Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να τα μας......ζηλεύουμε!!!! εγώ θα περιμένω την cosmote να το φέρει για να το πάρω με επιδότηση..περιμένουμε νέα, φωτογραφίες, εντυπώσεις κλπ κλπ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να τα μας......ζηλεύουμε!!!! εγώ θα περιμένω την cosmote να το φέρει για να το πάρω με επιδότηση..περιμένουμε νέα, φωτογραφίες, εντυπώσεις κλπ κλπ

 

Κι εγώ το ίδιο, γμτ! :lol:

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Αυριο μαλλον θα το εχω στα χερια με ειδοποιησαν απο το e-click.gr οτι το εχουν στειλει

 

Περιμενουμε πληρες review μολις το παραλαβεις.:D

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

να τα μας......ζηλεύουμε!!!! εγώ θα περιμένω την cosmote να το φέρει για να το πάρω με επιδότηση..περιμένουμε νέα, φωτογραφίες, εντυπώσεις κλπ κλπ

ean to thes pane sto mobilecenter.gr kai parto kai ...me epidotisi cosmote ti perimeneis?

Link to comment
Share on other sites

ean to thes pane sto mobilecenter.gr kai parto kai ...me epidotisi cosmote ti perimeneis?

 

Τι εννοείς; Μπορώ να το πάρω από εκεί χρησιμοποιώντας την επιδότησή μου;;;;

 

Όντως γίνεται, επικοινώνησα αλλά μόνο αν είναι προσωπικό το τηλέφωνο. Εμένα είναι εταιρικό οπότε μόνο μέσω cosmote!!!!!! ΦΤΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν λιγο το επιασα για πρωτη φορα στα χερια μου... ειμαι πολυ χαρουμενος.

Δεν ειχα ποτέ ξανα κατι τετοιο... απο το λιγο που το ειδα ειμαι ενθουσιασμενος... ειδικα η οθονη του ειχαι απιστευτη ευκρινια... :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν λιγο το επιασα για πρωτη φορα στα χερια μου... ειμαι πολυ χαρουμενος.

Δεν ειχα ποτέ ξανα κατι τετοιο... απο το λιγο που το ειδα ειμαι ενθουσιασμενος... ειδικα η οθονη του ειχαι απιστευτη ευκρινια... :D

 

καλοριζικο, οποτε μπορεις πες πιο αναλυτικα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανό να το πάρω την Παρασκευή από mobilecenter αν όλα πάνε καλά. Καλορίζικο antonis86, πες μας περισσότερες εντυπώσεις όποτε μπορέσεις.
Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδια... :rolleyes:

 

ρωτιστε οτι θελετε!

 

Το κινητο ειναι πολυ ευκολο στην χρηση, η αφη παρα πολυ καλη αντιστοιχη με Iphone... η μεταβηβαση απο πλευρα σε πλευρα στον κυβο ειναι οπως ακριβως εχετε δει στα videos.. η ταχυτητα του ειναι πολυ καλη ουτε αργη την λες ουτε ομως γρηγορη... μεσα στα menu oμως ειναι σφαιρα!

 

Σαν μεγεθος ειναι παρα πολυ μικρο... πολυ ελαφρη και ανετο για τσεπη! Συκριτικα με ενα w508 που εχω μου φαινεται ακριβως το ιδιο στην τσεπη μου.

Σαν κατασκευη και σαν αισθηση στο χερι ειναι πολυ στηβαρο, ουτε τριξηματα τα καπακια ουτε τπτ τετοιο... ειναι συμπαγες και σου δινει την αισθηση του μεταλλου στο χερι και οχι πλαστικουρα...:happy:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ήθελα κάποιος που το έχει να δει αν, εκτός από την contact homescreen, μπορείς να έχεις και ταχεία κλήση εκεί που πληκτρολογείς τον αριθμό που θέλεις να καλέσεις. Εννοώ δηλαδή να πατάς τον αριθμό 1 και κλήση και να παίρνει την Χ επαφή, με τον αριθμό 2 την Ψ κ.τ.λ. Σχετικά αυτονόητο βέβαια αλλά αν μπορεί κάποιος ας το επιβεβαιώσει.
Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Kapoios allos pou na exei to kinhto ektos apo mena???

Irovoudou esu?

Loipon, auto poy mou exei spasei ta neura kai me exei xenerwsei einai oti den mporeis na deis Video sto youtube mesw tou wifi kai to allo einai oti den mporeis na metakinhseis thn mpara sto music player etsi wste na proxoriseis to kommati pou akous ekei pou theleis... den ginontai auta ....ELEOS....:cry:

 

Elpizw na bgei kana firmware grhgora gt me vlepw na to poulaw sto telos....:mad:

Link to comment
Share on other sites

 

Σαν κατασκευη και σαν αισθηση στο χερι ειναι πολυ στηβαρο, ουτε τριξηματα τα καπακια ουτε τπτ τετοιο... ειναι συμπαγες και σου δινει την αισθηση του μεταλλου στο χερι και οχι πλαστικουρα...:happy:

 

Πλαστικό είναι όμως ε?

