Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και δες...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω που ασχοληθηκατε με την παρτι μου.τελικα το πηρα το κινητο και στην παρουσα,ειναι στο usb και φορτωνεται...Ευχομαι να ξαναποσταρω για αλλα εκτος απο προβληματα...πρεπει να αλλαξω και το αβαταρ τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Μολις απέκτησα το 5800 με νέο αριθμό. Φαινεται πολύ καλό. Εχω ενα πρόβλημα στις εισερχόμενες κλήσεις, δεν μου εμφανίζει τον αριθμό
WordPress Greece
Link to comment
Share on other sites

Για κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και δες...

 

To δοκίμασα, τίποτα πάλι.

Νομίζω άρχισε να το κάνει με το που εγκατέστησα κι άλλα θέματα.

Το κάνει και με το εργοστασιακό θέμα...:(

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

παιδια, σημερα πηγα στο πλαισιο και "επαιξα" λιγο με το 5800. αυτο που με χαλασε ειναι η αργη αποκριση της οθονης! σας μιλαω εκνευριστικα αργη η αποκριση! γυρω στα 2-3 δευτερολεπτα...

ετσι ειναι σε ολα ή απλα ετυχε σε αυτο που ειδα? γιατι το σκεφτομουν σοβαρα να το παρω καποια στιγμη αλλα με χαλασε αυτο που σας ειπα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια, σημερα πηγα στο πλαισιο και "επαιξα" λιγο με το 5800. αυτο που με χαλασε ειναι η αργη αποκριση της οθονης! σας μιλαω εκνευριστικα αργη η αποκριση! γυρω στα 2-3 δευτερολεπτα...

ετσι ειναι σε ολα ή απλα ετυχε σε αυτο που ειδα? γιατι το σκεφτομουν σοβαρα να το παρω καποια στιγμη αλλα με χαλασε αυτο που σας ειπα...

 

Όχι φίλε, το κινητό έχει πολύ καλή απόκριση κατά τη γνώμη μου. Για να μπει σε μερικά μενού θέλει διπλό χτύπημα, μήπως έκανες μονό και περίμενες άδικα; Η γνώμη μου είναι να το δεις και αλλού αν μπορείς

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

καλα, ναι, εννοειται πως αν αποφασισω να το παρω θα την ψαξω καλυτερα την δουλεια!

και διπλο δοκιμασα και τριπλο χτυπημα μην σου πω! αλλα μου φανηκε πολυ περιεργο... δε περιμενα να αργει τοσο...

thanx για την απαντηση...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ξερει κανεις τι αλλο μπορουμε να σβηνουμε αφοβα (για να "αδειαζουμε-ελευθερωνουμε" τη RAM του κινητου) με τον Y-Browser και X-Plore εκτος βεβαια απο το cache του system folder, που ηδη το κανω?[/b

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια, σημερα πηγα στο πλαισιο και "επαιξα" λιγο με το 5800. αυτο που με χαλασε ειναι η αργη αποκριση της οθονης! σας μιλαω εκνευριστικα αργη η αποκριση! γυρω στα 2-3 δευτερολεπτα...

ετσι ειναι σε ολα ή απλα ετυχε σε αυτο που ειδα? γιατι το σκεφτομουν σοβαρα να το παρω καποια στιγμη αλλα με χαλασε αυτο που σας ειπα...

 

Η αποκριση της οθονης του κινητου ειναι πολυ γρηγορη και ευαισθητη στην αφη!!!

Λειτουργει αψογα! Δοκιμασε καποιο αλλο τηλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Έχω ένα nokia 5800 και εδώ και δύο μέρες περίπου,όταν προσπαθώ να συνδεθώ μέσω WLAN μου γράφει, ιστός:καμία απόκριση.Επίσης η σύζηγός μου η οποία έχει ένα nokia n78,έχει το ίδιο πρόβλημα.Καμία ιδέα; :(
Link to comment
Share on other sites

παιδια, σημερα πηγα στο πλαισιο και "επαιξα" λιγο με το 5800. αυτο που με χαλασε ειναι η αργη αποκριση της οθονης! σας μιλαω εκνευριστικα αργη η αποκριση! γυρω στα 2-3 δευτερολεπτα...

ετσι ειναι σε ολα ή απλα ετυχε σε αυτο που ειδα? γιατι το σκεφτομουν σοβαρα να το παρω καποια στιγμη αλλα με χαλασε αυτο που σας ειπα...

 

Η πολύ άπλα το συγκεκριμενο δεν είχε την v20 πάνω που βελτιώνει αρκετά το όλο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά το Πλαίσιο επιβεβαίωσε την ανευθυνότητα του...

