Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπαρχει ιος για τις συσκευες μας. Μπορεις να σερφαρεις ελευθερα. Εαν καποτε σου στειλει καποιος αγνωστος ενα αρχειο που θα χρειαζεται εγκατσταση (π.χ. μεσω bluetooth) απλος το διαγραφεις.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν υπαρχει ιος για τις συσκευες μας. Μπορεις να σερφαρεις ελευθερα. Εαν καποτε σου στειλει καποιος αγνωστος ενα αρχειο που θα χρειαζεται εγκατσταση (π.χ. μεσω bluetooth) απλος το διαγραφεις.

 

Φίλε δε γίνεται να κολλήσεις ιό...Απ' όσο ξέρω τουλάχιστον...

 

υγ. με προλαβε ο gianpithio

 

Ευχαριστώ Πολυ!!Θα σερφαρω ελεύθερα!!:lol::)

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα γνωριζουμε αν οντως θα γινει αλλαγη με capacitive οθονη στο 5800?πολλα rumours...ενω συμφωνα με αρκετα sites τα widgets tou n97 ερχονται στην αρχικη οθονη...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...θελω να ρωτησω το εξης...εχω χασει την αποδειξη αγορας και θελω να το παω σε νοκια shop.θα υπαρξει προβλημα με αυτο?θελω να πω δεν μπορουν να δουν οτι τηλ ειναι κανονικα αγορασμενο?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εχεις εγγυηση. Κατα τα αλλα δεν υπαρχει προβλημα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια εννοω αν μπορουν να δουν οτι ειναι αγορασμενο το κινητο κανονικα απο μενα(οτι δεν το εχω κλεψει απο τη στιγμη που δεν εχω αποδειξη) ουτως ωστε να ειμαι εντος εγγυησης!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν τότε που το πήρες κράτησαν τα στοιχεία σου (σε Nokia Shops συνήθως το κάνουν) είσαι ok.

Αν όχι, τότε δεν ξέρω τι γίνεται...

Δεν νομίζω πως θα σου αρνηθεί κανείς την εγγύηση διότι η συσκευή δεν έχει κλείσει ούτε εξάμηνο από τότε που κυκλοφόρησε.

Αλλά για περιπτώσεις επαναφοράς κωδικού ασφαλείας κλπ, θα σου ζητηθεί σίγουρα απόδειξη αγοράς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί τη μπαταρία!!! Το πρωι το πήρα από τη φόρτιση, με μισή ώρα internet έχει πέσει στο μισό..
εγώ έχω:

. χαμιλώσει την φωτινότητα τέρμα

. βγάλει τις δωνίσεις

. βγάλει τους ήχους

. βγάλει το 3G

 

όταν, λοιπόν, χρισημοποιώ και λίγο το wifi μου φένετε τεράστια

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω:

. χαμιλώσει την φωτινότητα τέρμα

. βγάλει τις δωνίσεις

. βγάλει τους ήχους

. βγάλει το 3G

 

όταν, λοιπόν, χρισημοποιώ και λίγο το wifi μου φένετε τεράστια

 

 

:blink::blink::blink: και τι εχεις αφήσει ανοιχτό στο κινητό;;; αν είναι να τα κάνουμε όλα αυτά για να σερφάρω λίγο, τόοοοτε....

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνεις για να σερφάρεις αλλά για να αυξήσεις την αυτονομία της συσκευής. Με εξαίρεση τους ήχους, αν κάνεις όλα τα υπόλοιπα, βλέπεις μεγάλη διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο την φωτεινωτητα κατεβασα και εχει αυξηθει η αυτονομια με ιδια χρηση τουλαχιστον μια μερα :0
Link to comment
Share on other sites

το απεκτησα σε μπλε χρωμα. ανυπομονώ να φορτησει να αρχησω να το σκαλιζω

ελπιζω να αποδειχθεί καλη συσκευη.

Καλοριζικο! Πλεον εχει καταντησει να κανουμε ταμα για να μας τυχει καμια συσκευη της προκοπης, χωρις προβληματα!;):D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί τη μπαταρία!!! Το πρωι το πήρα από τη φόρτιση, με μισή ώρα internet έχει πέσει στο μισό..

εγώ έχω:

. χαμιλώσει την φωτινότητα τέρμα

. βγάλει τις δωνίσεις

. βγάλει τους ήχους

. βγάλει το 3G

όταν, λοιπόν, χρισημοποιώ και λίγο το wifi μου φένετε τεράστια

Εγω μονο την φωτεινωτητα κατεβασα και εχει αυξηθει η αυτονομια με ιδια χρηση τουλαχιστον μια μερα :0

 

Εγώ πάντως τα έχω όλα αναμμένα, ψιλό μπαίνω και στο Internet για κανένα τέταρτο, έχω και το ‘’μπλε δόντι ’’ αναμμένο (όταν χρησιμοποιώ το ακουστικό bt) και το φορτίζω κάθε δεύτερο βραδύ!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να βαλω αρχειο .swf ως ταπετσαρια στο nokia 5800 καμια βοηθεια?

Δεν γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τα έχω όλα αναμμένα, ψιλό μπαίνω και στο Internet για κανένα τέταρτο, έχω και το ‘’μπλε δόντι ’’ αναμμένο (όταν χρησιμοποιώ το ακουστικό bt) και το φορτίζω κάθε δεύτερο βραδύ!!!:happy:
Και εγώ τα ίδια με σένα κάνω και κρατάει 4 μέρες

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.7.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

και εμένα παιδιά η μπαταρία κρατάει 3 ημέρες...

Με wi-fi συνέχεια ανοιχτό και κανονική χρήση του τηλεφώνου...

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα δεν μου ανοιγει το "μινι πληκτρολογιο qwerty" και μου ανοιγει κατευθειαν το πληρους οθονης..Το ιδιο συμβαινει και στο χειρογαφο..Εχει συμβει σε κανεναν αλλον η ξερει κανεις να με πει τι φταιει?

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...