Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε να πας στην έκθεση > τραγούδια > Επιλογές > ανανέωση βιβλιοθήκης.

Λογικά θα σου εμφανίσει τα τραγούδια σου.

Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω.

 

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για να διαγραφούν από την εκθεση οι εικόνες που δεν υπάρχουν πλέον στην κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Πως να την περάσουμε?? Δεν είναι διαθέσιμη ακόμα μέσω FOTA. Δοκιμάσα μόλις τώρα και μου βγάζει μηνυμα "Δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις". Αν μπορείτε δοκιμάστε μέσω NSU.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν δειτε εδω http://www.nokia.com/A4136001?newsid=1301443 αν και δημοσιευτηκε σημερα, αναφερει της αλλαγες της V20... το αρθρο στο engadget απο εκει εχει αντλησει την πληροφορια...
Link to comment
Share on other sites

παντως για τις αλλαγες που αναφερει φαινετε σαν να λεει για τη ν20 εστω και καθυστερημενα και οχι για καποια καινουργια.Ελπιζω να εχω καταλαβει λαθος και συντομα να ''βγει'' η καινουργια.
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Αφαίρεσα το link, διότι το κατέβασε από το site του το Dailymobile.

Προφανώς υπήρξε μπέρδεμα με την πληροφορία για νέο firm.

Οπότε μέχρι στιγμής δεν υπάρχει νέο firm και απλά η είδηση αναφερόταν στην ν20 η οποία εδώ και καιρό είναι διαθέσιμη.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου παρουσιασε μετα απο 2 μηνες ελαχιστα το προβλημα του ακουστικου και ειπα για καλο και για κακο να το αλλαξω. Εκανα back up και το πηγα σε nokia shop. Μου ειπε απο Παρασκευη λογο φορτου εργασίας δηλαδη 5 μερες! Της ειπα οτι εχω να παω ταξιδι και οτι πρεπει να βιαστουν και ουτε για αστειο να καθυστερησουν περα της Παρασκευης. Επισης μου ειπε πως θα κανουν και φορματ. Δεν καταλαβαινω για πιο λογο πρεπει να φορμαρουν το κινητο αφου μονο το εξαρτημα του ακουστικου δεν αλλαζουν?
Link to comment
Share on other sites

εφοσον δεν σου ειπαν να σου αλλαξουν και ολη την συσκευη μια χαρα εισαι,

ειναι αναλογος σε ποιον ασχετο θα μπλεξεις.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Αυτα μου τα ειπε η κοπελια στο ταμειο, εγω βασικα την ρωτησα και μου ειπε πως θα κάνουν φορματ. Δηλαδη λες πως κανονικα η διαδικασια που ακολουθουν οι τεχνικοι δεν περιλαμβανει format αρα λογικα δεν θα μου κανουν?
Link to comment
Share on other sites

Προφανως,

Το θεμα ειναι να μην το εγραψε η κοπελα στις παρατηρησεις, γιατι αν το εγραψε μαλλον θα στο κανουν, παρε τηλ και πες το.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι διαθέσιμη η αναβάθμιση μέσω NSU, θα αναφερθεί παρακάτω:

http://europe.nokia.com/get-support-and-software/download-software/device-software-update/news

 

Eπίσης για την διάθεση μέσω NSU θα πρέπει να βλέπετε παρακάτω:

http://europe.nokia.com/A4577224

 

Η νέα Πασχαλιάτικη αναβάθμιση θα είναι διαθέσιμη από αρχές Απριλίου. Αναμονή λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για να διαγραφούν από την εκθεση οι εικόνες που δεν υπάρχουν πλέον στην κάρτα;

 

Με ένα απλό Delete υποθέτω. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει για τις εικόνες αλλά για τις προεπισκοπήσεις αυτών. Η έκθεση ανανεώνεται με επανεκκίνηση της συσκευής. Δεν υπάρχει κάποια επιλογή για ανανέωση όπως στην μουσική βιβλιοθήκη.
Link to comment
Share on other sites

ακομα μια ερωτηση...εχοντας τα ακουστικα(με μικροφωνο) και το κινητο σε προφιλ αθορυβο, πως γινεται οταν με περνουν τηλεφωνο να ακουγετε η μουσικη στα ακουστικα?

 

ή

 

αν το κινητο ειναι στο γενικα και εχω τα ακουστικα να ακουγεται η μουσικη της κλησης ΜΟΝΟ στα ακουστικα και εχω και στο τηλεφωνο...

 

εψαξα λιγο στο κινητο αλλα δεν βρηκα την καταλληλη ρυθμιση :/

Link to comment
Share on other sites

σας παρακαλω ΒΟΗΘΕΙΑ! εκανα το update απο 11 σε 20 kai εχασα τα ελληνικα¨(((((((((((((((((((((((((((((((

 

τι κανω τωρα? καταφερε καποιοσ να τα περασει απο μονος του? το εψαξα λιγο αλλα δεν ολα τα λινκς δεν δουλευουν!!!!!

 

pls help me!

Link to comment
Share on other sites

Κακή επιλογή της Nokia οσον αφορά την διαχείριση του ήχου με συνδεμένο ακουστικό. Ελπίζω να αλλάξουν τακτική σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

σας παρακαλω ΒΟΗΘΕΙΑ! εκανα το update απο 11 σε 20 kai εχασα τα ελληνικα¨(((((((((((((((((((((((((((((((

 

τι κανω τωρα? καταφερε καποιοσ να τα περασει απο μονος του? το εψαξα λιγο αλλα δεν ολα τα λινκς δεν δουλευουν!!!!!

 

pls help me!

Πας σε Nokia Shop, στα περνάνε και αποκτάς και εγγύηση στο software.

Αλλιώς υπάρχει εδώ ένας οδηγός (δεν το έχω δοκιμάσει).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ενα bug του κινητου που ανακαλυψα δυστυχως μεσα στην ταξη.:cry:

Αν το εχεις αθορυβο και ακους μουσικη,οταν θα παρεις μηνυμα μαζι με την δονηση,θα ακουσεις απο τα ηχεια του κινητου και την μουσικη που παιζει εκεινη την στιγμη...

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ,το εχει παρατηρησει κανας αλλος???

Link to comment
Share on other sites

Ενα bug του κινητου που ανακαλυψα δυστυχως μεσα στην ταξη.:cry:

Αν το εχεις αθορυβο και ακους μουσικη,οταν θα παρεις μηνυμα μαζι με την δονηση,θα ακουσεις απο τα ηχεια του κινητου και την μουσικη που παιζει εκεινη την στιγμη...

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ,το εχει παρατηρησει κανας αλλος???

 

xaxaaxaxa να φανταστώ σε πέταξαν έξω ε??

Link to comment
Share on other sites

xaxaaxaxa να φανταστώ σε πέταξαν έξω ε??

Ναι,νομιζαν χτυπησε το κινητο μου,ευτυχως δεν ειδε τα ακουστικα στα αυτια...

Ξαναρωταω,το εχει παρατηρησει κανας αλλος,γινετε να το αναφερουμε ωστε να το φτιαξουν???

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...