Πάω την περασμένη Τρίτη να παραγγείλω το κόκκινο (επειδή έχω επιδότηση Vodafone αλλά δε θέλω να το πάρω από εκεί γιατί δε θέλω το κόκκινο πράμα στο κινητό μου). Και μου λένε να πάω την Πέμπτη. Πάω την Πέμπτη κ μου λενε θα το φέρουν σίγουρα το Σάββατο (σήμερα).

Πάω σήμερα και χωρίς δισταγμό μου λέει "πολύ βιάζεστε, την Μ.Τετάρτη μπορεί να είναι εδώ".

 

Και όχι μόνο αυτό, μου λέει να πάρω το μπλε και να αλλάξω τα καπάκια όταν έρθει το άλλο!

Υπαρχει περιπτωση να παραγγειλω το κοκκινο, και απλα να αλλαξουν τα καπακια; Πως μπορω να το ελεγξω;

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά το Πλαίσιο επιβεβαίωσε την ανευθυνότητα του...

Πάω την περασμένη Τρίτη να παραγγείλω το κόκκινο (επειδή έχω επιδότηση Vodafone αλλά δε θέλω να το πάρω από εκεί γιατί δε θέλω το κόκκινο πράμα στο κινητό μου). Και μου λένε να πάω την Πέμπτη. Πάω την Πέμπτη κ μου λενε θα το φέρουν σίγουρα το Σάββατο (σήμερα).

Πάω σήμερα και χωρίς δισταγμό μου λέει "πολύ βιάζεστε, την Μ.Τετάρτη μπορεί να είναι εδώ".

 

Και όχι μόνο αυτό, μου λέει να πάρω το μπλε και να αλλάξω τα καπάκια όταν έρθει το άλλο!

Υπαρχει περιπτωση να παραγγειλω το κοκκινο, και απλα να αλλαξουν τα καπακια; Πως μπορω να το ελεγξω;

 

 

Πήγαινε ΑΛΛΟΥ.-

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά το Πλαίσιο επιβεβαίωσε την ανευθυνότητα του...

Πάω την περασμένη Τρίτη να παραγγείλω το κόκκινο (επειδή έχω επιδότηση Vodafone αλλά δε θέλω να το πάρω από εκεί γιατί δε θέλω το κόκκινο πράμα στο κινητό μου). Και μου λένε να πάω την Πέμπτη. Πάω την Πέμπτη κ μου λενε θα το φέρουν σίγουρα το Σάββατο (σήμερα).

Πάω σήμερα και χωρίς δισταγμό μου λέει "πολύ βιάζεστε, την Μ.Τετάρτη μπορεί να είναι εδώ".

 

Και όχι μόνο αυτό, μου λέει να πάρω το μπλε και να αλλάξω τα καπάκια όταν έρθει το άλλο!

Υπαρχει περιπτωση να παραγγειλω το κοκκινο, και απλα να αλλαξουν τα καπακια; Πως μπορω να το ελεγξω;

 

 

Το κινητό δεν έχει κανένα λογότυπο της Vodafone

 

Εκτός από το πλαίσιο καλό είναι και εμείς να είμαστε πιο υπεύθυνοι να μην ταλαιπωριόμαστε

Τσάμπα η γκρίνια που ρίχνεις

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αλλάζει καπάκια;;;;

Δεν το ήξερα αυτό.

Μπορούμε να το κάνουμε εμέις ή είναι απλώς σαν τα άλλα κινητά που αλλάζεις πρόσοψη;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω μπερδευτεί με τους τόσους φορτιστές που έχω σπίτι κι από άλλα Nokia και δε θυμάμαι ποιος είναι του 5800.

Για κοιτάξτε λίγο ένας, πόσα mAh γράφει ο δικός του και γράψτε το λίγο εδώ, please.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω μπερδευτεί με τους τόσους φορτιστές που έχω σπίτι κι από άλλα Nokia και δε θυμάμαι ποιος είναι του 5800.

Για κοιτάξτε λίγο ένας, πόσα mAh γράφει ο δικός του και γράψτε το λίγο εδώ, please.

 

http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_665178

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει φίλε tech2009 κάτι που μπορεί να βλάψει το τηλέφωνό σου.

 

Αρχικό μήνυμα από tech2009 Εμφάνιση Μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά

 

Θεωρείται πως η χρήση του wifi του nokia 5800 (αλλά και γενικότερα) καθυστά απαραίτητη και την εισαγωγή ενός προγράμματος τύπου antivirus ή antispiware κτλ στην συσκευή?

Εδώ και κάποια χρόνια με διάφορες συσκευές S60 ποτέ δεν χρειάστηκα κάτι τέτοιο. Λογικό αν σκεφτείς ότι malware για S60 δεν υπάρχει (ή είναι απειροελάχιστο).

 

Ευχαριστώ παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...