Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον πρόκειται για τυπογραφικό λάθος. Στο gsmarena μιλάνε για 399 ευρώ:)

 

http://www.gsmarena.com/lg_arena_expected_with_a_european_price_tag_of__399_euro-news-842.php

 

και το amazon.de το έχει στα 450: http://www.amazon.de/LG-Mobile-Surround-Transmitter-Branding/dp/B001T6COIA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=ce-de&qid=1238075942&sr=8-1

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως πρέπει να είναι τυπογραφικό λάθος από το Mobilewhack. Δεν γίνεται να είναι 600 ευρώ. Καλύτερα να πάρεις το KF900! :p
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Τhanx! :rolleyes::cool:

 

Έτσι εξηγείται και η πολύ χαμηλή τιμή του Renoir.

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Τhanx! :rolleyes::cool:

 

Έτσι εξηγείται και η πολύ χαμηλή τιμή του Renoir.

και στο εξπανσυς 445Ε

 

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=178700

Link to comment
Share on other sites

Στο live help του eclick μου είπαν ότι θα το έχουν την Τρίτη. Για να δούμε...
Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

όντως στο eclick έχει "αγορά τώρα", δεν αναφέρει πια οτι δεν είναι διαθέσιμο...Λέτε να ήρθε; Η cosmote πότε θα το φέρει να το πάρουμε με την επιδότηση;;;
Link to comment
Share on other sites

όντως στο eclick έχει "αγορά τώρα", δεν αναφέρει πια οτι δεν είναι διαθέσιμο...Λέτε να ήρθε; Η cosmote πότε θα το φέρει να το πάρουμε με την επιδότηση;;;

 

to exei diathesimo... alla einai san kratish... to kinhto to perimenoun thn trith.. na dw poios tha to prwtoparei arage....:lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Κι ότι ετοιμαζόμουνα να το ποστάρω. Πάρα πολύ αναλυτικό το preview. Το μόνο αρνητικό που εντόπισα είναι ότι η οθόνη σχεδόν δεν βλέπετε κάτω από ήλιο ενώ κατά τα άλλα είναι εκπληκτική σε ευκρίνεια. Έχει και δύο ωραία βιντεάκια που αξίζει να δείτε, δείχνει αρκετά πράγματα.

 

Μου άρεσαν πολύ και τα δείγματα που έχει από την κάμερα, πολύ καλή ποιότητα.

 

Μία λεπτομέρεια που όμως μου άρεσε πολύ είναι ότι μπορείς να κάνεις αναζήτηση στη μουσική σου συλλογή!

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Κι ότι ετοιμαζόμουνα να το ποστάρω. Πάρα πολύ αναλυτικό το preview. Το μόνο αρνητικό που εντόπισα είναι ότι η οθόνη σχεδόν δεν βλέπετε κάτω από ήλιο ενώ κατά τα άλλα είναι εκπληκτική σε ευκρίνεια. Έχει και δύο ωραία βιντεάκια που αξίζει να δείτε, δείχνει αρκετά πράγματα.

 

Μου άρεσαν πολύ και τα δείγματα που έχει από την κάμερα, πολύ καλή ποιότητα.

 

Μία λεπτομέρεια που όμως μου άρεσε πολύ είναι ότι μπορείς να κάνεις αναζήτηση στη μουσική σου συλλογή!

 

Τα preview του gsmarena ειναι σαν κανονικα review συχνα και αυτο ειναι πολυ καλο.

Μενω και στα εξης:

-Πολλα equalizer, καλυτερο dolby απο το ρενουαρ, dolby και στις ταινιες :)

-Η καμερα εχει ζωντανα σωστα χρωματα , αλλα οπως λεει στην μεγιστη αναλυση δεν εχει πολλη λεπτομερεια, ειδαλλως θα χαρακτηριζαν την καμερα τελεια(κρατανε επιφυλαξη γιατι ειναι πρωιμο μοντελο).Το κακο ομως ειναι οτι για το φλας λεει οτι ειναι ανεπαρκεστατο κ ουσιαστικα ειναι να σαν να μην υπαρχει.

