένω!:cry:

 

Sorry για το off topic, αλλά τα νεύρα μου πια!!:mad:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ!
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλησπερα,θελω να ρωτησω αν εχει καταφερει κανεις να εγκατασησει το αλφαδι απο τις εφαρμογες στο σαιτ του jimdem?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλησπερα,θελω να ρωτησω αν εχει καταφερει κανεις να εγκατασησει το αλφαδι απο τις εφαρμογες στο σαιτ του jimdem?

 

ναι, γινετε εγκατασταση κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Άσε, ρε φίλε.Όλα τα ίδια είναι. Είναι να μην σου τύχει.

Πήρα το 6720, και? Ένα μήνα δούλεψε. Μετά ξεκίνησε τα restart, μέχρι που κάποια στιγμή δεν ξαναξεκίνησε. Αποτέλεσμα ένα μήνα το είχα (με 1000 προβλήματα) και 15 μέρες είναι στο service. Ακόμα περιμένω!:cry:

 

Sorry για το off topic, αλλά τα νεύρα μου πια!!:mad:

Σιγουρα μπορει να συμβει σε ολα τα κινητα.

Αλλα το αρενα κυκλοφορει πια ενα χρονο και θα επρεπε το λογισμικο του να ειχε ωριμασει πλεον και να λειτουργει χωρις κανενα προβλημα.

Αυτο εννοω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...