Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

molis diapistwsa oti ta ellinika dn emfanizontai apo to 5800 pou sas grafw k sorry gi afto... telika meta tin perigrafi tou filou spider mallon tha anathewrisw k tha ton akolouthisw... Thanks!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η Zagg με τις invisible shield εκοψε τα δωρεαν μεταφορικα ή κανω λάθος?

 

αυριο που θα παραγγειλω μια θα ενημερωσω!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η Zagg με τις invisible shield εκοψε τα δωρεαν μεταφορικα ή κανω λάθος?

 

μολις παρηγγειλα μια και οντως τα εχουν κοψει τα τζαμπα μεταφορικα... πλεον εχει χρεωσεις: 4$ , 6$ και 16$ αναλογα με το ποσο πιο συντομα θες να ερθει... αν και δεν το προσδιοριζει αυτο χρονικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω που ζητησα για 3η φορα να μου στηλουν τν sheild γιατι η πρωτη εφτασε αλλα ηταν το παλιο design( με καθυστερηση 2 βδομαδων) και η δευτερη χαθηκε στον δρομο, προσφερθηκαν να πληροσουν αυτοι μεταφορηκα (16$) για να παραλαβω μεσα σε 2 με 4 μερες... Πολυ καλη εξυπηρετηση απο αυτους, αλλα πληρωνουν τις μαμακιες των ΕΛΤΑ που δεν ξερουν που παν τα τεσσερα.... το χειροτερο ταχυδρομειο.:ninja::ninja:
Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς γνώμη για αυτό και αυτό.Σκέφτομαι να τα παραγγείλω απο το expansys.Τί λέτε αξίζουν???

Υ.Γ.Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία για screen protector?Μπορεί να αναλάβει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς γνώμη για αυτό και αυτό.Σκέφτομαι να τα παραγγείλω απο το expansys.Τί λέτε αξίζουν???

Υ.Γ.Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία για screen protector?Μπορεί να αναλάβει κάποιος?

 

Φιλε μου και εγω το εχω στεκφτει για αυτο το screen αλλα δεν ξερω απο που να το παραγγειλω...:):):):)Εσυ απο που εισαι?γιατι σιγουρα η ομαδικη δεν συμφερει αν δεν ειναι ολοι απο το ιδιο μερος...! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

μετα απο σχεδον 1 μηνα που εχω το κινητο και ημουν κατηγορηματικος οτι εφοσον χρησιμοποιουσα την θηκη της νοκια απο την αρχη, αρα δε μου χρειαζεται η invisible shield, σημερα παρατηρησα μια γρατζουνια στην οθονη - ευτηχως πολυ μικρη ισα που φαινεται - αλλα ηταν η αφορμη να φυγει η παραγγελια για shield :p

 

απορια: επειδη παρειγγηλα την ολοσωμη και δεδομενου οτι εχει τρελο grip το κινητο με την shield, θα μπαινει στην θηκη της νοκια ή θα κολλαει απο το τοσο καλο grip? :p

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς γνώμη για αυτό και αυτό.Σκέφτομαι να τα παραγγείλω απο το expansys.Τί λέτε αξίζουν???

Υ.Γ.Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία για screen protector?Μπορεί να αναλάβει κάποιος?

 

για τη ζελατινα δεν μπορω να πω και πολλα... μου φιανεται σχετικα φτηνη για να ειναι οσο καλη ειναι της zagg αν και υποσχεται καλη "αισθηση" με το stylus...

 

οσο για τη θηκη ειναι πολυ ομορφη, ξεκαπακωνει πληρως (για να μην εχουμε προβληματα με τους αιστθητηρες...) ειναι "μαζεμενη" αλλα εχει ψιλοτσιμπημενη τιμη για ιντερνετ αγορα... 30€ σχεδον χωρια τα μεταφορικα (αν κ οταν πατησα αγορα μου την εβγαλε 4-5€ φτηνοτερα)... τουλαχιστον ειναι απο Αγγλια και δε θα πηγαινει ακριβα!

 

προσωπικα πριν παρω θηκη θα περιμενω να δω και αυτη της νοκια... δεν την εχουν φερει ακομα στην Ελλαδα απ οτι μου ειπαν αλλα ειναι αρκετα καλη!

για ριξτε μια ματια... http://www.nokia.com.gr/link?cid=EDITORIAL_1199328 θα περιμενω να δω και την τιμη της βεβαια...