 

Καλορίζικο φίλε!!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

antonis μην ξενερωνεις τοσο ευκολα γιατι δεν ειναι και τοσο τραγικα αυτα τα "προβληματα" που λες. Σιγουρα θα βγει νεα εκδοση firmware που θα διορθωνει καποια. Μην ξεχνας οτι ειναι φρεσκο πραμα! Εγω περιμενω εντυπωσεις απο την καμερα και ειδικα στις βραδυνες φωτο.
Link to comment
Share on other sites

Kapoios allos pou na exei to kinhto ektos apo mena???

Irovoudou esu?

Loipon, auto poy mou exei spasei ta neura kai me exei xenerwsei einai oti den mporeis na deis Video sto youtube mesw tou wifi kai to allo einai oti den mporeis na metakinhseis thn mpara sto music player etsi wste na proxoriseis to kommati pou akous ekei pou theleis... den ginontai auta ....ELEOS....:cry:

 

Elpizw na bgei kana firmware grhgora gt me vlepw na to poulaw sto telos....:mad:

 

Όπως σου λεει κ ο φιλος πιο πανω, μην τρελαινεσαι.Το κινητο σου αυτη τη στιγμη φοραει την πρωτη εκδοση λογισμικου κ ειναι σιγουρο οτι θα βγουν αναβαθμισεις, μιας κ ειναι η πρωτη συσκευη με το S class και η lg θα το προσεξει αρκετα.

Αν μπορεις, ανεβασε φωτο με φως ημερας κ βραδινές , για να δουμε την ποιοτητα τους κ ιδιως αν το led ειναι σαν να μην υπαρχει στις βραδινες ληψεις (συμφωνα με το gsmarena).

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Kapoios allos pou na exei to kinhto ektos apo mena???

Irovoudou esu?

Loipon, auto poy mou exei spasei ta neura kai me exei xenerwsei einai oti den mporeis na deis Video sto youtube mesw tou wifi kai to allo einai oti den mporeis na metakinhseis thn mpara sto music player etsi wste na proxoriseis to kommati pou akous ekei pou theleis... den ginontai auta ....ELEOS....:cry:

 

Elpizw na bgei kana firmware grhgora gt me vlepw na to poulaw sto telos....:mad:

 

Δλδ δεν έχει στον player ούτε τα βελάκια forward και rewind για να "προχωράς" ή να "πηγαίνεις πίσω" το κομμάτι? Περίεργο...

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

exei ta velakia alla... patontas ta anevainei ana 5 sec... exei kai thn mpara pou lew alla den pianetai.... den xerw ti na pw.... ante twra se ena set ths 1 wras na metakinhsei ton kersora sth mesh... ti na pw...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο ειναι παρα πολυ καλο δεν ειναι καθολου δυσκολο η αφη της οθονης ειναι εξαιρετικη στην ανταποκριση,ειναι πολυ ομορφη σαν συσκευη το πισω μερος ειναι σαν μεταλικο αλλα στο πιο ασπρο. Η οθονη του ειναι πολυ ευκρινης και με παρα πολυ καλη η αποχρωση των χρωματων και αυτο φαινεται και στις φωτογραφιες που ειναι πολυ καθαρες (Δεν εχω βγαλει βραδυ θα το δω σε λιγο) αλλα γενικα στις φωτογραφιες ειναι παρα πολυ καλο. Η μουσικη και ο ηχος κλησης ειναι καλος δεν μπορω να πω αριστος γιατι εχω το meizu m8 που στο θεμα ηχος ειναι κορυφη. Η μπαταρια με κρατησε μια μερα αλλα το ειχα εξωντωσει απο εδω και περα συμπερασματα για την διαρκεια

Το μονο αρνητικο ειναι οτι στο φως της ημερας δεν φαινεται και τοσο καθαρα γενικα για μενα ειναι μια παρα πολυ ομορφη και πρωτοτυπη συσκευη που δεν εχει σχεση με κατι που να υπαρχει απο τα σημερινα κινητα που κυκλοφορουν

Link to comment
Share on other sites

Ποσο το πηρατε παιδια; Αναρωτιεμαι αν ειναι ισαξιο του iphone στο θεμα touch screen γιατι εχω ακουσει πολλα καλα λογια για την οθονη του. Απο θεμα καμερας παντως ειναι σιγουρα πολυ πιο μπροστα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...