Jump to content

Βιντεάκι ΣΟΚ!!! Ας Βοηθήσουμε!!!


Darksoul
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα πιστόλι στο κρόταφο......:mad:

 

Το έχω δει πόλυ παλιά αυτό το παλιοvideo...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

μην άγχεσαι.στο έχω ξαναπεί.

το ποιός δρα κακόβουλα έχει φανεί επανειλλημένως παρεπιμπτόντως.

για να μην γινόμαστε γραφικοί ξαναλέω......

 

kanena agxos,apla de mou aresoun oi anakriveies gia afto se diorthosa. an les oti den itan kakovouli h paranoisi sou to dexomai, opote apla na diavazeis prosektikotera alli fora gia na min parermineveis.

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο. Αηδίασα.:shock: Ξαναείδα Live τέτοιο σκηνικό αλλά τουλάχιστον πρώτα τα σκότωναν και ο σκοπός της σφαγής ήταν το κρέας τους. Πολύ το λυπήθηκα το πρώτο όταν ανασηκώθηκε. Τι κάνει το χρήμα ε?:mad:
ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πω πω ρε παιδια πως μπορει και υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι και κανουν τετοια πραγματα.και οτι εκαναν ηταν ακομα ζωντανα πολυ κριμα
http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είδα κάτι παραπάνω από μια γάτα να πλατσουρίζει στα νερά. Αλλά η ανιαρή περιγραφή και η βλακώδης φωνή του τύπου που μίλαγε ήταν όντως τρομακτική... it bored me to death.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είδα κάτι παραπάνω από μια γάτα να πλατσουρίζει στα νερά. Αλλά η ανιαρή περιγραφή και η βλακώδης φωνή του τύπου που μίλαγε ήταν όντως τρομακτική... it bored me to death.

 

h gata einai zontani otan tin bazei sto agistri kai tin petaei mesa!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο. Αηδίασα.:shock: Ξαναείδα Live τέτοιο σκηνικό αλλά τουλάχιστον πρώτα τα σκότωναν και ο σκοπός της σφαγής ήταν το κρέας τους. Πολύ το λυπήθηκα το πρώτο όταν ανασηκώθηκε. Τι κάνει το χρήμα ε?:mad:

Δεν μπόρεσα να το δώ όλο.

Δεν θα είχε και κανένα νόημα πιστεύω. Είδα τα πρώτα 2 λέπτα και αρκεί.

Μεγάλη κουβέντα είπες. "τι κάνει το χρήμα"!!

Μερικές φορές είναι να ντρέπεσαι που είσαι άνθρωπος.Τι να πώ δλδ.....

Και να σκεφτείτε οτι δεν είναι και πάρα πολλύ μακριά που παρόμοια βασανιστήρια γίνονταν σε ανθρώπους.....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

h gata einai zontani otan tin bazei sto agistri kai tin petaei mesa!!

Η αλήθεια είναι ότι μόνο σε ένα πλάνο φαίνεται να "περνάει" αγκίστρι από τη γάτα. Και λέω φαίνεται, γιατί τα χρώματα του βίντεο δεν είναι καλά, η γάτα και το αγκίστρι είναι μαύρα, και όταν "περνιέται" το αγκίστρι στον σβέρκο της γάτας το ζωντανό δεν έχει την παραμικρή αντίδραση.

 

Επίσης δεν είδα πουθενά καρχαρίας να την πέφτει στη γάτα. Αυτό που είδα ήταν ένα πλάνο που η γάτα πλατσουρίζει στο νερό και άλλο ένα πλάνο (διαφορετικό) που δείχνει έναν καρχαρία.

 

Γάτα στο στώμα καρχαρία δεν είδα πουθενα. Γι' αυτό επέτρεψέ μου να έχω μια αμφιβολία για την αυθεντικότητα της είδησης.

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειΝΑΙ "ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟΙ" αυτοι και τα γδερνουν ζωντανα; δεν μπορουν τουλαχιστον να μην τα ταλαιπωρουν - αν δεν γινεται διαφορετικα;
Link to comment
Share on other sites

ma re paidia autoi oi antrwpoi einai anwmaloi.. th syzhtame!

ntroph toys.. !!!!

den ftanei pou ta skotwnoun.. ta basanizoun prwta!

aisxos... mizeria...

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι μόνο σε ένα πλάνο φαίνεται να "περνάει" αγκίστρι από τη γάτα. Και λέω φαίνεται, γιατί τα χρώματα του βίντεο δεν είναι καλά, η γάτα και το αγκίστρι είναι μαύρα, και όταν "περνιέται" το αγκίστρι στον σβέρκο της γάτας το ζωντανό δεν έχει την παραμικρή αντίδραση.

 

Επίσης δεν είδα πουθενά καρχαρίας να την πέφτει στη γάτα. Αυτό που είδα ήταν ένα πλάνο που η γάτα πλατσουρίζει στο νερό και άλλο ένα πλάνο (διαφορετικό) που δείχνει έναν καρχαρία.

 

Γάτα στο στώμα καρχαρία δεν είδα πουθενα. Γι' αυτό επέτρεψέ μου να έχω μια αμφιβολία για την αυθεντικότητα της είδησης.

 

 

ase pou olo kai kapws tha antidrouse i gata...

de mporei.. kai egw ekei kollhsa. enw fenetai pws pernaei to agkistri.. i gata den antidraei kai allazei to plano me tin mia gia na mi ginei asthito.. an einai ontws sthmeno

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

καταρχην ΔΕΝ λεω οτι ειμαι υπερ (ετσι και αλλιως δεν φοραω γουνα) :p

 

κατηγορούμε την κυριες που φοράνε γουνες !

ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ που τρωμε τα κατσικάκια και της αγελαδιτσες !

 

πληροφοριακά παντε σε ενα σφαγειο το πασχα και δειτε το καστικακι που τρωμε ΜΕΝ το σφαζουν (δεν το γδερνουν ζωντανω) αλλα για 2-4 λεπτα "αντιιδραει" σαν ζωντανο :X

το ειδα και σοκαριστικα (αν και δεν τρωο επειδη δεν μου αρεσει ) αλλα ολοι μας το τρωμε μια χαρα (και το γιορταζουμε κανονικα) χωρις τυψεις !

Τα ζωα που ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ για αυτο τον λόγο καλως η κακος πεθαίνουν !

οσο αφορα αυτα τα διαφορα βιντεο με τα "ζωντανα" δεν γινεται (εκτος μονο για της "αναγκες" τον βιντεοληψεων και οχι θεμα απανθρωπου η μη αλλα δεν μπορει αυτος που σφαζει να "κυνηγάει" ζωντανό ζωο

ακομα και της κοτες της σφαζουν αφου πρωτα της "χτυπηση" το ρευμα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...