 

@ vbatsigr

μολις την παραλαβω θα σου πω! (και εγω την ολοσωμη πηρα)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και εγω το εχω στεκφτει για αυτο το screen αλλα δεν ξερω απο που να το παραγγειλω...:):):):)Εσυ απο που εισαι?γιατι σιγουρα η ομαδικη δεν συμφερει αν δεν ειναι ολοι απο το ιδιο μερος...! :D:D:D

 

Αθήνα,Χολαργός!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα ηλεκτρονικο κατάστημα εστω και με προπληρωμένη καρτούλα να την παραγγείλουμε?
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα ηλεκτρονικο κατάστημα εστω και με προπληρωμένη καρτούλα να την παραγγείλουμε?

 

και το zagg και αυτο απο την αγγλια που postare ενας φιλος παραπανω εχουν για αγορα μεσω prepaid καρτων. αν θες τη θηκη της νοκια καλυτερα να περιμενεις να την φερουν στα nokia shops!! μην μπεις σε τζαμπα μεταφορικα!

Link to comment
Share on other sites

Σκευτομε να παρω αυτη την καρτα

http://www.mymemory.co.uk/Micro-SDHC/Integral/Integral-16GB-Micro-SD-HC-Memory-Card

 

αλλα δεν εχω ξανακουσει αυτη την Εταιρια, και δεν ξερω αν ειναι αξιοπιστη ωστε να δωσο 50 ευρω.... Δωστε τα φωτα σας.

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς γνώμη για αυτό και αυτό.Σκέφτομαι να τα παραγγείλω απο το expansys.Τί λέτε αξίζουν???

Υ.Γ.Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία για screen protector?Μπορεί να αναλάβει κάποιος?

 

Ρε παιδια ξερει κανεις ποσο θα στοιχισει αυτη η shield που postare πιο πανω το παιδι?για να ερθει ελλαδα?και αν γινεται να πληρωσω με προ-πληρωμενη καρτα?Ευχαριστω εκ των προτερων...!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις ποσο θα στοιχισει αυτη η shield που postare πιο πανω το παιδι?για να ερθει ελλαδα?και αν γινεται να πληρωσω με προ-πληρωμενη καρτα?Ευχαριστω εκ των προτερων...!:):):)

 

κοστιζει περιπου 27€ με τα στανταρ μεταφορικα για ελλαδα! αν θες να ερθει πιο γρηγορα θα σου παει καπου στα 35€ (τωρα χρονικος προσδιορισμος συγκεκριμενος δεν υπαρχει και δεν τον αναφερουν) και ναι με προπληρωμενη μπορεις να την παρεις! (ετσι εκανα και εγω)

 

 

@ Panos277

οσο για την καρτα μνημης να προσεξετε να παρετε τυπου class 4 γιατι οι υπολοιπες εχουν προβλημα συμβατοτητας με το κινητο!!! (τη συγκεκριμενη μαρκα δεν τη γνωριζω και δεν μπορω να εκφερω αποψη...)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις ποσο θα στοιχισει αυτη η shield που postare πιο πανω το παιδι?για να ερθει ελλαδα?και αν γινεται να πληρωσω με προ-πληρωμενη καρτα?Ευχαριστω εκ των προτερων...!:):):)

 

Αν λες για την invisible shield με τα στανταρ μεταφορικα για Ελλάδα (δηλ. 7-10 μέρες) τότε σου βγαίνει σύνολο περίπου 22.5 €... Νομίζω γίνεται και με προπληρωμένη..

Link to comment
Share on other sites

κοστιζει περιπου 27€ με τα στανταρ μεταφορικα για ελλαδα! αν θες να ερθει πιο γρηγορα θα σου παει καπου στα 35€ (τωρα χρονικος προσδιορισμος συγκεκριμενος δεν υπαρχει και δεν τον αναφερουν) και ναι με προπληρωμενη μπορεις να την παρεις! (ετσι εκανα και εγω)

 

Δηλαδη εσυ εχεις παρει την συγκεκριμενη?και σε ποσο χρονο σου ηρθε?Εισαι γενικα ευχαριστημενος?εμενα το μονο που με καιει ειναι να γλιστραει και το χερι και το stylus πανω της και να τοποθετητε ευκολα...!:):):)

