Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ααα κατάλαβα...

 

εδώ βέβαια έρχεται το άλλο θέμα...το navifirm έχει και εκδόσεις 13.20 και 13.21....αυτές τι εκδόσεις είναι;

Εκδόσεις για branded συσκευές άλλων χωρών. Η τελευταία έκδοση που έχει ελληνικά είναι η 13.10.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα! μηπως καποιος μπορει να βοηθησει? δεν αναγνωριζει την καρτα sim. μολις το ανοιγω την διαβαζει και στα 2 λεπτα την χανει βγαζει (εγγραφη καρτα sim απετυχε).μπορω να κανω κατι μονος ή να παω service?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! μηπως καποιος μπορει να βοηθησει? δεν αναγνωριζει την καρτα sim. μολις το ανοιγω την διαβαζει και στα 2 λεπτα την χανει βγαζει (εγγραφη καρτα sim απετυχε).μπορω να κανω κατι μονος ή να παω service?

 

Δοκιμασες με αλλη sim;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με μια μπατονέτα και καθαρό οινόπνευμα να καθαρίσεις τις επαφές της κάρτας sim.Αν δεν βοηθήσει,κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Ρε παιδιά, έχω βαρεθεί!! Το πήρα κλειδωμένο απο O2 ΑΓΓΛΙΑΣ μαζί με σύνδεση iphone. Θέλω να το ξεκλειδώσω το NOKIA 6700 και δε μπορώ. Το έχει κάνει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

εβγαλα την καρτα απο αλλο κινητο .εκει δουλευε και δουλευει κανονικα.ενω στο νοκια δεν δουλευει καμια sim

 

Αν γνωριζεις πως να το κανεις, δοκιμασε να περασεις ξανα το λογισμικο του τηλεφωνου μηπως διορθωθει το προβλημα.Σε διαφορετικη περιπτωση θα πρεπει να απευθυνθεις στο service.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Ρε παιδιά, έχω βαρεθεί!! Το πήρα κλειδωμένο απο O2 ΑΓΓΛΙΑΣ μαζί με σύνδεση iphone. Θέλω να το ξεκλειδώσω το NOKIA 6700 και δε μπορώ. Το έχει κάνει κανείς?

 

Θα πρέπει είτε να απευθυνθείς στον πάροχο στον οποίο είναι <<κλειδωμένη>> η συσκευή ή να απευθυνθείς σε κάποιο κατάστημα που παρέχει ανάλογες υπηρεσίες π.χ. http://9volto.gr

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ενα θεμα τις wind που μπαινει μονο του!! γινετε αυτο ?? οταν βγαζω τη μεμορι στικ μου βαζει μονο του το θεμα wind!! και επισεις δε κλειδωνει τι γινετε ρε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω ρε παιδια να σβησω καποια αρχεια που δε σβηνονται???

ενα θεμα τις wind που μπαινει μονο του!! γινετε αυτο ?? οταν βγαζω τη μεμορι στικ μου βαζει μονο του το θεμα wind!! και επισεις δε κλειδωνει τι γινετε ρε παιδια?

Το θέμα τις wind δεν διαγράφετε

Μπαίνει μόνο του γιατί το θέμα που έχεις βάλει είναι στη κάρτα SD

Μετέφερε το θέμα που θες στη μνήμη του τηλεφώνου.

Για να κλειδώνει αυτόματα πήγαινε στις ρυθμίσεις τηλεφώνου να το ενεργοποιήσεις

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
οχι ολα τα θεματα ειναι στο κινητο αποθηκευμενα!! και αλλο στικ να βαλω παλι μου αλλαζει το θεμα!!! επiσεις δεν εχω καταλαβει πως δουλευει το sensor? και κατι αλλο εχουμε καμια καινουρια αναβαθμηση γιατι τελικα η 13.10 δεν τη πολυ παλευει ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Καλημέρα,

 

προσπαθώ να χρησιμοποιήσω τους χάρτες αλλά δε γίνεται τίποτα!

 

Έχω κατέβασει τους χάρτες της Ελλάδας από το Nokia suite, αλλά δε βρίσκει τη θέση μου.

Κολλάει στο αναμονή θέσης GPS.

Έχω ενεργοποιήσει το εσωτερικό GPS.

 

Καμιά ιδέα;

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω παρατηρήσει ότι έχει χαλάσει η ποιότητα των φωτογραφιών ενώ δεν έχει γρατζουνιστεί ο φακός και την τελευταία έκδοση λογισμικού έχω. Τι μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, εχω ενα nokia 6700 classic, κ το εχουν στειλει απο γερμανια, και ψαχνω και δεν μπορω να βρω τροπο, να του περασω ελληνικα.. Δεν εχει ελληνικη γλωσσα.. Γινεται να το κανω καπως? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

αυτο προσεξα και εγω σημερα σε φωτο που εβαλα στο pc.. μολις εκανα λιγο ζοομ αρχισαν να φαινονται πικτσελ που για 5μπ αναλυση δεν προβλεπετε νομιζω... υποπτευομαι οτι το προγραμμα για τη καμερα εχει ημερομηνια ληξης γιατι και σε αλλα κινητα μου εχει συμβει Edited by grigoriso
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, εχω ενα nokia 6700 classic, κ το εχουν στειλει απο γερμανια, και ψαχνω και δεν μπορω να βρω τροπο, να του περασω ελληνικα.. Δεν εχει ελληνικη γλωσσα.. Γινεται να το κανω καπως? Ευχαριστω

 

Μπορείς είτε να ακολουθήσεις αυτόν τον οδηγό Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd (ισχύει κανονικά και για τα series 40) ή να απευθυνθείς σε κάποιο επίσημο service με χρέωση περίπου 15 ευρώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
το εχει παρει το ματι σας να πωλειται καπου ?...

 

Πολύ καλό κινητό

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...