-Αργος browser

-Οχι hot-swapping

-Πολυ καλή κατασκευή

Σε γενικες γραμμες το χαρακτηριζουν πολυ καλο.Ίδωμεν..

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου αρέσει εμένα είναι ότι φαινόταν ελάχιστα αργό. Π.χ. loading, loading, loading. Όπως επίσης και το multitouch και η εναλλαγή των "οθονών" (από widget, σε επαφές κλπ.). Παρ' όλα αυτά μου άρεσε το UI του
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο κακό που έχει αυτό το κινητό είναι η μπαταρία του.Έχει την κανονικά LG μπαταρία που δεν είναι και από τις καλύτερες σε χρόνο αναμονής και ομιλίας.Έχει πάνω από 3 ώρες ομιλίας και πάνω από 300 ώρες αναμονή.Ακόμα και ένα πιο φθηνό SE έχει περισσότερες ώρες ομιλίας και αναμονής.:(
Link to comment
Share on other sites

Τα preview του gsmarena ειναι σαν κανονικα review συχνα και αυτο ειναι πολυ καλο.

Μενω και στα εξης:

-Πολλα equalizer, καλυτερο dolby απο το ρενουαρ, dolby και στις ταινιες :)

-Η καμερα εχει ζωντανα σωστα χρωματα , αλλα οπως λεει στην μεγιστη αναλυση δεν εχει πολλη λεπτομερεια, ειδαλλως θα χαρακτηριζαν την καμερα τελεια(κρατανε επιφυλαξη γιατι ειναι πρωιμο μοντελο).Το κακο ομως ειναι οτι για το φλας λεει οτι ειναι ανεπαρκεστατο κ ουσιαστικα ειναι να σαν να μην υπαρχει.

-Αργος browser

-Οχι hot-swapping

-Πολυ καλή κατασκευή

Σε γενικες γραμμες το χαρακτηριζουν πολυ καλο.Ίδωμεν..

 

Συμφωνώ σε όσα λες φίλε..

 

Εμένα αυτό που με χαλάει ειναι οτι εχει αργο loading ο browser στις σελίδες... μέχρι & 2φορές πιο αργό απο του iphone όπως αναφέρει...

Eπίσης δεν 'εχει μεγαλη διαρκεια η μπαταρια... περιπου 1,5 μερα βγάζει.. μου το είπε ατομο που το έχει στην κατοχη του στο Βέλγιο.

κατα τα αλλα νομιζω οτι ειναι ενα πολυ καλο και ολοκληρωμενο κινητό σε όλους τους τομείς και πιστεύω οτι θα βελτιωθεί αρκετα με νέα firmware που λογίκα θα βγουν απο την LG.

Link to comment
Share on other sites

ελληνικα εχει αν αγοραστει απο αγγλια ξερει κανεις? η οσα εισαχθουν επισημα στην ελλαδα θα εχουν μονο οπως στο ιννοβ?
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την LG, μου είπαν ότι 20/4 έρχεται Ελλάδα...Γα..τω μου και ήθελα να το έχω μέσα στο Πάσχα γιατί θα θέλει και 3-4 μέρες να παίξεις μαζί του για να το μάθεις! Δεν πειράζει τι να κάνουμε, θα περιμένουμε
Link to comment
Share on other sites

To eclick πάντως φαίνεται να το έχει πλέον διαθέσιμο κανονικά και με ελληνική έκδοση. http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=33822
Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

το εχει και το mobilecenter.gr 443Ε την ιδια τιμη με το e-clic.

http://www.skroutz.gr/s/72427/LG-KM900-Arena.html?keyphrase=lg+km900

 

μιλησα και με τους δυο, εχει 2 χρονια ευρωπαικη εγγυηση , δεν ειναι αγορασμενα απο Ελλαδα αλλα απο ΕΕ. και εχουν ελληνικο μενου και τα δυο.

απο οτι βλεπω το τηλεφωνο εχει ελληνικο μενου μεσα παροτι ειναι αγορασμενο απο ΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...