Link to comment
Share on other sites

κοστιζει περιπου 27€ με τα στανταρ μεταφορικα για ελλαδα! αν θες να ερθει πιο γρηγορα θα σου παει καπου στα 35€ (τωρα χρονικος προσδιορισμος συγκεκριμενος δεν υπαρχει και δεν τον αναφερουν) και ναι με προπληρωμενη μπορεις να την παρεις! (ετσι εκανα και εγω)

 

 

@ Panos277

οσο για την καρτα μνημης να προσεξετε να παρετε τυπου class 4 γιατι οι υπολοιπες εχουν προβλημα συμβατοτητας με το κινητο!!! (τη συγκεκριμενη μαρκα δεν τη γνωριζω και δεν μπορω να εκφερω αποψη...)

 

Ναι,για αυτό ρωτάω αν είναι καλή η συγκεκριμένη μάρκα... γιατί Sandisk Class4 δεν έχει αυτό site και γενικά δύσκολα θα βρεις sandisk class 4... έχει μόνο αυτή την integral η οποία έχει έλλειψη κιόλας και δεν ξέρουν και πότε θα εχουν stock(βασικά ήδη έχω πάρει sandisk class2 16gb αλλά δεν την εχω δοκιμάσει στο κινητό γιατί είναι στο service,σε 3 βδομαδες περιπου θα μου ερθει:mad::()

Link to comment
Share on other sites

κοστιζει περιπου 27€ με τα στανταρ μεταφορικα για ελλαδα! αν θες να ερθει πιο γρηγορα θα σου παει καπου στα 35€ (τωρα χρονικος προσδιορισμος συγκεκριμενος δεν υπαρχει και δεν τον αναφερουν) και ναι με προπληρωμενη μπορεις να την παρεις! (ετσι εκανα και εγω)

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι σε σχέση με με αυτό. Έχεις την καινούργια. Μπορείς να μου πεις πόσες τρύπες έχει στο πάνω μέρος? Δύο ή τρεις?

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι σε σχέση με με αυτό. Έχεις την καινούργια. Μπορείς να μου πεις πόσες τρύπες έχει στο πάνω μέρος? Δύο ή τρεις?

 

την περιμενω λογικα μεχρι το τελος αυτης και το αργοτερο στις αρχες της επομενης εβδομαδας... το εχουν φτιαξει αυτο με τις τις οπες αν εννοεις τον αισθητηρα αποστασης!

 

να σημειωσω οτι εχω παραγγειλει την full body γι αυτο και τα 25€ (διορθωση απο τα 27 που ειχα πει) περιπου και διαλεξα τη δευτερη επιλογη στα μεταφορικα με περιπου 4€ χρεωση (συμπεριλαμβανεται στα 25 που λεω) και οχι τα φθηνοτερα με 2€ (τα τζαμπα μεταφορικα πλεον τα κοψανε)

 

@ panos277

θα συμβουλευα να μην βιαστεις γιατι μπορει μεχρι τοτε να εχει βγει αναβαθμιση και να σου δουλευει μια χαρα η sandisk!

παντως αν θες οπωσδηποτε να παρεις μια class 4 ριξε μια αναζητηση να δεις αν παρουσιαζει προβληματα με το 5800 η συγκεκριμενη... κατι θα υπαρχει στο νετ! ;)

Link to comment
Share on other sites

την περιμενω λογικα μεχρι το τελος αυτης και το αργοτερο στις αρχες της επομενης εβδομαδας... το εχουν φτιαξει αυτο με τις τις οπες αν εννοεις τον αισθητηρα αποστασης!

 

 

Ρωτάω γιατί έχω μια χέρια μου και δεν ξέρω αν έχω την παλιά ή την καινούργια.

 

Αν μπορεί κάποιος που την έχει να μου πει αν έχει 2 ή τρεις τρύπες να σιγουρευτώ. Η δική μου δεν έχει τρύπα στην θέση του proximity sensor και πολύ φοβάμαι ότι είναι λάθος.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μπορει να μου πει καποιος αν λυθηκε τελικα το προβλημα με της invisibleSHIELD με τον αισθητηρα γιατι στην φωτο που εχουν στο site η zagg απο οτι βλεπω καλυπτει τον αισθητηρα αν μπορει καποιος ας μου δωσει τα φωτα του και αν ειναι ευκολο ας ποσταρη μια φωτο της μεμβρανη για του λογου το αληθες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...